Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2007., 21:26   #1
Uskrsna šunka

Kako skuhati slavonsku šunku, a da ne ispadne presuha?
Ima li neko pravilo, hladna - topla voda, koliko dugo po kg?
Ima li razlike ako je cijela, s kosti?

Joj, koliko pitanja...uglavnom hitno mi je .
Imam veeeeeliku šunku od 7 kg koja želi biti pojedena u nedjelju
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 21:31   #2
evo ovdje imas nesto slicno https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=90292
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 21:59   #3
Da, sad tek vidim.
Hladna-topla voda ili nije bitno?
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 22:52   #4
Lipo natoči vode u kotao i naloži ispod pa ubaci šunku da se kuha.

Šunka se kuha sat vremena po kilogramu težine.

Nakon što je skuhana izvadiš je i ubaciš u hladnu vodu(ne onu u kojoj se kuhala, jer je u nju ispustila negativne elemente, dakle u čistu hladnu vodu) i ostaviš u hladnoj vodi do sutra, da se dobro ohladi i zatvori(hladna voda zatvori pore i spriječi da se šunka isuši, tako da meso ne odrveni i ostane sočno). Krajnji rezultat je sočna i savršeno skuhana domaća slavonska šunkica. Bon apetit.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 22:55   #5
eto ja san baš jutros:
- izvadija bakalar iz lonca sa vodom,
- zeru omučka lonac, tek toliko da odu mirisi bakalara, i priokenija ga da se ocidi,
-stavija kuvat bakalar,
- vratija se u konobu i u oni ociđeni lonac stavija šunku, natočija ladne vode dva prsta iznad šunke i pustija da se toča do sutra.

A sutra će mo je lipo kuvat.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 23:04   #6
Tak je Saharun, baš htjedoh reći da šunku treba potopiti preko noći u vodi, promijeniti vodu i na Veliku subotu je kuhat!
A ova šunka bu se duuuuugo kuhala, veeeeelika je!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 00:13   #7
Quote:
danila kaže: Pogledaj post
Kako skuhati slavonsku šunku, a da ne ispadne presuha?
Ima li neko pravilo, hladna - topla voda, koliko dugo po kg?
Ima li razlike ako je cijela, s kosti?

Joj, koliko pitanja...uglavnom hitno mi je .
Imam veeeeeliku šunku od 7 kg koja želi biti pojedena u nedjelju
Za vodu svejedno. Ako je domaća nemoj stavljat soli, nego još i odli prvu vodu od kuhanja nakon cca 30-45 minuta, pa stavi u novu vodu - na treba lonac prat.

Ovo vrijedi za domaće sušene šunke bez konzervansa i bez ubrzanog dimljenja:

Računaj ako staviš u 9,30 ujutro da će biti gotovo negdje oko ručka 1-2 sata popodne (vele po knjigama da 1 cm od kosti = 0,5 sata, ali pretjeruju jer će odležat)- ne smiješ pustit da ti vrije jako, nego kao juha lagano. Ako imaš pletaču iglu ili onu za ražnjiće onda je probaj oko podne probost - pazi kroz kožu ide taže a ako poslje lagano, gotovo je, bolje da ostane malo tvrđa ako je prekuhaš onda će se raznitat kao govedina.

Onda sve to skupa poklopi i odnesi negdje vani (balkon, dvorište, kupaona... - mora ostat u vodi) i ostavi do Uskrsa ujutro. Jedno sat vremena prije doručka izvadi iz vode i pusti da se ocijedi prije rezanja.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 00:16   #8
meni je jednom jedna sjajna kuharica savjetovala da u vodu u kojoj se kuha sunka stavim bijelog vina. meni se to cinilo poprilicno bzvz, ali, ono, valjda zena zna, pa sam stavila 1/3 vina, 2/3 vode (naravno, jeftino vino iz rinfuze).

probajte, necete zazaliti

stvarno, zbilja, ne zajebavam se
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 00:36   #9
...a šta sa ovim kupovnim, vulgaris šunkama...koji savjet za nas obične smrtice iz Dalmacije koje smo ju kupile kod Keruma?
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 00:42   #10
Quote:
SadAngel kaže: Pogledaj post
...a šta sa ovim kupovnim, vulgaris šunkama...koji savjet za nas obične smrtice iz Dalmacije koje smo ju kupile kod Keruma?
Uru kuhanja i šaku soli i ne smije ostat u vodi od kuhanja dulje od večeri. A bože pomozi kad skidaš mrežicu. (i ja takvu kuham ). Pazi kod mrežice da ne započneš na onom masnom dijelu jer ćeš pola mesa zgulit s nje.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 00:53   #11
...zar još soli???

...a sta je sa dodavanjem klincica u vodu, vina...itd. Jel da je stavim poslije u hladnu vodu...dajte mi neku magiju
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 01:21   #12
Quote:
SadAngel kaže: Pogledaj post
...zar još soli???

...a sta je sa dodavanjem klincica u vodu, vina...itd. Jel da je stavim poslije u hladnu vodu...dajte mi neku magiju
Ja sam selak, ja to ništa ne stavljam, čak i hren kopam u nedelju ujutro i za doručak ga jedemo onakvog suhog (jabuke smo pojeli) a šta ostane do ručka to zalijem šefljom juhe. Po mom receptu uz šunku ide i par jaja pred kraj i da poželjno je da puknu pa da u njih uđe malo onog mirisa.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 14:22   #13
ni seljak bedak
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 15:08   #14
Vele da se šunka stavlja u hladnu vodu i kad se skuha ( sat po kili) ostavi se ohladiti u toj vodi. Ja tak radim, i super je kad je šunka dobra.
Kad je "umjetna" ko, recimo Pikova, niš ne pomaže- ne znaš kaj jedeš.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 15:12   #15
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
meni je jednom jedna sjajna kuharica savjetovala da u vodu u kojoj se kuha sunka stavim bijelog vina. meni se to cinilo poprilicno bzvz, ali, ono, valjda zena zna, pa sam stavila 1/3 vina, 2/3 vode (naravno, jeftino vino iz rinfuze).

probajte, necete zazaliti

stvarno, zbilja, ne zajebavam se

i moja majka stavi malo vina i nekih zacina... jako fino...upravo ju jedem...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 09:18   #16
Uskrsna šunka

Pitanje je možda glupo,ali me muči svake godine.Koliko dugo kuhati šunkicu?Možda već ima tema, sorry ako je tako,ali ne da mi se prekopavati sto stranica.
Da li je kuhate kompletno u vodi ili na pari?
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 16:21   #17
Ak je domaća, dakle jako suha , duže. Ak je tvz. rol-šunka iz dućana , kuhaj nekih pol sata na laganoj vatrici i OBAVEZNO ostavi da se ohladi u vodi . Ak izvadiš , bude suha. Dobar tek!
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 16:40   #18
hvala!
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 16:58   #19
evo da pitam ode. kupit ću neku dimljenu šunku.
i sad bi ja to napravila da je obložena nekim tijestom. negdje sam već to jela, ali se ne sjećam da li se onda ta šunka sa tijestom kuha ili peče. ili oboje.
help anyone?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 21:33   #20
najprije se skuha a onda obloži lisnatim ili drugim tijestom, pa zapeče
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.