Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2006., 20:47   #81
U kiki ima jako lijepih slika, ali su bezobrazno skupe, barem meni.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 21:31   #82
(duplić, ne da se obrisat)
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 12:00   #83
www.allposters.com izbor presavršen!! dostavljaju i kod nas .prije par godina naručila sam 2 cca 50x70 postera (print + poster) došli su me s dostavom cca. 400 kn. prezadovoljna jer takve motive nisam nigdje drugdje pronašla.''
ikea ima dobar izbor - posteri, razglednice, canvas (platna) + okviri.
u zagrebu je nešto bolji izbor u bauhausu i mercatoru ali motivi su ???
a neki art motivi - u 'librariji' u gundulićevoj možda.
sve u svemu www.allposters.com
__________________
Stvara nas i oblikuje ono što volimo.
J.W.GOETHE
artemide is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 18:01   #84
Artemide, može malo detaljnije od tom sajtu? Kaj se sve plaća? Koliko treba da dostave? Kak se plaća? Meni ne želi otvoriti stranicu.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 21:41   #85
Ja vidla jako velik izbor u Kiki i Mercatoneu.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 12:06   #86
Choose from 300,000 Posters & Prints, Designer-Framed Prints,
Canvas Transfers and More...100% Guaranteed! to ime je reklama..
doista je izbor beskonacan - mozes cijeli dan pregledavat ponudu po temama - fotography , art,architecture, animal, education, humor, cartoons...
50x70 (u inchima su dimenzije na siteu) art print na debljem papiru - nijeposter 30$ + dostava ? moras prvo naruciti i unijeti sve podatke da bi na kraju vidjela racun ali mislim da nije previse, malo su promijenili formu narudžbe - placa se kreditnom karticom a dostava je mislim bila u okvirno max 2 tjedna...upravo sam bila na stranici pa ne znam kako tebi ne ucitava www.allposters.com
__________________
Stvara nas i oblikuje ono što volimo.
J.W.GOETHE
artemide is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 19:37   #87
Uzorci na zidovima i tapete

Pozdrav svima.
Cuo sam da se ovdje djele dobri savjeti za eredjenej interijera pa eto i mene tu po nekoliko Ovako, kupio sam sobu http://www.hespo.hr/sob_spa_aida.htm, treca slika odozgo, ta varijanta. Soba stize za 2 do 4 tjedna a ja do tad moram sredit pod i zidove, i sad tu se javio problem... boja zid ce biti nesto slicno kao na slici, boja pijeska, tako nesto... i sad bi htio napravit nesto po zidovima u drugoj boji da razbijem monotoniju, ta druga boja bi otprilike bila nesto kao onaj krug na slici iznad kreveta. sad vi nastupate, ako ima netko kreativan, htio bi da mi ako je moguce netko napravi neke primjere u photoshopu ili paintu, kako da obojim zidove, kakve detalje da napravim na njima, neke krugove, linije... ma ni ja neznam sta bi, zato to prepustam vasoj masti i kreativnosti, please help
soulshak3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 16:49   #88
A zašto jednostavno nebi jedan zid obojao u takvu boju bez ikakvih krugova ili već čega?Mislim da bi zid iza kreveta u toj boji bio prekrasan!
Btw,super ti je soba.Bas mi se sviđa.

E da!Imaš nove CREATIVE STICKERS za zidove u meblu...evo ti link... http://www.meblo.hr/default.asp?ru=1...1&sid=&jezik=1
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:14   #89
da, razmisljao sam i o tome da jednostavno obojim zid tom bojom, ali nije mi to to, prejednostavno je a eto ja kompliciram

htio bi samo neki detalj napravit koji bi dao neku posebnost, npr. ti creative stickers nisu losi, svidja mi se recimo zadnji red, prva slika, cvijet na plavoj, podlozi, mislim da nebi lose izgledao on boje pjeska na smedjoj podlozi , nije tesko za napravit a mislim da bi dalo posebnu notu prostoru
soulshak3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:17   #90
Quote:
soulshak3r kaže: Pogledaj post
da, razmisljao sam i o tome da jednostavno obojim zid tom bojom, ali nije mi to to, prejednostavno je a eto ja kompliciram

htio bi samo neki detalj napravit koji bi dao neku posebnost, npr. ti creative stickers nisu losi, svidja mi se recimo zadnji red, prva slika, cvijet na plavoj, podlozi, mislim da nebi lose izgledao on boje pjeska na smedjoj podlozi , nije tesko za napravit a mislim da bi dalo posebnu notu prostoru
i meni se sviđa taj plavi zid s tim cvijetom. Ali te naljepnice su preskupe. vise ti se isplati da nekog zamolis da ti nesto nacrta nego da kupujes par naljepnica po 600kn. Pokusaj pitati na Sam svoj majstor
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 12:10   #91
Ljudi u Petrinjskoj 31 u dvorištu ima dućan Lumos hobby&art (http://www.lumos.hr/) gdje ima za kupiti svakakvih šablona. Postupak dalje je vrlo jednostavan - zalijepi šablonu na zid, kupi akrilnu boju koju želiš i kist, i time pofarbaj. Mislim da ti je to najjednostavnija i najjeftinija opcija. Ja sam baš prekjučer bila tamo u trgovini i zagledala neki cvijet, slično ovome iz Mebla, ne baš skroz slično ali nešto u tom stilu. Mislim da ću baš danas otići po tu šablonu (oko 57 kn košta) i za vikend se s tim zabavljati. Ako uspije i kako će uspjeti - uslikam pa podijelim s vama.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 21:39   #92
zidne tapete

jel zna netko di je u zagrebu veliki izbor zidnih tapeta??
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 13:37   #93
da meblo ima ogroman izbor... stvarno imaš kaj izabrat...
mariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:07   #94
hvala
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 17:57   #95
Imas i u Kiki
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 21:13   #96
Kako ne bi nijedna tema na stanovanju prosla bez Ikee moram napomenuti da sam te stickerse vidjela u Ikei u Grazu prije 20ak dana. Mislim da imaju u nekoliko boja (skoro sam sigurna da sam vidjela crne i crvene makove visine cca 150-200 cm). Cijena oko 10-15 eura. Ne nalazim na webu, zao mi je.

Sto se tice ove fotke spavace sobe koju si kupio - zgodne su i te slike iznad kreveta. To ti je recimo dosta jeftino rjesenje - kupis platna na letvicama (u Bauhausu, ili u nekom hobby ducanu.. cca 50ak kn) i trebaju ti dvije boje - smedja i bijela . Kada ti dosade mozes jednostavno promijeniti.
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 21:38   #97
Tapete

Gdje ima dobar izbor tapeta? I kako se krecu cijene?
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 13:34   #98
Evo ja se zabavljala po svojim zidovima u hodniku i mogu reći da mi se sviđa rezultat. Nemojte obraćati pozornost na kvalitetu slike jer sam slikala mobitelom.

http://img525.imageshack.us/my.php?i...sc00129aj2.jpg
http://img525.imageshack.us/my.php?i...sc00130qv7.jpg
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 13:36   #99
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
Evo ja se zabavljala po svojim zidovima u hodniku i mogu reći da mi se sviđa rezultat. Nemojte obraćati pozornost na kvalitetu slike jer sam slikala mobitelom.

http://img525.imageshack.us/my.php?i...sc00129aj2.jpg
http://img525.imageshack.us/my.php?i...sc00130qv7.jpg
A gdje si nabavila šablone?
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 13:37   #100
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
A gdje si nabavila šablone?

UPS
Tek sam sad vidjela tvoj post od prije
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.