Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2011., 11:03   #341
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
vidiš, meni ovo nije palo na pamet niti jednom dok sam gledala film.
možda zato što sam se donekle pronašla u meryl, pa mi je njezin očaj bio itekako pojmljiv. no, kako sam rekla, iako u potpunosti razumijem njezine razloge i odluku, ja sam drugačiji tip i postupila bih drugačije. ono što je tebi možda ostavilo dojam patetike jest to da se cijela radnja izdogađala u četiri dana. ali, sama radnja, point i ostali elementi priče su itekako životni i realni i događaju se oko nas dosta često.
U principu, pojednostavila sam, ali film je takav dojam ostavio na mene. Pogodila si što se tiče četiri dana. Ne mogu svariti da se u tako kratkom priodu pojebala s drugim tipom o kojem ne zna skoro ništa. Ne tvrdim da se to ne može desiti, ali nepoznatog muškarca ne bih ni pustila u kuću u četiri dana, a kamoli zbližila se s njim - bez obzira na muža. Prvo što bi mi palo na pamet je da je možda kriminalac ili čak masovni ubica. Naravno, to je moje mišljenje, ja sam valjda isuviše sumnjičava za takve avanture.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:11   #342
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Godine i iskustvo u mom slučaju ti ne mogu reći ništa.
U pravu si. Ali, godine i iskustvo su prvi (naravno, ne i jedini) osumnjičenici u traženju krivca zbog kojeg uopće nisi razumjela taj film.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:12   #343
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Pogodila si što se tiče četiri dana.
pa zato što su i meni ta četiri dana nezamislivo kratak period za ljubav (vjerujem i većini ljudi), ali produžimo ih na četiri mjeseca i već je sasvim druga priča, ke no. no, po meni sami taj vremenski faktor je potpuno nebitan za samu radnju i ono što se htjelo prikazati i istaći.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:12   #344
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
vidiš, meni ovo nije palo na pamet niti jednom dok sam gledala film.
možda zato što sam se donekle pronašla u meryl, pa mi je njezin očaj bio itekako pojmljiv. no, kako sam rekla, iako u potpunosti razumijem njezine razloge i odluku, ja sam drugačiji tip i postupila bih drugačije. ono što je tebi možda ostavilo dojam patetike jest to da se cijela radnja izdogađala u četiri dana. ali, sama radnja, point i ostali elementi priče su itekako životni i realni i događaju se oko nas dosta često.
Postupila bi drugačije- Kako, što bi napravila?
Radi trenutnog ushita, napustila djecu, dugogodišnju vezu, obaveze? Odvela djecu u nepoznato s novim ljubavnikom kojeg znaš 4 dana.
Mišljenja sam da iole ozbiljna osoba ne ugrožava dugogodišnju zajednicu zbog novonastale zaluđenosti. Eventualno, ako ima tih sposobnosti, diskretno zadovolji svoje ... hm... čežnje.
Made Octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:13   #345
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
.... ali, sama radnja, point i ostali elementi priče su itekako životni i realni i događaju se oko nas dosta često.
Naravno, i sami pušemo u jedra ženama na ovom PDFu koje su zanemarene, zarobljene u učmalim brakovima, muževi ih ne cijene bla bla... mogu odmah iskopati barem desetak takvih tema, već nakon trećeg posta im se napiše: A zašto si još u takvom braku, a nakon desetog već kreću i hrabrenja tipa: Pa nastavi s tim s kojim se dopisuješ ali nemoj se zalijetati, nikad ne znaš, možda te samo oće karnuti na brzaka...
Mostovi okruga Madison su goli za ovaj forum

Ja isto mislim da je Meryl bila baš bedasta u tom filmu, drži se za kvaku i ja navijam otvori, otvori, otvori trči ženo a ona ostane.... jbg totalno razočaranje
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:18   #346
Koliko mi je poznato, ovo još uvijek nije pdf Televizija ili koji se već bavi filmovima te njihovom analizom i kritikama.

Možete se referirati na film, ne i bazirati samo na njega. Povući usporedbu i govoriti u prenesom značenju je ok, nemojte glumiti kritičare i nemojte neimati i ontopično mišljenje.
__________________
PIČKA!

