Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2011., 16:27   #201
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
ne smije to pričat jesi lud,ja sam dama u javnosti, na poziciji
Pa vidiš da je prijatelju ispričao, koji je tebi prenio i naglo si se osjećala bolje i sigurnije u sebe . Joj, chimpa... ne valja ti pos'o. Ako se čovjek ne želi ljubiti s tobom ni u najžešćim trenucima strasti i ako se u misionarskom položaju namješta tako da ti ne vidi lice, doista ne znam što ti je tu nejasno.
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:27   #202
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Hehe. Tema nije nesto zanimljiva ali bi bilo dobro da ostane kao tema na kojoj ce se raspravljati o iskustvima sa "lajavicama" tipa :"hvalite me usta moja" i "sutljivim" zenkama koje su zvjerke u krevetu. Moram ti priznati, istinu zboris...
Najvise laju mali psi. Oni cupavi shizofrenicari koji kreste da ti zivac dignu od lajanja.
iritantno kaj ne misliš da je chimpa29 striček neuredne kose koji je jebal zadnji put za vrijeme pokojnog Franje Tuđmana?
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:27   #203
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Čim ga taknem stoji mu ko kosi toranj u Pizi.

Čudo, tebi se sigurno nebi digao jer se ja ne ponašam kao žena
Nakon ovog i izraza kao što su maca i pica te hrpe kontradikcija, sigurna sam da si trol. Muški trol.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:27   #204
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post

Svakla zena je "prilagodena" kurcu. Hehe, ova me izjava nasmijala kao niti jedna ove godine tu na LJES-u.

Nitko te nije napao jer ga ne volis, vec zato sto se postavljas kao najpametnija i naiskusnija a trazis savjet u vezi seksa i ne znas rijesiti svoju situaciju koju iskusna zenka rijesi u trenu odmah. Daj se malo skuliraj. Nisi za mudraca, a niti na madracu nisi dobra.
i mene ...hahahahaha ja ne vjerujem što još neću pročitat
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:28   #205
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Nakon ovog i izraza kao što su maca i pica te hrpe kontradikcija, sigurna sam da si trol. Muški trol.
a ća san ti ja reka ae
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:33   #206
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
iritantno kaj ne misliš da je chimpa29 striček neuredne kose koji je jebal zadnji put za vrijeme pokojnog Franje Tuđmana?
O da... Laje, laje k`o da je vraga vidio, pa se zaleti, pa stane. Valjda misli da ce se netko usrat njegovih partizanskih jurisa.

Ne znam kaj je chimpa, ali moram priznat, fasciniran sam kolicinom "znanja" o anatomiji i nadasve srdacnim i slatkim nazivima za muf.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:34   #207
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Jesi to ti Jadranka?
carrrrrrr
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:39   #208
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
bit će jer sam loša u seksu svi imaju u krevetu Lindu Lovelace kužiš onnnno

ima li i dalje dobrih duša koje će mi reći kako reć dečku da te prstenjači i ljubi strastveno tokom seksa?
Nemoj se postavit ko da je neka ozbiljna tema, nego ubaci to kad je neka opustena atmosfera, lezerno i sa smjeskom.

Prvo ako vec mislis na njegove osjecaje nemoj mu rec u stilu ˝smeta me, zivicra me, zasto me nikad ne prstenjacis/ljubis´. Nemoj govorit sta ti ne pase, nego tocno ono STA ZELIS.

Mozes se pravit i malo glupasta kao da je to i napravia vec prije.
Reci mu
˝ Bas mi je super bilo kad si me zadnji put prstenjacia, svidilo mi se, skroz san se navlazila, pa mogli to malo cesce prakticirat Sta mislis?
¨
Ako mu pusis, stavi mu ruku di vec ti pase i onda posli seksa nabaci komentar
˝Bila san napaljena i prije, ali kad me onako uvatis/drzis jos vise se napalin.. I sljedeci put me obavezno tako uvati. A moga si i probat jos blabla(sta tebi vec pase), sigurno ce bit dobro¨

Kazes da ti ne lize jer si rekla jednom da ti nije napeto. Pa sad si se uzelila,.
¨ Odavno mi se nisi igra sa mackicom. Bas san se uzelila. Moga si kad cemo se sljedeci put seksat.¨

Sve lipo lezerno i uz osmjeh..

