Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2011., 13:28   #81
Uzasno mi idu na zivce zene koje u krevetu vicu" TO...TO" ili "BRZE...BRZE"
Ja namjerno onda radim suprotno
Miroslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:30   #82
Quote:
Miroslav kaže: Pogledaj post
Uzasno mi idu na zivce zene koje u krevetu vicu" TO...TO" ili "BRZE...BRZE"
Ja namjerno onda radim suprotno
Inače to ne vičem, ali sam to namjerno vikala da mu dam do znanja da hoću brže...

Zašto ti radiš suprotno? Znači da si taj tip ko moj
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:30   #83
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
A da netko da koji realan savjet i dobar, a ne takav poput tvoga (da sad ne vrijeđam jel), možda i ne bih bila kontradiktorna
draga moja, svi koji su ti dali kakav savjet, napisali su da razgovaras s njim.

tvoj je problem sto to nevidis i tjeras samo na svoje. onda nisi ni trebala ovdje pitat
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:30   #84
Kolko ti je godina ako nije tajna?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:30   #85
Quote:
LittleDreamer kaže: Pogledaj post
draga moja, svi koji su ti dali kakav savjet, napisali su da razgovaras s njim.

tvoj je problem sto to nevidis i tjeras samo na svoje. onda nisi ni trebala ovdje pitat
Pa ok al kako da razg s njim, ne mogu mu grubo reć on je mekana srca
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:31   #86
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Imam bolji plan, prestat ću se seksat s njim (kao jučer tokom seksa, on ponižen leži, ima i zašto) pa će onda sam pitat što nije u redu. A ne da se ja tu zamaram.
Da sam muško pao bi mi iste sekunde od od ovakvog mentalnog sklopa....imaš sreću da ti je dečko mlad i da ti je dečko pa te uopće i ševi, makar to radio i loše...

Ima puno dobrog seksa out there i frajera koji će te poderati bez beda točno onako kako ti to priželjkuješ...zašto ostati sa nekim tko ti nije dobar... očito ni ti u njemu ne možeš potaknuti prave osjećaje ni on u tebi...čemu se onda mučiti.

A ovo ostalo..."daj brže"..."daj ovako, daj onako"....nitko ne želi jebenog "kontrolora leta" u krevetu-to vrlo brzo postane zamorno
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:31   #87
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Kolko ti je godina ako nije tajna?
Dvadeset i neka mi je godina, isto toliko mi je tamnica
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:33   #88
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
Da sam muško pao bi mi iste sekunde od od ovakvog mentalnog sklopa....imaš sreću da ti je dečko mlad i da ti je dečko pa te uopće i ševi, makar to radio i loše...

Ima puno dobrog seksa out there i frajera koji će te poderati bez beda točno onako kako ti to priželjkuješ...zašto ostati sa nekim tko ti nije dobar... očito ni ti u njemu ne možeš potaknuti prave osjećaje ni on u tebi...čemu se onda mučiti.
Ma joj ti kao znaš dal on šta osjeća prema meni. Vidovnjak jedan.
I opće je poznato da se muškarci ne pale na mentalni sklop, nego na cice guzu i fizički izgled. tako da ne glumi sad tu, ne znaš kako izgledam (možda sam gabor, a možda i ne)
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:33   #89
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Pa ok al kako da razg s njim, ne mogu mu grubo reć on je mekana srca
a molim te,m odkad ti brines za njegovo srce, ha? -.-''
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:34   #90
Quote:
LittleDreamer kaže: Pogledaj post
a molim te,m odkad ti brines za njegovo srce, ha? -.-''
Nisu ni za moje brinuli nekad. Ja sam dobra prema njemu, pa nije lud da bi inače bio sa mnom
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:34   #91
jebeš ženu koja ne zna zajašit i hopsat po svojem tempu !!!!
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:36   #92
Čekaj malo, pišeš "pošto je meni sex sa njim najvažniji, jer ga ne volim kao dečka..." nije mi jasno čemu trud uopšte. Razumjela bih da kažeš, ne volim ga, ali sex nam je odličan..A ovako ti nemaš ništa od njega!
Sem , kako kažeš, on tebe voli.. Da ti nisi nesigurna u svemu ovome?
Ne želiš ga ostaviti, jer se bojiš da te drugi neće tako voljeti?

