Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2003., 19:50   #21
Pozdrav.Kad smo vec kod ginekologa moze li neka preporuka za Rijeku?Kod nas je situacija koma,prakticki nemas kome prenesti karton jer su svi prekrcani a nemam ideju kod koga da idem privatno.
__________________
all ways end at the same point-disillusion
Leloo is offline  
Old 29.05.2003., 00:46   #22
Talking What a feeling

Ovo sa kavicom i muškim ginićem... Dogodilo mi se... Isla sam u Klaicevu kod onog njihovog nadriliječnika (komentar na Papu koji mi je bio ekstra super bolan je bio - ako nisi htjela na Papu, nisi se morala sheviti) . I nakon par dana sam otišla tamo sa frendicom, njoj je radio masu pretraga, i kad je izlazio iznenadio se što me vidi, i look mu je bio kao da si vizualizira moju pi... od dva dana prije
Ipak fingering ostavlja trajne bondage-s
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Old 29.05.2003., 02:25   #23
dr. Topalovic u Studentskoj poliklinici!
je musko al tip je skroz ok.
mada ne znam dak prima nove pacijentice jer ja sam se jedva prebacila kod njega prije 3 g. i to prek veze!
matilda1 is offline  
Old 29.05.2003., 10:32   #24
mene je jedan muski ginic, necu pisat ime, jos uvijek me frka tipa da me ne nadje, pregledo prije sto godina. u studentskoj. imala sam osamnajst i to mi je bio prvi pregled. prvo me izvredjo da se znam ye*at, a ne znam se popest na stol, onda me pljesnuo po guzici kad sam bila gotova. a bio je tolko njezan da nisam mogla sjedit tjedan dana. kog zanima ime, javit cu na pm.

Rijeka, odi kod Rozalije Sokolic-Marusic. privatna je, ima ti ordinaciju negdje dolje kod konta (kak se to zove? fiumare?). vrhunska je. ja bila kod nje, inace ju znam cijeli zivot (stvarno), al nemrem ic kad sam iz zg-a,
gea is offline  
Old 29.05.2003., 10:55   #25
Thx! imas li mozda njezin broj telefona?Narucim se jos danas.
__________________
all ways end at the same point-disillusion
Leloo is offline  
Old 29.05.2003., 11:04   #26
Moše Albaharija 2, 344 026
gea is offline  
Old 29.05.2003., 11:07   #27
evo, ja rijesila rijeku. nek mi neko pomogne s metropolom, pliiiiiz
gea is offline  
Old 29.05.2003., 11:09   #28
Veeeliki ljubac .Idem na telefon iz ovih stopa pa ti javim kako sam se provela .
Bas si mi spasila dan,prijateljica mi je preorucila dr.Masovcica ali nekako mi se bas i ne ide muskom ginekologu,a nisam htjela izvlacit brojeve iz imenika ko da sam na lutriji.
Ma,sta da kazem thx
__________________
all ways end at the same point-disillusion
Leloo is offline  
Old 29.05.2003., 11:11   #29
nema frke. znam kaj je to.
gea is offline  
Old 29.05.2003., 11:11   #30
Sjedni na bus,dodji vidit papu i obavi sve sto trebas
__________________
all ways end at the same point-disillusion
Leloo is offline  
Old 29.05.2003., 11:23   #31
gea is offline  
Old 30.05.2003., 22:06   #32
Od mnogih sam čula da je dr.Franulović u Runjaninovoj (Dom zdravlja) super, muškarac je, oko 40 god., ako sam dobro zapamtila....samo ne znam prima li nove pacijentice?
vinova lozinka is offline  
Old 02.06.2003., 14:21   #33
fala. ma to je i s mojom sadasnjom problem. dobra je (stvarno) al je uzasna guzva pa sam nekad prije vani nego unutra. valjda je to tak kad su doktori dobri...
gea is offline  
Old 02.06.2003., 14:56   #34
Dzamija

Dr. Ćurić. studentska.
Bila sam naručena u roku 7 dana od prijenosa kartona.
Sestra je starija ali anbilivabli divna osoba.
On također.
Djeluje mesarski ali je fakat pažljiv i užasno dobar.

Inace, cula sam da je od svih socijalnih studentska najbolja i najcisca.
darin is offline  
Old 02.06.2003., 15:00   #35
fala, aj bum probala otic kod muskog.
gea is offline  
Old 02.06.2003., 15:02   #36
Ja sam kod dr. Ćurića prijavljena preko socijalnog, ne pregledava me, ali mi se čini zaista jako dobar i pristupačan.
verica is offline  
Old 02.06.2003., 17:11   #37
Jos uvijek trazimo ZENU ginekologa. Hvala!!!
 
Old 02.06.2003., 18:33   #38
Eh, imam socijalnog muškog ginekologa i privatnu žensku ginekologicu - znači od tražene kombinacije ništa.
verica is offline  
Old 03.06.2003., 19:41   #39
Ajde da se bacim u obranu muskih.
Prvi kod kojeg sam bila bio je privatnik (da razbijem tremu). Zvao se dr. Mladen Miljan i bio je fenomenalan-100 puta vise vjerujem muskima nego zenama. Tip je bio turbo obazriv i njezan jer je vidio da sam prvi put dosla. O njemu sve najbolje.
Poslje sam se prebacila kod doktora Shedida koji je legenda nad legendama. Jos sam kod njega. Vec 5 godina. Tip mi je cak davao uputnice za urologa, iako to ne radi, ali ja sam kod njega isla za svaku pizdariju koja bas i nije imala veze sa njim. Tip je inace indijac, i krvav do bola.
Evo, bas sam danas isla na papu, ja lezim, on kopa i pricamo o glupostima. To je doktor, ne znam cemu samo trema oko toga. Sto god ga pitam on odgovara, evo danas sam saznala da i dijete moze vuci hpv od mame kad ga je rodila i da se zadrzi u latentnom stanju a da niko ne zna.
Ne bi ga mjenjala za nikakvu zensku. Po meni nije bitno jel musko ili zensko, samo nek obavi posao kako spada- to je najbitnije. A to sto vam je bad skinut se, pa dobro su vam rekli, ak se mozes jebat, onda se mozes i skinut pred doktorom-to nema veze sa sramom nego sa zdravljem. Zdravlje je bitnije od srama jel?
No ako vas zanima zenski ginekolog, vi fine i pristojne jebacice, preporucujem dr. Puvacic, ona radi u suprotnoj smjeni od Shedida i kog zanima dam mu br. na pm. Frendica ide kod nje i super je zadovoljna.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 03.06.2003., 23:40   #40
Koje vrijedjanje od jedne "dame". I to samo zato što nekome drugom više odgovara ženski liječnik od muškog. Zbog licemjera kao ti ovu državu svi smatraju ksenofobičnom. Ubi se glupačo, da se prije pridružimo razvijenim civilizacijama.
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.