Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2014., 15:43   #181
Znam. Ali filmovi se uvijek razlikuju od knjiga. Ako je tako i u knjigama onda je i knjgia dosadna.

Društveno uređenje, districti i ostalo je prikazano na kapaljku. Možeš ti maštati o tome što se tamo događa ali ništa od toga nismo vidjeli u filmu.

Neće se toliko baviti jer im je ciljana pubilka maloljetna pa ne smiju pokazati više nasilja i krvi što bi bilo sasvim u redu za jedan antiutopijski svijet budućnosti.

Nago, jel i u knjigi glavna junakinja pokazana tako, a ono, glupasta. Svi znaju osim nje jer bi se ona prije ili kasnije izlajala
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:22   #182
Zadovoljan sam filmom. Zanimljiv i atraktivan. Dobro se nadovezuje na prvi dio. Ovaj mi je nekako bio nepredvidljiviji. Jennifer Lawrence stvarno rastura i ostavlja bez daha. Scene borbi kvalitetno prikazane.

8/10
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:23   #183
Zašto si čekao skoro pa godinu dana da odgledaš ovaj masterpiece?
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:28   #184
Quote:
MaleficentVŽ kaže: Pogledaj post
Zašto si čekao skoro pa godinu dana da odgledaš ovaj masterpiece?
Zato jer mi gledanje filmova nije najvažnija stvar u životu. Imam hrpu toga s čim se bavim. Pred tjedan dana sam tek odgledao prvi film i informirao se uopće o Igrama gladi.

Ali izvrsna saga svakako. Treći dio bih trebao pogledati u Cinestaru.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:51   #185
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Ali izvrsna saga svakako. Treći dio bih trebao pogledati u Cinestaru.
Svakako bih trebao.

Mada će nažalost treća knjiga bit snimljena u dva filma, pa me strah kako će to izgledati. Tu ti je tema za Mockingjay Pt.1 ako želiš pronjuškat malo
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 20:55   #186
Hvala. Napisat ću svoj stav tamo. Nadam se da neće razočarati.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 16:19   #187
Upravo pogledao Hunger Games i nastavak Catching Fire. Iznenađujuće dobro, ali govoriti o nekom remek-djelu? Teško.
Zanimljiva uloga od Lawrence, dok mi Hutcherson djeluje nekak neuvjerljivo, mozda mu i takva uloga treba biti, ne znam, nisam pročitao knjige.
A kako nisam očekivao ni toliko nasilja, sad vidim da ga ima i premalo u odnosu na knjige, tak da je do -
Sve u svemu, pogledat ce se saga do kraja, ali ne moze se dovoditi niti blizu razine sličnih fransiza (makar je bolje od Twilight sage, uostalom, to nije ni toliko teško)
plemeniti konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 14:23   #188
Bolji od prvog dijela. Jedva čekam treći nastavak!!
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.