Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 23:27   #2981
1 AIH ( 4 mj 2011.) - ostala trudna al sam imala spontani

2 AIH (9 mj 2011)-ostala trudna i imam sina od 3 godine...

i imam još jednog sina (8 mj 2013)...ajmo reći prirodna trudnoća uz ciljanje klomifenima,prošli tjedan je napunio godinu dana....
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 06:20   #2982
Evo da javim da u Osijeku nije sve tako crno ... Trudna sam.
. pohvala dr.Popoviću koji me je trpio 5 godina hehe ... A Vama svima zelim ogromne bete 😊😊
matea0605 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 00:07   #2983
Čestitam...nek je sa srećom do kraja...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 20:10   #2984
Čestitam Matea0605, uistinu lijepe vijesti, punooo sreće
Purple81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 15:57   #2985
Hvala vam cure ,i evo jos jedna prica iz osijeka taj dan bilo je nas 4 koje smo isle na postupak zajedno u sobi cekale punkciju i transver i evo sve 4 trudne ,2 cure nose dvojke a ja i jos jedna cura po jedno ,tak da eto sve je to sreca i nije u osijeku sve tak crno 😘😘 zelim vam svima ogromne bete i puno bebica 😍
matea0605 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 09:18   #2986
Evo kako se i mi borimo sa problemom neplodnosti; azoospermijom, neprohodnim jajovodima, čitamo sve moguće tekstove i prikupljamo informacije osim od liječnika tako i po netu pa mislim da bi bilo zgodno uputiti ljude i na ovaj portal sa kvalitetnim informacijama na koji smo naišli: plodnost.hr
Semisviđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 23:20   #2987
Rokas...tvoj avatar nam sve govori.....

mislim da možemo čestitati....zaslužila si
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 17:41   #2988
pozz, da li ima kakvih novosti?? ja čekam mengu pa da se počnem bockat i onda napokon taj dočekani postupak..
da22na is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:06   #2989
Pozdrav,
vidim da su zadnji postovi davnih dana ali me zanima informacija, pa možda se nađe neka dobra duša koja ju zna...
Što li se događa s labosom kod nas u bolnici u Osijeku? Nije radio u 1. mjesecu i zna li netko rade li se postupci sada...ili kada će početi lab s radom?
Inače, trebala sam biti u postupku aih sredinom siječnja, ali je dr.otišao na GO i lab nije radio....e sad...

Svaka informacija je dobrodošla.

Hvala...
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 13:26   #2990
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
vidim da su zadnji postovi davnih dana ali me zanima informacija, pa možda se nađe neka dobra duša koja ju zna...
Što li se događa s labosom kod nas u bolnici u Osijeku? Nije radio u 1. mjesecu i zna li netko rade li se postupci sada...ili kada će početi lab s radom?
Inače, trebala sam biti u postupku aih sredinom siječnja, ali je dr.otišao na GO i lab nije radio....e sad...

Svaka informacija je dobrodošla.

Hvala...
jesi bila? imaš kakvu inf?
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:00   #2991
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
jesi bila? imaš kakvu inf?
Jesam. U tijeku treći AIH. Sve prirodno. Nisam nijednom dobila štopericu, niti bila na klomićima, samo utrogestan poslije. Prva dva negativna.
Od prvog pregleda mi je objašnjeno što sve trebam napraviti od pretraga, zaokruženo na papiru. Dogovor je bio u 1 mjesecu a u veljači prvi aih.
Za sve što se radi tamo treba uputnica D1 (nabaviti od ginekologa), krenuvši od folikulometrija, pa do samog postupka kada treba i za muža (od njegovog dr.opće prakse). Ono što ja nisam znala, ali sam usput saznala je da se za FM ne naručuje nego se samo dođe to jutro i čeka se u hodniku iza. I tako par dana do postupka. Na dan postupka opet na šalter s prijaviti pa gore na 2. kat kod sestre Sunčice koja je iznimno draga i topla osoba. Smještaju vas u sobu, muž "odradi" svoje u nekoj prostoriji i skupa idete odnijeti uzorak i potpisati neke papire. Nakon određenog vremena vas sestra zove da idete dolje. Sam postupak inseminacije ne traje dugo, svega par minuta i ne boli ništa više nego obični ginekološki. Premjeste vas na pomični krevetac i šibate gore u sobu na ležanje dok papiri- otpusno pismo ne bude gotovo.

i onda ona prokleta 2 tjedna čekanja do bete...
Nakon toga kontrola.

Evo mojih podataka:
ja 30, M 36
od 1mj pijem eutirox zbog povišenog TSH, svi ostali nalazi u redu; spermiogram lošiji

1.AIH: 12. dc a ovulacija 13dc (po mom mišljenju prerano)- beta 0,4
2.AIH: 12 dc, ovulacija isti dan- beta 0.0
3.AIH: 13 dc, ovulacija isti dan- čeka se beta

Ono što me sad jedino mori su gospođe šalteruše koje mi prošli ciklus nisu dale da se naručim na kontrolu recimo 2.dc nego moram čekat neku prokletu srijedu jer je to dan za ambulantu steriliteta.
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:54   #2992
kuku123lele

ima li što??? razveseli me pliiz
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:55   #2993
Ima li koga da ide u Os?

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 17:11   #2994
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
kuku123lele

ima li što??? razveseli me pliiz
Ma jok, ja sam od 4.mjeseca u Zagrebu. Nisam se uspjela "uskladiti" s prokletom srijedom kada su kontrole, šalterušama i još da mi bude 1.dc...jer
"ne možete vi doći na kontrolu i dogovor kad vi želite". Nakon te rečenice od gospoje sa šaltera sam poklopila slušalicu i u Zagrebu bila naručena u roku jednog dana (govorim o privatnoj klinici). Nakon 3.neuspjelog aih-a sam se prebacila tamo, imala jedan neuspjeli ivf i na blagoj stimulaciji i sad čekam 2.ivf.
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 00:25   #2995
Quote:
kuku123lele kaže: Pogledaj post
Ma jok, ja sam od 4.mjeseca u Zagrebu. Nisam se uspjela "uskladiti" s prokletom srijedom kada su kontrole, šalterušama i još da mi bude 1.dc...jer
"ne možete vi doći na kontrolu i dogovor kad vi želite". Nakon te rečenice od gospoje sa šaltera sam poklopila slušalicu i u Zagrebu bila naručena u roku jednog dana (govorim o privatnoj klinici). Nakon 3.neuspjelog aih-a sam se prebacila tamo, imala jedan neuspjeli ivf i na blagoj stimulaciji i sad čekam 2.ivf.
Gdje si ak nije tajna?
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:14   #2996
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
Gdje si ak nije tajna?
Betaplus Zagreb
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:54   #2997
Ima li koga u Os?
Mi smo kod dr.Šijanovica i cekam punkciju

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 12:29   #2998
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ima li koga u Os?
Mi smo kod dr.Šijanovica i cekam punkciju

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Evo ja jučer imala punkciju.. Isto sam kod dr. Šijanovića
govorusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 14:34   #2999
Nedavno rođena jedna beba, napokon. Dugo je trebalo da se stvari srede.

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.aspx?id=362440
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.