Zadnje uređivanje Nica : 21.06.2011. at 14:32.
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:25   #347
Quote:
Made Octa kaže: Pogledaj post
Postupila bi drugačije- Kako, što bi napravila?
Radi trenutnog ushita, napustila djecu, dugogodišnju vezu, obaveze? Odvela djecu u nepoznato s novim ljubavnikom kojeg znaš 4 dana.
Mišljenja sam da iole ozbiljna osoba ne ugrožava dugogodišnju zajednicu zbog novonastale zaluđenosti. Eventualno, ako ima tih sposobnosti, diskretno zadovolji svoje ... hm... čežnje.
aloooooo!! aj pliz čitaj što se piše. nije finta u četiri jebena dana. finta je u tome da je žena upoznala nekoga tko joj je svojim postojanjem otvorio nove svjetove, nekoga s kim se njena duša prepoznala kao što s mužem nikad nije. njezin brak je i prije clinta bio jedan obični prijateljsko-bratski cimerski odnos. niti je bilo prožimanja bića, niti je bilo touch-a u bilo kojem smislu. dvoje dobrih ljudi koji su se bratski voljeli? je li vama to brak i ljubav? meni ne.

kako bi ja to napravila? disclaimer- zaboravimo famozna četiri dana, fokusirajmo se na radnju. daklem: ja bih svom mužu rekla kako stvari stoje, otvorila bih mu dušu napokon i pokušala objasniti svu kompleksnost svog stanja. bez obzira na clinta. odvela djecu? ja kakva sam, vrlo vjerojatno. no, ako bi djeca htjela ostati s ocem i u sigurnom i poznatom okružju, poštivala bih to.

Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
Ja isto mislim da je Meryl bila baš bedasta u tom filmu, drži se za kvaku i ja navijam otvori, otvori, otvori trči ženo a ona ostane.... jbg totalno razočaranje
ja sam znala da neće otići. ona je taj tip žene. to se vidjelo kroz cili film. za otvoriti kvaku potreban je buntovan i jebeno hrabar duh.

edit: sorry nica, tek sam naknadno vidjela upozorenje. ja neću više, pa ako netko ima neodoljivu želju nešto reći vezano za film, može na pm.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!

Zadnje uređivanje .aquarius. : 21.06.2011. at 11:34.
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:35   #348
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
za otvoriti kvaku potreban je buntovan i jebeno hrabar duh.
To bi značilo da su neotvaračice kvake poslušne kukavice? Ne bih baš rekao.

Vjerojatno je potrebno pojasniti: podjednako razumijem i otvaračice i neotvaračice. Problem je u tim stvarima što čovjek ne zna kakve će sve procese zakotrljati otvaranje kvake, ni (s druge strane) koliko će se uopće moći, i u kakvom stanju, preživjeti gledajući u kvaku - a svi su procesi jednosmjerni i nepovratni. Ako bi igdje valjalo imati kristalnu kuglu, to bi bilo u trenutku držanja za kvaku.

U tom mlaćenju gloginja sudjeluju brojni pimpeki, uključujući i dječje.

Valjda je jasno, ovo nema veze s filmom kao takvim.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:40   #349
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ja sam znala da neće otići. ona je taj tip žene. to se vidjelo kroz cili film. za otvoriti kvaku potreban je buntovan i jebeno hrabar duh.edit: sorry nica, tek sam naknadno vidjela upozorenje. ja neću više, pa ako netko ima neodoljivu želju nešto reći vezano za film, može na pm.

Ajde, ovo se ne odnosi na filmsku priču nego na RL.

Nekad je dovoljno i biti "samo" sebičan za otvoriti vrata i istupiti van.
Nije uvijek stvar ni u hrabrosti.

E sad, da li je to baš toliki prijestup, biti sebičan, to svatko mora odgovoriti za sebe.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:43   #350
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
To bi značilo da su neotvaračice kvake poslušne kukavice? Ne bih baš rekao.
ni ti ne čitaš pažljivo. nisam to rekla. neotvaračice jednostavno nemaju tu i takvu snagu duha koja je potrebna za ovo.

