Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2008., 13:47   #81
a znam znam...tako nesto sam i ja mislila...najbolje bi bilo imat puuuuuno novaca pa da mozemo imat jedan stan u zg-u a jedan u st-u, al dobro malo sam otisla off topic s ovim, pa da se ukljucim u originalni problem-meni da i nije ovakva situacija, tj, da zivimo zajedno u istom gradu di se zenimo, svejedno bi otisao svako svojoj kuci barem vecer prije, ako ne i par dana prije kako je netko vec spomenuo...to mi je nekako romanticnije i logicno s obzirom da dragi dolazi po mene doma.
tam17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 14:36   #82
mi isto živimo skupa u drugom gradu pa me također muči gdje spavati kad dođemo u posjet starcima. srećom, nismo tako daleko (60 km) pa mislim da ćemo ukinut vikend-posjete i dolazit samo na ručak svaki drugi vikend kod drugih. a prije svadbe cijeli tjedan planiram bit doma, da me odvede iz moje djevojačke sobe
__________________
Some days you're a windshield,
and some days you're a bug.
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 14:42   #83
Quote:
pandalavanda kaže: Pogledaj post
mi isto živimo skupa u drugom gradu pa me također muči gdje spavati kad dođemo u posjet starcima. srećom, nismo tako daleko (60 km) pa mislim da ćemo ukinut vikend-posjete i dolazit samo na ručak svaki drugi vikend kod drugih. a prije svadbe cijeli tjedan planiram bit doma, da me odvede iz moje djevojačke sobe
pa to i je poanta-da se spremamo u nasim djevojackim sobama-meni ce cijela horda prijateljica bit samnom-nemam pojma di one misle stat ali dobro.
tam17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 22:45   #84
Spavat ću kao i svake noći u našem krevetu u našem stanu pored njega.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 23:13   #85
mi smo spavali skupa u nasoj kuci onih par sati sto smo spavali,jer smo do 2h ujutro vjezbali valcer,a u 8h bila narucena na frizuru
Athina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 08:46   #86
mi spavali kod mene doma, kao i do tada. a poslije svatova, kod njega doma
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 09:52   #87
I mi cemo spavati u nasem krevetu kao i uvijek kod mene doma i nije mi to tak bad uopce ko ni da vidi vjencanicu i sl...i bas ce mi biti slatko kad ga ujutro poljubim i kad se pozdravimo i on ode tamo gdje ce se on spremati sa svojom ekipom a ja na zurku i sl...Aj joj..sad sam si cmoljava!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 12:24   #88
Tak je bilo i kod nas. Spavanje ko i obično, kod nas. Ujutro rastanak, ona na svoju frizuru, ja na svoju, uz pozdrav 'vidimo se pred crkvom'.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 13:01   #89
hm kako je daleko moja zadnja noć uoči vjenčanja.... . hm nadam se da ćemo do ondaveć si sreditigore sve kako želimo (ili ti kako ja želim-njemu ni kuhinja nije potrebna) ja sam si u mislima zamislila da poslje svadbe mi lijepo dođemo u taj naš prostor on me odnese preko praga (moš mislit onako ) i u novi bračni krevet...

a noć prije spavat ću u svojoj sobici s njim ili sama ne znam. svejedno. ali mislim da ću ipak sama jer mi on tu večr sa svojim prijateljem donese cipele za vjenčanje i onda oni idu doma. a ja ću s prijateljicom popiti čašu vina i pravc krpe...

