Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2015., 13:22   #41
Napoon je HRT došao pameti. Repriza telenovele u 12:25 se vraća sljedeći tjedan u 05:55 na Prvom kako je bilo prije par godina: Yesss!!!

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2015-03-30
Lucio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 14:24   #42
Konačno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 00:43   #43
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
Mogli su i reprizu ubaciti ujutro na HRT 1 umjesto Doline sunca koja je završila na ljeto.
Quote:
Lucio kaže: Pogledaj post
Napoon je HRT došao pameti. Repriza telenovele u 12:25 se vraća sljedeći tjedan u 05:55 na Prvom kako je bilo prije par godina: Yesss!!!

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2015-03-30
Očito su pročitali moj prijedlog
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 12:30   #44
Kad vidim seriju cija je radnja u 20.stoljcu to bi odmah ukinio sa tv-a,ova sadasnja sto danas zavrsava mi nije nesto ali ova glupost,pa nadam se da to ni moji nece gledat.
Ona pretprosla gdje su bili Diego i Rodrigo je bila vrhunska,ali kad ovako nesto stave na TV dodje mi da rigam.
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 12:33   #45
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Ona pretprosla gdje su bili Diego i Rodrigo je bila vrhunska,ali kad ovako nesto stave na TV dodje mi da rigam.
Ovo mi sve govori o tvom ukusu.
Jedva čekam sutra, fali mi nešto povijesno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 21:36   #46
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Kad vidim seriju cija je radnja u 20.stoljcu to bi odmah ukinio sa tv-a,ova sadasnja sto danas zavrsava mi nije nesto ali ova glupost,pa nadam se da to ni moji nece gledat.
Ona pretprosla gdje su bili Diego i Rodrigo je bila vrhunska,ali kad ovako nesto stave na TV dodje mi da rigam.
Popij gastal, pa nećeš.

P.S. Nije da te netko sili da gledaš. Falabogu, televizijskih kanala koliko hoćeš.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 21:56   #47
I meni se čini da ću ovo gledati.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 23:08   #48
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ovo mi sve govori o tvom ukusu.
__________________
“Long is the way,and hard,that out of hell leads up to light.”
galilea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 00:07   #49
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ovo mi sve govori o tvom ukusu. : kava:
Jedva čekam sutra, fali mi nešto povijesno. : cerek:



i ja, baš me zanima kak će bit serijica očekujem puno
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 00:47   #50
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Kad vidim seriju cija je radnja u 20.stoljcu to bi odmah ukinio sa tv-a,ova sadasnja sto danas zavrsava mi nije nesto ali ova glupost,pa nadam se da to ni moji nece gledat.
Ona pretprosla gdje su bili Diego i Rodrigo je bila vrhunska,ali kad ovako nesto stave na TV dodje mi da rigam.
znam da se o ukusima ne raspravlja ali moram

reći da je DQTQTQ vrhunska serija a ECDLP nije baš nešto
i reći da serija koja ju nasljedjuje da je glupost
a nisi ni vidio nijednu epku je pretjerivanje i loš ukus

al dobro sto ljudi sto čudi

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ovo mi sve govori o tvom ukusu. :k ava:
tako nekako

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Popij gastal, pa nećeš. : mig:
odličan savjet :klap:

ja ću gledati sutra da vidim bar prvu epku
ali sumnjam da ću pratiti nisam baš fan povijesnih telenovela
škicnut ću koji put kad stignem

uživajte
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:22   #51
Saudades de Globo na HRT-u. Nisam siguran hoću li svaki dan moć gledat na TV-u, pa pitam, hoće li postavljati seriju na onom Balkanje.

Krasan početak. Isabel i Zé su mi već . Nego, koje osuđivačko društvo još onda vladalo, a rasizam mogu mislit, osjećaj manje vrijednosti. Već sam mislio da će ih konobar istjerati iz restorana jer su crnci, no nije se fala bogu desilo.

Još da vidimo kako će se odvijati stvari između Laure i Edgara.

Patricia Pillar, kao i Marjorie rasturile.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:27   #52
Marjorie je krasna, krasna.

