Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2007., 10:28   #61
Quote:
vukovarac69 kaže: Pogledaj post
a šta ako već godinama živimo zajedno, i nemamo gdje drugdje prespavat?

ispričavam se što ovako upadam, znači vi žene biste rađe same bile noć prije vjenčanja, ili je to zbog običaja?
Ma svatko si napravi kako mu pase. Ako nemate gdje, a Boze moj, naravno da cete bit skupa tu noc. Ili ako tako zelite. Nije toliko zbog obicaja nego zbog iscekivanja, da se zazelite jedno drugog.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 11:12   #62
Da zivim sa dragim vec godinama zajedno onda bi pokusala iz "svoje stare sobe" kod roditelja prespavat - ako bi jos postojala A ako ne onda bi sa kumom iznajmila u nekom blizem hotelu sobu gdje bi se spremile i pripremale za taj dan - dosli bi moji roditelji po nas i onda bi se nasli pred crkvom sa mladozenjom i gostima.
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 11:37   #63
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Ma svatko si napravi kako mu pase. Ako nemate gdje, a Boze moj, naravno da cete bit skupa tu noc. Ili ako tako zelite. Nije toliko zbog obicaja nego zbog iscekivanja, da se zazelite jedno drugog.
ovo si lijepo rekla...ima još malo vremena pa ćemo vidjet....
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 21:54   #64
15.4. bit će tri godine da živimo skupa, ali bez obzira na to, on se vraća noć prije roditeljima, a ja ostajem u našem stanu s mojim roditeljima. Praznovjerna sam pa ne želim da me vidi prije vjenčanja, a onda i sve išćekivanje, i leptiri u trbuhu... Jedva ga čekam vidjeti kad dođe po mene, a čut ćemo se milijun puta prije dolaska sigurno.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:52   #65
Moj dragi i ja cemo isto provesti razdvojenu tu noc prije vjencanja...
Jer zelimo to...
Uvijek mi je zelja bila da me moj brat izvede i preda njemu i da mu kaze da pazi na njegovu malu seku
On ce kod svojih a ja cu morati kod svoje sestre...
Jer je moja tj. mojih roditelja 250-300km od njegove...

Mada se ja igram tom idejom otici u pola noci kod njega i iznenaditi ga...
i onda se opet vratiti
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:49   #66
Quote:
ATE13 kaže: Pogledaj post
Moj dragi i ja cemo isto provesti razdvojenu tu noc prije vjencanja...
Jer zelimo to...
Uvijek mi je zelja bila da me moj brat izvede i preda njemu i da mu kaze da pazi na njegovu malu seku
On ce kod svojih a ja cu morati kod svoje sestre...
Jer je moja tj. mojih roditelja 250-300km od njegove...

Mada se ja igram tom idejom otici u pola noci kod njega i iznenaditi ga...
i onda se opet vratiti
Napravi to , bit ce jako iznenadjen.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:35   #67
ja bas mislim napraviti djevojacku u petak ono kao na filmovima pa ujutro jedva ista stici! dobro inace sam naopaka i bolje funkcioniram pod pritiskom i kad sam neispavana pa mozda to i napravim!!
mara bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 08:11   #68
Quote:
ATE13 kaže: Pogledaj post

