Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 16:37   #2361
Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
žena se odmara i provodi slobodno vrijeme sa sinom...Nagrade će dobiti išla po njih ili ne..reklamu će imati kao i do sada ,a o žutilu misli što i ja..

sigurno da joj i preuzimanje nagrade spada u posao glumice,ali valjda ona zna..

a ovo joj je najbolja reklama..izgleda odlično,glumi odlično zato je i dobila nagrade..a pisali su o njoj nedavno svašta..zato Nurg samo naprijed po svom izboru..:klap:
Onda ona svoj posao ne radi. Nije ni čudo što baš nije omiljena glumica, Erkan ide na sve dodjele i napravi show pa makar to bile one gdje taksisti biraju, Berg, Kenan isto. Stvaraju pozitivnu sliku o sebi.
Nurgul će uslikati gdje je pijana, gdje je bez šminke, ondje gdje treba blistati, pokazati da je zvijezda, doći sređena ona ne dođe. I meni lično je to nepoštovanje prema osobama koje su joj nagradu dodijelile.
Gulistan lafi "Nurgul je ponosna na nagradu" ono mislim kako da ne, toliko je ponosna pa iako je ovisnik o društvenim mrežama niti jednom je nije spomenula i zahvalila se tamo nekim ljudima koji su primjetili njen rad i nagradili ga.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 17.05.2015., 18:24   #2362
svoj posao radi..i to veoma dobro.. glumi odlično i zato i dobiva nagrade za najbolju glumicu....Koliko je ja pratim ,na sve je dodjele išla,ovdje je očito bila spriječena...Naročito za Gece ,ili nije uopće mislila da će je dobiti s obzirom na komentare o filmu i broju gledatelja...Ako nije komentirala nagradu na fb ili tw ,ne znači da se nije pismeno zahvalila..ili da neće..

Nurgul je takva kakva je i ja je zato volim ,pratim njen rad i gledam njene uloge..meni ne smeta ako nije savršena,a očito ni njoj.. Ja inače ne volim savršene a ni one kojima je važno mišljenje drugih,na način da se prema tom obrascu ponašaju..Ona je prema svojim fanovima odgovorna jer daje sve od sebe u glumi lika kojeg igra..
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 19.05.2015., 22:31   #2363
zahvala na nagradi za najbolju glumicu dodijeljnu od strane Aydin University


__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 20.05.2015., 09:37   #2364
Dobra slika i ocekivana. Tek sto su 'istrosili' Kenanove slike, portali pisu u Nurgulinoj nagradi. Lijepa, nesto produzena reklama za fakultet. Sad ce i upisi.

*****

Nedavno je Ayta Sozeri - zena muskog glasa dala intervju o pozivu u Paramparca cast. Kaze kako je Nurgul najsladje stvorenje na svijetu, kako ju je zagrlila i zazelila dobrodoslicu na setu...nisam bas dobro razumjela, mislim da su Nurg i Erkan inzistirali da ona ostane u seriji, izgleda da im se svidila u zatvoru pa produzili malo...i kaze kako je Nurg bila jako sretna zbog nagrade za Gece a bidni Erkan bio na setu s puntima.. Pretpostavljam da je njen prvi dan na setu bio kad je Nurg stigla nagrada za Gece.

*****

Ko o cemu, turci o braku
Bodrum


Jos slika


hostare immagini

Cevdet

invia immagini
cukerina is offline  
Old 04.06.2015., 17:45   #2365
Danas su izgleda Ameri radili reportazu s ekipom Paramparca


url immagine


Gulistan spominje Variety i The Hollywood Reporter
Ne znamo jos kad ce i u kojem od njih biti objavljeno.

Nurg, Cevdet i Erkan

free image upload
cukerina is offline  
Old 11.06.2015., 19:07   #2366
Da ne bude da je stalno kritikujem. Danas je bilo fotografisanje za ALL. Izgleda dobro. Nadam se da neće upropastiti slike fotošopom kao što su prošli put kada se fotkala za njih.


__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 16.06.2015., 08:15   #2367
Nurgul je kupila kuću- farmu u Bodrumu ..izgleda baš lipo..želi uzgajati zdravu hranu i pretvoriti je u zelenu farmu


http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr...nimin-ciftli-i

ona i sin čiste teren





cvijeća svugdje okolo ..

