Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2011., 19:57   #121
Quote:
mirna85 kaže: Pogledaj post
pa da, tako sam nekako i ja mislila - ako se desi, desi...ali sad me nekako strah da se nece bas tako `desiti` ako mi se opet naslazu ciste prije negu uspijem zatrudniti...
a opet, ova inducirana ovulacija mi je zvucala tako medicinski, boze pa skoro kao potpomognuta oplodnja :(

ma ionako moram ponoviti papu i napraviti sve briseve i uzv pa opet na razgovor kod dr pa cemo vidjeti...ah ah

hvala pikova mama
oprosti ali nisi opce upoznata sa terminima, induciranje ovulacije je macji kasalj za mpo postupak

Ocito je da imas problema sa cistama i ciklusima tj ovulacijama i sto prije prihvatis to stanje kakvo je i pocnes se lijeciti, prije ces ostati trudna

Sorry ak sam malo ostra ali znam previse cura koje su cekale da se desi cudo, umjesto da su poduzele nesto dok se to moglo puno bezazlenije rijesiti nego kasnije
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 11:56   #122
Hitno trebam naći klomifen, nigdje ga oko mene nema. Ima li tko neka se javi
anddu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 12:00   #123
Hitno trebam klomifen, nigdje ga oko mene nema. Ima li tko neka se javi
anddu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:47   #124
Quote:
mirna85 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure

Zanima me jeste li prije uzimanja Klomifena bile na hormonskoj terapiji?
Ja sam bila neki dan kod dr i spomenula da bih u neko dogledno vrijeme voljela ostati trudna (na Cilestu sam vec nekih 7 godina).
Medjutim, zadnji put kad sam napravila pauzu od Cilesta, ciste su mi se vratile u rekordnom roku a menstruacija poremetila u roku mjesec dana (takodjer imam PCOS ). I zato mi je dr rekao da cemo odmah poceti s induciranom ovulacijom, a ja prvi put cujem za to...

Ima li tko slicno iskustvo ili ste prvo probale ostati trudne `prirodnim putem` pa onda tek Klomifene?
Hej Mirna, kod mene skoro ista situacija! 5 godina kontraceptiva,a kad god bih napravila pauzu, ciklus bi se poremetio, ciste se vratile...Pokušala više od godinu dana prirodnim putem, išla na folikulmetriju,pila dabrostone i ništa! Onda mi je dr. dao Klomifen i nakon druge kutije sam ostala trudna ! Poslije dojenja opet antibaby i čim sam ih prestala piti, ostala trudna bez ikakve terapije, pravo me iznenadilo! Tako da ti je sve moguće

Inače,za cure koje kupuju Klomifen-ja sam ga prvi put kupila u Hrvatskoj u ljekarni i koštao je 63 kune, a sljedeću kutiju sasvim slučajno u BiH i tamo košta ravnih 5km ili 20 kuna!!!
mirandolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 09:19   #125
ma Francesca, sve ok, krivo si shvatila - ja znam da imam PCOS vec 8 god i lijecim se Cilestom (kontracepcija ali i hormonska terapija), samo dr nikad nije spominjao nikakve daljne lijekov nego je uvijek bilo `kad zelis ostati trudna, samo prestani piti pilule`, kao simple as that...a sad odjednom ovo, za sto prvi put cujem, pa su me zanimala slicna iskustva jer sam ostala zbunjena...

hvala svima, bas me zanima sto ce dr reci kad odradim sve pretrage...vidim da Klomifeni i nisu kraj svijeta...
mirna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 12:46   #126
klomifeni i merional

Prodajem: 4 kutije merionala + gratis 1/3 suprefact spreja i prodajem 2 kutije klomifena + gratis još jedna kutija klomifena sa 6 tableta od 10 tableta. Informacije na PM. Pozdrav
tomacvu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:12   #127
Imam kutiju Yasmine pilula, kupila sam ih prije drugog postupka prošli mjesec, ali ih nisam pila, pa mi bezveze stoje. Ako nekome trebaju neka se javi, oko cijene se dogovorimo.
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 14:08   #128
Imam kutiju klomifena, pa ako kome treba neka mi je javi
sasa1202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 21:10   #129
poklanjam 6 patrona (u kutiji ih je 15) crinone gela. Ako kome treba, nek se javi na pp
pipi0703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 15:03   #130
Prodajem tablete: ALDOMET 250 MG, u kutiji je 30 tableta,to su tablete za visoki tlak u trudnoći, te 1 kutiju klomifena
sasa1202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 14:14   #131
Kupujem 2 kutije klomifena!! Inf. na pp!!
__________________
“ Hodaj! Nebo strpljive voli
Hodaj! Mozda se ipak sve u dobro pretvori.”
roza82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 17:34   #132
Quote:
roza82 kaže: Pogledaj post
Kupujem 2 kutije klomifena!! Inf. na pp!!
Da podignem temu...trebam još 5 kom klomifena, ako ko ima, javite se na pp!!!
__________________
“ Hodaj! Nebo strpljive voli
Hodaj! Mozda se ipak sve u dobro pretvori.”
roza82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 11:33   #133
i ja kupujem klomifen ako netko ima! meni treba jedna kutija!
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:50   #134
Prodajem injekcije Merional, 10 komada, iz Mađarske, rok trajanja 10/2012 vrlo povoljno. Ako nekome treba, javite se u pp!
bubisan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 13:08   #135
ovak, obzirom da je na cijelom forumu zabranjeno prodavanje, tj dopusteno je iskljucivo na Malim oglasima, razmisljali smo sto uciniti s ovom temom..

dogovor je sljedeci:
obzirom da su to lijekovi namjenjeni iskljucivo MPO i da prodajate/poklanjate viskove koju su vam ostali iz postupka, tema ostaje.

ali, ako netko krene dilati vece kolicine lijekova (klomifena npr) to ce se brisati i kartonirati.
za vece kolicine morate na Male oglase.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 09:14   #136
Imam viška 7 tableta Klomifena (rok1/2016) i 8 injekcija Fragmina (rok 11/2013)
Javite se ako kome treba
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 09:47   #137
Fragmin od koliko i posto?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 11:25   #138
Jel netko treba kojim slučajem fragmin 2500/0.2 , 8 injekcija , važe do 02/2013 , dajemo u dobre ruke
dog_tag is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 11:50   #139
btw iz zagreba sam pa ih lakše dostavim nekome tko je iz zagreba , nije da diskriminiram ali...
dog_tag is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 12:53   #140
Quote:
dog_tag kaže: Pogledaj post
Jel netko treba kojim slučajem fragmin 2500/0.2 , 8 injekcija , važe do 02/2013 , dajemo u dobre ruke
Ja bi ih rado udomila
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.