Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2014., 13:10   #901
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post




Imao je, ali je sve potrošio na krov kuće. Barbara je to spomenula u prošloj epizodi
---------------------------------------------------------------------------------------

Taman ih pohvalim da paze na detalje i onda nam pokažu da je Goga dobila poruku od Nediljka u 2012 godini. I još sat 17:51.
A i Snježa nosi Tomi kobasice, a on ne voli kobasice, nego samo piletinu.


Slučajno znam koliko košta krov na kući, naravno raspon cijena je veliki,ali čovjeku koji ima mirovinu od 2 000 eura i usto trgovinu ,to ne bi trebalo isprazniti zalihe, a mogao je dignuti i kredit..uglavnom da ne sitničarim više

A kada je poruka stigla kaže Zdenka "Mala šta je to",meni se odmah upalio alarm kakva bi to Zdenka mogla biti znatiželjna i ljubopitljiva svekrva za poželiti
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 14:10   #902
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Slučajno znam koliko košta krov na kući, naravno raspon cijena je veliki,ali čovjeku koji ima mirovinu od 2 000 eura i usto trgovinu ,to ne bi trebalo isprazniti zalihe, a mogao je dignuti i kredit..uglavnom da ne sitničarim više
U pravu si tag. Mislim, realno gledano Sveto ima više zaliha novaca od bilo koga u Oštrovcu ili bi barem trebao imati. Ne samo da ima veliku mirovinu, nego kako si rekla ima i dućan, pa i tu zarađuje. Ali morali su scenaristi ubaciti u scenarij da Sveto trenutno nema novaca, da mu Mile pomogne, pa su se zato sjetili popravka krova. Realnije bi bilo da su rekli da je morao renovirati cijelu kuću i/ili da je kupio grobnicu,...
Ne sitničariš.

evo gifova...









123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 14:12   #903
...nastavak gifova, nije sve stalo u isti post...














123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:18   #904
, a Gogino prisluškivanje razgovora između Josipa i Damira?? Čula jasno i glasno da je ona zabava, al neeee i dalje joj u planu podmetnut kukavičje
jaje.......što bi mama Zdenka rekla na "tako krasnu" curu kad se
prema Kati ponjela koda je otirač, a Katka luda za njemim sinom....

........supern su sličice........
babajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 19:44   #905
Najava.....

https://www.facebook.com/video.php?v=798170313558791

tag - primijeti da je Tomo kratko ošišan. Hoće li to imati veze s kozicama, nesrećom?
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 20:52   #906
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Najava.....

https://www.facebook.com/video.php?v=798170313558791

tag - primijeti da je Tomo kratko ošišan. Hoće li to imati veze s kozicama, nesrećom?
Isse, jel to Ljubica Jović glumi Damirovu baku?
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:37   #907
U subotnjem Jutarnjem listu, kritičar je napisao da je ova serija udar na zdrav mozak...pa sam sad u neznanju tko je tu imao udar mi ili on.
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:42   #908
Ma to sto pisu raznorazni kriticari, meni nije mjerodavno.
Meni je serije odlicna.

Kako oni znaju nahvaliti razonorazne filmove, krenem ih gledati i odustanem za 20 minuta.
__________________
Što ga više lome to ga volim jače..HŽV
acer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 02:23   #909
ovo je prva serija koju gledam da hrvatski glumci uvjerljivo glume. u onim 'dramama' tipa lara, vatre ivanjske i sl. ima toliko očajne glume da sam počela misliti da nemamo nijednog kvalitetnog glumca. ali u ovoj seriji su stvarno dobri. radić rastura, ojdanićka, barbara vicković uživljene u uloge, jagoda, momčilo prirodni, glavna trojka isto svatko na svom mjestu...ja sam iskreno oduševljena koliko su dobri. ne kažem da ne može bolje,ali nakon toliko sranja tipa zora dubrovačka i sl. meni je ovo za emmyja
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 03:42   #910
i meni su svi odreda kraljevi, ma kakve kritike bile, uspjeli su bar malo nasmijati ovaj napaceni narod

smartphone
$avannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 07:55   #911
Quote:
acer kaže: Pogledaj post
Ma to sto pisu raznorazni kriticari, meni nije mjerodavno.
Meni je serije odlicna.