__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 21.06.2015., 09:02   #2368
pojavila se još jedna slika koje će biti biti objavljena u srpnju u magazinu All ,kao i intervju


__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 24.06.2015., 11:11   #2369
pojavila se naslovnica All magazina..malo je sređena,ali to je sa novinama tako..ne mogu staviti samo prirodnu ljepotu



__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 24.06.2015., 11:34   #2370
Pa i nije strašno fotošopirana, vidim da joj mnogi pišu o tome na instagramu valjda poslije Gul ne mogu da vjeruju da ona može imati drugačiju kosu, šminku, odjeću i da ne plače. Ima fotošopa ali ni približno prošlogodišnjem ALL gdje su joj skinuli jedno 20 kg i gdje je izgledala 15 godina mlađa. Vidjet ćemo na šta liče ostale slike
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 27.06.2015., 18:23   #2371
ništa bez PS ..valjda ovi fotografi u magazinima tako moraju raditi..no dobro..







cijeli intervju nisam vidila,ali zahvaljujući Masal dio na engleskom i prijevod GT

Nurgül Yeşilçay, who plays in the series "Paramparca" at the end of filming left for a vacation with her lover in Bodrum. Before holiday actress gave an interview for the magazine All. Nurgül gladly posed for the publication and also spoke about her life, about the plans and work.
Nyurgyul admitted that she is one of those who live for today. She did not bother with thoughts about the past or the distant future. "I do not understand those who are nostalgic constantly saying" Oh, that was a time. "I believe that every stage of life has its own good, and you should be able to enjoy life."


Nurgül Yeşilçay , koja igra u seriji " Paramparca " na kraju snimanja otišla je na odmor sa svojim dečkom u Bodrum . Prije odmora glumica je dala intervju za časopis All. Nurgül je rado pozirala za magazin i govorila o svom životu , o planovima i radu .

Nurgul je priznala da je ona jedna od onih koji žive za danas . Ona se ne zamara s mislima o prošlosti ili dalekoj budućnosti . " Ne razumijem one koji su nostalgični i stalno govore :" Ah , to je bilo vrijeme . "Vjerujem da svaki stadij života ima svoje dobro , i trebali biste uživati u životu . "

o planovima..nadam se da ćemo i to pročitati,mada serija ide u drugu sezonu i nitko ne zna koliko planiraju snimiti epizoda
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 28.06.2015., 11:36   #2372
ima još..ovdje kaže da je sa sinom otišla u Bodrum,a kasnije da planiraju u London..Sinu je majka a ne prijatelj..podržava (financira) nećake da uče jezik jer se sama teško školovala..Opisan je njen put od 17. godine kada je prvi put stala ispred kamere pa do Gulseren u Paramparca..radila je sa svim poznatim redateljima u Turskoj.Voli svoj posao u kojem je jako važan tim sa kojim radi...Nije opterećena izgledom,pravilno se hrani i pere lice u ružinoj vodici ( nekad je spominjala i limun )..odjeću koju voli nosi dok se ne istroši ( to smo već vidili ....šoping je umara ( kao i mene) ide samo kada mora..Voli biti majka,žena ,prijateljica i ponekad djevojčica
Komentar novinara je da će biti ista kada bude imala 70 godina kao da ima 7 godina,uvijek sa osmjehom na licu ..Sve u svemu meni je Nurgul




