Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 21:45   #2001
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Ponižava je, ali je isto nitko ne smije taknuti. Kako je samo izletio iz auta.

A kakvo je ovo sad ljubljenje. S Ferihom skoro pa ništa.
maaa to je zato kaj je nju volio, pa nije htio na brzaka i tak to...

Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Ovo što si je drugu doveo je čok suvišno u scenariju. Mislim, stvarno, uvijek se iznova ljutim kad se samo sjetim
imao je on drugu neku još i ranije ono kad su se zakačili oko Koraya, tak da me ovo sad uopće ne čudi...
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.08.2013., 21:48   #2002
Isuse i Bože nece ce se sad Emir ovak polupijan spanđat sa Cansu?????
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.08.2013., 21:50   #2003
Quote:
Annari kaže: Pogledaj post
E nakon ovog s onom 'novom curom' ne bi ga više ni pogledala, omg kak jadno.
ni ja, za mene bi bilo sve zavrseno, ok povrijeden si ali to ne znaci da odma moras s nekom guskom u krevet
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 22.08.2013., 21:51   #2004
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Isuse i Bože nece ce se sad Emir ovak polupijan spanđat sa Cansu?????
Nije toliko lud.

On Cansu koristi samo zato što ona dobro poznaje Ferihu, u suprotnom je ne bi ni pogledao. Pa vidiš da se non stop i raspituje o svemu što ga zanima. Sluša priču o Sanem na koju je također ljut jer je i ona pristala na igru.
 
Old 22.08.2013., 21:51   #2005
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Isuse i Bože nece ce se sad Emir ovak polupijan spanđat sa Cansu?????

Kako bi voljela da to napravi,odmah bi otisao za svecenika
On je za mene mrtav! ,badava sto je zgodan,kad u glavi nema nista pametnoga
tina 25 is offline  
Old 22.08.2013., 21:52   #2006
Quote:
Motala kaže: Pogledaj post
Pa zato sto to Feriha nije htjela, to ga je i privuklo kod nje.Ona nije cura za jednu noc i tu joj skidam kapu
Znam, znam. Ja se uvijek sjetim kako joj je rekao da je se nije usudio ni dotaknuti, ni poljubiti. Da je poštuje. I baš zbog toga što su takvi su mi dragi.

Kako god draže su mi one njihove pusice u obraze nego ovo sad. Ali mogli bi nadoknaditi kad se pomire.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 22.08.2013., 21:52   #2007
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Isuse i Bože nece ce se sad Emir ovak polupijan spanđat sa Cansu?????
Mozda je malo puko al toliko sigurno ne
Nedaj mu boze!
Motala is offline  
Old 22.08.2013., 21:52   #2008
Quote:
Motala kaže: Pogledaj post
Pa zato sto to Feriha nije htjela, to ga je i privuklo kod nje.Ona nije cura za jednu noc i tu joj skidam kapu
ali glat povjerovao da se sexa sa korayem njemu iza ledja to mi fakat nikad neće biti jasno. kako je to mogao povjerovati? veliki plejboj & plejer.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 22.08.2013., 21:54   #2009
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ali glat povjerovao da se sexa sa korayem njemu iza ledja to mi fakat nikad neće biti jasno. kako je to mogao povjerovati? veliki plejboj & plejer.
mozda je mislio da se ljubila s njim
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.08.2013., 21:57   #2010
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ali glat povjerovao da se sexa sa korayem njemu iza ledja to mi fakat nikad neće biti jasno. kako je to mogao povjerovati? veliki plejboj & plejer.
A dusice pa i Feriha je mislila da se sexsa on sa Hande
Motala is offline  
Old 22.08.2013., 21:58   #2011
E tako, otvori ti vrata u tuđoj kući.

"Emire, je li ovo stvarnost?"
Oj luđakinjo, ubi se odmah.
Konačno si upoznala frajera kojeg si ganjala po klubovima i čije si slike iz novina rezala kao da ti je 5 godina.
 