Kako oni znaju nahvaliti razonorazne filmove, krenem ih gledati i odustanem za 20 minuta.
Jos kod prve kritike u Vecernjem kako je ovo fejk gluma i los humor posumnjala sam kako kriticari seriju po defoultu opisuju kao losu jer je hrvatska.
Ako je ovo losa gluma nekome,pocinjem sumnjati u njegov ukus.Moze nekome ovdje stosta ne biti dobro,jednostavno se ne nadje u tome,ali gluma je ocigledno na visokom nivou.
Do sada se zaista snimilo hrpa sunda pa je valjda sigurnije i ovo strpati u isti kos.
Znam par ljudi ,koje taj zdravi mozak sluzi, i koji su aprior ,kao i ja sama, htjeli seriju prekriziti a sada cesto slusam prepricavanja scena i pohvale.

U seriji ima i puno kritike drustva i institucija .. ma sve se to moze pronaci ako gledas. Uopce nije plitka, cak je "udar" na vrijedjanje zdravog mozga
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 09:41   #912
...je je ball to je Ljubica, legendarna Laura.....izvrsna glumica...
babajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 11:07   #913
Je li ovo prva domaća serija u kojoj je glavni negativac svećenik?
Za sada je ovo najbolja domaća serija. :klap:
Nina Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 10:30   #914
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Najava.....

https://www.facebook.com/video.php?v=798170313558791

tag - primijeti da je Tomo kratko ošišan. Hoće li to imati veze s kozicama, nesrećom?


Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Isse, jel to Ljubica Jović glumi Damirovu baku?
Quote:
babajana kaže: Pogledaj post
...je je ball to je Ljubica, legendarna Laura.....izvrsna glumica...
Sve mi je proletjelo u hipu na malom ekranu mobitela,tako da niste ispod napisale komentare ne bih primjetila ni ošišanog Kurspahića, a ni Damirovu baku . Učinila mi se poznatom, ali ju nisam prepoznala

Usto sam vjerovatno jedna od rijetkih koja nije voljela njenu izvedbu Laure .


Gledala sam ju u Ratkajevima,odlično joj je odgovarala ta uloga stare barunice.
Nedostajali su mi ovaj vikend,iako sam bila u gužvi....čekam petak i odlučujući poljubac
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:24   #915
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Nedostajali su mi ovaj vikend,iako sam bila u gužvi....čekam petak i odlučujući poljubac:kokice :
I dalje im sadržaji ne odgovaraju epizodama , kao i ti mislim da taj poljubac dolazi u petak.

A večeras .....



Na službenoj stranici serije na fejsu napisali Miljenko.

Zadnje uređivanje 123danas : 17.11.2014. at 11:38.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:48   #916
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
I dalje im sadržaji ne odgovaraju epizodama , kao i ti mislim da taj poljubac dolazi u petak.

A večeras .....



Na službenoj stranici serije na fejsu napisali Miljenko.
Mora biti u petak,ne mogu još i čitav vikend čekati..

Nego,pogledala sam ,u apstinencijskoj krizi,ponovo onu scenu doručka ,postoji li mogućnost kako nije pogreška u datumu Gogine poruke?
Možda je moguće da će radnja imati neki svoj vremenski preskok,kada godina u Oštrovcu prođe, neki zagrebački period...eto što se može iskonstruirati iz jedne moguće pogreške

A danas je fajt?
Zanima me i hoće li pravi poljubac biti bolji od onog lažnog s vjenčanja,iako je meni onaj teško nadmašiv
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:07   #917
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Mora biti u petak,ne mogu još i čitav vikend čekati..:koka :

Nego,pogledala sam ,u apstinencijskoj krizi,ponovo onu scenu doručka ,postoji li mogućnost kako nije pogreška u datumu Gogine poruke?:misli :
Možda je moguće da će radnja imati neki svoj vremenski preskok,kada godina u Oštrovcu prođe, neki zagrebački period...eto što se može iskonstruirati iz jedne moguće pogreške:nogica :

A danas je fajt?:cheer :
Zanima me i hoće li pravi poljubac biti bolji od onog lažnog s vjenčanja,iako je meni onaj teško nadmašiv:cerek :


Nije pogreška u datumu poruke, baš se vidi koji je sat i datum. (evo dokaza )




Mislim da je riječ o starijem tipu mobitela kod kojeg moraš sam namjestiti datum i vrijeme, , a ovi na setu nisu na to obratili pažnju.

