Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2014., 12:37   #2521
Pitam za frendicu. Zanima ju kako iz najtamnije smeđe farbane
http://glambistro.com/wp-content/upl...brown-hair.jpg
doći do otprilike ovakve boje :
http://sanalzade.com/wp-content/uplo...7b942df541.jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/23...5d6a3bdd46.jpg
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 17:23   #2522
Quote:
mine123 kaže: Pogledaj post
Kakva joj je prirodna boja kose? Ovu tamnu farbanu može isprati jačim šamponom i smrvljenim vitaminom C (drži se kao maska nekih sat vremena, guglajte kako radi), možda i medom posvjetliti, a onda dalje kupite tu farbu koju želite.
__________________
...Za bolji svijet
Empire of dirt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:04   #2523
a ja bih rekla da joj je prirodna boja neka srednje do svjetlije smeđa valjda. nisam jojdugo vidjela prirodnu kosu .
ma nju je strah da lak i ako uzme npr 6. da će joj uhvatit ponovno na tamno, koji broj farbe je onda najbolje uzet ?
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:48   #2524
Quote:
Vademecum kaže: Pogledaj post
Crvenokosa sam oko godinu i po.. S tim da sam se prije dva mjeseca uradila blajh kupku pa se samim tim vrhovi brzo ispiraju.. Malo mi je postala smor sa tim ispiranjem pa kontam da se vratiti u svoju prirodnu pa pustiti je da raste. Prije će narasti ako je budem farbala jer je neću morati svaki put šišati Moja teorija Pa me zanima šta mislite kako doći do ove nijanse
S tim da mi je nijansa nešto kao Rijanina u fazi crvenokose. A kada se ispere više će biti riđa a samim tim isprana..
Ja bi iz takve boje (koristim Garnier Color Naturals 5.0) u malo topliju, nešto ovako:


Bojim se da ne ispadnem precrvena ili pretamna jer znam da ću onda jako teško natrag. Koju boju mi preporučate? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 23:23   #2525
Ja imam jedno pitanje Moja mlađa sestra (16 godina) bi htjela ići na brazilsko feniranje kose i već me tjednima pili za to. Gledala sam dosta po forumima, čini mi se u redu... sto vi mislite, je li u redu sa 16 ici na to? I moze mi netko ukratko reci kako kosa izgleda nakon sto to prestane, odnosno nakon 3,4 ili koliko mjeseci, je li kosa kao i prije ili gora, hvala unaprijed!
Minnie0105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:21   #2526
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Ja bi iz takve boje (koristim Garnier Color Naturals 5.0) u malo topliju, nešto ovako:


Bojim se da ne ispadnem precrvena ili pretamna jer znam da ću onda jako teško natrag. Koju boju mi preporučate? Thanks!
prodigy 5.0. stavim sutra sliku ako se uspijem pofotkati na suncu
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:05   #2527
Evo da podijelim iskustvo sa bojanjem u smeđe bez neželjenih crvenih odsjaja...

najsvježije sam stavila ovakvu boju samo iz Framesi nijansera (ovo je Majirel mislim). Nijansa je hladno-bež pepeljasta šestica.

Kosa je super od ove boje, njegovana, divna krasna, ma sve 5, ali naprijed mi je uhvatilo malo tamnije što mrzim i što sam primjetila da se dešava kod dosta tih izrazito njegujućih boja

s druge strane, Subrina Unique pa čak i Trio Color ispadaju preslikano kao u katalogu ali teška srca moram reći da mi nisu baš godile kosi kao da sam primjetila naglašeno opadanje i iritacije tjemena u tom periodu.

i sad ti budi pametan doslovno moram birati između njege i efekta.

inače Framesi je vrlo fino ispala ali Subrina hvata ujednačenije cijelom dužinom, nevjerojatno...

boje znaju uhvatiti tamnije na prednjem dijelu glave jer je taj dio dosta topliji od ostatka pa se brže odvija kemijski proces... i eto zajeba
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 08:20   #2528
ja opet imam borbu koju bi boju..nikako naći neku lijepu smeđu. ni da je pretamna ni da je presvijetla. onu čokoladu svi lovimo
ne znam čak niti koju bi marku gledala niti koju nijansu..subrina, majirel, revlonissimo, wellaton
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 01:30   #2529
ja recimo ne lovim čokoladu jer mi se ne sviđaju topli odsjaji. što se tiče rezultata subrine zaista ispadaju najvjerodostojnije onome što je u katalogu bez obzira na podlogu. super je 6/8 nijansa u unique-u, govorilo se o njoj na bojama za kosu, neutralizira sve neželjene odsjaje. i baš je takva, ni presvijetla ni pretamna
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 12:39   #2530
Ma znam samo da od 5 puta što se ofarbam budem zadovoljna 1.5 put,uvijek mi nešto ne štima,pretamno,presvijetlo,suha kosa i tako u krug.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 13:42   #2531
otkrila sam u svom gradu napokon salon koji ne koristi keune i subrinu
štoviše, koristi Paul Mitchell boje. Valjaju li njihove boje što?
sa šamponima sam zadovoljna ali se nikada nisam farbala njihovim bojama
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 17:05   #2532
Kolike su šanse da blajhani dio kose obojam u prirodnu 7.0 ili 7.1 i da tako ostane? Ili bi morala ponavljati bojanje više puta?

