Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2014., 14:32   #381
Ja nisam nikoga osim Brosnana mogao zamisliti kao Bonda, pa je Craig ispao odličan. Bale kao Batman također, Ruffalo kao Hulk itd. Jackman je izvanredan, ali treba prihvatiti promjenu kada dođe vrijeme za to.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:54   #382
Ruffalo nije Hulk, Hulk je CGI
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:35   #383
Sigurno je mislio na Bruce Bannera jer Hulk je ociti CGI i klincu od 5g.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:41   #384
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I dobro da su promijenili jer Sabertooth u prvom filmu je doslovce bio idiot.
Koliko god Sabertooth bio idiot u prvom filmu, znaci onaj prvi film ne Origins, taj Sabertooth je bio slika i prilika onoga iz stripa i crtića... bio sam majke mi zapanjen time kad sam prvi put vidio sjećam se.

I baš je onako...(koliko god bio idiot jel), zajeban i zastrašujuć, jer Sabertooth nikad u stripu nije bio narocito inteligentan vec nadrkani idiot, ali hebeno jak, i uvijek bi zadao muke Wolverineu.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 22.09.2014. at 16:10.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 16:01   #385
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Sigurno je mislio na Bruce Bannera jer Hulk je ociti CGI i klincu od 5g.
Više ljudi zna tko je Hulk nego Bruce Banner, zato sam napisao tako Ako ćemo sitničariti, Hulk iz Avengersa ima facijalne ekspresije Ruffala
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 20:42   #386
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Sigurno je mislio na Bruce Bannera jer Hulk je ociti CGI i klincu od 5g.
Bruce banner je nevažan lik u Avengersima. Mogao ga je glumiti i pajo patak.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 01:29   #387
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ovisi koga nađu, Jackman je bio odličan. Dobar je glumac, karizmatičan i dovoljno nabildan da bude uvjerljiv.
Nabildati se nije problem, karizma je ipak malo teža stvar. Aaron Paul bi uz malo muskulature i šminke mogao biti dobar.
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Bruce banner je nevažan lik u Avengersima. Mogao ga je glumiti i pajo patak.
Što je šteta jer je u stripovima prilično važan. Nadam se samo da ćemo jednom dočekati i Planet Hulk priču
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 02:24   #388
Meni su ovo najbolji x meni do sada. Sve je stimalo, mladi i novi profesor i magneto, radnja, likovi... Predobro spojili ekipu iz first classa sa starom x men ekipom i ujedno ponistili sva 3 stara x mena tako da je sva ekipa ziva.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 05:43   #389
najbolji x-men dosad.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 20:29   #390
pogledao neki dan. odlican film, bas sam zadovoljan. scena sa quksilverom je vrh
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 20:32   #391
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Više ljudi zna tko je Hulk nego Bruce Banner, zato sam napisao tako Ako ćemo sitničariti, Hulk iz Avengersa ima facijalne ekspresije Ruffala
Ja Hulka nikada nisam volio, ni filmove, čak ni kada je bio u Spiderman stripu koji je izlazio kod nas na 1/3 broja
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 13:44   #392
Pogledao sam film sinoć i odličan mi je. Ni na trenutak dosadan.
N4SPD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 14:32   #393
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ja Hulka nikada nisam volio, ni filmove, čak ni kada je bio u Spiderman stripu koji je izlazio kod nas na 1/3 broja
Nisam ga ni ja nikada volio, premda su mi preporučili World War Hulk za čitanje, navodno je odlična
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:33   #394
Ajde, kažem sebi, da pogledam i to, ponukan mnogim dobrim kritikama i dojmovima. Odličan film, u tolikoj mjeri dobar da čak ni klasično spašavanje u zadnju stotinku sekunde ne ide na živce. No, vrhunac filma (ne samo ovog, nego i dobrih nekoliko godina unatrag) je slo-mo scena- quicksilver, genijalno napravljeno. Sve štima u filmu, izbjegnuta nategnuta patetika, likovi nimalo plošni, vrlo zanimljivi, bez izrazito crno-bijelog karakteriziranja, a film nosi - Fassbender. Visokih 8,5/10 od mene
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 22:49   #395
Gledao neki dan oba 2 nastavka novog serijala,dosta dobri filmovi.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 23:08   #396
Ovo mi je uvjerljivo najjači X-men film i ne znam što sam čekao tako dugo. Ono, klasa ispred svih dosadašnjih nastavaka, prednastavaka i ostalih pmaterina.
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 15:48   #397
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Ovo mi je uvjerljivo najjači X-men film i ne znam što sam čekao tako dugo. Ono, klasa ispred svih dosadašnjih nastavaka, prednastavaka i ostalih pmaterina.
Vidis, meni je daleko najlosiji od svih nastavaka. Kao da nisu znali o cemu bi stvorili film pa se sjetili takve ideje. Steta jer obozavam Xmenove. Nadam se da ce se sljedeci vratiti na stare staze.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 17:03   #398
Da, to si već napisala na temi

Meni je odličan, uvjerljivo najbolji. Od ostalih još jedino može proći X-men: First class. Ostali su neozbiljni i neuvjerljivi s plošnom i jeftinom pričom.
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 19:42   #399
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Da, to si već napisala na temi

Meni je odličan, uvjerljivo najbolji. Od ostalih još jedino može proći X-men: First class. Ostali su neozbiljni i neuvjerljivi s plošnom i jeftinom pričom.
Haha a meni je baš ovaj s prejeftinom pričom, onako, baš da se proda i komercijalizira, nikako mi nije sjeo pa kad gledam Xmenove, ovaj ne doživljavam. Možda bih ga trebala opet pogledati, ne znam.

Ali veselim se novom nastavku ko malo dijete
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 19:46   #400
Nedavno je izasao Rogue cut edition koji sadrzi dodatnih 20ak minuta filma. Po meni svakako bolje.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.