Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2004., 01:26   #1
Godina uskrsnuća Renaulta

Nakon sredine 90tih čini se da bi i sredine prvog desetljeća 21 stoljeća mogle biti u znaku Renaulta. Uz BAR pokazali su najveći napredak u ovoj sezoni a i u Imolu dolaze sa obnovljenim bolidom i motorom! Iako su najavili pohod na naslov iduče godine,možda im se to ostvari sezonu prije, iako M.Schumacher ima puno bodova prednosti pred nama su još 15 utrka! Sretno!

Evo malo i na Engleskom za one kojima se da čitati:

The upgrade to the RS24 V10 has realised a significant performance increase which will enable the team to adopt a more aggressive strategy for the rest of the season.

"The latest version of the engine felt a lot better than the unit we used in the first three races",Trulli commented."I feel very encouraged for Imola and the rest of the year."

The team will also introduce a number of aerodynamic improvements which they hope will close the gap between them and Ferrari as the championship moves into its European leg.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2004., 12:57   #2
Vidjet cemo, ja se nadam.
Iskreno ocekivao sam vise bodova u prve tri utrke, ali na kraju ne mogu biti ni nezadovoljan sa osvojenim.
Tesko da ove godine mogu biti bolji od crvenih, ali dogodine...
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2004., 19:20   #3
Quote:
Vespazijan kaže:
Vidjet cemo, ja se nadam.
Iskreno ocekivao sam vise bodova u prve tri utrke, ali na kraju ne mogu biti ni nezadovoljan sa osvojenim.
Tesko da ove godine mogu biti bolji od crvenih, ali dogodine...
Nisam ni sumnjao da češ ti prvi odgovoriti na ovu temu. Ja volim Renault kao marku automobila zbog njihovih brojnih inovacija tako da im želim i uspijeh u F1! Iduće godine če sigurno biti jaki,mada nikada se ne zna možda i ovaj novi paket donese im pobjede.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 00:58   #4
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 23:14   #5
Nakon Imole koja navodno ne lezi Renaultima ocekujem puno bolje rezultate u Barceloni gdje je Alonso prosle godine dosao do drugog mjesta.
Alonso je definitivno driver koji svaki put utrku ucini zanimljivom. Tako je bilo i jucer u Imoli. Neocekivano los start za njega umalo je zavrsio pogubno jer se blesavi Coultahrd zaletio u njega.
Alonso je na kraju sa 9 mjesta stigao do 4 i to na stazi na kojoj se tesko napreduje.
Jednom kada se rjesio kolege Trulija i mlitavog Barichela u trenu se nasao iza Ralpha te necekajuci ni trenutka krenuo u preticanje na mjestu di to recimo Mihajlu nikad ne bi palo na pamet.
Tu me je Alonso podsjetio na Hakkinena one mislim 1999 kada je izveo ono ludo obilazenje Mihajla koristeci zaostalog Zontu.
Zao mi je samo sto nije bilo prilike da proba skinuti i Montoyu.

Trulli je isto bio solidan iako mi on nikako ne pase za Renault i mozda bih radje u timu vidio nekog drugog.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 12:13   #6
Quote:
Vespazijan kaže:
Nakon Imole koja navodno ne lezi Renaultima ocekujem puno bolje rezultate u Barceloni gdje je Alonso prosle godine dosao do drugog mjesta.
Ja se nadam prvoj pobijedi Renaulta, zaslužili su to!

Quote:
Vespazijan kaže:
Alonso je definitivno driver koji svaki put utrku ucini zanimljivom. Tako je bilo i jucer u Imoli. Neocekivano los start za njega umalo je zavrsio pogubno jer se blesavi Coultahrd zaletio u njega.
David nije blesav on je samo loš.

Quote:
Vespazijan kaže:
Alonso je na kraju sa 9 mjesta stigao do 4 i to na stazi na kojoj se tesko napreduje.
Jednom kada se rjesio kolege Trulija i mlitavog Barichela u trenu se nasao iza Ralpha te necekajuci ni trenutka krenuo u preticanje na mjestu di to recimo Mihajlu nikad ne bi palo na pamet.
Tu me je Alonso podsjetio na Hakkinena one mislim 1999 kada je izveo ono ludo obilazenje Mihajla koristeci zaostalog Zontu.
Zao mi je samo sto nije bilo prilike da proba skinuti i Montoyu.

Trulli je isto bio solidan iako mi on nikako ne pase za Renault i mozda bih radje u timu vidio nekog drugog.
Budi sretan sa Jarnom jer, tko zna, možda ti iduče godine dođe Coulthard!
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 12:13   #7
Quote:
Vespazijan kaže:

Tu me je Alonso podsjetio na Hakkinena one mislim 1999 kada je izveo ono ludo obilazenje Mihajla koristeci zaostalog Zontu.
.
Ispravka: 2000 u Spa.