Ovo je moja kosa, većina je prirodna, ali vrhovi su svjetliji kako sam prije toga bila plava i odlučila pustit svoju kosu. Znači htjela bih je ujednačiti da je iste boje.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 12:07   #2533
Kakvu smeđu da uzmem da popravim ovu grozotu (s tim da sam je od slikanja još krvnički ispirala pa je još ispranija)

http://tinypic.com/view.php?pic=2lqknp&s=8#.VKJ5tsDA
http://tinypic.com/view.php?pic=2eyau5x&s=8#.VKJ6HsDA
http://tinypic.com/view.php?pic=2jdopoj&s=8#.VKJ6JsDA



ne želim se blajhati
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 03:34   #2534
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ovo mi je prekrasna smeđa boja :




Zna li neko koja bi ovo mogla bit farba?
EnaMi3ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 10:33   #2535
pepeljasta smeđa

Ako pomiješam 4.0 i stavim malo 9.1, hoću li dobiti pepljasto smeđu?

Inače ofarbana sam, nisam stavljala blajh, zadnji put sam stavila neku kombinaciju smeđe koja ima prejaki crveni odsjaj i koje se želim riješiti i približiti se svojoj prirodnoj, koja je bila pepljasta
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 17:26   #2536
Ja sam do jučer imam tamnosmeđu sa zadnja dva-tri farbanja u dost jaku crvenu, mislim da je jednom bila ona luda Subrinina, drugi put Syossova. Htjela bi doći do neke pepeljaste smeđe, kolko bude išlo, jer imam zajeban maslinasti ten i svijetle oči i sad kad sam ošišanja na pixise napokon sam shvatila da meni te crvene baš i ne stoje, osim onih višnjastih koje ne volim...

stavila sam blajh kupku, malo duže držala i pustila da se odmori prek noći. Danas sam stavila Syoss 5-1 koja je na kutiji apsolutno predivna, ispalo je čask i ok, naravno nešto tamnije (ja uvijek imam sreću ispast tamnija nego na slici), vidi se nešto crveno-bakrenog odsjaja ali zapravo nije ni loše....

E sad, zanima me što dalje. Kad dođe opet vrijeme za farbanje. Da kupim istu boju i ofarbam se normalno? Da joj dodam kakav pigment? Da blajham još malo... Kaj da radim? Htjela bi znači još malo u svjetlije smeđu s idućim bojanjem ići.
Hvala!
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 17:55   #2537
Koja kutija bi bila dobra za cokoladnu srednje smedu boju? Imm dosta cokoladnih ali su bas tamne, ili ispadaju tamnije nego sto su na slici..

Ovo mi se svida
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 08:57   #2538
Da li je netko možda u zadnje vrijeme negdje vidio L'orelaovu Casting Creme Gloss 603? Ne mogu nigdje naći tu nijansu.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:12   #2539
zna li neko koju bi farbu trebala staviti da dobijem ovu boju http://yourhairstyleideas.com/wp-con...s-pictures.jpg .s tim da je moja prirodna kosa crna,oci tamno smedja,obrve crne http://tinypic.com/usermedia.php?uo=...c#.VMKLXtLF9jJ ali sam dugo godina blajhala je,isla iz crne u plavo i nazad vise puta,zadnji put sam stavila palette e20 i sad je nesto kao bakrena,razmisljam da se nakratko osisam,jer nema sanse da ovakva raste,a tako bih zeljela dugu kosu i uvjek je zeznem blajhanjem,ali sad sam odlucila nema vise.da pustam prirodnu,ne mogu,ne podnosim crnu kosu,bez sminke sam ko duh a sa sminkom ko goticarka.htjela bih tu boju,al koju kod da stavim meni ispadne tamnjie kad se ofarbam
moonlight11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 21:58   #2540
koja bi ovo bila boja?
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.