Quote:
Vjerojatno je potrebno pojasniti: podjednako razumijem i otvaračice i neotvaračice.
ja razumijem svakoga, samo zato što stvari nikad nikome nisu crno-bijele. ali ja osobno, volim pojednostaviti sve do maksimuma.

Quote:
Problem je u tim stvarima što čovjek ne zna kakve će sve procese zakotrljati otvaranje kvake, ni (s druge strane) koliko će se uopće moći, i u kakvom stanju, preživjeti gledajući u kvaku - a svi su procesi jednosmjerni i nepovratni.
hajde reci mi, molim te, koja životna situacija koja ima imalo težine nije ovakvog karaktera i ne zadaje ovoliko promišljanja i unutarnjih previranja i sukoba? sve ovisi o tome kakve smo osobe i koliko breme možemo nositi. vidiš, meni bi bilo veće breme nositi na leđima nikakav brak nego svu teškost ove druge odluke. nismo svi isti.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 12:51   #351
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ni ti ne čitaš pažljivo. nisam to rekla. neotvaračice jednostavno nemaju tu i takvu snagu duha koja je potrebna za ovo.



ja razumijem svakoga, samo zato što stvari nikad nikome nisu crno-bijele. ali ja osobno, volim pojednostaviti sve do maksimuma.



hajde reci mi, molim te, koja životna situacija koja ima imalo težine nije ovakvog karaktera i ne zadaje ovoliko promišljanja i unutarnjih previranja i sukoba? sve ovisi o tome kakve smo osobe i koliko breme možemo nositi. vidiš, meni bi bilo veće breme nositi na leđima nikakav brak nego svu teškost ove druge odluke. nismo svi isti.
1) Snaga duha nije uvjet za otvaranje vrata
2) Pojednostavniti stvari do maksimuma nije lako kad već imaš nešto ( bratsko cimerski odnos nije za podcijeniti, znaš)
3) Nema bremena kod nikakvog braka, jer nikakav znači da ga nema.
Ikakav je sasvim druga kategorija, i vrlo je subjektivan.

... i izraz "4 dana" je samo forma iz filma, a govori o vrlo, vrlo malo vremena za spoznaju ičega osim hormonalne uznemirenosti.
Made Octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 13:40   #352
Quote:
Made Octa kaže: Pogledaj post
Npr: Uz nju se ponovo osjećam kao muškarac,... način na koji vidim sebe u njenim očima, ponovo se osjećam živo i muževno... itd
nadopuni čim želiš, ako je pristojan kako tvrdiš da jest, neće ti ovo izreći, ali pitaj ga da ti potvrdi. mazohistice. I ne, nije greška u tebi, zaista to mislim, nego se svi tako osjećamo na novom početku. Sjeti se sebe nekad na početku, i bit će ti jasno.
Ma tko ga pita kako se on osjeća uz nju? Uopće me to ne zanima. Uostalom, sigurno se osjeća ponovo živo i muževno, to mi ne mora nitko reći, u to ne sumnjam. I nek, nek uživa dok mu još nisu "onemoćale ruke" kako kaže jedan vic... I da, nisam mazohistica, ne kukam, ne glumim žrtvu. Samo imam pravo na svoje uvjete za prijateljsku vezu. Ponavljam, za mene nema prijateljstva bez iskrenosti.
greenday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 13:46   #353
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Tebe to još uvijek boli, ma koliko pokušavala racionalizirati. Međutim, mene više zanima zašto želiš ostati u prijateljskim odnosima s njim nakon svega? On insistira, kako kažeš. Tvoje je da kažeš koji su uvjeti za takav prijateljski odnos i ako on i dalje odbija reći istinu, kakva ti mogućnost ostaje? Ili da prihvatiš da ti neće reći i pokušaš nastaviti "prijateljstvo" ili da ga eliminiraš iz svog života. Da sam na tvom mjestu, ja bih se zapitala zašto želim da ostanem u bilo kakvom kontaktu s takvim čovjekom.
Hvala ti na odgovoru. Otišao je prije 3 mjeseca pa naravno da me na neki način "boli", nisam od kamena. Ali ne kao tada... Imaš pravo, to ne može biti više nikad prijateljstvo kao nekada. Zašto hoću ostati u kontaktu s takvim čovjekom? Pa znaš, kad si s nekim tako dugo živio, dijelio dobro i zlo, imaš s njim dijete i bezbroj uspomena, onda bi htio s njim ostati u korektnom odnosu. Suprotno od toga, ako ne bude istine, bit će ovo što si rekla: eliminacija tj. svođenje viđanja i razgovora s njim na najnajnužniji minimum. To je moja odluka, a sad ja odlučujem sama o svom životu, s kim ću se družiti, s kim neću i koliko. A on nek bira.
greenday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 14:38   #354
Quote:
greenday kaže: Pogledaj post
Suprotno od toga, ako ne bude istine, bit će ovo što si rekla: eliminacija tj. svođenje viđanja i razgovora s njim na najnajnužniji minimum. To je moja odluka, a sad ja odlučujem sama o svom životu, s kim ću se družiti, s kim neću i koliko. A on nek bira.
Izgleda da se vodiš za svojom željom ili potrebom da barem nešto ispadne kako ti želiš- otud toliko inzistiranje na istini.
Imaš li kakve dokaze ili spoznaje o toj drugoj ženi uz pomoć kojih ćeš njegove riječi sebi predočiti kao dokaz da je on iskren ili neiskren?
Ako nisi privatni detektiv ili ako nisi unajmila profića jedino čime se ti možeš voditi u kad on sjedne da razgovara s tobom su tvoji vlastiti osjećaji. Koji će ti reći da li on mulja ili ne mulja. I koji te uvijek mogu i prevariti. Pridaješ tome previše važnosti. Korektan odnos morate imati radi klinaca a ti izgleda nisi ni spremna na nešto više u ovom trenutku. Možda se varam ali tako mi izgleda. I to je okej ako nisi spremna. On očito isto nije spreman za ispovijed i da ti kaže o čemu je riječ, i to je isto okej.

