Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2015., 10:08   #1
Question Prijava,pomoc PLS !

Pozrav! trebam pomoc,znaci mene je policajac uhvatio na motoru bez kacige,nije registriran,i nemam vozacku i maloljetan sam(sada cu 17 jos malo) i reko je kao da necu dobiti kaznu ni nista nego samo posto mi je prvi prekrsajni najvjerovatnije samo opomenu ili ukor suda.. i evo proslo mjesec dana ja mislio nece nista biti kad ono danas dode pismo iz centra za socijalnu skrb gdje me se poziva da dam osobne podatke sa ocem,i bla bla, pa me sada zanima ima li netko takva iskustva ili nesto,jer me stvarno strah malo a i nismo bas u najboljoj financijskoj situaciji.. SVAKA POMOC JE DOBRODOSLA,HVALA! :/
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 10:22   #2
Policajac ti jre lagao da prođe sve glatko. Drugi put ne vozi neregistriran motor bez kacige i dozvole pa nečeš imati sličnih problema. Mislim dana sudu još uvijek možeš dobiti samo opomenu a to ovisi od suca no prekršaje si pošteno naslagao.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 12:26   #3
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
..i reko je kao da necu dobiti kaznu ni nista nego samo posto mi je prvi prekrsajni najvjerovatnije samo opomenu ili ukor suda.. ( :/
Sve ti je točno i pošteno rekao.Od njega nećeš dobit ništa niti si dobio.A pošto si maloljetan ide druga igra (ta koju već znaš).Nema novčane nego ono kako je rekao.

@VDCOTO,nema laganja.Još mu je pomogao da ga ne zadrži i zove starog da dođe po njega.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.