Samo ne kužim čemu špica na španjolskom i onaj prologo na početku isto na španjolskom. :/

Idem sad usporedit s Globovom epizodom, da vidim koliko su toga izbacili.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:30   #53
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Samo ne kužim čemu špica na španjolskom i onaj prologo na početku isto na španjolskom. :/:
Da. No uvijek bude tako editiraju za internacionalno tržište pa i Avenidi u aberturi je tako bilo. Logično da će i sve ostalo, prolozi...
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:30   #54
meni se ovo sviiiđaaa
Laura i Isabel su mi jako lijepe (Laurina vjenčanica mi je presvršena ), a i Berenice i Alice kolko sam vidla

Ze me osvojio provokacijom u brijačnici dok u restoranu nisam očekivala onakav odgovor konobaru, a bome ni takvu njenu reakciju. odlično!


teta Celinha mi je prefora kad se onesvijestila
ona je u biti otvorenog uma, ali nema hrabrosti (zasad?) napravit to kaj radi nećakinja.

i definitivno mi se dopada kaj je brazilska i jošš kostimirana/povijesna došla na red, nek smo se malo odmaknuli od Mehika
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:32   #55
Jay, Madžori je prekrasna...

Konstanca

Gleda se.....
__________________
Senador Viegas (Luis Melo)
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:46   #56
Oduševljena sam, zadnji put kad sam gledala brazilske serije je bilo tamo davno na hrt-u prije desetak godina.
Ovo mi je sve jako sviđa, najviše ta neka atmosfera (i doba, puno zanimljivije nego u onim serijama gdje je bilo još roblje i to) i glumci. Onaj Ze je toliko simpatičan, baš mi se sviđa njihova veza I Laura Koja pozitiva od osobe!
Gleda se obavezno.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:19   #57
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Oduševljena sam, zadnji put kad sam gledala brazilske serije je bilo tamo davno na hrt-u prije desetak godina.
Ovo mi je sve jako sviđa, najviše ta neka atmosfera (i doba, puno zanimljivije nego u onim serijama gdje je bilo još roblje i to) i glumci. Onaj Ze je toliko simpatičan, baš mi se sviđa njihova veza I Laura Koja pozitiva od osobe!
Gleda se obavezno.
Da, potpis na sve.

Haljine su predivne.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 16:26   #58
DQTQTQ i LMDV su najgore telenovele emitirane na HRT1, i iako mi se pretjerano ECDLP nije svidjela milijardu puta je bolja i kvalitetnija od prethodnica. Danas nisam pogledao epizodu i ne planiram gledati, jer je velika mogućnost da se sljedeći tjedan zaposlim, možda neka na netu je pogledam. Ali ova serija se ne može porediti s DQTQTQ koja je mnogo kvalitetnija, a dokaz za to je osvojeni Emmy. Iako ja više preferiram Telemundove i kolumbijske serije i ne preferiram baš povijesne (jedino sam gledao Zorroa koja mi je jedna od najboljih telenovela), Globove su serije kvalitetnije od njih i najskuplje su. U ovoj mi se seriji mnogo sviđa capoeira i nogomet.
semky23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 20:30   #59
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Popij gastal, pa nećeš.

P.S. Nije da te netko sili da gledaš. Falabogu, televizijskih kanala koliko hoćeš.
slažem se. čemu ta dramaturgija...
meni je predivno ovo...jako mi je falilo brazilsko povijesno. predivna produkcija, scenografija, kostimografija...presretna sam.imaju prekrasne priče o svojoj povijesti ti brazilci.prva epizoda je dobra.
podsjeća me ovo na forca de um desejo, terra nostru i ostale divne serije.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 13:27   #60
ja ću ovo sigurno gledat.inače volim brazilske povjesne, gledala sam sve one koje su išle pred desetak godina.
prva epizoda je bila tako tako ali nikad mi ni jedna sapunica već u prvoj epizodi nije baš nešto. radnja jednostavno mora krenut.
dosadile su mi već ove meksičke(neka mi fanovi ne zamjere), već dugo nismo imali prilike gledat nešto dobro.vjerujem da ima dobrih ali eto naša ih tv jednostavno ne otkupljuje.
zato, gleda se rame uz rame....
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.