Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 20:12   #21
Mi smo se dogovorili s restoranom da sve što ostane, a što se može tako, neka stave na neki odvojeni stol tako da si ljudi uzimaju na miru i tokom noći, npr. suhomesnate proizvode, tjestenine... Mislim da će staviti sve osim juhe.
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 21:09   #22
@Poles.ana: odlicna ideja osobito za mene. ja na vecini svadbi nebi nesto previse jela, jer mi se nebi svidilo, a spasilo bi me npr kad bi umisto toliko zeljene janjetine i prasetine (meni smrdi ) dobila opet prsut na stol
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 22:38   #23
ma mi imamo 20-25 ljudi, ne bi trebale ostati ne znam kakve količine nakon večere, ali ne kažem da ne bi dobro došlo za ručak drugi dan - jer ručak imamo opet za skoro sve goste prije nego krenu na put, tj. kući.

dakle - hranimo ih od petka do nedjelje

bar bi kolači dobro došli... s jedne strane en da mi se cjepidlačiti jer su male količine, a s druge mi je strane glupo kupovati tj.plaćai duplo
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 09:11   #24
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
@Poles.ana: odlicna ideja osobito za mene. ja na vecini svadbi nebi nesto previse jela, jer mi se nebi svidilo, a spasilo bi me npr kad bi umisto toliko zeljene janjetine i prasetine (meni smrdi ) dobila opet prsut na stol
ti bi se najela na našoj svadbi, jer smo nakon ponoći umjesto tipične janjetine, odojka i gulaša imali meksički buffet sa nekih 7-8 vrsta jela... (ni ja ne podnosim janjca, odojka i gulaš)
uglavnom, nama su spremili sve što je bilo jestivo i drugog dana (jedino nisu škampe, dagnje i tu morsku hranu, jer to nije dobro jesti opet), kolača nam je ostala hrpa i također smo sve nosili doma, jer su moji idućeg dana imali hrpu ljudi na ručku...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 09:37   #25
Mi smo dogovorili da sve ostane u restoranu,za drugi dan..nismo htjeli nikoga opterećivati
sa spremanjem klope dan iza svadbe,pa ćemo doći na nedjeljni ručak,
sve što ostane će poslužiti i na novo skuhati priloge i slično
__________________
Gle malu plaću,poslije kiše...dođe račun i nema je više!
lady moss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 18:36   #26
Quote:
lady moss kaže: Pogledaj post
Mi smo dogovorili da sve ostane u restoranu,za drugi dan..nismo htjeli nikoga opterećivati
sa spremanjem klope dan iza svadbe,pa ćemo doći na nedjeljni ručak,
sve što ostane će poslužiti i na novo skuhati priloge i slično
odlična ideja
__________________
28.08.2010 je naš dan :))
Mladenka_smb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.