hvala Masal na članku



Nurgül Yeşilçay gave an interview for magazin "All"
Immediately after leaving for summer vacation series "Paramparca" Nurgül Yeshilchay went to Bodrum with her son Nejat.I met with the team of the magazine All. The famous actress posed as cover girl for the magazine, as well as talked about acting, motherhood, plans in London and philosophy of life. There are also some people who are more mature, change their character, changing what they are not happy. Well Nurgül Yeshilchay, this is quite the opposite type. She is one of those who will be the same at 70,just like she was at 7. She will not change herself for someone, she is happy of who she is, sometimes mother, sometimes wife, sometimes friend, sometimes a smart woman, sometimes little girl ...
She was always happy with the way she looked like , satisfied with heir flaws, virtues shine, weakness, always happy, laughing. This is the first thing that came into my head after the shooting. In general, then, at the time of reporting, confirming my thoughts she said: "I am not one of those people who dwell on the past or the future. I appreciate what I have. I understand I am happy. Turkish people usually don't realize they're happy. They remember the past, "Oh, these days," and stay there. I'm bored with these people. That is, I like to live life at any age. I like the rules of life, they are like little games. It is decoration of life. Going on vacation and there miss another site, look at other people's favorite people, do not understand all the beauty around you, the greatest injustice in relation to time and to yourself. "
Acting is a magical profession
I remember very well the moment when I first saw her. There is only one episode that I watched and it is the "Second Spring". At the time, nobody knew that the character Gulsum, one day will become a star. She was just a green-eyed young woman. As she was beautiful, she played well ... Nurgül opposite chambers for 17 years. She played well with Özcan Deniz in the series "House with vines," although since the time of the film "Red scarf" and until that time, people thought that they will not fit together. That success on the screens , led to the fact that the most famous directors, over the years, one after another knock at her door. "Anlat, Istanbul", "Pseudo-points", "Adem'in Trenleri," "The Edge of Heaven," "Conscience", "7 Kocalı Hürmüz " ... The path from Fatih Akin to Atif Yilmaz. Especially the way she showed her performance in the film by Fatih Akin, "The Edge of Heaven" ... How is it possible not to love a person who has achieved such success? Of course not ... Let Nurgül speak: "Acting is the magic profession. At the time, until your life goes, we, through a magnifying glass, showing you another life. Before you enter into a new role we begin life with her believing in love with her. Then you'll love, believe in its existence. " Even those who do not watch the show, during the season could say a few words about the show "Paramparca" and Gyulseren played by Nurgül Yeshilchay. We asked about what is the secret of the series "Paramparca":" The late Osman Yagmurdereli said that if new stars show up in the show near the old ones,, then this show is successful. " It always seemed right. No doubt the show has new young stars, phenomena. And it adds more dynamics going on. One factor is that it is watched by people of different age groups and social classes. Along with much tragic events have comedic scenes that help to relax the audience. And what I always say, in our sector, no one can work alone. We work in a team of a hundred people. Solved the difference and what each of them the best in their grown.
I'm not a friend to Nejat,I'm his mother
Nurgül Yeshilchay at the same time is a mother. Mother, who on one hand is constantly trambling over her child but also has a clear strategy ... there's no pressure.She doesn't approve beeing a friend to a child. She says: "I am not his friend, I am his mother." Nejat makes all the decisions that need to be taken in his life. Mother asks, "What do you want?". Of course, with a twinkle in his eyes,Of course, once you become a mother, everything that has to do with the child becomes the greatest happiness. For me the most joyful lately is that he finished junior school. " Nejat is an important step in preparation for the summer holidays. They are waiting for the road to London for the child to see new places, meet new cultures. Meanwhile, she made a gift, a good school, it's a trip with three nephews in London to Cambridge, where they all will be to learn the language. In her time, because of the difficult material conditions she studied with a scholarship to help children, to promote them in the future, she decided to support on their part. She did not forget about it and spends the necessary actions.
Not to take everything to your heart
Nurgül looks happy in all. I ask during the filming ... "How is life?". "For the fact that the series" Paramparca " made such a huge success is a lot of hard work. I make a favorite, but very tedious work. I live, based on current events. Greed and desire, all at once, it is not for me. Life wants permanence. If you do not keep yourself, your life will begin to throw from side to side. Do not take everything to your heart. Let the life carry you on , you are not on your own. "
In the morning washes her face with rose water
If you do not know her age, 39 it is impossible to give. Even if it does not do any special exercises ,she won't give up on tennis and walks. She does not make friends with diets. The most important thing for her is proper nutrition. But if she wants something, then she doesn't deny it to herself . As for beauty, then Nurgül Yeshilchay, which is always on the side of the natural beauty, says that does not do anything special for the skin. In addition, she is against the makeup in everyday life. In the morning washes her face with rose water. Visits beauty salons under the plan. Goes for shopping to be in good mood. Not the woman who loses herself, going to the store. Favorite clothes wears until it is completely worn out. She says that despite the fact that during the filming she dreams of shopping,she buys only what is necessary.


__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 28.06.2015., 12:37   #2373
Što mi ova žena nije tetka, ok to ne može biti ali bar starija sestra, da me vodi u London. A vidi se da ona finasira djecu od sestara, posebno nećakinje, ali eto izgleda da je i nećak već sad dovoljno veliki da ga vodi na put, još dok i onaj četvrti od brata bude veći, ima da troši sve što zaradi...lijepo od nje u svakom slučaju, nadam se da će to oni jednog dana znati cijeniti.

