Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ocijenite političko djelovanje Tihomira Oreškovića
odličan 21 15.56%
vrlo dobar 16 11.85%
dobar 12 8.89%
dovoljan 7 5.19%
nedovoljan 79 58.52%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2016., 18:40   #41
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovo zadnje. I Ostojić i Varga bili su branitelji, Varga kao dragovoljac i član ekipe hitne pomoći.

Kas smo kod toga, koliko ima branitelja-ministara u Oreškovićevoj Vladi? Ima li ijedan osim ministra branitelja? Ni vrag da će bivša jugoudbaška Vlada ostati rekorder po broju branitelja u sastavu?
I Ranko je dragovoljac.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 18:56   #42
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovo zadnje. I Ostojić i Varga bili su branitelji, Varga kao dragovoljac i član ekipe hitne pomoći.

Kas smo kod toga, koliko ima branitelja-ministara u Oreškovićevoj Vladi? Ima li ijedan osim ministra branitelja? Ni vrag da će bivša jugoudbaška Vlada ostati rekorder po broju branitelja u sastavu?
Milanovic lijepo rece: Siromasni i slabo obrazovani su odlazili na ratiste, djeca iz elite nisu, pa se ja pitam gdje su u svemu tome Ostojic, Varga, Jakovina, Vidovic, Fred Matic, , Ostojic, cak i Jovanovic... bit ce da i oni spadaju u tu skupinu djece siromasnih i slabije obrazovanih.

ZA HDZ ovce nemam pojma, od Mostovaca znam za Panenica, Orepica,, ministra okolisa da su bili ne znam jel Romic bio, mislim da nije, ministar pravosuđa je bio klinac u to vrijeme.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:17   #43
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
dobro, zoka nije ratovao jer je visokoobrazovan i bogat, a zakaj tomica nije otišao na ratište - a isto se kandidirao za premijera?
.
Ne znam, pitaj Tomicu, valjda je radio ono sto i danas, bauljao u nepoznato.
Pokusao je srušiti HDZ skupa sa Mesićem i Manolicem

Al zanimljivo kad sam napisao da je Zoki" dezerter "svi su se uzjapurili kako sam takvo što mogao napisati i etiketirati čovjeka , a samo sam se poslužio onim izrazom koji su koristili branitelji i dio medija, pa je bila reakcija da mediji i branitelji svakakve gluposti pišu.
U istoj recenici sam napisao da je Tomica" udbaš ", a nitko ni trepnuo nije, a također sam koristio izraz koji je proizvod Jože Manolica i djela medija, tu ocito mediji i Joža ne pišu i ne govore svakave gluposti.
Stvarno Zoki ima svoju vjernu vojsku , Karamarko baš i ne tako vjernu.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:35   #44
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Ne znam, pitaj Tomicu, valjda je radio ono sto i danas, bauljao u nepoznato.
Pokusao je srušiti HDZ skupa sa Mesićem i Manolicem

Al zanimljivo kad sam napisao da je Zoki" dezerter "svi su se uzjapurili kako sam takvo što mogao napisati i etiketirati čovjeka , a samo sam se poslužio onim izrazom koji su koristili branitelji i dio medija, pa je bila reakcija da mediji i branitelji svakakve gluposti pišu.
U istoj recenici sam napisao da je Tomica" udbaš ", a nitko ni trepnuo nije, a također sam koristio izraz koji je proizvod Jože Manolica i djela medija, tu ocito mediji i Joža ne pišu i ne govore svakave gluposti.
Stvarno Zoki ima svoju vjernu vojsku , Karamarko baš i ne tako vjernu.
Ja sam branitelj i nikad Milanovića ne zovem dezerterom!!!!
Milanović nije dezerter za razliku od toga da Tomo je udbaš i mi samo reagiramo na laži koje si ti iznio u svom upisu....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:43   #45
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Ja sam branitelj i nikad Milanovića ne zovem dezerterom!!!!
Milanović nije dezerter za razliku od toga da Tomo je udbaš i mi samo reagiramo na laži koje si ti iznio u svom upisu....
Dokazi da je Tomo udbaš?
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:54   #46
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Ne znam, pitaj Tomicu, valjda je radio ono sto i danas, bauljao u nepoznato.
Pokusao je srušiti HDZ skupa sa Mesićem i Manolicem

