Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 14:15   #61
Quote:
cojone kaže: Pogledaj post
Da ne ispadne sve crno , znam masu primjera uspjeha no isto tako i ovakvih prica . Krediti
Najcesci su kafici , no nije ni bankrot velika stvar vise je do mentaliteta balkanskog gdje niko ne voli uspjeh

Netko je toj gospodi trebao objasniti razliku izmedu prodaje karata ( di je bia muz ) i upravljanja svojom firmom. No u sustini jednostavno nemozes kupovat brod od 100 000 eura i ne dovest strucnjaka koji ce to pregledat te procijenit makar u konacnici platia 101k eura .Prodavac je odigra igru , na njemu ne lezi nikakva krivica . Nedavno sam narucia plazmu od 5k kuna i provea sam otprilike 2-3 sata ispred kompa citajuci recenzije.
pa ti vidi


P.S
Nego ajmo na homemade sapune , ima li tko da posjeduje tocne podatke o naplati paketica pri slanju ?
RH- EU
Ako mislis na cijenu posatrine ima na hp stranici cijenik. Odaberi da saljes van hrvatske i odaberi pismo. Za najlaksu masu 10-15 kn. Buduci da su u pitaju sapuni biti ce vise . Cijene rastu s masom ali velikim skokovima.
no_style is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:17   #62
Quote:
cojone kaže: Pogledaj post
Kako se to radi na zapadu

malo off , interesantno da je to palo na um svedaninu .
I kakve to ima veze sa Hrvatskom i hrvatskim kompanijama?

Absolut is the third largest brand of alcoholic spirits in the world after Bacardi and Smirnoff, and is sold in 126 countries.

Kad će neka hrvatska kompanija biti treća u svijetu po nečemu onda će i ona moći investirati u piće od mandarina.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:44   #63
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
I kakve to ima veze sa Hrvatskom i hrvatskim kompanijama?

Absolut is the third largest brand of alcoholic spirits in the world after Bacardi and Smirnoff, and is sold in 126 countries.

Kad će neka hrvatska kompanija biti treća u svijetu po nečemu onda će i ona moći investirati u piće od mandarina.
pa ako procitas moj post malko bolje vidjeti ces da pise off topic
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:28   #64
Quote:
cojone kaže: Pogledaj post
Da ne ispadne sve crno , znam masu primjera uspjeha no isto tako i ovakvih prica . Krediti
Najcesci su kafici , no nije ni bankrot velika stvar vise je do mentaliteta balkanskog gdje niko ne voli uspjeh

Netko je toj gospodi trebao objasniti razliku izmedu prodaje karata ( di je bia muz ) i upravljanja svojom firmom. No u sustini jednostavno nemozes kupovat brod od 100 000 eura i ne dovest strucnjaka koji ce to pregledat te procijenit makar u konacnici platia 101k eura .Prodavac je odigra igru , na njemu ne lezi nikakva krivica . Nedavno sam narucia plazmu od 5k kuna i provea sam otprilike 2-3 sata ispred kompa citajuci recenzije.
pa ti vidi


P.S
Nego ajmo na homemade sapune , ima li tko da posjeduje tocne podatke o naplati paketica pri slanju ?
RH- EU
Gospođa i njezin kompanjon su zvali jednog kalafata koji je rekao da je 100 000 eura malo previše. Problem je što je njima računica pokazala da će im ta cijena isto donijeti profit. Jer je ovaj dvojac godišnje prodavao skoro 4000 karata , po KRKu. A pridobili su bili još nekoliko bukera za sebe.
Sve je štimalo osim onoga što nisu ni u snu očekivali: kapetanije im nije dozvolila vez na rivi ! I to ih je uništilo !!!

Jer je konkurencija potplatila državne organe !

A to o potplaćivanju sam čuo od jednog bukera koji je radio za konkurenciju.


A gdje je bio muž ? On je radio u srednjem poduzeću kao inženjer. Ali je imao povjerenja u ženu jer je ona ipak dipl. ekononist !

p.s.