Ajde da vidimo i taj . Nadam se da će biti prikazan bolje od onoga što je spomenuto u sadržaju.

Za poljubac D&K ne znam što da očekujem. Ovaj bi trebao biti bolji od onog, ipak su sada uključeni i osjećaji.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:13   #918
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Nije pogreška u datumu poruke, baš se vidi koji je sat i datum. (evo dokaza )

https://i.imgflip.com/e9dd5.gif[/


Mislim da je riječ o starijem tipu mobitela kod kojeg moraš sam namjestiti datum i vrijeme, , a ovi na setu nisu na to obratili pažnju.

Ajde da vidimo i taj . Nadam se da će biti prikazan bolje od onoga što je spomenuto u sadržaju.

Za poljubac D&K ne znam što da očekujem. Ovaj bi trebao biti bolji od onog, ipak su sada uključeni i osjećaji.
Mislila sam na mogućnost da se radnja koju sada pratimo događa zaista 2012. godine.
Tako bi nas možda čekao taj vremenski preskok,u kjem će oni K&D biti razdvojeni,neki period života u Zagrebu,možda se Damir vrati položiti ostatak ispita,možda to nije ostavljeno slučajno otvoreno..
Kakogod,teorije,nagađanja.....
Pa je moguće kako je sve samo tehnička pogreška ,jer eto i doručkuju u 17:51
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:24   #919
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Mislila sam na mogućnost da se radnja koju sada pratimo događa zaista 2012. godine.
Tako bi nas možda čekao taj vremenski preskok,u kjem će oni K&D biti razdvojeni,neki period života u Zagrebu,možda se Damir vrati položiti ostatak ispita,možda to nije ostavljeno slučajno otvoreno..
Kakogod,teorije,nagađanja.....
Pa je moguće kako je sve samo tehnička pogreška ,jer eto i doručkuju u 17:51

Sada sam te skužila. Jutro mi je....

Uh, ne znam za tu 2012. godinu. Čekaj da razmislim, pa koliko se sjećam nisu nikad dosad spomenuli 2014. godinu. Tako da ta tvoja ideja dolazi u obzir.
Ali mislim da je ipak samo teh. pogreška, jer ako je tvoja teorija točna i ako su se potrudili na mobu upisati 2012 god, onda bi se potrudili upisati i točno vrijeme doručka. :valjda:
Svašta je moguće.
I meni se čini da će biti neki vremenski preskok, a i da će se dio radnje preseliti u ZG.

Mene i dalje najviše zanima to nasljedstvo, samo čekam trenutak kada ispadne da ga nema ili da se ne radi o gotovini nego o protuvrijednosti neke imovine (pokretna/nepokretna, materijalna/nematerijalna).

Moram se nadopuniti. Nikad unuci nisu saznali kako je Đuro uspio toliko novaca uštedjeti. Sjećam se da je zadnji zaključak bio da je toliko zaradio od prodaje srebrnih kuna, to je bila Markova ideja, odnosno on je mislio da bi se od prodaje kuna moglo puno zaraditi. Pa je valjda pomislio da mu je tako i tata zaradio.
I da, Damir rendžer, a nikad nije uspio uloviti Đuru na djelu, barem je tako rekao Marku. Možda da je više obraćao pažnju na Đuru, a manje na turistice i sr. kuna bilo bi više u parku prirode Divogora.

Zadnje uređivanje 123danas : 17.11.2014. at 12:35.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:07   #920
Ode Ljubo, rekoh vam da je spoiler na fejsu.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.