Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2015., 13:53   #81
Bili su mi jako simpa kad su se smijali groznom namještaju kaj je stara nabavila.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 13:54   #82
Da, i meni je žao bilo Isabel danas. Jako 'ladan tuš, jebiga.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 23:18   #83
I meni je ova Laurina provala bila super. Nju je valjda samo Celinha spasila da se ne pretvori u mater ili njenu bespogovornu krpu. Celinha bas odudara od ove dvije namcoraste sestre. I ono smijanje oko namještaja je bilo obećavajuće.

Tek sam danas skužila da su njihova braća prijatelji.

Ono sto mi se ne sviđa je da Ze u godinu dana nije našao načina da kaze Isabel da se bavi capoeirom. Ili ne znam, baci tu kapu ili sto je vec našla. Berenice je bila kuckasta, ali gotovo da mi je laknulo, jer se dosad po meni uopće nije slagala s opisom lika kao spletkarice. Samo je bila namrgođena, ali recimo svejedno je tražila da ode spasiti stvari ostalih stanara kad su rušili kuću.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 13:22   #84
ova serija je takvo osvježenje, predivno nešto

Edgar i Laura danas kad su u glas rekli da bi ljude trebalo školovat. joooj, divni su mi već sad


Diva, Mario, Que Que i češnjovke
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 13:26   #85
@Jay, kad se pojavljuje Negrinica?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 14:17   #86
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Edgar i Laura danas kad su u glas rekli da bi ljude trebalo školovat. joooj, divni su mi već sad
I meni su preslatki bili, danas su se baš skompali
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 15:24   #87
Najveći vic s Edgarom i Laurom je da su zapravo savršen par i da bi završili zajedno samo da su ih obitelji pustile da dišu i dale im malo vremena da se upoznaju. Divan je kako ju je pitao u koju knjižnicu su knjige darovane, jer očito ima planove. Zanima me kad ce joj reci da je u Portugalu pisao, da dobijemo komentar tipa rupce mi nisi morao slati, ali da si se bar sjetio slati svoje članke.

Alberthino mi je zanimljiv. Mislila sam da ce vise ići na iznuđivanje i prisilu s Isabel, a ne ovako. Nije mu ni ovo nesto na čast, ali nije nesto iz čega ne bi mogao sazrijeti. Fernando (tako se zove Edgarov brat, je li tako?) mi isto nije najjasniji. Je li stari bio iskren ili je muljao da je ovaj zeznuo nesto u tvornici? Jer nisam dobila dojam da je neki šalabajzer na svadbi.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 19:16   #88
Vozdrica

Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Najveći vic s Edgarom i Laurom je da su zapravo savršen par
Baš! Imaju ista interesovanja, poglede na život...
Ne znam samo kako su ovako pozitivni i simpa ispali, pored onakvih roditelja nafuranih veličina.
Quote:
Alberthino mi je zanimljiv. Mislila sam da ce vise ići na iznuđivanje i prisilu s Isabel, a ne ovako. Nije mu ni ovo nesto na čast, ali nije nesto iz čega ne bi mogao sazrijeti.
Alberthino mi je sumnjiv. Čini mi se da je pravi sin svoje majke.
Quote:
Fernando (tako se zove Edgarov brat, je li tako?) mi isto nije najjasniji. Je li stari bio iskren ili je muljao da je ovaj zeznuo nesto u tvornici? Jer nisam dobila dojam da je neki šalabajzer na svadbi.
Ne mora biti šalabajzer. Možda mu samo posao vođenja tvornice ne ide od ruke.
Biće da je i on od nekog drugog posla.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 20:02   #89
Serija me osvojila i brže nego sam mislila!

Laura & Edgar; kako je to sve ispalo a mislim da će njoj ovaj brak doći kao neko oslobođenje od lude majke.
Edgar je pametan, napredan muškarac i mislim da si savršeno odgovaraju. Nasmijala sam se danas kad su u isti glas odgovorili na pitanje "šta još treba dati crncima" a oni školovanje!
Sve nešto mislim da će Edgar kupiti knjige koje je njena majka prodala knjižari i pokloniti joj.
Navijam da se zaljube na kraju.

Ne znam na čemu sam sa onim Albertom, pretpostavljam, šta je bacio oko na Isabel, jel on nju samo želi iskoristi ili šta već.

