Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2005., 10:43   #1
Unhappy Izbjeljivanje

na rukama....sakama...
ima li nesto s cime se to moze ublaziti, ...
evo nisam presla ni tridesetu, a napadose me te ruzne smedje pjege ... ima li to netko od vas? sad su jos onako prozirno bijele, bojim se da bi uskoro mogle posati i smedje. Evo, namazala sam se s kremom za samotamnjenje i toliko se isticu da je to nevjerojatno, ko kod stare babe!!!!!!!
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 11:23   #2
imam. čak su se iz čista mira malo povukle u posljednje vrijeme. sad vidim na lijevoj šaci 3 jedva vidljive, smeđkaste.


nedavno vidjela sam na nekoj stranoj tv stanici, ne sjećam se kojoj, reklamu za neku kremu kojka je navodno prikrila ne samo pjege... ne sjećam se imena jer me i nije suviše zanimalo..... moje pjege su meni baš ok....

naime, nikad nisam bila baš opsjednuta svojim izgledom...važnije mi je bila elastičnost kože koju pokušavam održati običnim hidrantim kremama...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 11:28   #3
Imaš mnoge kremice koje tvrde da sprečavaju nastanak pjega i izbjeljuju stare (znam da ima Lancome: absolue mains, mislim da ima i sisley, a možda ćak i netko jeftiniji I običan sunblock spriječiti će da nastanu nove, ali neće izbijeliti stare, pretpostavljam da postoje i kozmetički tretmani (za sve postoje )
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 11:57   #4
ja si nekako mislim tigrice da ti nemash starachke (grubog li naziva ) pjege. jer, kao shto im samo ime kazhe - nastaju usporavanjem metabolichkih procesa u starijoj dobi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 12:00   #5
Istina, ako si svijetle puti, kao ja moguće je da imaš pjege od sunca. One ukazuju na osjetljivost kože na uv zrake i na to da bi definitivno trebala koristiti zaštitu cijele godine, a po ljeti sunblock
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 12:02   #6
Pogotovo ako si primjetila i da ti se javljaju novi madeži po tijelu !
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 12:10   #7
Nisam svijetle puti, nemam novih madeza. Nista slicno. Uvijek sam imala ove pjege, kao prozirne, malo izbocene. Sada su nekako vidljivije, valjda od te kreme za tamnjenje.

Inace imat cu ih sigurno kad budem starija, jer imam istu kozu kao moja mama. Ona je imala te pjege uvijek i sada s 55 godina, jako se vide. Zato bi i htjela nekako da ih usporim, ublazim, jer kad pogledam u mamine ruke, sve mi je jasno kako ce mi ruke za koju godinu izgledati.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 12:35   #8
Mantra: Sunblock, sunblock, sunblock
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 09:24   #9
Quote:
wardancer kaže:
Mantra: Sunblock, sunblock, sunblock


A za vec postojece moze se koristiti peeling. Donekle ce otici.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 10:16   #10
Quote:
Shtefitza kaže:


A za vec postojece moze se koristiti peeling. Donekle ce otici.
pa od cega treba biti taj piling?
od sljunka ?!
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 11:32   #11
Unhappy Izbjeljivanje

Ej ljudi..

Imam veliki problem i nadam se da će mi netko od vas moći pomoći korisnim savjetom.
Naime, već neko vrijeme imam kao neke mrlje po rukama iznad lakta to ramena.
Prvo sam mislila da mi se to boja s mora ispire, al to mi je tak već 2 godine i sad sam primjetila da mi je gore nego što je bilo i da mi se lagano širi prema donjem dijelu ruke.
Izgleda da je pigmentacija u pitanju.
Kad sam bila na moru, ti dijelovi su mi se strašno ljuštili...ne znam što bi to moglo biti, pa vas molim da me savjetujete što se tiče neke kreme koja je dobra ako ste imali sličan problem.

Hvala
lorena22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 12:22   #12
Najbolja krema - posjet dermatologu! Za pocetak... a kasnije cemo ti druge preporucit
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 14:09   #13
to sam i ja imala.
rekao mi je dermatolog da su to nekakve gljivice koje se najcesce dobiju na plazama i slicnim mjestima preko rucnika i lezaljki.
u ljekarni su mi napravili neki rastvor s cime sam to mazala i proslo je.
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 09:40   #14
Išla bi ja kod dermatologa, al tak sam jednom već išla jer sam imala prištiće po leđima i onda su mi dali neki losioni tonik + tablete i sam mi je bilo još gore.
Na kraju sam si kupila četku, izribala leđa nekoliko puta i sve je otišlo..tak da nemam baš vjere u dermatologe..
A od tih nekih tableta kaj su mi dali sam dobila osip po rukama..užas jedan...
Mislila sam da možda netko ima sličan problem..

Izgleda da mi ne gine dermatolog
lorena22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 09:41   #15
Quote:
ezop kaže:
to sam i ja imala.
rekao mi je dermatolog da su to nekakve gljivice koje se najcesce dobiju na plazama i slicnim mjestima preko rucnika i lezaljki.
u ljekarni su mi napravili neki rastvor s cime sam to mazala i proslo je.


Koliko dugo si mazala prije nego ti je prošlo?
lorena22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 14:27   #16
Izbjeljivanje kože tijela

jel mi moze neko preporucit neku zbilja dobru kremu za izbjeljivanje (ne za lice vec za tijelo)? kanim se bojat u crveno, a prirodna sam tamnije puti pa mi to nikako nebi stajalo... hvala
elenor456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 14:32   #17
de razmisli još jednom
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 16:19   #18
ah, gotičarke!
__________________
Don't go looking for snakes ~ You might find them!
Rhea Reverie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 17:09   #19
ja nisam cula za to.. i slazem se da razmislis ipak to nije bojenje kose.. nemoj mijenjati ten sam zbog boje kose, mogla bi se predomisliti, ali tvoja je odluka
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 18:34   #20
Quote:
elenor456 kaže: Pogledaj post
jel mi moze neko preporucit neku zbilja dobru kremu za izbjeljivanje (ne za lice vec za tijelo)? kanim se bojat u crveno, a prirodna sam tamnije puti pa mi to nikako nebi stajalo... hvala
Mani se čorava posla..ozbiljno ti velim..da nebi ispala na točkice ko bubamara..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.