Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2012., 17:47   #1
Intouchables!

The Intouchables 2011!

Smatram da ovaj film zasluzuje topic jer po meni film je odlican!

"After he becomes a quadriplegic from a paragliding accident, an aristocrat hires a young man from the projects to be his caretaker."

Odlicna gluma, muzika, smijeh, suze, predivna prica, sve upakirano u jedno!
U pocetku sam bio malo skeptican posto je francuski, ali nakon sto sam pogledao ispostavilo se da bas odgovara za te likove i pricu.

Jednostavno ne mogu rijecima opisati koliko mi je bio dobar, to se mora pogledati! Ja ga pogledao dva puta unutar 24 sata i nije mi ni malo bio dosadan i nezanimljiv tokom drugog gledanja. Dapace mogao bi ga opet pogledati!

Moram jos nadodati da mi je to najbolja komedija koju sam gledao, nasmijao sam se do suza iako nisam ljubitelj komedija!

IMDb

Slobodno ostavite svoje dojmove i komentare na ovaj film!
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 18:17   #2
Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
The Intouchables 2011!

Smatram da ovaj film zasluzuje topic jer po meni film je odlican!

"After he becomes a quadriplegic from a paragliding accident, an aristocrat hires a young man from the projects to be his caretaker."

Odlicna gluma, muzika, smijeh, suze, predivna prica, sve upakirano u jedno!
U pocetku sam bio malo skeptican posto je francuski, ali nakon sto sam pogledao ispostavilo se da bas odgovara za te likove i pricu.

Jednostavno ne mogu rijecima opisati koliko mi je bio dobar, to se mora pogledati! Ja ga pogledao dva puta unutar 24 sata i nije mi ni malo bio dosadan i nezanimljiv tokom drugog gledanja. Dapace mogao bi ga opet pogledati!

Moram jos nadodati da mi je to najbolja komedija koju sam gledao, nasmijao sam se do suza iako nisam ljubitelj komedija!

IMDb

Slobodno ostavite svoje dojmove i komentare na ovaj film!
Nisam još pogledao, ali zašto si bio skeptičan zbog francuskog filma pa francuska kinematografija je izrodila mnoge odlične filmove.
razigrani_prstici is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 18:22   #3
Quote:
razigrani_prstici kaže: Pogledaj post
ali zašto si bio skeptičan zbog francuskog filma pa francuska kinematografija je izrodila mnoge odlične filmove.
Upravo tako i još ih uvijek daje. A ovaj film je pravi primjer toga
Da su to Ameri radili, posrali bi ga kak samo oni to znaju ovako je perfektan
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 18:40   #4
Odlična gluma.
Odlična glazba.
Odlična istinita priča.

Zbilja je na jedan specifičan način iznesena cijela priča i čitav njihov odnos. Neki bi sve iznjeli kroz neku patetiku, a od patetike ni p.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 18:48   #5
Zar nema već tema o ovome?

Svejedno, odličan film, pogotovo gluma Omara Sya. I nevjerojatno da je po istinitoj priči. Ne bi nikad rekao da nisam znao.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 20:18   #6
Quote:
razigrani_prstici kaže: Pogledaj post
Nisam još pogledao, ali zašto si bio skeptičan zbog francuskog filma pa francuska kinematografija je izrodila mnoge odlične filmove.
Ma opce je poznato da francuzi rade odlicne filmove, ali mislio sam da se francuski govor nece bas uklapati u komediju u ovom filmu.
Na kraju je ispalo da je to najbolja komedija koju sam gledao!
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 21:00   #7
Meni je ovaj film bio toliko površan, plošan, dosadan... niti su izgrađeni likovi i njihova motivacija, niti je priča nešto posebno. Nedorečena glupost. Uglavnom, gubitak vremena
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 21:01   #8
Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
Ma opce je poznato da francuzi rade odlicne filmove, ali mislio sam da se francuski govor nece bas uklapati u komediju u ovom filmu.
Na kraju je ispalo da je to najbolja komedija koju sam gledao!
WHAT?!!
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 21:10   #9
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj film bio toliko površan, plošan, dosadan... niti su izgrađeni likovi i njihova motivacija, niti je priča nešto posebno. Nedorečena glupost. Uglavnom, gubitak vremena
Tako je. Gdje samo izmišljaju ovakve filmove?
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:18   #10
odlican film, crnac je zakon!
e da, doobra je ona lezba kojoj se upucavao
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:20   #11
Predobar film. Najbolji ove godine.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 10:24   #12
za mene je ovo jedan od najboljih filmova šta sam gledalausudila bi se reč najbolja komedija koju sam gledalafilm koji mi šiša ove godine sve bombastično najavljene Američke blockbastere

