Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2006., 11:22   #21
Quote:
ojda kaže:
Ma kaj bi bilo čudno.....ak je haljina ok zakaj ne ??!! Uostalom nitko osim tvojih ne zna da je to haljina sa maturalne...
Ma haljina je skorz drugacija od drugih..bila je i tada drugacija..starci su mi je poklonili za maturu kao..platili su je nemam pojma koliko, ali znam da je bila unikatna..

Ima sve varijante roze i plave boje..od baby do tamnih nijansi..koje se prelijevaju..napravljena je od nekakvog satena u kombinaciji sa jos nekim materijalom..ma stvarno je haljina posebna..i da, nitko osim staraca i par frendova ne bi znalo da je s matrualne
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:23   #22
dobro je, nisam sama!!!nego cure moje drage da li koja od vas ima vjenčanje u devetom mjesecu, da znam da ću se nekome do tada moći jadati,ili će vas većina taj stres rješiti uskoro???
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:24   #23
znas da nista nece biti toliko dobro ko ti u vjencanici ipak u njoj si najljepsa ,kod nas se cure vecinom preskidaju u kao nes ozbiljnije jer ipak postale su necije zene,ono pa sad
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:24   #24
probaj ju, malo preuredi (ako će biti potrebno)....nove sandale i mrak!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:24   #25
ja imam 9.09
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:25   #26
Ja mislim vjencanicu ostaviti za kraj krajeva,..iz razloga sto cu se poznavajuci sebe predomisliti jos 800 puta dok ne odaberem onu pravu..tak je napravila moja frendica i nije pozalila..uzela je vjencanicu 2 tjedna prije svadbe..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:25   #27
Quote:
iva11 kaže:
cure kakvo je vaše mišljenje,hoćete se presvlačiti iza ponoći ili ne?!ja se još ne mogu odlučiti, izuzev toga što je to dodatni trošak, strah me je da se u tih pola sata-sat atmosfera u sali ne razvodni...a sa druge strane bi to htjela...ne znam ni sama, šta vi mislite o tome???
Ne razumijem, kad neko plati za iznajmljivanje ili kupovinu parsto ojra onda valjda to treba iznosit do kraja vjencanja a ne jos ulaziti u dodatni trosak kupovanja dodatne haljine.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:26   #28
Ja kad cu se udavat bit cu u vjencanici cijelo vrijeme. Bijelo, veliko..
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:27   #29
dobro je ja 02.09, a planiranje traje od prvog mjeseca tako da sam već na rubu....sreća što dolaze godišnji pa ću barem malo pobjeći na more...jer sve te pripreme i potrage u kombinaciji sa svakodnevnim poslom su dosta stresne, barem meni!!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:28   #30
Quote:
iva11 kaže:
dobro je, nisam sama!!!nego cure moje drage da li koja od vas ima vjenčanje u devetom mjesecu, da znam da ću se nekome do tada moći jadati,ili će vas većina taj stres rješiti uskoro???

don't worry....ja ću biti tu.....16.09. ...čekam ja strpljivo (nervozno) svoj red...
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:29   #31
joj, ja cu vas jos dugo maltretirati..mi se jos dvoumimo oko datuma ali ustvari, kada se udate, vishe necete ovdje navracati..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:30   #32
ma ja bi neku otkačenu, defintivno i nikako klasicnu haljinu...ali bucka sam pa me strah da mi nece dobro sasiti. Naravno ne mislim davati veliku lovu jer mi to ne imponira i nis mi ne znaci... bitnije mi je da se svi dobro zabavimo, isplesemo itd. Kaj ja znam imala sam tu ideju sa Šestinskom narodnom nošnjom, ali ta nošnja ima par suknji i kaj ti ja znam čega svega ne, ali teška je i vruće je u njoj...pa bi mozda uzela samo neki vez, ili neku trakicu koja asocira na šestinski uzorak.

Udajem se 14.10....al i to ce brzo doci!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:30   #33
ništa ja sam onda prva pa cure moje drage imat će te taman toliko vremena da vi ne ponovite moje tj. naučite na mojim greškicama btw. nadam se da ih ipak neće biti!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:30   #34
ja imam 14.10.
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:31   #35
nema veze kaj si bucka jer se to da lijepo upakirati!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:33   #36
Quote:
Mischa kaže:
Ja mislim vjencanicu ostaviti za kraj krajeva,..iz razloga sto cu se poznavajuci sebe predomisliti jos 800 puta dok ne odaberem onu pravu..tak je napravila moja frendica i nije pozalila..uzela je vjencanicu 2 tjedna prije svadbe..

moja evo stoji u sobi i strpljivo čeka 02.09. pa da zajedno zabljesnemo!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:35   #37
moja je jos u salonu i nije mi jasno sta toliko traje da mi ju daju;(
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:38   #38
a imaju oni neku svoju glupu politiku!!!nego cure ako se koja od vas odluči šivati haljinu a nema ideju neka ode na stranicu od te firme (jovani-neka amer. marka) ima stvarno mrak haljina, modeli su super!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:40   #39
Baš sam gledalu tu Jovani stranicu. Ima lipih haljina i slično, al pari mi se da su ti modeli za cure sa savršenim proporcijama
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:42   #40
Nedavno se jedna djevojka koju znam iz vidjenja udavala..bucka je..a vjencanica joj je tako lijepo i elegantno stajala, da nitko ja mislim nije ni primjetio da je bucka..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.