Prihvati to i izignoriraj ga.
Očito da ne vrijedi previše čak ni kao potencijalni frend čim te na odlasku počastio s takvim riječima, nisi bila loša žena, možda s vremenom stvorite neke bolje temelje za odnos u kojem će biti više razumijevanja, ako samo radi djece- pa onda neka bude samo radi djece. Ali ne činite se ni jedan ni drugi spremni za tako nešto. A nakon tri mjeseca nije ni čudno. Daj si vremena, i ne mozgaj toliko o bivšem, on očito ne mozga previše o tebi, prema tome daj i ti sebi mira.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 15:04   #355
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
Izgleda da se vodiš za svojom željom ili potrebom da barem nešto ispadne kako ti želiš- otud toliko inzistiranje na istini.
Imaš li kakve dokaze ili spoznaje o toj drugoj ženi uz pomoć kojih ćeš njegove riječi sebi predočiti kao dokaz da je on iskren ili neiskren?
Ako nisi privatni detektiv ili ako nisi unajmila profića jedino čime se ti možeš voditi u kad on sjedne da razgovara s tobom su tvoji vlastiti osjećaji. Koji će ti reći da li on mulja ili ne mulja. I koji te uvijek mogu i prevariti. Pridaješ tome previše važnosti. Korektan odnos morate imati radi klinaca a ti izgleda nisi ni spremna na nešto više u ovom trenutku. Možda se varam ali tako mi izgleda. I to je okej ako nisi spremna. On očito isto nije spreman za ispovijed i da ti kaže o čemu je riječ, i to je isto okej.

