Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 08:35   #1
Gospodarstvo - chat

Noćas se na temi o FM rasplamsala žestoka diskusija o hmmmm, ogledalima
Pa je netko spomenuo da možda i ovdje treba Chat, a ja već neko vrijeme razmišljam o tome. Možda bi padobranci koji se registriraju pa za prvi post otvore novu temu ipak došli ovdje i pitali. A i ovoj kasnonoćnoj ekipi treba neko mjesto za druženje, ne zanima baš sve LJES. Ili zanima ali ovdje (što nećete vidjeti jer sad idem pobrisati 2 stranice od noćas )

Dakle, dragi kolege forumaši, pišite ovdje što vam padne napamet. Ako je jako glupo očekujte pravedan gnjev pametnih, šta vam ja mogu
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 08:45   #2
Heh mislija san da će tribat više lobirat za dobit Chat.

Šteta bi bilo izbrisat sve one postove od sinoć rađe ih pribaci odi da se ljudi mogu educirat i zapitat o nekim životnim pitanjima.
Peti ortak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 09:02   #3
A vidjela sam da si ti glavni zagovornik ideje , ali obzirom da i ja jedno mjesec dana smišljam bi ili ne bi nije trebalo lobirat. Jedino vidjet ćemo kad banderas dođe kako će biti prihvaćeno
Mislila sam prebacit postove, ali se oni slažu po vremenu tako da bi oni išli prvi, ljudi bi bili totalno zbunjeni. Ali mogu ponovit raspravu
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:31   #4
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:38   #5
Jel to netko isfrustriran zato jer njegova teza o tome da je vertikalna dimenzija drugačije prirode od horizontalne pogrešna? Ajmo se dogovorti da onaj tko ne može shvatiti kako špiglo funkcionira ne bi trebao davati savjete i objašnjenja iz ekonomije.
ŠućMućPaProlij is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:42   #6
Quote:
ŠućMućPaProlij kaže: Pogledaj post
Jel to netko isfrustriran zato jer njegova teza o tome da je vertikalna dimenzija drugačije prirode od horizontalne pogrešna?
Buduci da ta isto objasnjenje pise u prvom dijelu Feynman lectures on physics i da je isto tako bilo kad sam polagao LA i fizike, zadovoljit cu se s time.

Evo, ispao sam papak pred leafarom.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 11:11   #7
Ovo je cool:


A i B polja su potpuno iste boje.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:27   #8
Nisu.
__________________
"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao." George Best
maq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:28   #9
Nege sta cemo sa Todoricevim zaduzenjem od 10%? Sukerova skola?
__________________
"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao." George Best
maq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:39   #10
NEW YORK - Ben Bernanke je čovjek koji je spasio Ameriku od nove "velike depresije" zove se Ben Bernanke i predsjednik je Američkih federalnih rezervi.

Financijska sposobnost, injekcije posrnulim kompanijama i dobra organizacija načina izlaska iz krize doveli su ga na prvo mjesto najutjecajnijih mislilaca za 2009 godinu na listi koju je objavila američka revija za vanjsku politiku Foreign Affairs. U samo nekoliko mjeseci spasiti jedno tako veliko gospodarstvo poput američkog od totalnog sloma i bankrota veliki je podvig, možda i najveći u nekoliko posljednjih godina, slažu se stručnjaci.


Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:56   #11
Quote:
maq kaže: Pogledaj post
Nege sta cemo sa Todoricevim zaduzenjem od 10%? Sukerova skola?
Reprogramirao staro... Hm... Cini mi se da je nesto reprogramirao i po vecoj cijeni, medjuti na duzi rok. Sada je zamijenio i kolateral ako sam dobro skuzio. Bile su dionice prije, a kad cijena dionica pada...
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:21   #12
Quote:
maq kaže: Pogledaj post
Nisu.
Jesu!
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 16:58   #13
Quote:
somied kaže: Pogledaj post
Jesu!
Nisu, ja sam isprintao na laserskom printeru, izrezao kockice i stavio jednu pored druge. Dakle, empirijski nacin. Ne raspravljam vise dok ti ne ucinis isto.
__________________
"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao." George Best
maq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:01   #14
Quote:
maq kaže: Pogledaj post
Nisu, ja sam isprintao na laserskom printeru, izrezao kockice i stavio jednu pored druge. Dakle, empirijski nacin. Ne raspravljam vise dok ti ne ucinis isto.
Jesi okrenuo printer?
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:11   #15
Quote:
maq kaže: Pogledaj post
Nisu, ja sam isprintao na laserskom printeru, izrezao kockice i stavio jednu pored druge. Dakle, empirijski nacin. Ne raspravljam vise dok ti ne ucinis isto.
Nesto si zajebo ocigledno, jerbo, ako u photoshopu pogledas:
RGB = (120, 120, 120) za A i B. Definitivno su iste boje.

__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:12   #16
Otvori sliku u Paintu i pobriši sve osim A i B polja...
__________________
I can't quantify my hatred of the State. Preferences are ordinal.
Pike B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:15   #17
Nemam Paint a ni Photoshop, nego samo printer.
__________________
"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao." George Best
maq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:15   #18
I na prineteru je isto, probao.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:21   #19
Nije valjda da si printo?
__________________
"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao." George Best
maq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:22   #20
Quote:
maq kaže: Pogledaj post
Nije valjda da si printo?
Davno, kad sam prvi put to vidio...
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.