Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2012., 20:54   #141
A onda je to bilo samo tad

E jel i tebi rekao da se pikaš Decapeptylom u nadlakticu?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 20:59   #142
da.

a to sam i ja razmišljala... jel se to daje u mišić ili
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:03   #143
Ma ja sam googlala, na puno mjesta kaže da ide ili u ruku ili u bedro ili čak i na trbuh...ali on je baš rekao ruku

E zaboravila sam upute, da provjerim, vaginalete jednom dnevno, a antibiotik? Ja moram sve 5 puta provjeravati
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:20   #144
Sve jednom dnevno
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:30   #145
Luci cure s pcos-om gleda svaki dan
Eventualno vas nedjeljom nece narucit ako sve bude pod kontrolom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:37   #146
Ide li netko 16.5 kod dr.L.?
:klap: napokon da se pokrenemo s mrtve točke......
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 10:28   #147
curke samo da skrenem pozornost na zanimljiv dio zakona - po novom dr. L bude smio raditi samo 250 postupaka godišnje s obzirom na brojčano stanje biologa/ginekologa. On sad radi sigurno duplo više od toga. Dakle dolaziti će nažalost do odbijanja pacijenata.
Ista stvar bude se desila i ostalim privatnicima ali i bolničkim centrima. Svi oni rade puno više od ovoga što budu mogli raditi po novom.
Jedini koji budu mogli raditi iznad 500 postupaka su petrova i privatna poliklinika od Šimunića.

Dakle pitajte malo svoje doktore o tim stvarima jer struka i dalje šuti a kad izglasaju zakon gotovo je a opet bude išlo po našoj grbači
ovo bude nas u konačnici dovelo do ograničenja po pitanju odabira liječnika kod kojeg se želimo liječiti. Jer svima fali u najmanju ruku embriolog a njih je takva nestašica plus što novi zakon određuje i 2 godine iskustva - dakle ni mlada biologica kod Lučija ne igra ulogu za novi zakon jer joj fali staža.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 10:32   #148
Znamo mi to
Meni je on spominjao da meni novi zakon bude dobar, ali nije spominjao kako ce se on odnositi na njega. Moguce da ce zaposliti nove ljude,a moguce i da ce smanjiti. No vidjet cemo
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 10:37   #149
bubi problem jest što nema koga zaposliti - embriologa koji smiju raditi kod nas ima oko 20. Svi su zaposleni u punom radnom vremenu negdje. dakle ne bude opcije da uzme honorarno nekoga tko je npr zaposlen i u bolnici.
Njemu fali i embriolog i subspecijalist da bi radio do 500 postupaka godišnje.

Mislim svi privatnici su u kukiju s tim odredbama. I dalje mi nije jasno zašto pobogu šute

za ove u bolnicama mi je jasno ...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 11:01   #150
ne znam ni ja zašto šute

meni dr nije spominjao uopće taj novi zakon
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 09:37   #151
Zafri danas tjedan smo kod njega na pregledu....
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:05   #152
Quote:
M@tthew kaže: Pogledaj post
Zafri danas tjedan smo kod njega na pregledu....


u nedjelju?

kak ste si to sad izračunali?
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 21:22   #153
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post


u nedjelju?

kak ste si to sad izračunali?
Nikako, imamo dogovoreno s njim da dođe na pregled par dana prije M u slučaju da se opet desi cista kao što je to bilo ovaj put... Pa onda opet na 3dc ako je neće biti...
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 22:06   #154
Quote:
M@tthew kaže: Pogledaj post
Nikako, imamo dogovoreno s njim da dođe na pregled par dana prije M u slučaju da se opet desi cista kao što je to bilo ovaj put... Pa onda opet na 3dc ako je neće biti...
aha.. pa ok.

ja ću negdje za tjedan dana dobit M pa se onda možda poklopimo.. tj. sigurno ćemo moći zajedno u ZG jer ja ću morat od 3dc svaki dan ići na uzv. sad jedino ako vam vrijeme paše
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 20:56   #155
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
aha.. pa ok.

ja ću negdje za tjedan dana dobit M pa se onda možda poklopimo.. tj. sigurno ćemo moći zajedno u ZG jer ja ću morat od 3dc svaki dan ići na uzv. sad jedino ako vam vrijeme paše
U nedjelju idemo zajedno ja i draga, a kasnije če odlaziti sama jer ču ja raditi, ali možeš s nama bilo kad, već i u nedjelju ako češ morati i ti...
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 21:03   #156
cure da se samo javim......bila danas na pregledu kod dr.L. i već ovaj ciklus bi mogli u postupak, ali ako nabavim lijekove do tad, jer moram po njih u Mađarsku...
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 08:19   #157
Quote:
mari mar kaže: Pogledaj post
cure da se samo javim......bila danas na pregledu kod dr.L. i već ovaj ciklus bi mogli u postupak, ali ako nabavim lijekove do tad, jer moram po njih u Mađarsku...
U mađarsku?? Na merionalima si ili? Obično on daje gonale, mada sam čuo sad nešto da su i u Mađarskoj poskupjeli...
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 09:58   #158
ja idem sutra po lijekove u mađarsku pa ću vam moći točno reći koliko koštaju.

matt, čujemo se za prijevoz. a mogli bi se prije naći i na kavi u ČK da se upoznamo blondie ti i ja ili samo blondica i ja
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 15:34   #159
Eto danas i moji Merionali stigli 40 injekcija je 123 256 Ft, ili oko 400 eura
i ja mislim da su poskupili jer mi je dr. rekao da su negdje 300eura, ali opet puno jeftiniji od gonala...
možda sam mogla proči i jeftinije ali sam bila sretna da sam uopće i našla jer gdje god sam došla svi pitaju što je to???????
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 08:44   #160
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
ja idem sutra po lijekove u mađarsku pa ću vam moći točno reći koliko koštaju.

matt, čujemo se za prijevoz. a mogli bi se prije naći i na kavi u ČK da se upoznamo blondie ti i ja ili samo blondica i ja

Možda ipak bolje da se samo vi nađete.... Ja ču nekak samo smetat. he he

Ideš na kraju sutra ti ili...? Mi ostajemo u Zagrebu nakon što završimo, neki shopping i još ide do frendice draga tak da ovaj puta onda ništa nažalost. Čut čemo kad čemo opet morat pa se onda dogovorimo...
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.