Al zanimljivo kad sam napisao da je Zoki" dezerter "svi su se uzjapurili kako sam takvo što mogao napisati i etiketirati čovjeka , a samo sam se poslužio onim izrazom koji su koristili branitelji i dio medija, pa je bila reakcija da mediji i branitelji svakakve gluposti pišu.
U istoj recenici sam napisao da je Tomica" udbaš ", a nitko ni trepnuo nije, a također sam koristio izraz koji je proizvod Jože Manolica i djela medija, tu ocito mediji i Joža ne pišu i ne govore svakave gluposti.
Stvarno Zoki ima svoju vjernu vojsku , Karamarko baš i ne tako vjernu.
vidi, da ne dužim priču, reći ću samo ukratko:

ovo je 2016. godina.

ljudi koji su početkom rata išli u dječji vrtić danas su u tridesetima i polako bi već trebali biti kandidati za ministarska i premijerska mjesta, a oni koji su tada išli u 8. razred osnovne škole, dakle također su još bili djeca i još debelo nisu bili za vojsku, danas su već 40-godišnjaci, ljudi u srednjim i zrelim godinama. pa dokle ćemo onda o tome?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:01   #47
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
vidi, da ne dužim priču, reći ću samo ukratko:

ovo je 2016. godina.

ljudi koji su početkom rata išli u dječji vrtić danas su u tridesetima i polako bi već trebali biti kandidati za ministarska i premijerska mjesta, a oni koji su tada išli u 8. razred osnovne škole, dakle također su još bili djeca i još debelo nisu bili za vojsku, danas su već 40-godišnjaci, ljudi u srednjim i zrelim godinama. pa dokle ćemo onda o tome?
Super, slažem se samo ovo sto si ti napisala nema nikakve veze sa mojim postom.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:06   #48
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Dokazi da je Tomo udbaš?
Pa šef mu je to izjavio jedno 10 puta javno u novinama i na televiziji.....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:10   #49
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Super, slažem se samo ovo sto si ti napisala nema nikakve veze sa mojim postom.
pa zapravo ima.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:29   #50
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Milanovic je šupak koji je odlučio odlučio da nema potrebe odlaziti na ratište jer je visoko obrazovan i dolazi iz dobrostojece obitelji, jer po njegovoj logici samo sirotinja odlazi ratovat. A isti taj covjek se ima obraza kandidirati za premijera u drzavi za koju je smatrao da on osobno nema potrebu braniti. To je ocito po Tepešovoj logici uvođenja obaveznog vojnog roka, a on je svoj vojni rok odsluzio po nekakvim uredima. Nabijem ja na kurac takve zagrebačke fakine, naravno tu im se moze i Jandrokovic pridodat za završenim građevinskim faxom i u punoj snazi također odlucio da nema potrebu pristupiti HV-u, bit ce da je i on zagrebacki fakin bio.
Dezerterom su ga etiketirali branitelji i dio medija, a on je sam tomu pridonio svojim sukobima sa braniteljskom populacijom.
a preskočio si Jandrokovića i marića?
tepeš? jel taj bio u DR obzirom je izbjegao JNA?

Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Ne znam, pitaj Tomicu, valjda je radio ono sto i danas, bauljao u nepoznato.
Pokusao je srušiti HDZ skupa sa Mesićem i Manolicem

Al zanimljivo kad sam napisao da je Zoki" dezerter "svi su se uzjapurili kako sam takvo što mogao napisati i etiketirati čovjeka , a samo sam se poslužio onim izrazom koji su koristili branitelji i dio medija, pa je bila reakcija da mediji i branitelji svakakve gluposti pišu.
U istoj recenici sam napisao da je Tomica" udbaš ", a nitko ni trepnuo nije, a također sam koristio izraz koji je proizvod Jože Manolica i djela medija, tu ocito mediji i Joža ne pišu i ne govore svakave gluposti.
Stvarno Zoki ima svoju vjernu vojsku , Karamarko baš i ne tako vjernu.
pa kad tomica je udbaš

