Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 17:43   #81
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
vaši napadi se temelje na tome da niste u mogućnosti prihvatiti da osoba može predvidjeti film ovako slabašnog scenarija, ja sam ovdje žrtva
Ne.
Nikad nikog s foruma nisam napala.
Bahato si usporedio film s Coherence bez niti jednog argumenta.

Nema ovdje žrtava, samo smo filmofili (ili nismo).
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:36   #82
Quote:
Ulloa kaže: Pogledaj post
Ne.
Nikad nikog s foruma nisam napala.
Bahato si usporedio film s Coherence bez niti jednog argumenta.

Nema ovdje žrtava, samo smo filmofili (ili nismo).
Coherence sam spomenuo jer su oba low budget sf-ovi, nema baš usporedbe ni sličnosti
a tebi još pamtim ono što si izjavila da gledam, to si odradila suptilno ali uvredljivo
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:39   #83
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
a tebi još pamtim ono što si izjavila da gledam, to si odradila suptilno ali uvredljivo
Ne znam o čemu pišeš (očito ne znaš ni ti).
No, evo tvoje argumentirane diskusije:

Quote:
Ulloa kaže: Pogledaj post
Mislim da su autori na par mjesta bili u velikoj dilemi koju (možda) nisu riješili na najbolji način, no kako god, film je dobar i intrigantan kakvog odavno nije bilo.
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Ne.
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:46   #84
Quote:
Ulloa kaže: Pogledaj post
Ne znam o čemu pišeš (očito ne znaš ni ti).
No, evo tvoje argumentirane diskusije:
da, ne za dobar i intrigantan kakvog dugo nije bilo, sve to nije...zato sam se i sjetio Coherencea

a znaš ti o čem ja pišem
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:52   #85
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
da, ne za dobar i intrigantan kakvog dugo nije bilo, sve to nije...zato sam se i sjetio Coherencea

a znaš ti o čem ja pišem
Meni jest, tebi nije. Nisi argumentirao.

Ne znam i ne zanima me.
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 19:14   #86
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Zar ja mogu znati kakvi će biti likovi u filmu koji NISAM pogledao? A dam svemu šansu, nisam ograničen kao ti
Pa iz dosadašnje rasprave očito je da radiš upravo to.
Jer dovoljna je prva minuta da ti sve prokužiš, i da je scenarij loš i da su likovi bezveze i da je gluma katastrofa. I još kako će završit. Aha.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 19:17   #87
Signal je uz Her, Enemy, Under the Skin, Coherence i The One I Love jedan od boljih ovogodišnjih, vrijedan drugog gledanja.
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 19:28   #88
Quote:
Ulloa kaže: Pogledaj post
Signal je uz Her, Enemy, Under the Skin, Coherence i The One I Love jedan od boljih ovogodišnjih, vrijedan drugog gledanja.
Definitivno se slažem s "Her" i "Enemyjem".
Ostale moram pogledat kad uhvatim vremena.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 19:56   #89
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
već*
vaši napadi se temelje na tome da niste u mogućnosti prihvatiti da osoba može predvidjeti film ovako slabašnog scenarija, ja sam ovdje žrtva
objasni svoj tok misli kako se došlo do (oni ljudi u hazmat odjelima su u stvari vanzemaljci/androidi/mješanci i sve se ovo odvija u svemiru ) i to u prvih pola sata.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 20:06   #90
Ko bi reko da će Džonija ubit na kraju filma!!!
Dalam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 20:45   #91
Her računam u prošlogodišnje, al i ona i Enemy prosjek i precijenjeni

tak da nije čudo da se ne slažemo kad imamo drukčiji ukus. Naravno, moj je najbolji
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 20:47   #92
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Her računam u prošlogodišnje, al i ona i Enemy prosjek i precijenjeni

tak da nije čudo da se ne slažemo kad imamo drukčiji ukus. Naravno, moj je najbolji
Najbolji si samo u trolanju i iznošenju neargumentiranih mišljenja.
To znaju i djeca u vrtiću.
"Ja sam najbolji jer je moj tata jači od tvog."