btw: Renault za cca 2 godine momčadski prvaci.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 13:42   #8
Renault će preći i Ferrari i Williams za godinu - dvije, ali na njihovu žalost Honda će im sigurno pokvariti ambicije za eventualno prvo mjesto...
skill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 13:44   #9
Quote:
Vespazijan kaže:
Nakon Imole koja navodno ne lezi Renaultima ocekujem puno bolje rezultate u Barceloni gdje je Alonso prosle godine dosao do drugog mjesta.
Alonso je definitivno driver koji svaki put utrku ucini zanimljivom. Tako je bilo i jucer u Imoli. Neocekivano los start za njega umalo je zavrsio pogubno jer se blesavi Coultahrd zaletio u njega.
Alonso je na kraju sa 9 mjesta stigao do 4 i to na stazi na kojoj se tesko napreduje.
Jednom kada se rjesio kolege Trulija i mlitavog Barichela u trenu se nasao iza Ralpha te necekajuci ni trenutka krenuo u preticanje na mjestu di to recimo Mihajlu nikad ne bi palo na pamet.
Tu me je Alonso podsjetio na Hakkinena one mislim 1999 kada je izveo ono ludo obilazenje Mihajla koristeci zaostalog Zontu.
Zao mi je samo sto nije bilo prilike da proba skinuti i Montoyu.

Trulli je isto bio solidan iako mi on nikako ne pase za Renault i mozda bih radje u timu vidio nekog drugog.
ima negdje za download to prelaženje
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 14:15   #10
Quote:
skill kaže:
Renault će preći i Ferrari i Williams za godinu - dvije, ali na njihovu žalost Honda će im sigurno pokvariti ambicije za eventualno prvo mjesto...
Skroz sam zaboravio na Hondu.
Da, biti će napeto za cca 2 godine, a do onda gledam moto gp.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 16:15   #11
Quote:
cincilator kaže:
Skroz sam zaboravio na Hondu.
Neka bude:

McLAREN powered by HONDA H


A i Montoya ce biti dosta dobra zamjena za nedostiznog i bez premca najboljeg vozaca Sennu.Barem mu moram priznati da se ne uklapa u ovo sivilo danasnjih vozaca koji se useru pred Schumacherom (totalni diktator na stazi-najprljaviji vozac u povijesti F1).
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 18:04   #12
Quote:
Anđeo kaže:

Budi sretan sa Jarnom jer, tko zna, možda ti iduče godine dođe Coulthard!
E pa nece valjda

To bi nas moglo unazaditi
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 21:11   #13
Quote:
skill kaže:
Renault će preći i Ferrari i Williams za godinu - dvije, ali na njihovu žalost Honda će im sigurno pokvariti ambicije za eventualno prvo mjesto...
Hoće, ako oni nebudu ništa radili

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 21:46   #14
Quote:
Lucky kaže:
Neka bude:

McLAREN powered by HONDA H


A i Montoya ce biti dosta dobra zamjena za nedostiznog i bez premca najboljeg vozaca Sennu.Barem mu moram priznati da se ne uklapa u ovo sivilo danasnjih vozaca koji se useru pred Schumacherom (totalni diktator na stazi-najprljaviji vozac u povijesti F1).
__________________
Madd Topics
No You Can’t Stop It
Chuck D is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 22:17   #15
Quote:
Mr.Ex. President kaže:
Hoće, ako oni nebudu ništa radili

A zasto ne!?
Pa Honda i Renault su nekad i to ne tako davno bili neprekosnoveni u svijetu F1!

Nemoj zaboraviti da je McLaren Mercedes tek dobio priliku za osvajanje naslova (prvi Mikin) nakon sto se Renault povukao iz Williamsa i F1. Šest titula svjetskog prvaka za redom ipak nesto govori o francuzima zar ne?
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 22:43   #16
Renault je super i ima dosta uspijeha u F1 s obzirom na broj nastupa.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 23:08   #17
Quote:
Vespazijan kaže:
A zasto ne!?
Pa Honda i Renault su nekad i to ne tako davno bili neprekosnoveni u svijetu F1!

Nemoj zaboraviti da je McLaren Mercedes tek dobio priliku za osvajanje naslova (prvi Mikin) nakon sto se Renault povukao iz Williamsa i F1. Šest titula svjetskog prvaka za redom ipak nesto govori o francuzima zar ne?
Sve to stoji, ali stoji i ono moje da će Renault stići Ferrari samo ako oni 2 godine nebudu ništa radili

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2004., 02:19   #18
Quote:
Mr.Ex. President kaže:
Sve to stoji, ali stoji i ono moje da će Renault stići Ferrari samo ako oni 2 godine nebudu ništa radili

FJBG
Mr.Ex.President
Stigli su oni Ferrari samo još da tamo nema Mihaela i već bi Renault bio na tronu uostalom pogledaj pozicije na kraju prošle utrke. Da Ferrari 2.g. niš neradi stigao bi ih Minardi.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2004., 11:15   #19
Ja ću se samo skromno uključiti...
nisam dorasla ovakvim detaljnim analizama momčadi

...kako stvari stoje mislim da ću od iduće godine bit samo fan Alonsa. A blesavo je navijat za ferrari uz dva nepopularna lika koja tamo voze.
Bilo bi mračno da Alonso recimo dođe u ferrari.

Ili da Miha ode u Renault, šta mislite kako bi onda prvenstvo izgledalo?
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2004., 11:20   #20
Quote:
FastAndFurious kaže:
A blesavo je navijat za ferrari uz dva nepopularna lika koja tamo voze.
Pokušavam dokučiti i nikako ne uspijevam, pa mi ti to objasni - za koga i zašto ti navijaš?
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.