Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2004., 19:55   #1
Knjige!!!!!

Danas je na Institutu za Povijest umjetnosti bila rasprodaja knjiga s podrucja umjetnosti po povoljnim (citaj: bolesno jeftinim ) cijenama...
Kolko sam cula rasprodaja ce biti i sutra..
Ja sam kupila 8 knjiga za smijesnih 190 kuna..
Primjera radi - knjiga od L.Kavurić - 'Plakati u Hrvatskoj do 1940' dodje 20 kuna!!!!! (tvrdi uvez, reprodukcije u boji)!!!!!

__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 20:26   #2
Re: Knjige!!!!!

Quote:
Kosa kaže:
Primjera radi - knjiga od L.Kavurić - 'Plakati u Hrvatskoj do 1940' dodje 20 kuna!!!!! (tvrdi uvez, reprodukcije u boji)!!!!!
jel ostalo jos primjeraka te?

plakati su moja omiljena i "bolna" tema
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 21:00   #3
di se nalazi to?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 01:05   #4
m...sto se jeftinih knjiga tice, subotom imate u NSBu raznih knjiga iz donacija (engl. i ini jezici) po par kuna.
spremam se vec skoro godinu dana da odem, i nista...

i rekla mi je majka da ima kod burze u zvonimirovoj takodjer neka rasprodaja knjiga, isto vec duze vrijeme...no kaze, nista pametno nije ostalo.

a jel ovo bilo samo danas ili ce toga biti jos?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 11:18   #5
Quote:
darin kaže:
m...sto se jeftinih knjiga tice, subotom imate u NSBu raznih knjiga iz donacija (engl. i ini jezici) po par kuna.
spremam se vec skoro godinu dana da odem, i nista...
meni je to moja seka rekla davno još, ali nisam uspio otić. treba mi netko dovoljno lud i zabavan da mi radi društvo. kaj je s onom tvojom simpatičnom prijateljicom?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 12:43   #6
Re: Re: Knjige!!!!!

Quote:
Ava Adore kaže:
jel ostalo jos primjeraka te?

plakati su moja omiljena i "bolna" tema
ma ostalo je od svega po malo..

.. Zakaj su ti plakati bolna tema? Kaj si se zabubala u Jumbo plakat dok si prelazila cestu?
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 12:45   #7
Quote:
*_spike kaže:
di se nalazi to?
Na Otvorenom sveucilistu, zadnji kat.
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 12:48   #8
Quote:
darin kaže:
m...sto se jeftinih knjiga tice, subotom imate u NSBu raznih knjiga iz donacija (engl. i ini jezici) po par kuna.
spremam se vec skoro godinu dana da odem, i nista...

i rekla mi je majka da ima kod burze u zvonimirovoj takodjer neka rasprodaja knjiga, isto vec duze vrijeme...no kaze, nista pametno nije ostalo.

a jel ovo bilo samo danas ili ce toga biti jos?
ne znam..
ne znam ni kaj im je doslo da prodaju Realizme koji su u gradu po 300 kuna za samo 20kn-a.. Mestrovica za 10 kuna..
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 17:00   #9
ovo subotom u NSK je nesto divno, za 10kn dobite fantasticne knjige. mislim, jako kvalitetne. sad sadrzaj se nece svidjeti svakome, najcesce su to razne humanisticke teme, kultura, povijest civilizacije, politika, globalizam, teorija ekonomije... uglavnom sve neke drustveno orijentirane
ponekad se zalomi nesto iz prirodnih znanosti, neki jaki udzbenik. ja volim tam rovarit, imam ih nekoliko doma vec, ko zna kad ako ikad cu ih procitat. jedna moja frendica je stukla preko tisucu kuna na te knjige, doslovno kutije knjiga odvlaci doma
poanta: trk tamo slijedecu subotu! ne dodju bas svaku subotu, nisam skuzio koga pitati unaprijed da se vidi hoce nece, kapnu kad njima posalju donatori iz USA. ta ponuda, ako jos uopce traje, nece dugo. zato....
seti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.