Old 22.08.2013., 22:01   #2012
Quote:
Annari kaže: Pogledaj post
Niti joj ne treba oprostiti odmah, a niti nakon dva dana, nitko nije to napisao, ali se ponaša bezobrazno i okrutno, agresivan je. I još se k tome useli u njenu zgradu, ko da je želi provocirati i još više poniziti.
Meni ona nije ni bila tolko draga, ali ovakvo ponašanje ne zaslužuje.
Pa nek se makne od nje, nek ode negdje i riješi to sam sa sobom, kad već nju ne želi vidjeti i zatvara joj vrata pred nosom.

Ja sam inače napisala da ju je skoro udario, mislim da je neko pitao prije.
Canim, sve 5! (), ali kako bi se trebao ponasati netko na njegovom mjestu?
Bio je slijep mjesecima, cak je i zaprosio tu curu koja je vodila drugi (paralelan) zivot. Ne moze ju on sad tapsati po ramenu i tjesiti. Ne moze reci - Ok, bilo pa proslo, ma nis', ispao sam xxl budala pred cijelim svijetom, volio sam te, al' nema veze.

Cime je on zasluzio njene lazi?! Cuvao ju je k'o malo vode na dlanu.

A kakvo ponasanje Feriha zasluzuje? Uctivost i paznju?! Pa ni ona sama ne ocekuje obzirnost. Svjesna je ozbiljnosti situacije i koliko ga je povrijedila. Da su njene lazi macji kasalj, rekla bi mu istinu davnih dana. Feriha ne mora kupiti njegovo smece. Nitko ju ne tjera, radi to da bi se iskupila na neki nacin, da bi njemu olaksala. I sama kaze - Ako mu to treba, bit ce tako.

Apropo ponizenja - ovo njegovo je mala maca naspram njenog visemjesecnog ponizavanja. On se Sanem obracao kao njenoj majci, Leventa 'pozivao na red', Zehru tretirao kao Ferinu sluskinju ... mogli su mu se u lice nasmijati kolika je budala. Sto ce tek biti kad ostatak svijeta i njegova ekipa saznaju kakva je budala bio - pa kud' ces veceg ponizenja.



*****
Mrzi Fer, ali ipak ide izbatinati Mehu... hm...

Uff ovo s drugom mu nije trebalo, tu me je bas razocarao.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 22.08.2013., 22:09   #2013
[QUOTE=monimalu;46405087.

Apropo ponizenja - ovo njegovo je mala maca naspram njenog visemjesecnog ponizavanja. On se Sanem obracao kao njenoj majci, Leventa 'pozivao na red', Zehru tretirao kao Ferinu sluskinju ... mogli su mu se u lice nasmijati kolika je budala. Sto ce tek biti kad ostatak svijeta i njegova ekipa saznaju kakva je budala bio - pa kud' ces veceg ponizenja.([/QUOTE]

Ovo si sve super rekla Mozes li zamisliti kad Hande sazna
I sad ovo sto mu Sanem ubaci sumnju za Levanta da mozda ima i nesto vise od tog ciscenja broda Tek ce sad da poludi
Motala is offline  
Old 22.08.2013., 22:11   #2014
Feriha je prešučivala istinu ilagala iz straha da ga ne izgubi, a ne zato da ga povrijedi i ponizi. Njemu je povrijeđen ponos, prije svega, a muškarci to teško opraštaju.
On Feriohu svjesno i namjerno ponižava i zato je njegov grijeh teži i okrutniji
maraku3 is offline  
Old 22.08.2013., 22:12   #2015
Evo sad i Sanem pljuje po Ferihi. Nije dovoljno sto ju je Cansu popljuvala... bas su odvratne. Osim sto je Fer manipulatorica, grebatorica i lovac na status i novac, sad je jos i drolja!!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 22.08.2013., 22:16   #2016
Djevojka imena Feriha / Adini Feriha Koydum