i, da, sa Zokijem uvijek znaš na čemu jesi
- kako u negativnom tako i u pozitivnom smislu
a tomica mijenja mišljenja i govore već prema prigodi i klimi
sa takvima se ne družim nigdje

a Tim?
jel uopće imao državljanstvo 91?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:43   #51
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Pa šef mu je to izjavio jedno 10 puta javno u novinama i na televiziji.....
Super, hrpa branitelja je rekla daje Milanovic" dezerter" , dakle lažeš.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:49   #52
Tim Oreskovic je svoju tobozu strucnost dokazao u ovim mjesecima, od reforma niti r.
Potpuno je sporedan lik i sad i vise nego jasno obicna marioneta.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:55   #53
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
a preskočio si Jandrokovića i marića?
tepeš? jel taj bio u DR obzirom je izbjegao JNA?



pa kad tomica je udbaš

i, da, sa Zokijem uvijek znaš na čemu jesi
- kako u negativnom tako i u pozitivnom smislu
a tomica mijenja mišljenja i govore već prema prigodi i klimi
sa takvima se ne družim nigdje

a Tim?
jel uopće imao državljanstvo 91?

A nisam ne preskocio ni Jandrokovica ni Tepeša, al neda mi se više ponavljat, nađi iza imas post, ne znam na kojeg Marica misliš.
To jel Karamarko udbas dokazuj, ja sam se referirao na dio medija i Manolica, al to se ovdje ne smije ako nije dokazano, a iskreno Milanovica i Zokija niti ne zelim vise komentirati, nadam se da ce Timi uspjet nesto napraviti, kanadsku putovnicu je sigurno imao, jel tada imao jugoslavensku ne znam, moras pitati njega, za hrvatskune znam tocan dan od kada je u upotrebi valjda od 15.01.1992., bzvz bubam
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 21:43   #54
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Je li ovo tema o Oreskovicu? Drzimo se tema onda.

Jedan od rijetkih politicara koji ne smatra da se u javnom prostoru treba ponasati kao borbeni pas u ringu.
Ne, on se ponaša ko izgubljeno štene.

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
da, to bi bilo nezgodno!
A znaš da s tim komunjarama nikad ne znaš

Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Al zanimljivo kad sam napisao da je Zoki" dezerter "svi su se uzjapurili kako sam takvo što mogao napisati i etiketirati čovjeka , a samo sam se poslužio onim izrazom koji su koristili branitelji i dio medija, pa je bila reakcija da mediji i branitelji svakakve gluposti pišu.
U istoj recenici sam napisao da je Tomica" udbaš ", a nitko ni trepnuo nije, a također sam koristio izraz koji je proizvod Jože Manolica i djela medija...
Za razliku od izmišljene etikete koju branitelji lijepe Milanoviću, jer im je netko rekao novu riječ, a njima je baš super zvučala, a nema veze što preko 90% njih ne zna puno značenje te riječi, Karamarko je sam priznao da su djelatnici SDS-a obrađivali... naravno, on nije ni pisnuo, niti pristao na suradnju s njima.
Poznat je kao karakteran i pošten čovjek.
Koji je opet igrom slučaja svoju cijelu karijeru izgradio u tajnim službama.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 21:49   #55
Forumaši, ako nema materijala za raspravu o premijeru Oreškoviću, zaključat ćemo temu. Vi o svemu, samo ne o njemu.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:01   #56
čak i ukoliko je sve skup već odavno dogovoren odstrel. treba ga pedalirat nabrzaka dok nije neš važno zasral, jer ovaj reformski plan koji bi htjel premostiti raju i parlament.može bitii ekstremno štetan :-
Quote:
Privatizacija dijela javnih poduzeća
Plan je, kako kažu izvori iz Banskih dvora, do kraja polugodišta, odnosno prije procjene kreditnih agencija, smanjiti javni dug za 200 do 250 milijuna eura. To se planira napraviti kroz privatizaciju dijela javnih poduzeća, odnosno prodajom likvidne imovine. Riječ je većinom o tvrtkama iz turističkog portfelja, ali i o Podravci.
Također, u prodaju će ići i državna imovina,
a natječaji se već pripremaju u Državnom uredu za upravljanje državnom imovinom
- većinski djelovi se nesmiju dirati i javno se moraju znati detalji koje firme i koja imovina jer lova je očito mizerna [niti quter md (jedva 2 mld kn)] + kakva će bit porezna stopa
- plačanje poreza na dionice i nekretnine taj čas
Quote:
Porez na nekretnine prolongirat će se do 2018.
Ići će se i u porezne izmjene, ali tek od iduće godine. Vlada će, kao i prošla, pokušati pojasniti Europskoj komisiji da se želi uvesti porez na nekretnine, ali da nisu usklađene zemljišne knjige, pa će se to prolongirati barem za 2018. godinu.
ovo s mirovinama je (kao i 2 gornje stavke reforme) nužno amenovat referendumom, za što se hitno u saboru ili van njega treba skupljat potpise.
Quote:
Promjene kod odlaska u mirovinu