Ako sam u krivu, po meni je najbolje , ako ga već ne voliš, naći nekog odličnog u sexu i uživati, ..možda ga usput i zavoliš
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:36   #93
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Nisu ni za moje brinuli nekad.
i sad ti moraš uništavati tuđe?!
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:37   #94
Quote:
Lady Gala kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, pišeš "pošto je meni sex sa njim najvažniji, jer ga ne volim kao dečka..." nije mi jasno čemu trud uopšte. Razumjela bih da kažeš, ne volim ga, ali sex nam je odličan..A ovako ti nemaš ništa od njega!
Sem , kako kažeš, on tebe voli.. Da ti nisi nesigurna u svemu ovome?
Ne želiš ga ostaviti, jer se bojiš da te drugi neće tako voljeti?

Ako sam u krivu, po meni je najbolje , ako ga već ne voliš, naći nekog odličnog u sexu i uživati, ..možda ga usput i zavoliš
Da, bojim se da me drugi neće tako voljeti..
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:38   #95
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
jebeš ženu koja ne zna zajašit i hopsat po svojem tempu !!!!
Tvoje mišljenje, njemu je zavinut prema gore tako da kad sam gore me pika na onu stranu koju ne bi trebalo. A iskreno muškarac je taj koji dominira i on treba zgrabit ženku i nabijat, a ne da jadna žena se muči gore, iako ja to obavim makar ne uživam al onda dobijem porciju. Muškarci kojima je to naj poza su nejebači pravi.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:39   #96
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Nisu ni za moje brinuli nekad. Ja sam dobra prema njemu, pa nije lud da bi inače bio sa mnom
hajde zeno, ostavi ga se i nadji nekog sebi ravnog.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:41   #97
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Tvoje mišljenje, njemu je zavinut prema gore tak da kad sam gore me pika na onu stranu koju ne bi trebalo. A iskreno muškarac je taj koji dominira i on treba zgrabit ženku i nabivat, a ne da jadna žena se muči gore, iako ja to obavim makar ne uživam al onda dobijem porciju. Muškarci kojima je to naj poza su nejebači pravi.
ti bi samo htjela da te se jebe, a ne bi htjela sudjelovati! treba ti uskratiti sav seks pa si i dalje nabijaj vibratore, to je tak ionak jedino dobro za tebe!
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:41   #98
Chimpa, ako nije preindiskretno, kako uopće izgleda vaš seks, opiši ga. Što radiš ti, a što on?
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:42   #99
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
Chimpa, ako nije preindiskretno, kako uopće izgleda vaš seks, opiši ga. Što radiš ti, a što on?
ona leži, a on ga nabija, jer su ipak muškarci ti koji trebaju seksati, a ne ona!

po njezinom...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:44   #100
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Ma joj ti kao znaš dal on šta osjeća prema meni. Vidovnjak jedan.
I opće je poznato da se muškarci ne pale na mentalni sklop, nego na cice guzu i fizički izgled. tako da ne glumi sad tu, ne znaš kako izgledam (možda sam gabor, a možda i ne)
Znaš tko se pali na Cice,guzu,lice i tak to?Muškarci koji nikada nisu upoznali ženu u pravom smislu te riječi,nego su ju površno gledali a da bi nekoga površno gledao moraš i sam imati pokidanu neku od karika u mozgu.Kao što mi žene volimo da nas muškarac sluša,razumije,štiti...tako to i svaki normalni muškarac želi od žene.Naravno izgled je ono prvo što zamijetiš pri prvom pogledu na nekoga ali nije i ono presudno.
Ovaj muškarac o kojem ti pričaš nema vrlo vjerojatno nikakvih mana ni u sexu ni u emocijama,nego si mu ti ovakvim svojim ponašanjem ubila volju za trudom oko toga da te zadovolji.
Umjesto da trošiš vrijeme na to što blatiš tog svog "ne-dečka" radije razgovaraj s njim ili bogati prepusti ga nekoj koja će ga znati cijeniti i voljeti "kao dečka" pošto ti veliš da ga ne voliš tako.
__________________
mozak na pašu,a brigu na veselje...
ketica22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger