Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2011., 00:53   #1
Hereafter (2010)



...fantastična drama koja se vrti oko tri različite osobe koji su došli u neki kontakt sa smrću...

...zanima me da li je netko dosad pogledao film i njegove dojmove, film je nominiran za oscara u kategoriji najboljih specijalnih efekata...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:41   #2
http://www.imdb.com/title/tt1212419/
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 14:30   #3
Katastrofalne kritike, prvo je Ebert filmu 'nategnuo' pune **** zvjezdice (sindrom Wernera Herzoga?), da bi ovih dana krenula odmazda: Hereafter – review http://t.co/JYMtWHl via @guardian

Quote:
Clint's shame ... Hereafter
Quote:
Clint Eastwood's latest is an unholy embarrassment that everyone involved will do best to forget, writes Peter Bradshaw
Dobar dio preostalih kritika na istom je tragu, em je i AMPAS u potpunosti (ako se ne varam, samo jedna tehnicka nominacija) ignorirao Clintov film.

Bumo vidli.
La Familia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 15:06   #4
tema postoji...

nisam još pogledao film, al čisto sumnjam da je katastrofa, možd nije u rangu njegovih dosadašnjih filmova gran torino, invictus....al čito sumnjam da ja katastrofa kak kazu, budem pogledo pa cu vidt
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 19:36   #5
meni izgleda baš ok i interesantno, voljela bi pogledat.
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 00:15   #6
vidio sam da je nominiran za oskara za najbolje specijalne efekte, ako ništa drugo pogledat ću ga radi toga, jer sam slab na specijalne efekte...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:30   #7
Nema baš puno postova za ovaj film... sinoć ga pogledao ali film je totalno nerazjašnjen. Početna scena tsunamija je sve od specijalnih efekata a ostatak priče je rastezanje i u nekim trenucima uspavljivo. Sve u svemu ocjena 3/10.
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.