Ona Berenice glavna tračerica i splektarica.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 22:43   #90
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Ne znam na čemu sam sa onim Albertom, pretpostavljam, šta je bacio oko na Isabel, jel on nju samo želi iskoristi ili šta već.
Ma naravno da je želi iskoristiti. Mene samo šokirao njegov pristup. Mislila sam da će više tome pristupiti kao Constancia. Ja sam bogati bijelac, a ti bijedna crnkinja i zaslužujem od tebe da mi daš što god želim. Mislila sam da će zapravo igrati na kartu bogatstva i moći, a on je izabrao suprotan pristup. Što pokazuje inteligenciju i možda će od njega jednog dana zapravo nastati neki bar polunormalan čovjek, a s druge strane, može završiti puno ozbiljnija prijetnja od Constancije, jer je bolji strateg.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 13:23   #91
cerekam ko budala na LyE (ma i na njega samog, tj kad je pričao s prijateljem novinarom u redakciji o svojim planovima za taj dan.)
preslatki su skupa, prirodni, nasmijani
e i scena kad su naletili na svećenika mi je bila super

a ovaj avance.. jedva čeka reć mami kam ide


nasmijala sam se na opasku o nogometu i kad su čitali pravila


Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Mislila sam da će zapravo igrati na kartu bogatstva i moći, a on je izabrao suprotan pristup. Što pokazuje inteligenciju i možda će od njega jednog dana zapravo nastati neki bar polunormalan čovjek, a s druge strane, može završiti puno ozbiljnija prijetnja od Constancije, jer je bolji strateg.
i mene je iznenadila njegova strategija, to mi je nekak okej kaj nije neki siledžija. iako, lagano se počeo zaljubljivat u Isabel.

daj nek više puste Zea iz zatvora
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 13:24   #92
Edgar se konačno počinje pomalo zaljubljivati u Lauru, a niti ona nije ostala ravnodušna kad je otkupio njezine knjige i pozvao je van. Već su hodali po ulicama kao pravi bračni par.

Constancia i Bonifacio su mi nešto sumnjivi, da se neće spanđati, iako osobama njihovog socijalnog statusa to bi trebalo biti ispod časti.

Albertinho... hm, ne znam kaj da mislim. Po jednoj strani, izgleda kao da se iskreno počinje zaljubljivati u Isabel, a po drugoj, prava mustra, kad se dogovara sa Fernandom.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 14:37   #93
Sto konačno, u braku su dva dana? Meni to ide sasvim zadovoljavajućim tokom. Edgar mi je jako sladak kad mu postane neugodno, kao recimo u knjižnici kad prebacuje dio zasluga na knjižničarku. Ono super kod njih mi je da su oboje odlučili napraviti najbolje sto se da kad su se vec našli u situaciji koju nisu htjeli, a ne da kukaju, očajavaju ili prebacuju krivnju jedno na drugo.

Scena s Constancijom i Bonifacijem definitvno vuče na to da ce se spetljati, samo sam zahvalna da nisu vec danas. Fuj. Svašta sam očekivala kad je izjavila da ce učiniti sve za obitelj. Zašto misliš da bi im to bilo ispod časti zbog socijalnog statusa? Za Constanciju bi bilo ispod časti da se spetlja s kakvim siromahom.

Alberthino je đubre, ali vjerujem da se počinje zaljubljivati. Samo sto neće to Isabel pomoći. Prebalav je on za to.

Alberto mi je bio krvav s komentarom o labudima koji su sličniji pilićima. Iako uopće ne kužim gdje ta perad je, je li to bilo za svadbu?

Isto ne kontam koje veze ima kazališna družina s ikim u priči, ali zasad su zabavni.

Dešava li se sve u ulici Ouvidur? Tamo je brijačnica, knjižnica, najbolja knjižara...
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 14:58   #94
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Sto konačno, u braku su dva dana? Meni to ide sasvim zadovoljavajućim tokom.
Pisalo je nekoliko dana poslije, tako da su vjerujem nešto više od 2 dana u braku, no da ne tražim dlaku u jajetu, ovaj "konačno" mi se omakao. Poanta mi je bila da je super što se počinju razumjeti i nadopunjavati.

