Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2012., 14:53   #1
Svjesno zagledavanje u jednu točku

Razmišljala sam kako da dam naziv temi a da stane u naslov...

Moj problem je slijedeći, često (nekan po 10 puta u sat vremena) znam se zagledati u jednu točku, ali tako da sam svjesna svega oko sebe, razmišljam, planiram, čujem što mi se govori, komuniciram....znam da smješno zvuči ali npr perem suđe i nije da se doslovno zabuljim u jednu točku nego kao pr oni crteži kad moraš nekoliko sekundi-minutu gledati u njih i onda se vidi prava slika...e pa meni ne trebaju sekunde ja u pol sekunde imam taj pogled....tako mi paše...kao da odmaram mozak i oči...evo i sad dok pišem na tastaturi....

Mislila sam da slabo vidim pa imam taj zamućen pogled ali kod okuliste sve 5!!

Kad sam vani onda se pokušavam ne zagledavat jer se pokušam sama zamislit kako izgledam...kao neka luđakinja....
Jer vjerujem da onaj tko me glea forntalno i sastrane vidi se da taj moj pogled nije fokusiran na nešto već zamišljen, izgubljen....

I to je sve češće....razlog tome ne zna nitko...bila sam kod doktorice, poslala me neurologu tamo sve ok, možda od stresa, proći će, a ne prolazi!!!!!
__________________
Sve u životu možeš stvoriti -osim duše! S njom se moraš roditi!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 03:24   #2
ne znam

pozdrav, evo čitao sam ovo što si ti napisala i mogu ti reći da se i meni to dešava. znači kad se zagledam, ko da se isključim, tijelom sam tu, čujem sve oko sebe, znam što se događa, ali umom odlutam. počinjem razmišljat o svemu, ali baš o svemu. odem na trip kao, ne znam kak da opišem.
kalualu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 09:54   #3
I meni se ovo dešava, ne preterano puno puta, ali totalno mi je poznat feeling, dobro si opisala gore. Nažalost ne znam objašnjenje za ovo. Kao neka mini meditacija, samo što umesto ne-razmišljanja, razmišljaš.
__________________
Pozitivno razmišljanje je pola puta do ozdravljenja.
Hakadok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:34   #4
Ima ovdje ok objašnjenja.

https://www.reddit.com/r/explainlike...restrict_sr=on
Spydar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.