E ako onda on to zaboravi kad se budete seksali, onda ti iznenadeno kazes
˝A skoro san zaboravila, pa ti se reka da ces mi se igrat sa mackicon˝
Antonjeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:54   #209
Quote:
DeusSexMachina kaže: Pogledaj post
I da je klon, napokon je netko skinuo s trona "Bogatog i nevinog"...

treba spojit šeika i dormeo lady..
__________________
never a failure, always a lesson
shehaznotime is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:57   #210
Quote:
shehaznotime kaže: Pogledaj post

treba spojit šeika i dormeo lady..
dormeo lady epic !!!
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:58   #211
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Ja nisam rekla da sam vrh u krevetu, nije istina, mnogo fali do toga, ali da istinski uživam svaki mi je to rekao od njih deset s kojima sam spavala, da se baš osjeti razlika između mene i drugih cura.. i to ja znam jer sam tako anatomski građena dolje valjda pa sam prilagođena kurcu.
i meni se u životu nije desilo da se bilokome spusti, njemu stoji kao kosi toranj u Pisi kao što rekoh čim ga taknem i tako znamo i četiri puta dnevno, ali došlo je do monotonije.

Vi ste mene napali jer vam ne paše što ja njega ne volim. Moralisti jedni
A ja sam samo došla po savjet i pitat jel normalno da dečko curu ne prstenjači i ne govori prosto? E pa nije normalno. a kakva sam ja u seksu pretpostavljajte, mene ne boli iskreno što vi mislite kao što vas ne boli što ja mislim

molim vas, recite mi da je ovo troll.. ja se molim da je ovo troll.. u protivnom je ovo takva glupaca koju bi definitivno trebalo poslati ginekologu da joj neke stvari objasni.

kako to mozes biti anatomski gradena ili ne gradena?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:16   #212
...Hmmmm......pročitao sve stranice...Chimpa29, vi dva morate sjesti, i zajedno odlučiti što i kako. Dečko se očito zacopao i zaljubio u tebe, dok ti njega gledaš samo kao seksualni objekt. Ako je sramežljiv, treba razgovarati s njim, otvoreno, bez predrasuda...

P.S. - poradi malo na sebi, i svojoj površnosti.....
sanjarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:21   #213
Quote:
sanjarko kaže: Pogledaj post
...Hmmmm......pročitao sve stranice...Chimpa29, vi dva morate sjesti, i zajedno odlučiti što i kako. Dečko se očito zacopao i zaljubio u tebe, dok ti njega gledaš samo kao seksualni objekt. Ako je sramežljiv, treba razgovarati s njim, otvoreno, bez predrasuda...

P.S. - poradi malo na sebi, i svojoj površnosti.....
ma to ti ja govorim
__________________
mozak na pašu,a brigu na veselje...
ketica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:25   #214
blagdani su.. pokloni mu Crven bana možda momak dobije inspiraciju na jeziku ccc :P
__________________
never a failure, always a lesson
shehaznotime is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:18   #215
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
naravno da ima, samo tu me napadaju žene jer su ljubomorne što nemaju porive kao ja i što nikad neće moći istinski svršiti. opće je poznato da većina žena ima problema sa svršavanjem i izmišlja raznorazne izlike da se ne seksa, tako da žene skaču na one bolje od njih... al sve je to ok, i mene bi brinulo da ne volim seks i da me dečko/muž vara okolo jer sam mu više ko sestra nego ko jebačica.
htjela sam te malo iskomentirati, tj. izvrijeđati, ali nema smisla. ti se jako voliš hvalisati! super pušiš, predobro se jebeš, svršavaš, bla bla bla...

ne, mi druge se ne jebemo, ne pušimo i ne svršavamo, jer ipak, tko bi se mogao mjeriti s tobom...

mislim da si jako iskompleksirana osoba koja ima jakoooo puno mana, a nimalo vrlina!

i zadnje, draga, ako si ti tako strašno bolja od svih nas ostalih, koji si k**** došla ovdje na forum tražiti savjet od nas manje vrijednih?!

hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:19   #216
imaš 20god, rekla si da ovaj tvoj ima 28, bila si u vezi sa likom koji te sam ševio i nije baš nešto mario, sad je to tebe promjenilo, i sad ubiti hoćeš da nekom bude stalo do tebe pa si sa ovim, al svejedno još voliš (koja cura to ubiti ne voli?) ono kad te neko poštene samo izjebe...s vremena na vrijeme ofkors..
osobno ne vidim problem da ti njemu sve kažeš i sjebeš samopouzadnje, budimo realni, svima nam to treba jednom u životu...treba se opametiti, nakon toga, jebat će on pošteno...vjerojatno ne tebe, već neku drugu
a tebi, definitivno ti je najbolje pronaći nekog drugog...vjerovala ili ne, ima takvih koji jebu pošteno, a ženske ne tretiraju ko smeće, pa bolje misli još malo na sebe i traži drugog...ne znam zašt da se ti zamaraš kaj neko priča
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:36   #217
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post

Al sad me već to nervira, sinoć sam čak namjerno odustala od seksa kad je on skoro bio pri kraju, i pocrvenio je. Namjerno sam to učinila jer dok sam vikala brže on uspori, ne znam koji mu je, živcira me i živci su mi radili sto na sat i namjerno se nisam derala u krevetu ko inače jer ne volim glumit i namjerno nek vidi da ne uživam.