jedva čekam....
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:17   #90
Svaku noc spavamo zajedno, pa cemo i tu noc.
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:12   #91
Prije vjencanja smo zivjeli zajedno, no svatko je tu noc sanajo kod kuce. Ja sam se naspavala kao malo dijete. Probudila sam se presretna, s osmjehom na licu. Sunce je sjalo....ma gdje ces ljepse. I tako je moj dragi dosao k meni, zivimo kod mene, u mojoj kuci, odovojeno, naravno. Eto....
Amarilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 23:06   #92
Ja sam spavala noć uoči vjenčanja u hotelu budući da se i tamo išlo po mene (predaleko sam rodom od mjesta odakle mi je muž, da se išlo po mene, vozili bi se minimalno 6 sati)
Večer prije su mi došli frendovi s kojima sam tad malkice zaružila pa sam zaspala k'o top...u životu nisam tako slatko spavala, ozbiljno!
Ne brini se, nervoza večer prije je sasvim normalna. ako inače ok podnosiš alkohol, napravi kao ja, popij si 2-3 kratka pića prije spavanja
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 23:22   #93
mi još o tome nismo ni razmišljali, a najvjerojatnije će svatko svojoj kući tj. on će spavati u kući gdje sad mi živimo a ja kod roditelja..
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 02:00   #94
Ja se dvoumim da li da spavam u našem stanu ili u hotelu u kojem ću se sppremati iz kojeg ću krenuti , budući da dragi ne doalzi po mene. Mislim da će to ipak biti stan jer loše spavam u nepoznatom krevetu, ali pozvat ću kumu ili neku frendicu da mi pravi društvo i popije koju samnom
Dragi nek ide kod mame ili brata.
vexy315 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:23   #95
....glavno da svaka popije nešto....

potpisujem...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 00:30   #96
Dogovorili smo se da cemo zajedno spavati, i sva sreca da sam dosla doma (kod njega), jer je kod njega bila hrpa frendova, svi pijani, raspjevani i veseli. Kad sam dosla, bilo mi je . Da nisam rasturila tu veselu ekipu, tko zna na sta bi mi licio mladozenja na da vjencanja.
Nova Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 01:37   #97
Koje licemjerje,živite skupa,a on za vjenčanje dolazi po tebe. To što ste spomenuli tradiciju,to nije nego poganski običaj. Bez veze ionako već svi znaju da živite skupa,a on će doći po tebe. Što je to nekakva predstava,di ljudima mažete oči? Dobro,neću vas više blatiti,ali zar nije puno lakše da lijepo se svi skupite u restoranu,a onda ti i dragi skupa dođete?
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 17:12   #98
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Koje licemjerje,živite skupa,a on za vjenčanje dolazi po tebe. To što ste spomenuli tradiciju,to nije nego poganski običaj. Bez veze ionako već svi znaju da živite skupa,a on će doći po tebe. Što je to nekakva predstava,di ljudima mažete oči? Dobro,neću vas više blatiti,ali zar nije puno lakše da lijepo se svi skupite u restoranu,a onda ti i dragi skupa dođete?
Pink5, kaj ti je? Mozda nisam dovoljno dugo na ovom forumu. Ali cijeli cin vjencanja je prekrasan. Od toga da su se frendice par dana skupljale kod mene da dekoriramo stan, kod njega frendovi isto tako. Onda, kod mene je bila cijela moja familija, kod njega njegova.
Sta brijes o poganskim obicajma??
Sta brijes o restoranu? Tamo se ide nakon crkve ili maticara.
Nova Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 17:48   #99
Quote:
Nova Ja kaže: Pogledaj post
Sta brijes o restoranu? Tamo se ide nakon crkve ili maticara.
Kako kod koga, moji gosti će se okupiti u restoranu a ne kod mene ili njega doma, čemu kad sve može proći bez prevelike gužve i krkljanca...
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 10:24   #100
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
...on dolaziti po mene doma kod staraca. to znači da bi ja trebala tu zadnju noć spavati kod svojih?
ja cu otic svojoj bakici, zavuc joj se u krevet, bas kao nekad...i pricat snjom do jutra, mozda malo bjutislipa ulovit ujutro otic na uljepsavanje i iz te iste kucice ce me ljubek odvest pred oltar. jao uhvatila me nostalgija
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.