Quote:
Motala kaže: Pogledaj post
A dusice pa i Feriha je mislila da se sexsa on sa Hande
motala, to se ne može porediti. feriha je povjerovala (baš kao i koray) da je emir u napadu pijanstva i dok su oni bili (kao) raskinuli imao one night stand sa hande. znači emir, muško u punoj snazi, čovjek koji je prije ferihe mijenjao cure ko čarape. a emir je povjerovao da se feriha, cura za koju je valjda očigledno da nema baš nikakvog iskustva sa muškima, za koju je sam rekao da je se plaši poljubiti, znači on naprasno povjeruje da se ona njemu iza ledja sexa sa korayem, a ovamo valjda glumi djevicu mariju. sorry, meni neusporediva situacija.

veli sanem da ju feriha ucijenila, a tko zna što se odvija na jahti nakon "čišćenja.". aha. nisam drugo ni očekivala. meščini da će do kraja ispasti kako se feriha namjerno bacila pred emirov auto kako bi ga upoznala, namjerno je razbila mobitel kako bi nastavila vidjati emira. što se razbijenog auta tiče, ma to je garant feriha vozila i razbila, pa sad obijedila na jadnog mehu. cansu je spasila život samo kako bi mogla biti u bolnici i prikrpiti se emiru dok čuva brata. kasnije se naravno spetljala sa korayem, samo on to ne zna jer ga drogirala i silovala. e da, droga u hillsu, ma to je mudrica sve sama osmislila kako bi se prikazala žrtvom, jadna hande, ništa nije kriva. abortus? ma to je zapravo ona abortirala, samo sve svalila na gundže, a koraya opet drogirala, jadan, zato je on u totalnom neznanju. inače je cura pravo promiskuitetna, ma, opasna igračica, nema šta! a emir puši svaku priču koju će mu ispričati XY ljudi. eyvallah.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 22.08.2013., 22:20   #2017
a majke ti mile koji kraj!!! pa tko ce cekat sutra??? sta ce bit sa Levantom??? Emir puko potpuno
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 22.08.2013., 22:20   #2018
Quote:
maraku3 kaže: Pogledaj post
Feriha je prešučivala istinu ilagala iz straha da ga ne izgubi, a ne zato da ga povrijedi i ponizi. Njemu je povrijeđen ponos, prije svega, a muškarci to teško opraštaju.
On Feriohu svjesno i namjerno ponižava i zato je njegov grijeh teži i okrutniji
Emir je ljut, i njegovi postupci se koliko - toliko mogu opravdati.
Ona njemu jeste lagala iz straha ali ipak je lagala i to je svjesno, to sve je trajalo dosta dugo, možda i čitavu godinu, i ne može joj tako lahko preći preko svega, ne bi bilo ni realno da pređe.

On više ne zna ni ko je ona, stan za koji je mislio da živi u njemu nije njen, žena za koju je mislio da je čistačica je njena majka, žena za koju je mislio da je njena majka to zapravo nije, pričala je da ima hotele a zapravo su joj roditelji domari, da joj brat studira u Americi a Meho je daleko od studenta..
Kad je osoba povrijeđena spremna je uraditi svašta, al Emir ipak ima svoje granice, i stvari koje on njoj radi nisu toliko strašne u odnosu na ono šta je ona njemu radila godinu dana.
 
Old 22.08.2013., 22:23   #2019
E pa sad se pokazalo da su stvari koje radi strašnije od onog što je ona njemu radila
Aarie is offline  
Old 22.08.2013., 22:23   #2020
Nece valjda Levent nestati!
Molim na pp da mi odg.Nebi mogla podnijet da on umrle,tko se braniti Ferihu od Emira

To je cijelo vrijeme govorim,Ferihina laz spram ovoga sto Emir radi je sitnica!
Tko se skociti po Leventa,Emir,sigurno ne,ostaje Feriha
tina 25 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.