Kako da mu ukažem na njegove greške bez da ga povrijedim? Inače sam direktnaosoba, ali u granicama jer pazim da nekog ne povrijedim.
da si meni to napravila, nebi ja vise bio sa tobom.

Kazes da si direktna a ona mu ne kazes sto te smeta, jer ces ga kao povrijediti.(a znas da ima slabo samopouzdanje, a ti izvodis neke gluposti kao djete umjesto da mu samo kazes)
Pa ne moras ga izvrijedati. Jednostavno ga pitaj. Zasto usporavas, kada ti kazem brze?
Ili voljela bi da me prstanjacis/lizes?

Zasto vi zene zelite da mi muski sve sami shvatimo.
priroda vam je dala usta koja medu ostalim stvarima () mozete koristiti i za jasnu komunikaciju.
bez uvrede.
ti dodes na forum pricati kako bi htjela da te decko prstenjaci. Pa reci to njemu (na lijep nacin i bit ce sve ok)
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.

Zadnje uređivanje Prometeus : 29.12.2011. at 20:56.
Prometeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:41   #218
''Quote:
ketica22 kaže: Pogledaj post
aha,znači banane i kobasice su isto povrće?napisala sam živežne namirnice...a u krajnjem slučaju za fresh meat odi do prve mesnice...ajme koja frikuša
ok voće i umjetna prerađevina. ko ti je kriv jer nikad nisi doživjela pravi orgazam pa ti je ovo kaj ja pišem pod mane za svog tipa, tebi je to valjda san snova.''


ajd što muške napadaš da su nejebači kad ti nešta kažu još bih i razumio, ali kad napadaš prave žene, (ne neke balavice ko sebe) onda sam shvatio u kakvu skupinu ljudi zapravo spadaš...
ništa ti ne brini, sve će doći to na svoje
jer sam poznavao jednu takvu osobu poput tebe, pravila se fina u društvu fina pred dečkom dok nije pokazalo pravo lice, baš ko što ga ti pokazuješ nakon svake pročitane stranice.

savjet ti neću dati, jer ti ni ne treba. još bih ti ga možda i dao da si rekla ajde volim ga al sex mi nije neki... možda bih ti u ludilu i dao savjet da si rekla ko na početku ne volim ga htjela bi da je bolji jebač...
al nakon ovih izjava tipa ja sam posebno anatomski građena, vas 90% ovdje su sve nejebači, nisam ja kriva što vas nekoliko cura nikad nije imalo ograzam i što nemate prave jebače... nakon ovakvih izjava nema savjeta

al kao što rekoh ništa ti ne brini, sve će doći to na svoje (doći na svoje znači da ćeš ubrzo ostati ne samo bez nekog ko te voli, nego će se kad tad saznati kakva si osoba, vrlo površna i imaš nerealno visoko mišljenje o sebi koje će te koštati i dečka/jebača/prijatelja)
darkripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:46   #219
Ovaj dio mi je najbolji "Pošto je meni s njim seks najbitniji jer ga ne volim kao dečka, kako mu dat do znanja da mi smeta to?"
Pa sta ti je momak?Sexualni rob ili?Zaista ne znam sta ti uopste zelis od njega ali ako ga posmatram kao sexualnog roba,ocigledno je momak pod pritiskom da zadovolji tako vatrenu zenu pa ne moze a mozda i nece da da sve od sebe.Ako i nakon toga bude isto nadji sebi boljeg roba nema ti druge.
Hannibal_DC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 01:22   #220
A ništa, eto nakon svih pročitanih stranica tvog mijenjanja čovjekova karaktera i opovrgavanja te potvrđivanja njegovih afiniteta ( prvo je smoto al ti je valjao jer se nisi jebala, pa je sadist, pa nije, pa ne zna jebat al zna pisat poruke) dolazim do zaključka da bi pošto očito nisi direktna kako kažeš, pošto ti vamo ljudi daju razne varijante kako da ekšli ti njemu daš do znanja ti zanemaruješ to i bakćeš se sa ljudima koji dovode u pitanje tebe i tvoj karakter koji je plitak kao tepsija.Čovjek ti može dati savjet koji je taman u tvom fahu, jedne površne wanna be sexy doll . Ja bi te savjetovala kao djevojka koja je direktna i koja ima dobrog jebača(da se razumijemo, on mi je dečko, imamo izvrsnu komunikaciju volimo se i seks nam je stvarno jako dobar), da ti, nisi direktna i nisi sposobna održat dobru komunikaciju u vezi koja pazi ide ka ozbiljnijoj, da eto tom dečku ostaviš ceduljicu sa željama i pozdravima šta da ti radi, da kupi mljeko zbregov ak može, da te brže jebe, obliže isprstenjači i obavezno kupi kvasac u kocki. Ne znaš bit direktna pa je ovo djevojko taman na tvojoj razini.
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger