Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2024., 13:09   #1
Google auto s kamerom snima Hrvatsku

Ideja je da netko od forumaša, tko uoči auto s Google podestom na krovu s kamerom u svojoj ulici ili kvartu, hitro javi nama ostalima na forumu, tako da možemo, ako želimo, izaći na ulicu i uslikati se u raznim šaljivim pozama.

https://www.google.com/streetview/how-it-works/

Raspored snimanja nije precizan: of travnja do rujna 2024. god.

Date District
4/2024 - 9/2024 Varaždin County, Zagreb County, Krapina-Zagorje County, Varaždin County
4/2024 - 9/2024 Zagreb city

Lica i registarske pločice i tekstovi se, naravno, zamućuju u konačnim slikama, što može također doprinijeti kreativnim rješenjima.

streetview (ulicozor)


https://www.cnet.com/pictures/crazy-...street-view/9/

__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2024., 18:14   #2
već neko vrijeme brišu cijele figure, ne samo lica
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 00:23   #3
Ideja mi se sviđa, mislim da je odlična.
Mene zanima da li se može utjecati ili negdje zatražiti da se snime ulice koje do sada nisu snimali? One manje, uže, seoske?
Dante 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:42   #4
Quote:
Dante 3 kaže: Pogledaj post
Ideja mi se sviđa, mislim da je odlična.
Mene zanima da li se može utjecati ili negdje zatražiti da se snime ulice koje do sada nisu snimali? One manje, uže, seoske?
Evo sa FAQ:

11. Mogu li preporučiti područje za osvježavanje slika?

Da. Možete upotrijebiti naš alat za povratne informacije unutar izbornika Zemlje kako biste preporučili područje za osvježavanje slike. Provjerite je li vaše područje interesa u središtu snimke zaslona kada šaljete povratne informacije i upotrijebite tekst "Želio bih preporučiti osvježenje slike" u prozoru za povratne informacije.

Sastavljamo ove zahtjeve kako bi nam pomogli u razvoju naših planova slika, jer je interes korisnika vrlo važan u određivanju koja područja želimo osvježavati i koliko često. Imajte na umu da procesi prikupljanja i ažuriranja slika mogu potrajati od nekoliko mjeseci do godina i da se ta osvježavanja provode na najbolji mogući način. Također, čimbenici kao što su dostupnost slika naših dobavljača, kao i oblačno vrijeme mogu odgoditi osvježavanje slika. Mnoga su područja svijeta često oblačna, pa moramo biti strpljivi s realnošću prikupljanja.

https://support.google.com/earth/thread/2298894
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:00   #5
Objava vožnje Google auta također može nekima pomoći da poprave imiđ kuće/vidljivog dvorišta, postave cvijeće na prozore itd.

Mene je prvi put neugodno iznenadilo da su uslikali hrpu građevinskog otpada od susjeda pred mojom kućom.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.