Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2011., 20:19   #81
E masta stvarno radi svasta

Vrijedi pogledati kombinaciju Bihter&Mustafa...prica od tri dijela...

http://www.youtube.com/watch?v=VoT6C...deo&playnext=6
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 21:47   #82
Opet kombinovanje 2 razlicite serijeA kakav mu je bio taj lik Mustafa,neki negativac?
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 23:07   #83
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Opet kombinovanje 2 razlicite serijeA kakav mu je bio taj lik Mustafa,neki negativac?
U principu da...ali je volio beskrajno jednu zenu...ona njega nije (zvuci poznato?)...ljubav i tuga...Engina vec sad poznas pa ti zamisli...nejse...publika je voljela Mustafu bez obzira na povremene gadosti vise nego Narin

E sad sam se sjetila nekih love scena iz BBO-a (u nedostatku takvih scena u FGSN) Engin ufff ya...
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 18:23   #84
Ne znam zasto, ali imam zelju maknuti taj pramen...



klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 17:06   #85
Opet je no. 1

http://www.sacitaslan.com/video/anke...HfLSY.facebook
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 17:53   #86
Opet ih je sve oduvao,koji carOn i Kivo su bas drasticno ispred ostalih...tako treba,Beren's boys rocks
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 18:33   #87
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Opet ih je sve oduvao,koji carOn i Kivo su bas drasticno ispred ostalih...tako treba,Beren's boys rocks

Tako je Kad bi Beren bila s bilo kojim od njih, njihova djeca bi baš bila lijepa

Inače, netko je već negdje spomenuo da se je Engin u posljednje vrijeme baš nešto proljepšao, slažem se
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 18:35   #88
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post

Čovjek baš ima prekrasnu kosu i dobar friz

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 31.10.2011. at 18:54.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 18:49   #89
a joj... koji pogled! da te oblije znoj
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 11:52   #90
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Tako je Kad bi Beren bila s bilo kojim od njih, njihova djeca bi baš bila lijepa
...iako bi tamno svijetla kombinacija ispala bolja sto se djece tice, ali ja ipak preferiram tamno tamni par

Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Čovjek baš ima prekrasnu kosu i dobar friz
Sad ima malo kracu kosu, ali da...friz je super

Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
a joj... koji pogled! da te oblije znoj


Evo malo zaljubljenog pogleda...ma mali je genije

klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 15:00   #91
Neki dan sam se uhvatila u kontradiktornom razmisljanju. Da se razumijemo, ne volim kad su glumci previse exponirani u javnosti. To mi ubija uzivljavanje u ulogama u kojima ih gledam. Sto vise znam o njima, sve manje su zanimljivi.
Ali brate, ovaj mali-nista. Ni izjave, ni izlasci, ni cure, nikakva javna pojavljivanja. Malo je previse anoniman i privatan.
Da mi je nekako ukljuciti ovdje minu-jasminu, ona bi sigurno nesto iskopala. Ima zena sposobnosti, pozavidio bi joj FBA.
Naravno ovo mislim kao kompliment.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 15:14   #92
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam se uhvatila u kontradiktornom razmisljanju. Da se razumijemo, ne volim kad su glumci previse exponirani u javnosti. To mi ubija uzivljavanje u ulogama u kojima ih gledam. Sto vise znam o njima, sve manje su zanimljivi.
Ali brate, ovaj mali-nista. Ni izjave, ni izlasci, ni cure, nikakva javna pojavljivanja. Malo je previse anoniman i privatan.
Da mi je nekako ukljuciti ovdje minu-jasminu, ona bi sigurno nesto iskopala. Ima zena sposobnosti, pozavidio bi joj FBA.
Naravno ovo mislim kao kompliment.

