Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 16:14   #21
^^
Ja da vidim takvog, pobjegla bih glavom bez obzira.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 16:36   #22
ono kad imaš osjećaj da se netko odozgora zajebava s tobom
prije sat vremena je objavio kako je u vezi , prvi put u šest godina našeg "prijeteljstva" valjda par minuta nakon mog posta

https://postimg.org/image/i6wy89fdl/

inače ovo je schernshot a njegovog instagrama , u sredini je ljes njegove majke potpuno okružen seflijima poslikanim na dan sprovoda

https://postimg.org/image/nl9c5e4xf/

evo gledam mu upravo opet i insta, prije par sati se sjetio preminulog oca , i opet je slika okružena njegovim selfijima

http://www.upslike.net/image/BF6Al

753 selfija ukupno na insti

https://www.instagram.com/mario_hipondoka/
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 16:38   #23


a čudi me da na ovoj slici sa lijesom nije sebe uspia ubacit u kadar nekako
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 18:04   #24
Quote:
Rain8 kaže: Pogledaj post
Nema veceg idiotizma od selfanja samog sebe. Ok, znam da je to ocito postao trend koji prvenstveno namecu poznate osobe, ali zasto bit ovca i kopirat ih u tome?
u krdu mozda smrdi, ali je toplije



Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
... bolest je doživjela eskalaciju na SAHRANI njegove majke kad se ni u tom trenutku nije moga suzdržat da opali šest selfija prije i osam selfija nakon samog polaganja lijesa u grob

prestrasno
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 18:43   #25
College humor

https://www.youtube.com/watch?v=5pFX2P7JLwA ("adam ruins facebook")

ljudi rade sami sebi/drugima ono što njima rade?
Maljciki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 14:22   #26
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Zašto toliko ljudi ima potrebu slikati se i objavljivati svoje fotografije na raznim društvenim mrežama? Primjetio sam da žene prednjače u tome ali ni muškarci neki put ne zaostaju. Skupljaju lajkove, žele zadiviti... koga? Onda si međusobno šalju ona srčeka i mačiće u komentarima, govorim o ozbiljnim (hmm jesu li?) odraslim ljudima. Nisu svi takvi ali sigurno ste naletjeli na takve ili ih imate u listi.

Ja sam pak ekstremni primjer suprotnosti, ne postoji niti jedna fotografija mene u digitalnom obliku unazad zadnjih 10 godina, a te koje postoje od prije nisu javno na mrežama. To baš i nije dobro u slučaju da me netko otme ili da nestanem jer će me morati tražiti po slici sa osobne na kojoj zbog zastarjelosti jedva više ličim na sebe

Mogu još razumjeti fotografiranje s društvom, u grupi ljudi... ali ovi koji izbacuju 10 selfija na dan pretjeruju.
Hahahah, meni je ovo najviše smiješno, ajde da se radi o bliskim ljudima, ali kad znaš za nekoga da se nisu vidjele godinama, a tamo si stavljaju srca i slično. Ili kad netko stavi sliku bebe ili još bolje s ultrazvuka(ovo neću nikad shvatiti, ali ajde ok)i onda idu čestitke s tim srcima i slično. Kad gledaš to je baš pomalo tužno, kaj ta ekipa nema nekoga tko će im uživo čestitati, tko će ih nazvati već se sve svodi na čestitke, srca i naljepnice nekih polustranaca .. Nedavno sam na nekoj stranici na fejsu koju sam pratila vidjela status tipa "postala sam majka, tko želi neka mi čestita

Ne mogu zamisliti da sad nekome koga nisam vidjela par godina, a inače se ne čujemo i ne družimo stavljam kojekakva srca i slično, ali očigledno je to mnogima sasvim poželjno kad to rade...
A što se tiče selfija ne bi bili toliko popularni da nema toliko ekipe koja ih podržava u tome s tim lajkovima, srcima i slično.
Ajde za manekenke, glumice i općenito javne osobe mi je jasno eksponiranje, ali ovi si valjda bildaju ego...

I kako možete ovo uspoređivati sa slikama naših baka, djedova pa i roditelja, oni su se slikali u rijetkim prilikama i to pokazivali samo bližnjima, nisu okidali svaku glupost, niti su imali vremena za to.
A što se tiče dijeljenja važnih stvari i uspomena tome služe prijatelji i druženja, zakaj bi neki polupoznanik trebao znati neke detalje iz mog života samo jer smo prijatelji na fejsu, oni koji trebaju znati znaju.

Zadnje uređivanje kosjenka- : 01.02.2017. at 14:34.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 16:29   #27
Meni je sve to tako fejk i nadasve površno.
Ok je imat tu i tamo koji svoj selfi i fotku s društvom i bližnjima.
Ali nije ok svaki dan terorizirat ljude sa minimalno 10 objavljenih selfija (naravno okinutih je trostruko više ), koji su provučeni kroz 10 filtera i fotošopirani te naravno uvijek u istoj pozi.
To mi nije mjerilo vrijednosti, popularnosti ili bilo čeg takvog.
I pri tome mislim na "odrasle" ljude, ne klince.
Meni je to odraz narcisa i kompleksaša koji se voli hraniti isto tako fejk pažnjom drugih.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.