Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2008., 08:30   #281
Mandy.....a chuj, pa rastemo ipak....na jednu stranu.....jedna nogica nam je 17, 5cm........woooooow

Kaze zena iz duchkasa da imaju cipelice Zufljinog imena broj 29......a nash tatek veli --> kak nam je krenulo, pa njih dolazimo kad nam curka maturira
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 10:08   #282
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Mandy.....a chuj, pa rastemo ipak....na jednu stranu.....jedna nogica nam je 17, 5cm........woooooow

Kaze zena iz duchkasa da imaju cipelice Zufljinog imena broj 29......a nash tatek veli --> kak nam je krenulo, pa njih dolazimo kad nam curka maturira
To ti je zato kaj vam je tek pocela hodat. Nasa je pocela sa 16/17 hodat, prve cipke za hodanje sam kupovala 17 (nosila je 16), a kad je stala na nogice i one su ludjacki pocele rast, tocno svaka tri mjeseca 1 broj. Cipele su za malce skupi biznis. Moras kupit kvalitetno, a mijenjas ih svaka tri mjeseca.
Sada je pravi 21, ali kupis nove uvijek cca 1,2- 1,7 cm vece tak da smo kupili 23
Jes da je malo neproporcionalna velicina na njezinu konstituciju, ali hoda u njima bez po frke
Pa mamu mu ovo su joj 5. cipke (koje su joj fakat trebale) otkad je pocela hodat. One kaj sam kupila za sminku ni ne racunam. Tak manijakalno ni sebi ne kupujem cipele
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 10:45   #283
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
To ti je zato kaj vam je tek pocela hodat. Nasa je pocela sa 16/17 hodat, prve cipke za hodanje sam kupovala 17 (nosila je 16), a kad je stala na nogice i one su ludjacki pocele rast, tocno svaka tri mjeseca 1 broj.
ma to je do konstitucije... mi još za hodanje nismo kupili prve a sad smo na broju 20( stari kao zuflja)
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 17:44   #284
pia, mi sutra idemo valeku i do cicibana....
zanima me...koliko se čeka kod valeka? 10 ak dana ili manje?
možeš izabrati i model i boju? znači nije samo ono na njihovoj stranici?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:02   #285
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
pia, mi sutra idemo valeku i do cicibana....
zanima me...koliko se čeka kod valeka? 10 ak dana ili manje?
možeš izabrati i model i boju? znači nije samo ono na njihovoj stranici?
Ajd, bash mi je drago da idete - da mi kazesh svoje vidjenje

Mi chekamo na cipku 9 dana......zavisi od cipke, guzve valjda

Ovak - oni ti sugeriraju model cipele.....ti imash opciju odabrat boju (u igri su uvijek dvije boje), eventualno promijenit detalje i mjesto gdje che dodatak biti (cvijetich, tochkica, kajgot)......mogu ti probushit josh rupa ako zelish (to ide kasnije kad cipka bude gotova).....i predloze ti kakav ulozak ide u cipku, jer pogledaju kako beba stoji....

Inache za uzet otisak treba biti prisutan majstor Miljenko (svaki dan do 16, za subotu neznam)....uzmu mjere, otisak obadvije nogice, pogledaju kako stoji, objasne kako che cipelica izgledat (pojachana odozada, sa strane)....ne uzimaju akontaciju.....cipka je inache u duchkasu 300kn, po mjeri naruchena - 400kn!

Mi smo htijeli sandale, ali zatvorene, jer bebe uz to shto hodaju, josh i puzu, pa da si ne sastruzu prstiche....a opet da imaju dosta rupa, da im ne bude prevruche....Uzeli model Lana sa istim bojama kao i izlozena cipka, sa cvetekom sa strane
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 18:06   #286
meni se svidjele lana i maša...znači ipak je samo 2 boje...ja se ponadala da možda ima npr.srebrnih
ako nema majstora Miljenka, budemo izvidili situaciju pa se vratili u pon ako se odlučimo...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 19:09   #287
Cvijetich......ma ne odabir izmedju samo dvije boje, nego svaka cipka ima dvije boje koze (manje-vishe).....a ti mozesh birati po njihovoj "knjizici" tj. krpicama koze (ima ih dosta, nisam gledala, jer smo zurili) - znachi mozesh odabrati dvije boje izmedju tih krpica (mozda i samo jednu - srebrnu) za svoju cipku
Ja sam se kasnije sjetila da bi bilo slatko ljubichasto-zelena komba.....a mi uzeli rozo-zelenu, kakva i je Lana cipka

Pitaj ih shto oni misle (mozda M ni ne treba po mjeri, mozda joj pashu izlozene), ljubazni su i ne pametuju prevech
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 19:16   #288
supač...
javim sutra kako je prošlo...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:41   #289
sutra idemo naručiti cipele kod valeka... teta koja je bila u subotu i nijebila baš ljubazna,ali dobro...
e sad jedno drugo pitanje...sad smo na broju 20. koliko mogu očekivati da ćejoj noga rasti u godinu dana? naime dobila je jedne lijepe gležnjače, iznutra tabanicakožna,ali je izvana platneno - br. 22. ja bih zamijenila za 23 ili 24 jer imam osijećaj da će 22 nositi zimi,a ove su više proljetne ili jesenske.
za koji br da zamijenim? ima li tko savijet?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:48   #290
Cvijetich, a jeste li bili po drugim duchkasima bambi, naturino, ciciban?
Kakvo je tamo stanje sa cijenama i modelima?

