Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2011., 16:12   #21
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
I, jesi ga prijavila?



Ako u to spadaju razno-razni šerifi, grohotom se smijem.
Nisam, rekla sam mu da može doći kad ja dođem...sad ćemo vidjeti da li će kroz kapiju
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:19   #22
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
... Ako u to spadaju razno-razni šerifi, grohotom se smijem.
Ne razumijem, kakve veze ima ovo s bacanjem glomaznog otpada pored ceste?


Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Nisam, rekla sam mu da može doći kad ja dođem...sad ćemo vidjeti da li će kroz kapiju
A zašto nisi bacila prozore na za to predviđeno mjesto?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:24   #23
Ovim postom si pokazao da si pravi policajac!

1. Razno-razni šerifi nisu ništa drugo nego glomazni otpad. Problem je što takvu vrstu glomaznog otpada nitko ne žei izvesti, a nitko ih organizirano ne skuplja(osim možda javnih službi),

2. Ona nije rekla da je to bacila, što više, rekla je da nije i da su njeni prozori spremljeni unutar dvorišta. Budući da ona nije dužna dotrčati na zahtjev tamo nekog komunalnog redara i dokazivati svoju nevinost(nije li svatko nevin dok se ne dokaže suprotno)?
JohnDoe-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:39   #24
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, kakve veze ima ovo s bacanjem glomaznog otpada pored ceste?




A zašto nisi bacila prozore na za to predviđeno mjesto?
Ma di sam ja to napisala da nisam bacila na predviđeno mjesto?

Čovjek me zove da su našli stare prozore kraj sela, a moji su novi i ja kažem da i?
A on me na telefon pita da li može uči na moje dvorište da vidi di su moji stari prozori poBogu?Stoje mi u štali pokojne bake.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:46   #25
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
... 1. Razno-razni šerifi nisu ništa drugo nego glomazni otpad. Problem je što takvu vrstu glomaznog otpada nitko ne žei izvesti, a nitko ih organizirano ne skuplja(osim možda javnih službi)..
Znači, čovjek koji radi svoj posao (a mišljenja si da su takvi rijetki) je šerif?


Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
… Čovjek me zove da su našli stare prozore kraj sela, a moji su novi i ja kažem da i?
A on me na telefon pita da li može uči na moje dvorište da vidi di su moji stari prozori poBogu?...
Dobro, i u čemu je problem? Prozori nisu tvoji i to mu možeš pokazati. Da su slučajno na dvorištu, isto tako bi mu mogla reći i da sam pogleda.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:03   #26
Eto,do sada sam smatrala ,kako komunalac nema pravo upadati na tuđi posjed,ma iz bilo kakovoga razloga.
Preporučam toplo kolegici,da ga prijavi policiji,pa neka institucije delaju svoj posao.
nikolinaviolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:05   #27
A za što bi ga prijavila policiji? Zato što je pitao smije li pogledati?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:26   #28
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Znači, čovjek koji radi svoj posao (a mišljenja si da su takvi rijetki) je šerif?




