Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2007., 03:33   #81
ma nije made in Photoshop, ona je tako neiskvarena.
jos je djevica
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 20:16   #82
Potala, rasturam Photoshop i dobro znam da lijepa zena moze biti jos ljepsa (ali i ne mora ako se pretjera s efektima) ali za Adrianu Limu se vidi da je komad.

nemoguće je da je sve fotošopirano :-)



ova sigurno nije, pa pogledaj tu facu, oci i osmijeh:



inace, te spike da nema extra lijepih zena i da je sve to doradjeno u photoshopu plasiraju ljubomorni gabori od zena, i one koje nikad nece izgledat kao ova (hmm jesi li nam to ti, bez uvrede?).

i jos nesto, cura ima i švicarsko porijeklo (Racial / Ethnic Heritage: Swiss, African, and Native American) dakle, stoji ona da su najljepse zene mix. govori tri jezika - portugalski, spanjolski i engleski a 2006. je izjavila da je djevica?? (tada je imala 25 god) uhhh (“Sex is for after marriage," she says. "They have to respect that this is my choice. If there's no respect, that means they don't want me."[16]
)...mora se priznat jako karakterno (ako je istina). da mi je upoznat tu djevicu:-)

nego, camundongo, kako si upoznao svoju Brazilku? mogao bi mi bit vodič tamo, mozda i ja nadjem neku ovakvu, ne bi mi trebalo puno ha ha
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 20:28   #83
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
colbert, jedva :-)

imas dobar ukus, da se primjetit. da nisi i ti brazilka ha ha

meni je prva slika od ove tri remek-djelo
E, stari moj, da ja zgledam ko te Brazilke, sigurno ne bih imala vremena klafrati po forumu ! Previse bih se bavila skupljanjem silnih kolicina love koja bi samo cekala da ju ja uberem!

ps Kod mnogih cura mora radit photoshop, ali kod Adriane je to, cini mi se, minimalno... Na fotki u crnom donjem vesu je ocito da su glancali kozu i 'cistili' bjeloocnice, ali vidla sam ju na nekim reportazama i fakat mrak zgleda... Ima malo nahero zubeke, ali meni je i to na njoj slatko, obozavam ljude koji se smiju i imaju zdrave zube, makar i 'strkljave'...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 21:04   #84
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
E, stari moj, da ja zgledam ko te Brazilke, sigurno ne bih imala vremena klafrati po forumu ! Previse bih se bavila skupljanjem silnih kolicina love koja bi samo cekala da ju ja uberem!

ps Kod mnogih cura mora radit photoshop, ali kod Adriane je to, cini mi se, minimalno... Na fotki u crnom donjem vesu je ocito da su glancali kozu i 'cistili' bjeloocnice, ali vidla sam ju na nekim reportazama i fakat mrak zgleda... Ima malo nahero zubeke, ali meni je i to na njoj slatko, obozavam ljude koji se smiju i imaju zdrave zube, makar i 'strkljave'...

evo vidis kako volim iskrene ljude. zar je to tako tesko bit? mada se sigurno moze desit da ima i neotkrivenih ljepotica, negdje gdje nema agenata u blizini...recimo u brazilskim zabitima

inace, dobro si zapazila, primjena efekata je kod adriane minimalna (ciscenje sto ja osobno ne volim volim kako je prirodno ali ima i puno gorih primjera retusiranja do neprepoznatljivosti kao u slucaju one nase politicarke, zaboravih joj ime...),

ovdje je recimo veca primjena efekata



a ovdje nikakva:



(kopiraj kod adrese desnim klikom misa pa properties i stavi ga u browser ovdje nece prikazat jer je slika prevelika)

da ima malo zube naherene kao kazes, ali to je sexy, uostalom i indijanka je porijeklom
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 05:09   #85
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
inace, te spike da nema extra lijepih zena i da je sve to doradjeno u photoshopu plasiraju ljubomorni gabori od zena, i one koje nikad nece izgledat kao ova (hmm jesi li nam to ti, bez uvrede?).
A fotke isfotošopiranih manekenki po netu kelje i dive im se škiljavi vječno suhi nerdovi koji, kad napokon dobe priliku da umoče, ne mogu održati erekciju jer 3-D dama preko puta njih nije savršena, a nema ni CTP s "brazilkom" (hmm, jesi li nam to ti, bez uvrede?).

Mislim, komentar ti je totalno bez veze. Kao prvo, ja sam se našalila - što je camudungo, kojem je šala bila upućena, em prihvatio, em se nadovezao.
Kao drugo, mogao si primijetiti da sam u citatu ostavila prve dvije fotke, koje su photoshopirane baš cijele - cijela koža, obrisi, kosa, šminka, svjetlo...baš sve. Treća izgleda puno prirodnije i na njoj se vidi da je iznimno lijepa.

A kak si samo skužio da sam jedna od onih koje nikad neće izgledati kao ona, ti si neki Einstein, a?

No, ne želim dalje opstruirati temu, ovo je bilo samo da ti kažem da si se totalno bezveze sašio na moj post i promašio ceo fudbal.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 05:25   #86
evo spota za uciti portugalski

wanessa camargo -um dia /meu primeiro amor/
http://youtube.com/watch?v=yjTl0p6em5s

i ovaj

wanessa camargo - sem querer [live]
http://youtube.com/watch?v=KpWLRArVW90

interview s brazilkom nasih korijena: jaqueline petkovic
http://youtube.com/watch?v=Pq0VNCt7Zu8

jaqueline petkovic ostaje bez bikinija u reklami
http://youtube.com/watch?v=a7kykGt2XO0

jaqueline petkovic u emisiji luciane gimenez (ona brazilka koja ima dijete s m. jaggerom ):
http://youtube.com/watch?v=pFc4gqsB9mc

petkovicka vodi nocnu emisiju na REDETV

http://youtube.com/watch?v=_KhWpr4tv58
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:05   #87
Quote:
Potala kaže: Pogledaj post
A fotke isfotošopiranih manekenki po netu kelje i dive im se škiljavi vječno suhi nerdovi koji, kad napokon dobe priliku da umoče, ne mogu održati erekciju jer 3-D dama preko puta njih nije savršena, a nema ni CTP s "brazilkom" (hmm, jesi li nam to ti, bez uvrede?).

Mislim, komentar ti je totalno bez veze. Kao prvo, ja sam se našalila - što je camudungo, kojem je šala bila upućena, em prihvatio, em se nadovezao.
Kao drugo, mogao si primijetiti da sam u citatu ostavila prve dvije fotke, koje su photoshopirane baš cijele - cijela koža, obrisi, kosa, šminka, svjetlo...baš sve. Treća izgleda puno prirodnije i na njoj se vidi da je iznimno lijepa.

A kak si samo skužio da sam jedna od onih koje nikad neće izgledati kao ona, ti si neki Einstein, a?

No, ne želim dalje opstruirati temu, ovo je bilo samo da ti kažem da si se totalno bezveze sašio na moj post i promašio ceo fudbal.
pa da sam suh i nisam (ali hvala na brizi) a i ne čitam misli već samo rečenice. a u rečenici je stajalo da je adriana ukrašena photoshopom što je trebalo aludirat na njezinu neljepotu a ja zaista ne vidim šta je smiješno u tome da se netko prosječan ruga "čišćenju" fotke nekoga tko je iznimno lijep .

u svakom slučaju, djelomično si u pravu - više ne održavam erekciju na ovakve kao ti (bilo još kako pa prošlo), sada se posvećujem onima koje to zavređuju. a ti nikada neces saznati kako je to kad je k...c u erekciji.

no šalu na stranu, ti si napisala nešto što je dalo naslutit kako adriana nije prirodno lijepa, ja sam ti odgovorio, ti si sebi skočila u usta (olfo si sad i sama rekla da je "iznimno lijepa" s čime se definitivno kosi taj tvoj prijasnji komentar), čemu sad baljezganje i ljutnja?
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:16   #88
Meni je Adriana mmmmmmmmm
puno mi je zgodnija od Gisele, Gisele mi previse vuce na Claudiu Schiffer
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 03:14   #89
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
pa da sam suh i nisam (ali hvala na brizi) a i ne čitam misli već samo rečenice. a u rečenici je stajalo da je adriana ukrašena photoshopom što je trebalo aludirat na njezinu neljepotu a ja zaista ne vidim šta je smiješno u tome da se netko prosječan ruga "čišćenju" fotke nekoga tko je iznimno lijep .

u svakom slučaju, djelomično si u pravu - više ne održavam erekciju na ovakve kao ti (bilo još kako pa prošlo), sada se posvećujem onima koje to zavređuju. a ti nikada neces saznati kako je to kad je k...c u erekciji.

no šalu na stranu, ti si napisala nešto što je dalo naslutit kako adriana nije prirodno lijepa, ja sam ti odgovorio, ti si sebi skočila u usta (olfo si sad i sama rekla da je "iznimno lijepa" s čime se definitivno kosi taj tvoj prijasnji komentar), čemu sad baljezganje i ljutnja?
Ajme meni, koji si ti lik
Ja sam napisala da je fotka jako fotošopirana, što je trebalo aludirati na to da je fotka jako fotošopirana i ništa više. Osim što je uletilo kao (možda nekome) duhovita doskočica.
Ti si taj koji upisuje u moje riječi značenje i aluzije kojih tamo nema. I onda kad ti objasnim, kažeš mi da lažem. Jer se moj komentar kosi s tvojim viđenjem mojeg prvog komentara. Ti si mi napisao što mislim, ja sam to porekla pa to znači da si skačem u usta
A sad i znaš kako izgledam i kakva mi je seksualna budućnost.
Ma koji Einstein, pa ti si Gandalf
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 15:24   #90
ma sve ok, ali ne kuzim sta je smijesno u tome da je netko za koga se stvarno moze rec da je lijep "ociscen" u photoshopu na nekim slikama (kao da se to inace ne radi sa svim naslovnicama i drugim personama, od politicara do pevaljki). pa to bi bilo kao da se ja rugam odličnom stand-up komičaru, ,a sam nemam ni t od talenta za stand up comedy !

napisala si citiram : "Sori, stari, al' ovo je Adriana Lima, made in Photoshop". pa ako je to neka sala (vise mi je zazvucalo kao poruga), ok nisam je shvatio:-) ocito se nas smisao za humor razlikuje - meni je smijesno kada se netko tko je prosjecan sali s nekim tko je lijep, kada netko tko vozi jugića priča o nedostacima novog fiata punta, kada netko tko sudi o necijem privatnom zivotu a vlastiti mu je u još većoj banani...znaci, ti priznajes da je Adriana Lima vrlo lijepa, i bez photoshopa ?

za camudongo: da gisele slici na claudiu, ali meni je draza od claudie i lijepa je bez sumnje. djeluje hladnije od lime, profinjenije ali i obično i sad je stvar ukusa koji tip zene vise volis, a po meni prevagu kod tako vrhunskih modela odnosi personality i ponašanje, prirodnost...ja glasam ipak za limu.


A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 20:19   #91
Super mi je kak je ovo topik za portugalski jezik...
Hebemu, decki, imate iste fotke na Modi i Kokosinjcu!!

ps Moram vas malo, od ljepote ne boli glava...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 03:45   #92
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
ma sve ok, ali ne kuzim sta je smijesno u tome da je netko za koga se stvarno moze rec da je lijep "ociscen" u photoshopu na nekim slikama (kao da se to inace ne radi sa svim naslovnicama i drugim personama, od politicara do pevaljki). pa to bi bilo kao da se ja rugam odličnom stand-up komičaru, ,a sam nemam ni t od talenta za stand up comedy !

napisala si citiram : "Sori, stari, al' ovo je Adriana Lima, made in Photoshop". pa ako je to neka sala (vise mi je zazvucalo kao poruga), ok nisam je shvatio:-) ocito se nas smisao za humor razlikuje - meni je smijesno kada se netko tko je prosjecan sali s nekim tko je lijep, kada netko tko vozi jugića priča o nedostacima novog fiata punta, kada netko tko sudi o necijem privatnom zivotu a vlastiti mu je u još većoj banani...znaci, ti priznajes da je Adriana Lima vrlo lijepa, i bez photoshopa ?[/IMG]
A kaj ja mogu kad nam smisao za humor nije isti. Na "spuštanje" me navukla rečenična konstrukcija "made in", inače se vjerojatno nebi sjetila iskomentirati. A komentirala sam baš te dvije fotke, ne općenito. Mislim, daj pogledaj te fotke - ajde prva još nekako jer ima neku kvaziartsy notu, ali na ovoj drugoj izgleda kao stripovska junakinja. Ne kažem da to nije lijepo, samo više nije stvarno. Kao razlika između npr. A. Jolie i nacrtane Lare Croft.
I naravno da je lijepa, kaj imam "priznavati", pa nisam ćorava. Al to se vidi na ostalim fotkama.

Dakle, nisam se šalila s tim kakva je, nego s totalno pretjeranim photoshopom. Ili ni to ne smijem jer ne rasturam photoshop?
A i ti ne možeš znati jesam li ja gabor, prosječna ili lijepa jer me ne vidiš kroz monitor.
Na kraju, trebao bi malo proširiti ovu logiku o ismijavanju jer ovako ispada da stand up komičar može ismijavati tebe ili Adriana Lima mene, ali ne i obrnuto. Nije baš lijepo izrugivati se iz stvari na koje osoba koja je objekt šale ne može utjecati, IMO tako bi nekako trebalo ići.

Valjda smo sad riješili, nadam se bar.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 05:06   #93
Talking

Ajde da i ja pridonesem temi:





__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 06:05   #94
ne znam tko je nuño.
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 06:19   #95
Exclamation

Quote:
camundongo kaže: Pogledaj post
ne znam tko je nuño.

Normalno da ne znaš, kad nije iz Brazila.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 06:32   #96
Pa da, u Brazilu se bas ne cuje za Portugal. Mozda i zato jer se Portugal totalno okrenuo Europskoj Uniji, a Brazil je vise vezan za zemlje Sj. i Juzne Amerike.
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 06:53   #97
Red face



__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 11:46   #98
Quote:
camundongo kaže: Pogledaj post
ne znam tko je nuño.


Ajd brzo guglat...
Ljepota ne poznaje granice...

ps A ako hoces bit pravi Brazilac, moras se zanimati za nogomet.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 14:43   #99
salis se da ne znas ko je nuno gomes. mada ne vidim po cemu je on poseban. nisam zensko pa ne mogu sudit ali vjerovatno da ima dosta zgodnijih sportaša od njega, a zanimljivo je kako mi muski ne gledamo sportasice, samo manekenke :-)
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 15:57   #100
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
salis se da ne znas ko je nuno gomes. mada ne vidim po cemu je on poseban. nisam zensko pa ne mogu sudit ali vjerovatno da ima dosta zgodnijih sportaša od njega, a zanimljivo je kako mi muski ne gledamo sportasice, samo manekenke :-)
Da, dok netko ne pokrene topik o kubanskim odbojkasicama...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.