Quote:
Scena s Constancijom i Bonifacijem definitvno vuče na to da ce se spetljati, samo sam zahvalna da nisu vec danas. Fuj. Svašta sam očekivala kad je izjavila da ce učiniti sve za obitelj. Zašto misliš da bi im to bilo ispod časti zbog socijalnog statusa? Za Constanciju bi bilo ispod časti da se spetlja s kakvim siromahom.
Pa da se pročuje i nastane skandal, eto, na to sam mislio. Ne bi joj bilo na ruku baš, ode ugled... Može se pozdraviti da će ju ikada više oslovljavati sa Baronesa de Boa Vista.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 18:06   #95
Inače ne gledam serije u 12.30 na Prvom, ali čini mi se da ću ovu gledati. Čini se dobra serija, a i nije glupa meksička.
Je li moguće da oni ovoliko skraćuju epizode, tj. režu scene?
Danas mi je to bilo preočito. Na početku serije Isabel govori Albertu da zna kako je lijepa i da se zato mora paziti gizdavaca kao što je on. A za 5 minuta već se ljube. Meni se sviđalo to njezino odupiranje pa mi je čudno da je tako brzo popustila. I tako se nekoliko njihovih scena redalo jedna za drugom, i to sve nakon nekoliko dana, a Laure nigdje. Pokazali su je tek nakon 20 minuta.
Laura i Edgar se polako upoznavaju i svaki detalj je važan. Ovako se radnja ubrzava, a sama serija mi se čini nepotpunom. Evo, tek danas sam shvatila da je Alberto Laurin brat.

Inače priča između Laure i Edgara mi je super. Sviđa mi se kako je njihova priča počela i u kakvom smjeru ide. Nijedno od njih nije htjelo taj brak. Laura je mislila da će joj u braku biti kao u zatvoru, da će joj biti zabranjeno da radi što voli i da će živjeti s čovjekom kojeg ne voli i ne poznaje. I u svom tom beznađu danas je doživjela jedno baš pozitivno iznenađenje. Opet će moći raditi ono što voli, a sve to joj je omogućio Edgar.
Baš mi je bilo lijepo gledati njezino oduševljenje.

Sa Zeom i Isabel je drugačije jer u njihovoj priči imamo dva negativca. Spletkarošica Berenice i Alberto. Meni je Alberto baš iritantan. Bio mi je odvratan dok je govorio one silne laži "ja sam seljačko dijete" i sl. Baš mi je antipatičan.

Zadnje uređivanje Marina 07 : 17.04.2015. at 18:19.
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 01:08   #96
Vozdrica

Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Ma naravno da je želi iskoristiti. Mene samo šokirao njegov pristup. Mislila sam da će više tome pristupiti kao Constancia. Ja sam bogati bijelac, a ti bijedna crnkinja i zaslužujem od tebe da mi daš što god želim. Mislila sam da će zapravo igrati na kartu bogatstva i moći, a on je izabrao suprotan pristup. Što pokazuje inteligenciju i možda će od njega jednog dana zapravo nastati neki bar polunormalan čovjek, a s druge strane, može završiti puno ozbiljnija prijetnja od Constancije, jer je bolji strateg.
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
i mene je iznenadila njegova strategija, to mi je nekak okej kaj nije neki siledžija. iako, lagano se počeo zaljubljivat u Isabel.
Ma, ništa mu ne vjerujem. Sumnjiv mi je skroz. Mislim da bez obzira što se zagrijao za Isabel, suviše je Albertinho sin svoje majke, da bi mu palo na pamet da se i zvanično "izmiješa" sa obojenom djevojkom. Strategija koju je izabrao da zavede Isabel, čini mi se kao da je i jedina moguća. Da je pristupio Isabel s visine, na način kako to radi njegova majka, nikada joj se ne bi mogao približiti. Bez obzira na svoj puno važniji i visočiji položaj u društvu, u odnosu na Isabelin, bio bi u samom startu odbijen. Ne vjerujem da bi Isabel pokolebale čak i njegove prijetnje. Suviše je u njoj ponosa da bi bez pogovora pristala na zahtjeve nekog bezobraznog bogatog mladića, čak i kad bi zbog toga trpjela posljedice.
Pristup, za koji se Albertinho odlučio, s obzirom da je bio upoznat sa onim kroz šta Isabel trenutno prolazi, omogućio mu je zbližavanje s njom. Pojavio se kad je ona bila najranjivija, kad je razočarana i kad joj je trebala pažnja.