Dobro, i u čemu je problem? Prozori nisu tvoji i to mu možeš pokazati. Da su slučajno na dvorištu, isto tako bi mu mogla reći i da sam pogleda.
Ne živim tamo, živim u Zagrebu, radi se o drugom gradu..
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:27   #29
Ljudi blagdani i to, ajmo svi malo uživat u ovih zadnjih 10 dana 2011-te..samo opušteno..da sam znala da će bit ovakva frka ovdje šutila bi "majkemi"
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 17:43   #30
Drote...radi se o tome da komunalac zeli uci u privatne prostore sto ne smije bez da je itko tamo. Naravno da moze doci i pogledati ako sam ja doma da li su mi prozori spremljeni u garazi ili sta ja znam. Ali sto ce on sam ulaziti??? Nema to pravo, ili?
CapoeraZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 18:50   #31
Oko cega vi dizete dramu pa nije covjek isao provaljivati u necije dvoriste, dajte skulirajte malo.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 19:31   #32
Quote:
CapoeraZ kaže: Pogledaj post
Drote...radi se o tome da komunalac zeli uci u privatne prostore sto ne smije bez da je itko tamo. Naravno da moze doci i pogledati ako sam ja doma da li su mi prozori spremljeni u garazi ili sta ja znam. Ali sto ce on sam ulaziti??? Nema to pravo, ili?
Radi se o tome da je pitao smije li ući. Znači, nije napravio ništa čudno niti zabranjeno. A građanin mu to može i odbiti ili dozvoliti, svejedno, samo ne bi trebao toliko dramiti oko pitanja.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 19:48   #33
Ma,kaj ga boli tuki za moje privat. prostorije te kaj, ja delam međ svoja 4 zida?
I da,neka se lijepo javi na policijsku ophodnju ako već tak želi,pa neka se službeno i provjeri.,jer na osnovu jednoga tel. razgovora gdje se on predstavio kao komunalac,hej ma o čemu pričamo?(otkuda znamo da nije lažno predstavljanje,ili da nije neki provalnik?)
nikolinaviolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 19:53   #34
Ne boli ga za tvoje privatne prostorije, nego za ono što je ostavljeno na javnom prostoru. A niti policijska ophodnja ne smije ući u tvoje dvorište bez pitanja. U ovom konkretnom slučaju, radi se o slučaju iz njihove domene, a ne domene policije.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 20:02   #35
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da je pitao smije li ući. Znači, nije napravio ništa čudno niti zabranjeno. A građanin mu to može i odbiti ili dozvoliti, svejedno, samo ne bi trebao toliko dramiti oko pitanja.
Pa tako da
CapoeraZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 02:37   #36
Lula mira napokon ! da tako je nije usao,nego nazvao i rekao ja sam komunalni redar(Bez imena i prezimena) da li mogu uci i pogledati,moj odgovor je bio ne,dok ja nisam tamo.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 08:27   #37
Quote:
CapoeraZ kaže: Pogledaj post
Ma sve su to kauboji...

Pa, drote, onak. Glomazni otpad stvara radna mjesta
Stvara ali na za to određenom mjestu.

Quote:
nikolinaviolina kaže: Pogledaj post
Ma,kaj ga boli tuki za moje privat. prostorije te kaj, ja delam međ svoja 4 zida?
I da,neka se lijepo javi na policijsku ophodnju ako već tak želi,pa neka se službeno i provjeri.,jer na osnovu jednoga tel. razgovora gdje se on predstavio kao komunalac,hej ma o čemu pričamo?(otkuda znamo da nije lažno predstavljanje,ili da nije neki provalnik?)
Ne možeš odnosno ne smiješ ni sve što poželiš radit u svoja 4 zida.
Nije provalnik jer da zna da je nema i provalio bi već prije.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 14:35   #38
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Stvara ali na za to određenom mjestu.



Ne možeš odnosno ne smiješ ni sve što poželiš radit u svoja 4 zida.
Nije provalnik jer da zna da je nema i provalio bi već prije.
Provaljeno mi je u tu kuću prije 6 mjeseci, šteta 30 000 kn.
Hvala Bogu ne živim tamo, pa nije bilo jako vrijednih stvari.
I meni je smiješno da me nazove i kaže ja sam komunalni redar.
Ja to uvijek nekako zamišljam "strogo službeno na papir", pa pošalji mi na adresu što imaš da kažeš.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 15:19   #39
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Provaljeno mi je u tu kuću prije 6 mjeseci, šteta 30 000 kn.

I meni je smiješno da me nazove i kaže ja sam komunalni redar.
I ti njemu kazes da ne ulazi, jerbo te dugo tamo nece biti?

Nazovi nekog poznatog da ode vidit jel ponovo provaljeno ...
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 12:37   #40
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
I ti njemu kazes da ne ulazi, jerbo te dugo tamo nece biti?

Nazovi nekog poznatog da ode vidit jel ponovo provaljeno ...
Bez brige, imam osobu koja svaki dan dolazi u kuću, provala je bila preko noći i znam tko je..tako da....prvi susjed mi je načelnik općine...
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.