Evo jednog primjera iz KRKa koji je puno obećavao, a sada mu ne radi ni webstranica: https://www.forum.hr/showthread.php?t=730434

Zadnje uređivanje krena : 28.08.2014. at 16:47.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:10   #65
Razumijem ja sto ti zelis rec.
No, treba imati na umu konstrukciju mediteranskog-hrvatskog-balkanskog drustva u konacnici te ono o cemu ja pricam cijelo vrijeme.
1.covjek na poziciji
bilo to kupnjom = prijateljstvom , krvnom vezom nevazno

Nagadam da je bila rijec o brodici - jahti 8-12 metara * registriranoj do 12 -14 osoba otprilike to je ono sto se moze dobit za 50 000 - 100 000 eura.Kako tocno im kapetanija nije dozvolila vez na rivi ? mozes li detaljnije jer su morali navest razlog odbijanja
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:12   #66
Ja uopce ne sumnjam da je u najvecoj mjeri, pogotovo za srednje poduzetnike s omanjim kapitalom, kriva drzava. Jednostavno imamo nekompetentne ljude na vaznim foteljama. Totalno off topic, najbolji mi je primjer (ili najgori) HŽ. Tamo je svaka donesena odluka kriva i nista ne valja. Oni na vrhu, uprava, su nesposobni ili kradljivci. Oni na mjesta ispod postave isto tako nesposobne i povodljive. Ti zaposle svoju rodbinu i tadamdam, gubitas koji ima uzasnu uslugu, visoke cijene, neljubazno osoblje i mnooogo neiskorostenog potencijala.

Tu je drzava kriva jer nikako se ne moze otresti te svoje kradljivosti i netransparentnosti. Ovaj primjer s Krka u uredjenoj bi drzavi bio nemoguc. Drzavi je u interesu da ima ako treba i 20 prijevoznika na rivi, nebitno je sto bi svaki od njih najradije ubio ovog do sebe a ne potplatio Rivu da ne moze vozit.

Al da demantiram onoga sto rece da je toliko skup nov proizvod - nije! U slucaju npr Vindije, Maraske ili Jamnice, oni vec imaju proizvodne pogone, a proizvodnja energetskog napitka nije komplicirana uopce. Doslovno: voda, secer, kofein, vitamini (i u ovom slucaju, malo mandarine). Nadalje uz Red Bull koji se prodaje za 12 kn, ovo bi ladno moglo biti 6 kn (u austrijskom Lidlu slicni solidni napici se nadju za 30ak centi). Znaci: ideja postoji, sirovina je dostupna, trziste postoji.
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:31   #67
Quote:
mario_t kaže: Pogledaj post
Ja uopce ne sumnjam da je u najvecoj mjeri, pogotovo za srednje poduzetnike s omanjim kapitalom, kriva drzava. Jednostavno imamo nekompetentne ljude na vaznim foteljama. Totalno off topic, najbolji mi je primjer (ili najgori) HŽ. Tamo je svaka donesena odluka kriva i nista ne valja. Oni na vrhu, uprava, su nesposobni ili kradljivci. Oni na mjesta ispod postave isto tako nesposobne i povodljive. Ti zaposle svoju rodbinu i tadamdam, gubitas koji ima uzasnu uslugu, visoke cijene, neljubazno osoblje i mnooogo neiskorostenog potencijala.

Tu je drzava kriva jer nikako se ne moze otresti te svoje kradljivosti i netransparentnosti. Ovaj primjer s Krka u uredjenoj bi drzavi bio nemoguc. Drzavi je u interesu da ima ako treba i 20 prijevoznika na rivi, nebitno je sto bi svaki od njih najradije ubio ovog do sebe a ne potplatio Rivu da ne moze vozit.