Baš sam prije dva-tri dana gledala neki video na YT gdje ga novinar prati u stopu i postavlja pitanja, a on ništa, samo ide svojim putem. Zatim najednom stade te pokaza rukom i samo kratko reče "Ne želim" (taj sam dio uspjela skužiti ). Vjerojatno odgovarati na njegova pitanja.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 15:22   #93
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Baš sam prije dva-tri dana gledala neki video na YT gdje ga novinar prati u stopu i postavlja pitanja, a on ništa, samo ide svojim putem. Zatim najednom stade te pokaza rukom i samo kratko reče "Ne želim" (taj sam dio uspjela skužiti ). Vjerojatno odgovarati na njegova pitanja.
Da, to je jedan od tri videa koji postoje. Sta ce, stidan decko nazalost i previse.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 15:32   #94
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Da, to je jedan od tri videa koji postoje. Sta ce, stidan decko nazalost i previse.

Ajde budi dobra pa stavi i ostala dva
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 15:54   #95
@klepetuša kažeš da sad ima malo kraću kosu. jel to ovo na slici s dobrotvorne akcije za stradale u potresu? Ak jest, tu mu je još bolje Samo se nadam da se nikada neće ošišati posve nakratko. Vidjela sam neke klipove na YT i ne stoji mu. Ovako mu je najbolje Ja inače pola vremena provedem zureći mu u kosu Još onako crna, bujna, malo duža i najvažnije valovita Prvo što na ljudima primjetim jesu kosa i osmijeh. A Engin bi se definitivno trebao i više smiješiti
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 16:28   #96
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Ajde budi dobra pa stavi i ostala dva

http://www.youtube.com/watch?v=dMGbq8vEUFM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=dCBY6Hls5qM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Y7jY1TsQsIs&NR=1


BONUS: (love this)

http://www.youtube.com/watch?v=IGtLRggga0E
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 16:45   #97
uh, witch, podjoh gledati ovaj prvi pa ispojlah po serije neJma veze, bitno da sam vidjela engina u bijeloj kosulji ali sta su svi nesto ufurani kad ulaze, ne kontam inace te turske glumce bjeze od novinara ko od vraga. A mukades oliti glumica sto je glumi, aaa, kako ona meni djeluje opicenoo, pozitiva neka.

I taj zadnji video, i ja love that, mucho, mucho (iako ne razbiram sta prica )
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 16:55   #98
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
@klepetuša kažeš da sad ima malo kraću kosu. jel to ovo na slici s dobrotvorne akcije za stradale u potresu? Ak jest, tu mu je još bolje Samo se nadam da se nikada neće ošišati posve nakratko. Vidjela sam neke klipove na YT i ne stoji mu. Ovako mu je najbolje Ja inače pola vremena provedem zureći mu u kosu Još onako crna, bujna, malo duža i najvažnije valovita Prvo što na ljudima primjetim jesu kosa i osmijeh. A Engin bi se definitivno trebao i više smiješiti
Da trenutna frizura...i za kosu i za osmijeh

Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
I taj zadnji video, i ja love that, mucho, mucho (iako ne razbiram sta prica )
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 16:58   #99
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Uhhh...koji sarmer...ovdje se vidi da je htio razgovarati...koga briga sta prica...slusas glas i gledas osmijeh
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 17:00   #100
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
uh, witch, podjoh gledati ovaj prvi pa ispojlah po serije neJma veze, bitno da sam vidjela engina u bijeloj kosulji ali sta su svi nesto ufurani kad ulaze, ne kontam inace te turske glumce bjeze od novinara ko od vraga. A mukades oliti glumica sto je glumi, aaa, kako ona meni djeluje opicenoo, pozitiva neka.

I taj zadnji video, i ja love that, mucho, mucho (iako ne razbiram sta prica )
Ufff, pardon. Affet bene. Stvarno nemam osjecaj (teska sam spojlerusa pa kontam i ostali su).
To je premijera finalne epizode 1. sezone kad svi zajedno gledaju. Esra (Mukades) mi se cini prava raja.

Ovo zadnje je neki interview o seriji Bir Bulut Ossam, uglavnom prica o glumi, dakle samo poslovno
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.