Prihvati to i izignoriraj ga.
Očito da ne vrijedi previše čak ni kao potencijalni frend čim te na odlasku počastio s takvim riječima, nisi bila loša žena, možda s vremenom stvorite neke bolje temelje za odnos u kojem će biti više razumijevanja, ako samo radi djece- pa onda neka bude samo radi djece. Ali ne činite se ni jedan ni drugi spremni za tako nešto. A nakon tri mjeseca nije ni čudno. Daj si vremena, i ne mozgaj toliko o bivšem, on očito ne mozga previše o tebi, prema tome daj i ti sebi mira.
Ako hoće čovjek "prijateljski" odnos onda točno - inzistiram da ispadne kako ja želim. Ako neće, ne mora. Poslije takvog odlaska i "nisi ti bila loša žena" i još svakojakih sličnih izjava, zašto bih ja željela biti s njim nekakva prijateljica?
Pa nisam ničiji otirač. Tko me ne želi, neću ni ja njega. Kome ne valja - nek ide. Nek ima drugu, široko mu polje... A ja si sama biram prijatelje po vlastitim kriterijima. A on mi sad nije prijatelj. Prvi mi je kriterij iskrenost. Ne bih mogla biti u takvom odnosu s nekim tko mi laže o tako krupnim stvarima kao što je motiv za odlazak iz braka. Hej, pa bila bih zadnja budala da se družim, razgovaram s takvom osobom, zar ne?
Što se tiče mozganja o njemu, ja se s njim minimalno opterećujem jer znam dosta metoda iz psihologije kojim si sama pomažem da prebrodim sve. I zadovoljna sam dosadašnjim napretkom u tom smislu....
Ustvari, neki su mi ljudi rekli da o ovoj mojoj "temi" ima se što čitati na forumima pa su me potaknuli da malo surfam. I doista, baš je zanimljivo, zato toliko raspravljam, a mislim da ću u budućnosti češće navraćati na ovaj forum... Thnx na tvom mišljenju!
greenday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 15:09   #356
Quote:
greenday kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru. Otišao je prije 3 mjeseca pa naravno da me na neki način "boli", nisam od kamena. Ali ne kao tada... Imaš pravo, to ne može biti više nikad prijateljstvo kao nekada. Zašto hoću ostati u kontaktu s takvim čovjekom? Pa znaš, kad si s nekim tako dugo živio, dijelio dobro i zlo, imaš s njim dijete i bezbroj uspomena, onda bi htio s njim ostati u korektnom odnosu. Suprotno od toga, ako ne bude istine, bit će ovo što si rekla: eliminacija tj. svođenje viđanja i razgovora s njim na najnajnužniji minimum. To je moja odluka, a sad ja odlučujem sama o svom životu, s kim ću se družiti, s kim neću i koliko. A on nek bira.
Znam da ti je teško i da je čitav jedan život sada prošlost i mogu samo zamisliti kako se osjećaš. Nije mi ni čudna tvoja potreba da ostaneš s njim u nekakvom prijateljskom odnosu, ali pod svojim uvjetima. Ne znam koliko ti je to pametno, jer si napisala da ti je dijete već skoro punoljetno i da nemaš neku posebnu životnu potrebu da s njim ostaneš u takvim odnosima.

Moja mama se razvela prije dvadeset godina i nikad u potpunosti nije preboljela mog oca. Ona je živi dokaz da neki ljudi vole samo jedanput u životu. Meni je žao što nije našla nekoga s kim bi bila sretna i što jednostavno nije mogla sve to preboljeti, iako je krenula dalje u svim drugim segmentima. Libertango je u pravu kad ti kaže da to jednostavno pustiš. Nemoj sebi nanositi još veću bol.

Quote:
greenday kaže: Pogledaj post
A ja si sama biram prijatelje po vlastitim kriterijima. Prvi mi je kriterij iskrenost.


Kao da čitam ono što sam ja napisala. Nezavisno do teme...

Zadnje uređivanje Soul sister : 21.06.2011. at 15:14.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 15:25   #357
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Znam da ti je teško i da je čitav jedan život sada prošlost i mogu samo zamisliti kako se osjećaš. Nije mi ni čudna tvoja potreba da ostaneš s njim u nekakvom prijateljskom odnosu, ali pod svojim uvjetima. Ne znam koliko ti je to pametno, jer si napisala da ti je dijete već skoro punoljetno i da nemaš neku posebnu životnu potrebu da s njim ostaneš u takvim odnosima.

