Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2015., 17:50   #241
Hajde trolčino smanji doživljaje. Ne vidiš li da si glup i donosiš "vijesti" od prije par god.
Yehudi du Nuvas is offline  
Received Infraction
Old 19.06.2015., 17:52   #242
Logično je za predpostaviti da je došlo do spontanog samozapaljenja.

By -cod2-

---------------------------------------------------------------------------

Da ako tako nazoveš nemar.

Naime kad ostaviš stotinjak svijeća da dogore bez nadzora

onda se možeš izvlačiti na " spontano samozapaljenje"

osim ako se ne poigraš sprej dozom.
Yehudi du Nuvas is offline  
Old 19.06.2015., 18:56   #243
Svijece su uglavnom u crkvi ili eventualno nekom specificnom sakralnom objektu. Ovdje je receno da je crkva neostecena. Nisam upratio koji objekt jest ostecen. Imas podatke da se radi o nekom svetostovnom mjestu gdje je obicaj paliti svijece da je bas on, a nista oko njega?
Beljki is offline  
Old 19.06.2015., 19:01   #244
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Svijece su uglavnom u crkvi ili eventualno nekom specificnom sakralnom objektu. Ovdje je receno da je crkva neostecena. Nisam upratio koji objekt jest ostecen. Imas podatke da se radi o nekom svetostovnom mjestu gdje je obicaj paliti svijece da je bas on, a nista oko njega?
Nije na meni da dokazujem išta.

U članku se kaže:

-"During the night a fire broke out at the Tabgha church," a police statement said, indicating that police and fire service investigators were examining the scene.

Za ostalo triba pitaiti malog ptovokatora -brundefly-

koji je stavio ovaj naslov:

-Židovi zapalili krščansku crkvu na sjeveru Palestine-

u članku koji navodi vidimo da je Crkva netaknuta i da se sve zbilo u

Izraelu a ne na području tzv -palestine- tj. Gaza entiteta.
Yehudi du Nuvas is offline  
Old 19.06.2015., 19:59   #245
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Svijece su uglavnom u crkvi ili eventualno nekom specificnom sakralnom objektu. Ovdje je receno da je crkva neostecena. Nisam upratio koji objekt jest ostecen. Imas podatke da se radi o nekom svetostovnom mjestu gdje je obicaj paliti svijece da je bas on, a nista oko njega?
Rekao sam ja da je najlogičnije da jo došlo do spontanog samozapaljenja. Crkva (ili prateći objekat) se na taj samoubilački korak odlučila (o) nakon što je svećenik ispisao uvredljivi grafit. Nije joj (mu) ništa drugo preostalo.

Ovo je još i dobro objašnjenje jer bi nakon još par postova mogli zaključiti da je svećenik zapalio crkvu kako bi prikrio svoje litanije u vidu grafita i za sve optužio jedu mirnu, demokratsku, naprednu i civiliziranu državu.

Te crkve su prolično labilnog karaktera, začas se samozapale.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 19.06.2015., 20:10   #246
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Britanski musliman i pro-palestinski aktivist Asghar Bukhari na meti Mossada. Ulazili su mu izgleda noću u kuću, pomicali stvari, ostavljali ih na drugom mjestu ne bi li ga izludili. Odlučio je progovorit jer su nedavno povećali psihološki pritisak ukravši mu jednu cipelu dok su drugu pomakli.

Više u Jerusalem Postu:
Israeli footwear conspiracy? UK activist accuses Mossad of stealing shoe
Ovakve se metode na engleskom ukratko nazivaju gaslighting.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 19.06.2015., 21:10   #247
Quote:
Yehudi du Nuvas kaže: Pogledaj post
"... kršćansko svetište u sjevernom Izraelu

"Član rimokatoličke benediktinskog reda rekao je da je jedan od objekata

unutar kompleksa potpuno je uništen u požaru, ali sama Crkva nije oštećena.

--------------------------------------------------------------------------------

-Dakle crkva NIJE oštećena. Tako da dosta je laži.

Kao drugo grafit je mogao napisati bilo tko a vjerojatno svećenik

koji je skužio da je ,slučajno ili ne, zapalio jedan pomoćni objekt.

ti si car, car među i klišej-židovima, jebeni hodajući klišej "lažljivog židova", koji izvrće sve živo i mrtvo samo da bi svoj amoralni degenerikluk obranio.
a šta je najsmiješnije, takvi će prvi kenjat o kvazi antisemitizmu.
horus is offline  
Received Infraction
Old 19.06.2015., 21:39   #248
Imate li dokaza za suprotno možda?

Ja čak dopuštam mogućnost da je neki "nestašni palestinčić" to napravio.......

dok vi u svojoj isključivoj sljepoći vidite samo jednoga krivca.
Yehudi du Nuvas is offline  
Old 19.06.2015., 21:48   #249
Ali ne dopustas da je zidov?

Kao da nema svaka religija i nacija fanatika i ekstremista (nist posebno zidovsko po tom pitanju).
Beljki is offline  
Old 19.06.2015., 21:58   #250
Možda i jest mada sumnjam. Sačekati ću rezultate istrage.

No ipak imam pravo na neke zlurade teze ovdi odgovoriti antitezom.
Yehudi du Nuvas is offline  
Old 20.06.2015., 09:37   #251
Quote:
Yehudi du Nuvas kaže: Pogledaj post
"...

Kao drugo grafit je mogao napisati bilo tko a vjerojatno svećenik

koji je skužio da je ,slučajno ili ne, zapalio jedan pomoćni objekt
.
Nasmijao me ovaj upis, thnx. Ipak, da moram pogađat rekla bi da su najočitiji sumnjivci židovski religiozni extremisti, onda arapski false flag a onda tek svećenik koji je možda natpisom pokušao prikrit da je slučajno zapalio pomoćni objekt jer su mu sviće ostale gorit. Svi imaju svoje huligane jbg. Mene svakako ne predstavlja ona gadarija na poljudskom travnjaku, sramota je onih koji su to napravili, kao što je i ovo s crkvom. Kako kršćani dolje žive u miru i sa svim pravima, ovakve ispade ne smatram alarmantnima, posao je policije da to rješava.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Old 20.06.2015., 15:13   #252
Korektno od tebe.
Yehudi du Nuvas is offline  
Old 20.06.2015., 18:16   #253
Asghar Bukhari ima treći video. Netko mu je izgrizao šlape. Susjedi (Židovi) su ih našli u svom vrtu, pored njih je bilo perje. Okrivljuju lisicu. Mhm.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Old 22.06.2015., 12:52   #254
VIDEO NEUTRONSKE BOMBE: Saudijska Arabija kojisti Još jedno nedozvoljeno oružje nad glavama Jemenaca


SANA – Saudijska Arabija koristi neutronske bombe proizvedene u Izraelu u bombardovanju jemenskog naroda i infrastrukture objavio je informativni portal Sa’de pres.

Pozivajući se na izjave Džoa Smita, nuklearnog fizičara i bivšeg člana Međunarodne agencije za atomsku energiju, koje je dao za jedan američki list, Sa’de pres prenosi da bi i najslabije kamere mogle da zabeleže, na osnovu razarajućih efekata, da je reč o neutronskim bombama.

Izrael je jedina zemlja koja javno proizvodi i prodaje ovu vrstu oružja, upozorio je u nedavnom intervjuu za televiziju el-Mejadin bivši predsednik Jemena Ali Abdullah Salih, koji je ujedinio Huti revolucionarni pokret i jemensku regularnu armiju, i dodao da ima saznanja o saradnji Saudijske Arabije i Izraela u vezi sa neutronskim bombama.

http://balkanbreakingnews.com/video-...vama-jemenaca/
sunshinestar is offline  
Old 22.06.2015., 13:29   #255
Supruga izraelskog ministra Tweetovala rasistički vic o predsjedniku Obami

Rasistička poruke o američkim predsjedniku Baracku Obami od supruge izraelskog ministra unutarnjih poslova Silvan Shalom izazvala je buru na društvenim mrežama.