Mada se ja igram tom idejom otici u pola noci kod njega i iznenaditi ga...
i onda se opet vratiti
Ovo ti je vise nego odlicna ideja! Bas cu razmislit o tome i ja! Mislim da im bilo itekako drago da ih iznenadimo!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:50   #69
spavala sam u svojoj djevojačjoj sobi prije vjenčanja .... mislila sam da neću oka sklopit no kako smo cijeli taj tjedan bili u zbrci pa sam bila mrtva umorna, zaspala sam čim sam legla u krevet bez trunčice nervoze a inače sam veliki živac
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 22:10   #70
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
spavala sam u svojoj djevojačjoj sobi prije vjenčanja .... mislila sam da neću oka sklopit no kako smo cijeli taj tjedan bili u zbrci pa sam bila mrtva umorna, zaspala sam čim sam legla u krevet bez trunčice nervoze a inače sam veliki živac
Svaka cast...ja mislim da tu noc necu oka sklopiti od uzbudjenja.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 08:57   #71
Mislim da ću tu noć provesti spavajući na podu od gužve koja će biti u stanu. Blago Dragom, on će na krevetu u roditeljskoj kući.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 13:40   #72
ja ću bit predaleko od svoje djevojačke sobe, a i od našeg stana. stan ću prepustit dragom i njegovima, a moji će se već potrpat kod rodbine po zagrebu. nek se i oni odmore. moja kuma i ja i njen mali ćemo se lijepo smjestit u hotel (u kojem će bit večera) i tamo lagano utonut u san...
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:40   #73
Smile Gdje spavati noć uoći vjenčanja?

trebam savjet,tj. razmjenu iskustava!!!
naime, moj dragi i ja živimo zajedno godinu dana. svadba će biti tradicionalna, tak da će on dolaziti po mene doma kod staraca. to znači da bi ja trebala tu zadnju noć spavati kod svojih? tamo se baš i neću naspavati... da li se uopće možeš naspavati,tj.možeš li spavati noć prije svadbe od silnog uzbuđenja???
u tom slučaju mi je svejedno gdje spavam,tj.ne spavam...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:48   #74
i mi imamo tu dvojbu , gdje spavati , mislim da će svatko tu noć otići svojoj mami! Kod nas je i situacija da imamo dosta gostiju kaj nisu iz zagreba pa im moramo osigurati smještaj pa će njih par dobiti naš stan . .
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:48   #75
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
trebam savjet,tj. razmjenu iskustava!!!
naime, moj dragi i ja živimo zajedno godinu dana. svadba će biti tradicionalna, tak da će on dolaziti po mene doma kod staraca. to znači da bi ja trebala tu zadnju noć spavati kod svojih? tamo se baš i neću naspavati... da li se uopće možeš naspavati,tj.možeš li spavati noć prije svadbe od silnog uzbuđenja???
u tom slučaju mi je svejedno gdje spavam,tj.ne spavam...
Joj, imali smo negdje raspravu o tome, možda na topicu Običaji na vjenčanjima
I meni ti je bilo kao kod tebe, pa je dragi tu noć preselio svojima spavati doma, a ja sam ostala u našem stanu (jer nisam iz St, a tu sam se udala), i tu je on dolazio po mene!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:00   #76
da, već smo negdje o tome raspravljali..
uglavnom, ja definitivno selim doma u svoju sobicu...
cijeli taj tjedan ću biti doma..pripremati i uređivati..a i tako da se što više poželimo..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:00   #77
možda sam konzerva

ali meni je nekako slatko da se barem ta noć provede odvojeno.. pogotovo ako par već živi zajedno, što je naš slučaj (dugogodišnji)... a ako je moguće i nekoliko dana, tako da ona prva bračna noć dobije još malo dodatne težine i vrijednosti
ali, možda i nisam baš relevantna za savjete jer živimo 14 godinica skupa, pa se na romantici itekako treba raditi
__________________
26. 4. 2008.

Ljubav znači napokon shvatiti patnju drugog bića.
- Pam Brown
faith7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:39   #78
ja imam drugi problem-gdje spavati nakon vjencanja?naime mi smo oboje iz st-a a zivimo zajedno u zg-u tako da u splitu nemamo uopce di zajedno spavat nego svako svojoj kuci...dobro uzet cemo sobu u hotelu za prvu bracnu noc, ali sta posli kad ozenjeni budemo dolazili u split? svak u svoje mame pa kad me pitaju di mi je muz... kod mamice!
tam17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:19   #79
Ne postoji mogućnost da oboje spavate na kauču kod jednih roditelja
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:23   #80
pa dogovorite se..jednom kod tvojih spavate, jednom kod njegovih..negdje odsjednete, ili kod njegovih ili kod tvojih, a onda idete u posjete itd..
ili tak nekaj..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.