Al da demantiram onoga sto rece da je toliko skup nov proizvod - nije! U slucaju npr Vindije, Maraske ili Jamnice, oni vec imaju proizvodne pogone, a proizvodnja energetskog napitka nije komplicirana uopce. Doslovno: voda, secer, kofein, vitamini (i u ovom slucaju, malo mandarine). Nadalje uz Red Bull koji se prodaje za 12 kn, ovo bi ladno moglo biti 6 kn (u austrijskom Lidlu slicni solidni napici se nadju za 30ak centi). Znaci: ideja postoji, sirovina je dostupna, trziste postoji.
Kapital nikako ne moze bit problem , sposoban pojedinac s idejom koja se moze unovcit dobit ce ga sto kreditom,ulaskom partnera, podjelom dobiti .Problem je kod nas sto vecina ima iste ideje .copy-paste. i liseni su inovativnosti

Sto se tice babe mande, neno ti je objasnia financije .Proizvest se moze ,prodat ne u tolikoj kolicini da bude isplativo .
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:54   #68
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Gospođa i njezin kompanjon su zvali jednog kalafata koji je rekao da je 100 000 eura malo previše. Problem je što je njima računica pokazala da će im ta cijena isto donijeti profit. Jer je ovaj dvojac godišnje prodavao skoro 4000 karata , po KRKu. A pridobili su bili još nekoliko bukera za sebe.
Sve je štimalo osim onoga što nisu ni u snu očekivali: kapetanije im nije dozvolila vez na rivi ! I to ih je uništilo !!!

Jer je konkurencija potplatila državne organe !

A to o potplaćivanju sam čuo od jednog bukera koji je radio za konkurenciju.


A gdje je bio muž ? On je radio u srednjem poduzeću kao inženjer. Ali je imao povjerenja u ženu jer je ona ipak dipl. ekononist !

p.s.

Evo jednog primjera iz KRKa koji je puno obećavao, a sada mu ne radi ni webstranica: https://www.forum.hr/showthread.php?t=730434
Nema Kapetanija ništa sa vezom, njezina je nadležnost sigurnost plovidbe i edukacija pomoraca.

Lukom i vezovima upravlja Lučka uprava

Vjerovatno je tu bila u pitanju cijena ili dobivanje podkoncesije za stalno mjesto za ukrcaj putnika ili za stalan(cjelogodišnji) vez.

Na operativnom dijelu ti nitko nesmije zabraniti vez, samo je cijena paprena

No i dalje mi tu nešto ne štima jer se sa 12 mjesta na brodici(jahti) teško može ostvariti 4000 putnika godišnje, makar pomagalo više brokera.

Bit će da je to ipak brod koji ukrcava više putnika a ne 12 , što je najveći broj koji može ukrcati brodica.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:05   #69
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Nema Kapetanija ništa sa vezom, njezina je nadležnost sigurnost plovidbe i edukacija pomoraca.

Lukom i vezovima upravlja Lučka uprava

Vjerovatno je tu bila u pitanju cijena ili dobivanje podkoncesije za stalno mjesto za ukrcaj putnika ili za stalan(cjelogodišnji) vez.

Na operativnom dijelu ti nitko nesmije zabraniti vez, samo je cijena paprena

No i dalje mi tu nešto ne štima jer se sa 12 mjesta na brodici(jahti) teško može ostvariti 4000 putnika godišnje, makar pomagalo više brokera.

Bit će da je to ipak brod koji ukrcava više putnika a ne 12 , što je najveći broj koji može ukrcati brodica.
Da , al ekipa je radila kao bukeri mozebitno za nekog sa krka koji ima malko veci brod . No ta brojka i nije nesto specijalno medu nama .
ovaj prima 250 putnika

za 50 k eura NE moze se naci nesto vise od 15 metara u funkcionalnom stanju da je namijenjeno turizmu .
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:13   #70
Quote:
cojone kaže: Pogledaj post
Da , al ekipa je radila kao bukeri mozebitno za nekog sa krka koji ima malko veci brod . No ta brojka i nije nesto specijalno medu nama .
ovaj prima 250 putnika

za 50 k eura NE moze se naci nesto vise od 15 metara u funkcionalnom stanju da je namijenjeno turizmu .

Da bi mogao voziti više od 12 putnika moraš biti registriran kao brod.

