Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.08.2017., 23:21   #1
Rastava - odluka je pala

Dragi moji forumski
Evo...donesena je odluka o rastavi. Znamo se 12 godina, 4 u braku i dijete od godinu i po. Prvi moj decko i velika ljubav s moje strane...dok mi se čini da im mene nikada zapravo i nije volio. Oprostila mu prevaru prije 7 godina i jedino sto ne zalim je ovo predivno dijete koje imam s njim. Kako svaki dobar brak dijete učvrsti, los ucini jos gorim... Uvijek je bio neradnik sto sam ja nadoknadjivala s honorarnim poslovima... naravno kad je doslo dijete vise nisam mogla. On je nakon posla umoran i ja sam ta na kojoj je cjelodnevna briga o djetetu. Uvijek je konzumirao marihuanu i obećavao da ce prestati kad rodim...koliko sam glupa bila da mu povjerujem... kad se dijete rodilo otisao je spavati u dnevnu sobu jer mu je smetao plac navečer. Inače...imala sam postporodjajnu... Dijete koje je spavalo u svom kreveticu pocelo je spavati sa mnom u krevetu...i tako je jos uvijek... Ali danas mi je puknuo film... dakle, vraćam se na posao nakon komplicirane trudnoće i dugog porodiljnog. Sljedeći tjedan radim a poslije toga imam godišnji i dijete krece u vrtic...dakle trebam nekog ko ce cuvati dijete samo drugi tjedan. Kako moji ni njegovi ne zive u istom gradu, moja mama se ponudila doci i cuvati unuka. Njegova ni ne zna da pocinjem raditi. Jednostavno nije zainteresirana. On ne dopusta. Zeli da nadjemo nekog preko oglasa jer sto ce nam babe u stanu... Napominjem...nikad se nisam odvojila od djeteta i to ce biti traumaticno i za bebu i za mene... Ne zelim ga ostaviti nepoznatoj osobi... Pogadjate...razlog je taj da on moze nesmetano smotati joint na balkonu, igrati igrice i pusiti...
Eto...tu sam pukla...zelim rastavu.
Problemi su sljedeći...on prijeti ubojstvom ako ga ostavim i otvoreno mi govori da mi nikada nece placati alimentaciju... Druga stvar...stan je na mene na kredit ali stecen u braku...on se ne zeli odseliti.... Uložio je u stan oko 100000 kuna.... Ako imate kakav savjet dobrodošao je....
Spremna sam mu dati 25000 kn i auto koje vrijedi 40000 kn i da ode...kako ga istjerati iz stana?
zoezd is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.