Za rast noge che navjerovatnije bolje znat curke koje imaju klince od 2 god.....Curkeeee....mene isto zanima!!?!

Neg, za ljubaznost.....valjda ste potrefile neki glupkav dan....nama su chak ponudili da presvuchemo pelenu kod njih......usluzili nas, pa makar imali josh dvije mushterije.....po meni je to vishe neg dovoljno
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:58   #291
teško reć...Miha ima prve cipele Bambi br 21...pa Geoxice isto 21 jer je veći model...22 Reebok tenisice mu još malo velike....teško je reć, nikad neznaš kad i koliko će narast
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:59   #292
evo prvih cipelica:

http://www.heelarious.com/

http://www.momlogic.com/2008/06/heel...ur_newborn.php

(First, it was waxing for 8-year-olds, then came baby tramp stamps--but now, hooker shoes for newborns? )








__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:52   #293
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
teško reć...Miha ima prve cipele Bambi br 21...pa Geoxice isto 21 jer je veći model...22 Reebok tenisice mu još malo velike....teško je reć, nikad neznaš kad i koliko će narast
mandy, koliko je vremena prošlo od kad ste kupili prve cipelice? koliko ste ih nosili tj. koliko dugo je stao u njih?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:59   #294
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Cvijetich, a jeste li bili po drugim duchkasima bambi, naturino, ciciban?
Kakvo je tamo stanje sa cijenama i modelima?
Naturino sam odmah isključila.
prije sam gledala bambi i nisu mi se nešto jeko svidjele. više su mi se svidjele ciciban( a i cijene su im ok) njih ćemo ubuduće sigurno kupovati,ali kad su ove prve,a i njih dobiva na poklon onda smo odlučili da ipak budu po mjeri.

ah da...moram ispričati još jedan detalj...
ja kad sam ušla odmah sam zapela za model Lana i kaže meni ta teta:" ta cipela nije za nju!" prvo sam pomislila da to možda nije cipka za prohodavanje,ali pitala sam " zašto?" i kaže teta: " ta cipela je za finu damsku nogicu!"
najbolje što je M do tad imala i čarape i cipele na nogama pa joj nije ni vidjela nogu, ali valjda ju je žena odšacala po konstituciji koja nije baš neka sumoboračka ili se meni ne čini takvom!?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:15   #295
cvijetić....mi smo naše prve cipelice kupili u dućkasu Peko....marka je Primigi, br.19..http://www.primigi.it/products.php?p...gender=3...evo prošlo je mjesec dana i još ih nosimo, javim kad smo prešli na 20
inače prošli smo Naturino (nisu imali nego dva modela koja su nama odgovarala), Ciciban i Bambi (bile su mi ružne ), a u Froda nije bilo broja....inače smo cipele kupovali u Zadru pa nam je izbor bio malo sužen
inače mene muči druga stvar...mi smo prohodali i ne znam je li pametno za ljeto kupiti ovakve http://www.primigi.it/products.php?p...ion=4&gender=3
hoće li njemu prstići nastradati u takvoj sandalici? i je li takva sandalica dovoljno čvrsta da mu drži gležanj?
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:29   #296
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
mandy, koliko je vremena prošlo od kad ste kupili prve cipelice? koliko ste ih nosili tj. koliko dugo je stao u njih?
Bambi kupili par dana prije prohodavanja....imao je skoro 11 mjeseci..nosi ih još ponekad al su mu ono taman taman i nosi ih samo kad ove previše zaprlja a baš moramo nekud ići ili ih smoči....znači već 3 mj...Geoxice ima 2 mj i one su mu još ok..a isti su broj sanmo Geox ima veće modele..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:31   #297
kaya mi sutra idemo kupit neke skroz otvorenih prstića al mislim da bi vi trebali još uvijek gledat da ima potporu iza...ovak nešto http://www.primigi.it/products.php?p...ion=4&gender=3 ...i mi takve tražimo

ili ovakve http://www.primigi.it/products.php?p...ion=4&gender=3
http://www.primigi.it/products.php?p...ion=4&gender=3
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:44   #298
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
kaya mi sutra idemo kupit neke skroz otvorenih prstića al mislim da bi vi trebali još uvijek gledat da ima potporu iza...ovak nešto http://www.primigi.it/products.php?p...ion=4&gender=3 ...i mi takve tražimo

ili ovakve http://www.primigi.it/products.php?p...ion=4&gender=3
http://www.primigi.it/products.php?p...ion=4&gender=3
mandy
ma nisam uopće vidjela da ima takvih......e, pa takve će biti slijedeće...vidim da mu se već nogica znoji u ovim zatvorenima...
možda čak i geoxice upiknemo mada sam ja full zadovoljna sa ovim Primigi cipelama
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:50   #299
mi ćemo vjerojatno uzet otvorenih prstiju skroz jer već hoda 3 mj i stabilan je...al ako mi se svide neke sa malo zatvorenim prstima...ove predzadnje što sam stavila su mi slatke...idems utra do Planet obće da ih vidim
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:08   #300
mandy super izgledaju te prve od primigi ja ali nisam sigurna kayo da je to za nekog tko je tek prohodao...
one predzadnje su i meni slatke.
kolika je cijena primigi-ja?
one su talijanske?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.