Moja mama se razvela prije dvadeset godina i nikad u potpunosti nije preboljela mog oca. Ona je živi dokaz da neki ljudi vole samo jedanput u životu. Meni je žao što nije našla nekoga s kim bi bila sretna i što jednostavno nije mogla sve to preboljeti, iako je krenula dalje u svim drugim segmentima. Libertango je u pravu kad ti kaže da to jednostavno pustiš. Nemoj sebi nanositi još veću bol.



Kao da čitam ono što sam ja napisala. Nezavisno do teme...
"Sve prave su ljubavi tužne" reče Balašević... znaš, ja ustvari vjerujem da se može voljeti više puta u životu. I prije njega sam voljela, jako voljela, pa preboljela. Bilo je to davno, ali se ne zaboravlja. Valjda su zato "sve prave ljubavi tužne" jer u trenucima sjete izađu na površinu sjećanja na njih...
A sad stvarno, što se tiče tih prijateljskih odnosa, ma ustvari on ih spominje, čak i nekim zajedničkim znancima se jadao zbog toga što ne želim s njim tako "normalno" komunicirati. Ne kuži čovjek posljedice svoga čina. Ne kuži da ja s njim ne moram komunicirati nikad i nikako osim službeno i zbog djeteta. Ako on ne bude rekao ono što očekujem od njega, onda stvarno ni ja nisam za nikakve prijateljske odnose nego za službene.
greenday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 20:07   #358
Quote:
Ako on ne bude rekao ono što očekujem od njega, onda stvarno ni ja nisam za nikakve prijateljske odnose nego za službene.
Što se prelomi u glavi kada saznaš..ono što već znaš ?
Nije mala stvar ..biti frend ( ili već kako si to zamislila) i službeni odnos.
Po meni njegovo priznanje tebi..je premali razlog da se odnosiš prema njemu kao prema frendu.
Jer praktično,što se mijenja.
Kako ćeš se ti osjećati..hmm,teško da bi sad mogla znati.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 20:37   #359
Quote:
greenday kaže: Pogledaj post
Ako on ne bude rekao ono što očekujem od njega, onda stvarno ni ja nisam za nikakve prijateljske odnose nego za službene.
Ovo nikako ne mogu razumjeti.

Dakle, posve je nebitno kakav je inače kao čovjek, koliko je inače komunikacija s njim (ne)ugodna, koliko je duhovit, koliko je "mentalno intrigantan" - sve se svodi na to hoće li ili neće "reći ono što se očekuje (!?) od njega.

Što točno očekuješ? Popis, brojke, kvalitativnu procjenu, tehničke detalje, rang-ljestvicu - onako, k'o klizačice, umjetnički dojam i tehnička izvedba? Zanima te tko su bile sve te žene, jesu li ljepše od tebe, jesu li bolje od tebe, jesu li besramnije od tebe, je li s njima svršavao bolje/više/češće nego s tobom?

Mo'š si mislit' kako bi nakon detaljnog izricanja svega toga što očekuješ od njega, bila prijatelj s njim. Be careful what you wish for...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 20:48   #360
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ovo nikako ne mogu razumjeti.

Dakle, posve je nebitno kakav je inače kao čovjek, koliko je inače komunikacija s njim (ne)ugodna, koliko je duhovit, koliko je "mentalno intrigantan" - sve se svodi na to hoće li ili neće "reći ono što se očekuje (!?) od njega.

Što točno očekuješ? Popis, brojke, kvalitativnu procjenu, tehničke detalje, rang-ljestvicu - onako, k'o klizačice, umjetnički dojam i tehnička izvedba? Zanima te tko su bile sve te žene, jesu li ljepše od tebe, jesu li bolje od tebe, jesu li besramnije od tebe, je li s njima svršavao bolje/više/češće nego s tobom?

Mo'š si mislit' kako bi nakon detaljnog izricanja svega toga što očekuješ od njega, bila prijatelj s njim. Be careful what you wish for...
Ništa ne očekujem od njega. Baš ništa. Da si čitao što sam pisala, onda bi pročitao da sam napisala da ne želim detalje, uopće. Meni je bitno samo da imam svoj psihički mir. I moje dijete da ima svoj mir uz mene. Imaš pravo, ne treba mi nikakva istina, ni osnovna. Ništa.
greenday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.