Ehhh... Isabel, nisi trebala žuriti nazad na posao. Bolje bi bilo da si do kraja saslušala šta kažu školjke tvoje tete.
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
cerekam ko budala na LyE : cerek: (ma i na njega samog, tj kad je pričao s prijateljem novinarom u redakciji o svojim planovima za taj dan.) : cerek:
preslatki su skupa, prirodni, nasmijani : cerek: : nogica:
e i scena kad su naletili na svećenika mi je bila super
Baš su simpa par.
Quote:
nasmijala sam se na opasku o nogometu i kad su čitali pravila : rofl:
Ko bi rekao da je sve to s nogometom tako počelo!
A već '58. postali prvaci svijeta!
Biće da su dobro proučili pravila!
Quote:
daj nek više puste Zea iz zatvora : nogica:
Čini mi se da će Ze, ni kriv ni dužan, zaglaviti duže u zatvoru .
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Scena s Constancijom i Bonifacijem definitvno vuče na to da ce se spetljati, samo sam zahvalna da nisu vec danas. Fuj. Svašta sam očekivala kad je izjavila da ce učiniti sve za obitelj. Zašto misliš da bi im to bilo ispod časti zbog socijalnog statusa? Za Constanciju bi bilo ispod časti da se spetlja s kakvim siromahom.
Nevjerovatno kakva je Constancia pokondirena tikva. Wannabee gospođa ministarka!
Uopšte ne sumnjam da će, bude li potrebno, zavesti Bonifacia.
Samo, šta ako i on propadne prije nego što se ostvari sve ono što ona planira!?
Quote:
Alberto mi je bio krvav s komentarom o labudima koji su sličniji pilićima. : rofl: Iako uopće ne kužim gdje ta perad je, je li to bilo za svadbu?
Mislim da su "pilići" najnoviji ukras za kuću kupljen kad i skulpture za Laurinu i Edgarovu kuću.
Quote:
Isto ne kontam koje veze ima kazališna družina s ikim u priči, ali zasad su zabavni.
Saznaćemo uskoro. Možda se neko zaposli u pozorištu!? Ili bude često zalazio tamo!?
Quote:
Dešava li se sve u ulici Ouvidur? Tamo je brijačnica, knjižnica, najbolja knjižara...
Izgleda.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 13:20   #97
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Ma, ništa mu ne vjerujem. Sumnjiv mi je skroz.

Strategija koju je izabrao da zavede Isabel, čini mi se kao da je i jedina moguća. Da je pristupio Isabel s visine, na način kako to radi njegova majka, nikada joj se ne bi mogao približiti. Bez obzira na svoj puno važniji i visočiji položaj u društvu, u odnosu na Isabelin, bio bi u samom startu odbijen.
o da, sumnjiv je skroz, ali samo sam prokomentirala da mu se Isabel počinje sviđat, bio on tog svjestan ili ne. daleko od toga da nije ljigo, kak je netko rekao gore, ili će mu to pomoć da postane relativno normalna osoba(da se opameti ak ju zbilja zavoli) ili će bit gad prve klase, gori od majke. a nekako mislim da će ići baš u tom smjeru.
strategija je odabrana jako pametno što govori puno o njemu

Quote:
Ko bi rekao da je sve to s nogometom tako počelo! : zubo:
A već '58. postali prvaci svijeta!
Biće da su dobro proučili pravila! : rofl:
a biće da jesu


Constancia i Bonifacio su i meni djelovali kao da će se spetljat, još sam očekivala u jučerašnjoj ep ali mi je drago da ipak (još?) nisu


hoću još Edgara i Laure
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 14:53   #98
Ja mislim da će se Laura zaposlit u onom kazalištu u bivšem restoranu, nekaj takvo
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 15:57   #99
Prije mi je Isabel kao plesačica kandidatkinja za to.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 13:19   #100
Isabel falabogu na vrijeme saznala da je Albertinho slaže. Uzalud će mu biti opravdavati se.

Sad bi se i Negrinica trebala pojaviti, ne. Brijem u nekom ljubavnom trokutu između LyE.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.