Vidim, vjera ti i dalje brani da odgovoriš na jedno vrlo jednostavno pitanje.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 21:54   #93
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Her računam u prošlogodišnje, al i ona i Enemy prosjek i precijenjeni

tak da nije čudo da se ne slažemo kad imamo drukčiji ukus. Naravno, moj je najbolji
Argumente na sunce.
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:08   #94
ja sam svoje reko a i već sam se par puta ponovio, bilo je dosta argumenata, izvucite iz toga što možete i ne mlatite praznu slamu
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:29   #95
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
ja sam svoje reko a i već sam se par puta ponovio, bilo je dosta argumenata, izvucite iz toga što možete i ne mlatite praznu slamu
još jednom- objasni svoj tok misli kako se došlo do (oni ljudi u hazmat odjelima su u stvari vanzemaljci/androidi/mješanci i sve se ovo odvija u svemiru ) i to u prvih pola sata.
i time ćeš sve razrješit..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:01   #96
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
još jednom- objasni svoj tok misli kako se došlo do (oni ljudi u hazmat odjelima su u stvari vanzemaljci/androidi/mješanci i sve se ovo odvija u svemiru ) i to u prvih pola sata.
i time ćeš sve razrješit..
Lako je to objasniti - pročitao na forumu.
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:03   #97
navučenih 7/10
Avenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:48   #98
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
ja sam svoje reko a i već sam se par puta ponovio, bilo je dosta argumenata, izvucite iz toga što možete i ne mlatite praznu slamu
Tvrdnja da si svoje rekao i argumentirao nije argument. Argumentiranje 101.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:56   #99
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
još jednom- objasni svoj tok misli kako se došlo do...
Ne znam za njega, niti za ostale, ali meni se u trenutku kada je mala potegnuta "gore", a ovi potrčali za njom (a tada slijedi "rez" i buđenje u onoj prostoriji) upravo scenarij alien otmice usidrio u glavi.

Međutim, napustio me kada su izašli "van". U prirodu, na cestu. Tu je krenulo novo mozganje i sasvim drugačiji smjer.

Kad ono...

Svidio mi se film, a pogotovo to što su se ti scenariji u glavi mijenjali sa svakim novim preokretom koji zapravo to nije uvijek, nego je ponekad samo sitna promjena u nečijem stavu, ponašanju, rezoniranju, stanju (mala). Pa kako su oni mozgali što se k vragu događa, tako sam i ja.

A to volim. Ne kažem da mora svatko voljeti. Neke to zadavi.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 05:40   #100
Neloš film, otprilike u skladu s očekivanjima i žao mi je što ga nisam gledao u kinu.

Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ne znam za njega, niti za ostale, ali meni se u trenutku kada je mala potegnuta "gore", a ovi potrčali za njom (a tada slijedi "rez" i buđenje u onoj prostoriji) upravo scenarij alien otmice usidrio u glavi.

Međutim, napustio me kada su izašli "van". U prirodu, na cestu. Tu je krenulo novo mozganje i sasvim drugačiji smjer.
Isto tako.

Iako da je mala potegnuta gore ne bi ni skužil bez vraćanja snimke.

Uspjeli su me djelomično uvjeriti da je ovo Area 51 jer bi dosta toga objašnjavalo u onom trenutku, a nisam imal bolju ideju (bio sam lijen mozgati).
No ipak mi je prije kraja palo na pamet da je Fishburne alien (bio sam već prilično siguran kad je ubio onog country mana i pritom secirao njegovu ljudsku prirodu koja ga je kao uništila) pa tu nije bilo šokova.Očekivao sam i da će ovaj radit čuda s nogama, pa nije ni tu.
Pravi šok su bile one zadnje scene, naravno.

Efekti +, pejzaž+, atmosfera +, osnovna priča+

Mane : Ne sviđaju mi se flashbackovi, preartistički su mi za ovakvu vrstu filma, te pretjerano izražavanje emocija inteligentnih osoba (ne ide jedno uz drugo).
Npr. on odbija suradnju te u kolicima pokušava pobjeći (još vuće djevojku skupa s krevetom) iz jednog tako čuvanog objekta.Totalna nebuloza.

Olivii Cooke (koja mi se jako dopala u Bates Motelu) su dodjelili nekakvu statist ulogu, očekival sam više od nje u ovom filmu.


Onda, netko je spomenu da se radi o naprednoj ljudskoj tehnologiji.Ima smisla pošto oni i sami spominju ljudsku narav+alien tehnologiju.Neće alien za sebe reći da je alien.

Dakle ono bi bio ljudski kompleks potpomognut alien tehnologijom, a možda i neki zajednički projekt.Ima tu prostora za razglabanje.

Moguće naravno i da je sve aliensko, ništa nije isključeno.


Pošto je film koncipiran tako da konačan sud uvelike ovisi o kraju, dajem mu 7/10


Pitanje za sve.
Da li ste vi išta vidjeli kad mu je još na početku Fishburne kazao njihovu snimku, uvjerivši ga da se ovdje radi o extraterrestrialu (nekakvo drvo je bilo u pitanju i ja ništa drugo nisam vidio) ?

Zadnje uređivanje lik_vž : 29.09.2014. at 05:54.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.