Europskoj komisiji u okviru ovog područja predlaže se i reforma mirovinskog sustava, zdravstva te sustava socijalne skrbi. Radnici, prema tom prijedlogu, više neće ići u prijevremenu mirovinu pet godina prije ispunjenja uvjeta za starosnu mirovinu već će se ta granica smanjiti na tri godine. Muškarci će tako umjesto sa 60, u prijevremenu mirovinu odlaziti sa 62 godine.

Povećanje radne dobi na 67 godina trebalo bi prema tome planu krenuti od 2025., a tada bi se u prijevremenu mirovinu moglo ići tek sa 64 godine života, podjednako za žene i muškarce. Dodatno će se i penalizirati ranije umirovljenje, koji će iznositi 0,3 posto
_ sve skup : van iz eu i thomira vratit u deal s kremicama [ ! uzet im lovu za odštetu!]

Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Mislim da bi Orešković trebao doći na sastanak sa sindikatima, mislim da mu Ribić želi dati podršku.
i ribič i orešković su tu zbog novca
__________________
outer space employment agency: "Na craze world be dat, no be outside buhari dey, na craze man be dat, Animal in craze man skin - bist of no nation"
digiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 13:30   #57
Ne podržavam politiku premijera.

Dugove misli vraćati novom privatizacijom (plajčkom Hrvatske)

Zove strane investitore u Dubrovnik, kao mi sami nesmijemo naplatiti sunce more i zidine.

Povećava radni staž na 67 godina, a mladi neka drkaju kurac, a da, Irska je naša nova domovina.

Obećava daljnju bijedu, a ne spominje industrijalizaciju, valjda će nas bijeda spasiti bez proizvodnje, a da, u EU smo pa ne smijemo konkurirati našim europskim "prijateljima"!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 14:15   #58
Sva legla uhljeba i stranačkih vojski prodat. Što prije to bolje. Subjektivno gledajući te firme bi trebale biti blaga Hrvatske, a objektivno služe kao pučke kuhinje ranije navedenih...
Matzko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 14:33   #59
Quote:
mac09 kaže: Pogledaj post
Sva legla uhljeba i stranačkih vojski prodat. Što prije to bolje. Subjektivno gledajući te firme bi trebale biti blaga Hrvatske, a objektivno služe kao pučke kuhinje ranije navedenih...
I misliš da će onda uhljebi ostati u tim firmama? Ili će opet pasti na teret države, samo u obliku nezaposlenih.

Jednostavna računica. Profit privatniku, višak radnika na zavod za zapošljavanje.

Stvarno briljantan plan našeg premijera. Kako ga se samo nitko prije nije sjetio?
IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 14:40   #60
Quote:
IceClimber kaže: Pogledaj post
I misliš da će onda uhljebi ostati u tim firmama? Ili će opet pasti na teret države, samo u obliku nezaposlenih.

Jednostavna računica. Profit privatniku, višak radnika na zavod za zapošljavanje.

Stvarno briljantan plan našeg premijera. Kako ga se samo nitko prije nije sjetio?
Pa naravno da neće ostat...u tom je i poanta...svi na tržište rada - odavno je trebalo to riješit. Da vidimo koliko vrijede...
Matzko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.