“Znate li kakva je Obamina kava je? Crna i slaba”, tvitovala je Judy Šalom Nir-Mozes u nedjelju.

Bila je prisiljena da izbriše tvit i odmah se ispričala za uvredljivu poruku.

Nir-Mozes, koja je gostovala na izraelskoj televiziji, rekla je da joj je žao za šalu.

“Ispričavam se, to je bila glupa šala, netko mi je rekao,” i ja sam twitovala. Volim ljude, bez obzira na njihovoj rasu i religiju. “

http://balkanbreakingnews.com/suprug...jedniku-obami/
sunshinestar is offline  
Old 22.06.2015., 14:56   #256
Šahisti bi rekli - pacer.

Da bi neko pokazao pravo lice samo ga treba pustiti da radi šta zna i šta je navikao.

Tako je vaskoliko svemrežje ovih dana supruga izraelskog ministra počastila iskrenošću...

Quote:
The wife of a senior Israeli minister sparked outrage on Sunday by posting a racist joke about President Barack Obama on Twitter.


Judy Shalom Nir Mozes, a well-known face on Israeli TV and the wife of the country’s interior minister Silvan Shalom, quickly deleted the offending tweet – but it was too late to avoid mounting criticism.

The post that set off a wave of international public anger was short and to the point.

“Do you know what Obama coffee is? Black and weak”, Mozes tweeted in English.
Protests on Twitter came swiftly in English and Hebrew, including messages such as “Have you gone mad?” and “You’d better erase this … frighteningly racist”.

After deleting the tweet, Mozes posted: “I apologise, that was a stupid joke somebody told me.”

But Twitter users had already taken screen shots of the offensive message.

One user posted: “How human garbage works … Delete plus fake apology. Clearly found the racist joke funny enough to share. Trash”.

Mozes has been involved in social-media controversy before.

In 2012 she was nominated to represent Unicef, the United Nations body dealing with children’s rights and emergency needs, in Israel, and was set to join a sparkling list of royal and celebrity ambassadors that has included David Beckham, Sarah Jessica Parker, William and Kate, the Duke and Duchess of Cambridge, Queen Rania of Jordan, Shakira and Sir Roger Moore.

But according to the Jerusalem Post, she resigned after whipping up a political storm when she posted messages to Facebook vociferously supporting Israel’s military bombardment of Gaza and referring to Palestinians there simply as “people whose children are fed hate towards Israel ... who have it in their DNA to hate us”.
http://www.theguardian.com/world/201...ist-obama-joke

Najs. Spouk lajk 'vajt arogant bič.


Quote:
A minute later she addressed a Tweet to ‘President Obama’ and referred to her joke as inappropriate, saying she liked people ‘no matter about their race or religion’.
Hau jes no.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 22.06.2015., 15:20   #257
Neslužbeno mišljenje jedne osobe u Izraelu (zbog kojegg se odmah ispričala).

Obama je crnac. Obama je također predsjednik koji je u Ukrajini izgubio Krim i Donbas, Libiju je odveo u stanje kaosa, a u Siriji je ustuknuo pred ruskim vetom u UN-u, sirijski rat traje duže od onog u Jugi. O kaosu u Iraku ne treba ni pričat.

Na Pacifiku se trudi sklepat neku anti-kinesku alijansu, ali zasad ništa konkretno.

Nije on kriv, veća krivica za sav taj kaos je na Bushu, ali Obama zbilja ispada slab predsjednik. A crn je.

Čisto hipotetski, da je rekla black and strong bi li to također bila uvreda ?

Ali sviđa mi se kako su židovi toliko napredan narod da im neprijatelji moraju pod povećalima tražit ovakve sitnice.
Neki dan je bila tema na 3 stranice o nekom grafitu na crkvi u Izraelu (premda nema velike EU zemlje u kojoj toga nema).

To ja zovem prva liga, svaka čast, volio bi da se i mi u RH bar malo ugledamo na njih.
__________________
Texture like sun

Zadnje uređivanje lettow : 22.06.2015. at 15:33.
lettow is offline  
Old 22.06.2015., 15:51   #258
Quote:
lettow kaže: Pogledaj post
To ja zovem prva liga, svaka čast, volio bi da se i mi u RH bar malo ugledamo na njih.
POTPUNO se slažem. Trebamo počet plaćat Hrvatima iz inozemstva da se vrate. Počet ilegalno naseljavat Hrvate u BiH jer jbg to je nekoć bilo naše. Sterilizirat "nepoželjne" tj Afrikance. Bombardirat civile i optužit njih da su si sami krivi. Otić tu i tamo u BiH i iščupat im voćnjake i uništit usjeve da se slučajno nebi namnožili previše. Bombardirat američke brodove i onda reč "Whoops, my bad, I'm just a poor Croat." itd itd itd.
Brundlefly is offline  
Old 22.06.2015., 16:01   #259
Quote:
Brundlefly kaže: Pogledaj post
POTPUNO se slažem. Trebamo počet plaćat Hrvatima iz inozemstva da se vrate. Počet ilegalno naseljavat Hrvate u BiH jer jbg to je nekoć bilo naše. Sterilizirat "nepoželjne" tj Afrikance. Bombardirat civile i optužit njih da su si sami krivi. Otić tu i tamo u BiH i iščupat im voćnjake i uništit usjeve da se slučajno nebi namnožili previše. Bombardirat američke brodove i onda reč "Whoops, my bad, I'm just a poor Croat." itd itd itd.
Za početak bi bilo dobro da RH kao i Izrael postane mjesto usljevanja hrvatskog naroda, a ne obrnuto. Nažalost, ne čini se da idemo u tom smjeru.

Ne postoji nikakva sterilizacija afrikanaca u Izraelu, dapače dio židovske populacije su afrički (etiopski) židovi. Problemi s ksenofobijom su na razini onih u zemljama zapadne europe.

Postoji politka da se nelegalnim migrantima da par tisuća dolara da odu nazad doma ili u zemlju po izboru, smatram to efikasnijom metodom od ove Francuske, ali vrijeme će pokazat.

O odnosu prema palestincima postoji posebna tema, koliko mi je poznato palestinci imaju veći porast od recimo hrvata ili bošnjaka tako da hrana i voćnjaci nisu problem. Inače sami izraelci su veliki kritičari izraleske politike prema palestincima, volio bi da smo na toj razini.
__________________
Texture like sun
lettow is offline  
Old 22.06.2015., 16:06   #260
Quote:
lettow kaže: Pogledaj post
Za početak bi bilo dobro da RH kao i Izrael postane mjesto usljevanja hrvatskog naroda, a ne obrnuto. Nažalost, ne čini se da idemo u tom smjeru.

Ne postoji nikakva sterilizacija afrikanaca u Izraelu, dapače dio židovske populacije su afrički (etiopski) židovi. Problemi s ksenofobijom su na razini onih u zemljama zapadne europe.

Postoji politka da se nelegalnim migrantima da par tisuća dolara da odu nazad doma ili u zemlju po izboru, smatram to efikasnijom metodom od ove Francuske, ali vrijeme će pokazat.

O odnosu prema palestincima postoji posebna tema, koliko mi je poznato palestinci imaju veći porast od recimo hrvata ili bošnjaka tako da hrana i voćnjaci nisu problem.
Israel gave birth control to Ethiopian Jews without their consent

Nekome očito jesu kad se maslinici malo malo uništavaju.

EDIT: Samo da se zna, slažem se s mnogo politika Izraela, najviše što se tiče imigracije. Mene samo zanima zašto ti isti ljudi onda dolaze u Europu i ostale zapadne zemlje i kažu da im trebaju imigranti i da bez imigranata ne mogu preživjet?

Jews Unite Behind Push for Immigration Reform

Without that transformation Europe will not survive

Muslims are Jews’ natural allies in Europe – Rabbi Pinchas Goldschmidt

'Islamization of Europe a good thing'
Brundlefly is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.