Slike iz magazina mi se ne sviđaju, odjeća je super, ali ne vidim smisao u ovolikom fotošopu, koža joj ima čudnu boju. A i samo njeno lice ima čudne oblike. kad porediš slike koje je ona i Gulistan postavljala s snimanje i ove iz samog časopisa, nebo i zemlja razlika.
A i u intervjuu nije rekla ništa novo, ali treba paziti šta priča, jer kad je bio intervju s Mertom u vezi Gece, a i u nekom prije, pričala je o tome kako je ona prijatelj s Nejatom ( i Mert je to rekao), sad odjednom nije mu prijatelj nego mu je majka. Totalno nebitna stvar u svakom slučaju.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 28.06.2015., 13:01   #2374
tko će znati kako koji novinar prepriča,fotograf snimi..ali kao šta kažeš nebitno..isto tako šta više može reči novo o sebi a što nismo već pročitali..no dobro je neka izlazi po magazinima i neka daje intervju

šta se tiče slika,kako koja..ni meni se sve ne sviđaju ,ali nemam magazin u ruci već sve je c/p tako se i tu izgubi kvaliteta

ova mi je lipa


__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 28.06.2015., 17:06   #2375
Fotke su mi dobre. PS-a ima ali je bar nisu doveli do neprepoznatljivosti kao prosle godine. Jos mi je najbolja na slikama s IG prije obrade. Bijela bluza je wow. I meni bi dobrodosla ��
Sa Gul je uopce ne bi usporedjivala. Onoliku kolicinu loseg pudera, groznog konturiranja, pretjeranog crnila oko ociju je tesko provarit. Taman su se lijepo uklopile one stravicne ekstenzije i bapski outfit. Katastrofa.

Reportaza nista posebno. Ne bi bilo lose da i ona s klincima poradi na engleskom, onako, radi gusta.
cukerina is offline  
Old 03.07.2015., 21:50   #2376
bez PS ,bez frizure,mokra kosa od mora i nije profesionalni fotograf..izgleda fantastično..na odmoru i uživa



u međuvremenu dok odmara,proglašena za najbolju glumicu Turskih serija koje se momenatalno prikazuju

https://www.facebook.com/Dizi.Reytin...400424?fref=nf

video sa snimanja za magazin ALL

https://www.youtube.com/watch?v=AufL...E&spfreload=10
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 03.08.2015., 18:03   #2377

Sa Emel Çölgeçen (igra Semu u Poyraz Karayel) na venčanju Elvin Aydoğdu.
Ako se ne varam Emel i Nurg su igrale u Sultan 2012, sa Elvin u aktualnoj Paramparca.

Uz ovu:


piše: Düğün sonrası yorgunluğu Orhaniye, Selimiye şahaneymiş - koliko shvatih, odmara se od venčanja.
Bhea is offline  
Old 12.08.2015., 20:02   #2378
odmorila se,putovala,kupala,uživala i zabavila na vjenčanju a sada slijedi snimanje druge sezone

sa sinom ..mislim da je ovo ispred kuće u kojoj je kupila stan , zelena boja mi se čini poznatom..vratili se u Istanbul



u Bodrumu




nova je ali ne znam gdje..možda London ?

__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 13.08.2015., 15:54   #2379
Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
nova je ali ne znam gdje..možda London ?
http://www.pohrani.com/f/Y/jU/1RjcpJ...6263437028.jpg
Istanbul izgleda. U istoj haljini, s istim perlama fotkana je, kažu, na Bebeku.
Bhea is offline  
Old 22.08.2015., 14:18   #2380
Nurgul je nominirana za nagradu Altin Kelebek u kategoriji "Najbolja glumica". Ne mislim da će je dobiti jer tu godinama dobijaju seriju oni jaki (koji imaju očito najbolju vezu) iz Ay yapima ili Timsa. Ali lijepo je vidjeti, nakon svih onih ukinutih serija da je prisutna.


Ovdje se može glasati http://www.pantenealtinkelebekodulle...TheVoting.aspx Ne mislim da će ti glasovi nešto pomoći jer fanovi Serenay i Tube neće spavati da bi one bile prve, ali neka i Nurg ima koji glas i od nas.

***
Još jedna lijepa vijest od neki dan. Film Gece je ušao u konkurenciju za filmski festival Altin Koza. Nadam se da će se glumci pojaviti tamo (kad već nisu imali premijere da se šetaju crvenim tepihom) , a ko zna možda dobiti i nagradu (ni tu ne mislim da će film, ali Nurgul i Mert svakako zaslužuju). Festival će biti od 14-tog do 20. septembra http://www.milliyet.com.tr/altin-koz...lhaber-935478/

***
Tomiris Incer (Šahnurica) je bolesna ima rak i krenula je na kemoterapije Nurgulicin status vezan za to https://twitter.com/nrglyslcy/status/635051148681023488
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.