eto kako napravit savršen film,stavi dva fenomenalna glumca,napiši odlične dialoge i šta će ti više

ma kakav Promitius,Dark Knight,Avengers...ovaj film ih šiša sto na sat

Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj film bio toliko površan, plošan, dosadan... niti su izgrađeni likovi i njihova motivacija, niti je priča nešto posebno. Nedorečena glupost. Uglavnom, gubitak vremena
dobro jesmo mi gledali isti film,neznam šta još treba bit izgrađeno u likovima,o kakvoj motivaciji pričaš
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 11:16   #13
pogledala sam ga prekjučer i moram priznati da je stvarno super svidjelo mi se što nije previše naglašena tragedija već je sve odrađeno sa jedne zabavnije strane,uostalom takav je bio i odnos između glavnih likova
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:46   #14
dobro jesmo mi gledali isti film,neznam šta još treba bit izgrađeno u likovima,o kakvoj motivaciji pričaš[/QUOTE]

Gledali smo isti film, samo sam ja umrla od dosade dok sam ga gledala. Pa likovi su potpuno, ali potpuno prazni, nisu do kraja okarakterizirani, monotoni su, nedorečeni, radnja je prespora, površna, ništa se ne događa i... film je za spaliti filmsku vrpcu. Gubitak vremena

Možda još moraš pogledati puuuuno filmova pa će ti ovaj biti bezveze. Ali kako se kaže - De gustibus...
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:06   #15
^^ Zbilja loša karakterizacija likova. Ne znaš tko pije, a tko plaća. A o površnosti da ne govorim..
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:16   #16
@tidusy, ti si veliki fan PA serijala, tako da... A ako su ti PA filmovi odlični, a za ovaj film smatraš da ima bezveznu priču, da se niš ne događ i da su likovi površni, onda neznam više šta da kažem
Ghostsong is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:39   #17
Quote:
Ghostsong kaže: Pogledaj post
@tidusy, ti si veliki fan PA serijala, tako da... A ako su ti PA filmovi odlični, a za ovaj film smatraš da ima bezveznu priču, da se niš ne događ i da su likovi površni, onda neznam više šta da kažem
Što sad? Ne smije mi se nešto sviđati? Za PA nisam niti rekla išta o likovima niti objektivnoj kvaliteti, nauči čitati, prvenstveno. PA je, subjektivno, jednostavna zabava koja mi se sviđa... džizs, ljudi

Intouchables je bezvezarija od filma, meni, i iako ne razumijem što se drugima sviđa u toj monotoniji, neka ljudi imaju svoj stav i mišljenje.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:48   #18
a kako je int. objektivno loš film? jer ti si navela plošnost priče, površnost karakterizacije likove, dosadu od priče, a to su sve objektivne kvalitete filma.
Ghostsong is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:56   #19
Film je sjajan. Jedan od boljih koje sam pogledala u zadnje vrijeme.
Paradisaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:59   #20
Quote:
Ghostsong kaže: Pogledaj post
a kako je int. objektivno loš film? jer ti si navela plošnost priče, površnost karakterizacije likove, dosadu od priče, a to su sve objektivne kvalitete filma.
Subjektivno govoreći...
Likovi kao da uopće nemaju psihološku dimenziju niti pozadinu, tj. ona je nedorečena, neobrađena, površna. Nisam se uživjela u te likove nimalo, niti u njihovu tragediju jer nema dubine. Odnosno, bili su mi jako, jako dosadni.

Priča je vrlo jednostavna, ajde, takva je bila i u pravom životu pa nisam niti očekivala čuda, ali način na koji je prikazana još ju dodatno ubije. Nije mi bila tužna nimalo, niti smiješna imalo...

Uglavnom, smatram ga lošim i brzo zaboravljenim. Osim ako se nastavim prepucavati ovdje, onda ga se nikada neću riješiti
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.