Slažem se da se za cca 50 000 eura teško može naći nešto funkcionalno što bi moglo konkurirati cijenom i ponudom većih brodova koji mogu voziti daleko više putnika.

Nisam direktno vezan za prijevoz putnika i turizam ali iz pričanja onih koji se bave tom djelatnošću, brod sa manje od 100 putnik ateško se nosi sa konkurencijom i ne ostvaruje veću zaradu.

Bukeri bi trebali biti vrhunski da takav brod napune tijekom cca 3 mjeseca sezone.
ćesto, naročito ne početku i kraju sezone voze poluprazni, tek sa nekoliko putnika, što ni u kom slućaju nije naročito isplativo.
Nešto bolje prolaze oni koji voze ronioce. No za to je potrebno niz uvjeta u odnosu na sam prijevoz (iako ni tu nije bez uvjeta koje se mora ispuniti da bi se dobila dozvola za prijevoz)

Premalo je podataka da se nešto konkretnije zaključi a "priča" ima bezbroj.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:43   #71
Nije bitno samo koliki je brod, nego koliko imaš "mota" za taj posao. Manji brod-manji izdaci (za posadu prije svega). S obzirom da poznam jednog brodara (ima manji brod, a hvali se da uspješno "pliva" u tim vodama) ima brodara koji NE ZNAJU izračunati koliko ih košta neki izlet. Pa recimo voze grupe ljudi tamo gdje oni žele po nekim smješnim cijenama. Tolikim da nekad ni naftu ne pokriju.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 23:20   #72
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Nije bitno samo koliki je brod, nego koliko imaš "mota" za taj posao. Manji brod-manji izdaci (za posadu prije svega). S obzirom da poznam jednog brodara (ima manji brod, a hvali se da uspješno "pliva" u tim vodama) ima brodara koji NE ZNAJU izračunati koliko ih košta neki izlet. Pa recimo voze grupe ljudi tamo gdje oni žele po nekim smješnim cijenama. Tolikim da nekad ni naftu ne pokriju.
Taj "loš izračun" i cijena karte koja ne pokriva naftu , ustanovi se već kod sljedećeg punjenja tanka gorivom

Za svaki posao trebaš "imati mot", bez toga malo što može uspjeti.

Ja sam procijenio da nema taj mot i držim se ribarije. Radije izgubim noć nego da se usiljeno smijem raznim individuama i trpim njihove svakakve ispade.

Svako mora izabrati ono za što "ima mot" ako to može i nije prisiljen raditi posao koji ne voli, koji mu je onda čista tlaka umjesto zadovoljstva.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 23:34   #73
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Da bi mogao voziti više od 12 putnika moraš biti registriran kao brod.

Slažem se da se za cca 50 000 eura teško može naći nešto funkcionalno što bi moglo konkurirati cijenom i ponudom većih brodova koji mogu voziti daleko više putnika.

Nisam direktno vezan za prijevoz putnika i turizam ali iz pričanja onih koji se bave tom djelatnošću, brod sa manje od 100 putnik ateško se nosi sa konkurencijom i ne ostvaruje veću zaradu.

Bukeri bi trebali biti vrhunski da takav brod napune tijekom cca 3 mjeseca sezone.
ćesto, naročito ne početku i kraju sezone voze poluprazni, tek sa nekoliko putnika, što ni u kom slućaju nije naročito isplativo.
Nešto bolje prolaze oni koji voze ronioce. No za to je potrebno niz uvjeta u odnosu na sam prijevoz (iako ni tu nije bez uvjeta koje se mora ispuniti da bi se dobila dozvola za prijevoz)

Premalo je podataka da se nešto konkretnije zaključi a "priča" ima bezbroj.
Slazem se da je dano premalo podataka da bi se ista dalo zakljucit

Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Nije bitno samo koliki je brod, nego koliko imaš "mota" za taj posao. Manji brod-manji izdaci (za posadu prije svega). S obzirom da poznam jednog brodara (ima manji brod, a hvali se da uspješno "pliva" u tim vodama) ima brodara koji NE ZNAJU izračunati koliko ih košta neki izlet. Pa recimo voze grupe ljudi tamo gdje oni žele po nekim smješnim cijenama. Tolikim da nekad ni naftu ne pokriju.
Svaki pravi poduzetnik ce ti rec da uvik moze bolje . Kao da je potrosnja brodskog motora neka astronomija da nemoze izracunat to je prica na koju si se ti nakacija.
Znaci ja mogu priko gugla mapsa i informacije o snazi brodskog motora izracunat potrosnju dane rute te virujen isto tako svaki kapetan koji odraduje sezonu na takvom sklepanom turistickom brodu. Jest da se svasta uzima i svakom daje dozvola al to su osnovne stvari
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:05   #74
Quote:
cojone kaže: Pogledaj post
Razumijem ja sto ti zelis rec.
No, treba imati na umu konstrukciju mediteranskog-hrvatskog-balkanskog drustva u konacnici te ono o cemu ja pricam cijelo vrijeme.
1.covjek na poziciji
bilo to kupnjom = prijateljstvom , krvnom vezom nevazno

Nagadam da je bila rijec o brodici - jahti 8-12 metara * registriranoj do 12 -14 osoba otprilike to je ono sto se moze dobit za 50 000 - 100 000 eura.Kako tocno im kapetanija nije dozvolila vez na rivi ? mozes li detaljnije jer su morali navest razlog odbijanja
Ona se jadna pokušala ubaciti među ove: http://www.krk.hr/ponuda/izleti/izletnicki_brodovi

A time da je željela da to bude Baška. A to je riva mala i zbog bure vjerojatno na dozvoljavaju vez više brodova jednom drugome uz bok.
U Zadru to nije problem jer je ovdje bonaca. Npr: http://www.putovnica.net/files/image...ovi-u-luci.jpg

Tako da se morala vratiti natrag u matičnu luku i ovdje poslovati među žestokom konkurencijom i terenom koji ne poznaju.

Evo broda: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...61&oe=546FB995

Nekad bilo, sad se spominjalo.
Brod je na suhom vezu 4 godine ovdje: http://www.057info.hr/gospodarstvo/2...-nauta-lamjane

Zadnje uređivanje krena : 29.08.2014. at 00:14.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:23   #75
Quote:
cojone kaže: Pogledaj post
Ovo je ok komad broda , za 40- 50 000 eura bi ga uzea za 100k ne .Jel ga ona prodala ili ne ?
Na žalost nije ga prodala jer je tražila bolju cijenu. A sada nakon 4 godine suhog veza će morati nekoga platiti da uzme brod.
Bilo bi uspjeh da dobije za njega preostali lizing od 18 000 eura. Normalno plus ležarina u Lamjani.


Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Nema Kapetanija ništa sa vezom, njezina je nadležnost sigurnost plovidbe i edukacija pomoraca.

Lukom i vezovima upravlja Lučka uprava

Vjerovatno je tu bila u pitanju cijena ili dobivanje podkoncesije za stalno mjesto za ukrcaj putnika ili za stalan(cjelogodišnji) vez.

Na operativnom dijelu ti nitko nesmije zabraniti vez, samo je cijena paprena

No i dalje mi tu nešto ne štima jer se sa 12 mjesta na brodici(jahti) teško može ostvariti 4000 putnika godišnje, makar pomagalo više brokera.

Bit će da je to ipak brod koji ukrcava više putnika a ne 12 , što je najveći broj koji može ukrcati brodica.
To je brod koji je registriran na 120 osoba.

Ja sam inače njoj govorio da li treba kakva koncesija za vez, a ona mi je uvijek samo odmahivala rukom. Čak mjesec dana prije odlaska u Bašku, kada sam joj rekao što govore bukeri konkurencije.

Inače se ona imala pravo privezati samo na sat - dva dnevno. Ali je bio problem gdje noćiti. Na kraju su noćili u Sv. Jurju, jer je kompanjon odatle. Ali je onda bilo jako nepraktično (i skupo) putovati svaki dan do Baške.

Zadnje uređivanje krena : 29.08.2014. at 00:29.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:52   #76
Quote:
krena kaže: Pogledaj post

To je brod koji je registriran na 120 osoba.

Ja sam inače njoj govorio da li treba kakva koncesija za vez, a ona mi je uvijek samo odmahivala rukom. Čak mjesec dana prije odlaska u Bašku, kada sam joj rekao što govore bukeri konkurencije.

Inače se ona imala pravo privezati samo na sat - dva dnevno. Ali je bio problem gdje noćiti. Na kraju su noćili u Sv. Jurju, jer je kompanjon odatle. Ali je onda bilo jako nepraktično (i skupo) putovati svaki dan do Baške.
Bio sam za Velu gospu u Baški

Vela riva je zauzeta sa 2-3 veća broda koji već godinama voze izletnike na ture oko Raba, do Zavratnice kod Jablanca, fiš-piknik ei slićno

Jedan od brodova zove se Anđelina i ukrcava cca 250 putnika i godinama radi u Baški.

Baška ima vrlo dobru ponudu prijevoza morem, naročito su aktivni gumenjaci koji ukrcavaju i do 25 putnika , koje prevoze do nekoliko plaža a najviše na plažu u uvali Vela luka, gdje je mali restoračnić .
Ima dosta pedalina, kajaka , vodenih skutera i sl.

Koliko se sjećam 20 minuta vožnje vodenim skuterom košta 250 kn i stalno su zauzeti.
Baška ima i brojne restorane , kafiće i drugu tur. ponudu a razne fešte održavaju se vrlo često, od Ribarskih noći do Dana bašćanske janjetine.

Koliko znam Krk je naš najturistićkiji otok a Baška samo jedna od destinacija na otoku.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 01:06   #77
nakon 4 god veza hm sumnjam da ga je gospoda odrzvala prikladno ..sto bi ukratko znacilo cjelokupni remont a unutrasnji motor novi zna ponekad premasit vrijednost skoljke.
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 01:27   #78
Quote:
cojone kaže: Pogledaj post
nakon 4 god veza hm sumnjam da ga je gospoda odrzvala prikladno ..sto bi ukratko znacilo cjelokupni remont a unutrasnji motor novi zna ponekad premasit vrijednost skoljke.
Brodski motori odrade prije potrebe za generalkom i do 50 000 sati

Za 4 godine teško da je napravila toliko sati a da je to i uspjela, imala bi za gereralku , neveliki popravak i pituranje.

Brodovi upisani u registar brodova podliježu pod nadzor Hrvatskog registra brodova i da bi dobili plovidbenu dozvolu , svake godine moraju izvršiti nužne popravke.

Nadzor nje nimalo površan a nakon određenog broja sati moraš izvaditi radilicu motora da se pregleda.
Da ne govorim da sve što se ugrađuje na brod mora imati atest i biti ugrađeno od ovlašteni servisa.

Brod te veličine imat će ugrađen motor od cca 200-250 ks a generalna reparatura se da napraviti za 8-12 000 eura.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 01:30   #79
Quote:
vamvam kaže: Pogledaj post
Kod nas bi samo poštarina koštala cca 30 kn unutar Hrvatske, a za van garant puno više (to sa poštarinom mi nikako nije jasno da možeš kupiti nešto iz Kine za 50 kn i da se to nekome uopće isplati slati. Za dostavu jebene pizze je minimum narudžba od 30 kn). A ako pogledaš na dnu stranice brojač posjeta vidjet ćeš da to možda i nije neki posao od kojeg bi se dalo dobro (ili ikako) živjeti.
Koliko bi po tebi trebala biti minimalna dostava za pizzu?Mislim pizza kosta otprilike toliko, znaci da ti je dostavljena za 0 kn ili se varam?
codbot1.24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 01:40   #80
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Brodski motori odrade prije potrebe za generalkom i do 50 000 sati

.
Da ti se nije omakla koja nula?? Koliko znam motori na radnim strojevima i traktorima traju uobičajeno 10 000rh do generalke. Nema razloga da brodski FAP traje 5x dulje nego u kamionu ili dozeru.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.