Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2010., 11:44   #361
U C&A se zna zalomiti tu i tamo koja normalna.
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 12:19   #362
im li tko ideju ili je tko od vas vidio haljinu bez naramenice, ono klasična ciganskog tipa , gola leđa, skoro do poda a da je broj 50 recimo?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako bih si rado kupila tako nešto a nemam gdje. šmrc.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 13:39   #363
Dorothy Perkins, crna, zelena, ali su prozirne jer spadaju u "beach wear".
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 14:31   #364
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Dorothy Perkins, crna, zelena, ali su prozirne jer spadaju u "beach wear".

joj super. hvala ti!

jesi to vidjela na žitnjaku u magmi ili u cc1?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 14:35   #365
U CC1 i bilo je i u Ilici, ali u Ilici znam da je prije mjesec i pol bilo, a u CC1 nedavno.
Doduše, ako imaš veći dekolte nemoj se veseliti, jer su ona žabice pa ne stoji najsjajnije...
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 10:18   #366
hvala ti puno, ubola sam zelenu jučer na žitnjaku u magmi. bila zadnja, na popustu i dobila još -5%, ja zadovoljna. nije baš ono što sam tražila ali nije ni daleko od toga.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:28   #367
Baš mi je drago
Ja sam jučer vidjela samo neku žirafastu u CC1, ali nisam uspjela dojaviti
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 16:02   #368
Moja mama je čula da ima u Varaždinu butnik za punije žene..pa jel zna o tome netko nešto, rekla mi je da se raspitam..?
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 22:37   #369
Badići

Velke curke, gdi ih kupujete? To mi je noćna mora. Išla bi i do Austrije ak treba...

Nisam iz zg-a i nisam nikad bila u DP-u, kakvi su njihovi brojevi, jel je 48 stvarno velik ko 48 il su to ipak neki manji brojevi? Jel imaju badića? Se može to negdje na netu vidjeti?

Kolko pitanjaa
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 15:25   #370
Pozdrav!

Ako netko zna dobru i povoljnu krojačicu u Zagrebu, Varaždinu, Čakovcu ili bilo kojem mjestu u okruženju ovih gradova, molila bih da mi javi.

Htjela bih si sašiti dvoje-troje hlače, a možda i još pokoji komadić.

Hvala!
__________________
Vrijeme promjena je počelo...
Ivana__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 13:13   #371
Ja nosim 46/48 većinom. Istina do tog borja se još može naći, veće puno teže. Oblačila sam se do sad u CC1 - Peek, Dorothy za hlače....otkad je C&A u Vž-u, sve kupujem u njemu. Do sad nisam imala nekih većih problema naći odjeću. Istina, sniženja mogu zaboraviti, ali C&A je zbilja jeftin...recimo ja ni sad ni prije ni ikad nisam kupila hlače ili vestu za više od 200kn. A majice za 100kn recimo. No, naravno, u druge dućane niti ne mogu zaviriti. Ali otkad sam otkrila gdje ima za mene, je lakše. Jedino s čim se uvijeeeeeeeeeeeeeeeeek mučim su grudnjaci. Bože oslobodi.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 23:24   #372
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
Ja nosim 46/48 većinom. Istina do tog borja se još može naći, veće puno teže. Oblačila sam se do sad u CC1 - Peek, Dorothy za hlače....otkad je C&A u Vž-u, sve kupujem u njemu. Do sad nisam imala nekih većih problema naći odjeću. Istina, sniženja mogu zaboraviti, ali C&A je zbilja jeftin...recimo ja ni sad ni prije ni ikad nisam kupila hlače ili vestu za više od 200kn. A majice za 100kn recimo. No, naravno, u druge dućane niti ne mogu zaviriti. Ali otkad sam otkrila gdje ima za mene, je lakše. Jedino s čim se uvijeeeeeeeeeeeeeeeeek mučim su grudnjaci. Bože oslobodi.
Jel znaš gdje ima u ZG kupit hlača uskih broj 46? Nisam inače iz ZG ali idem za vikend jer si nemogu stvarno ništa naći nigdje drugdje... Hvala
Vanchilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 01:09   #373
Quote:
Vanchilica kaže: Pogledaj post
Jel znaš gdje ima u ZG kupit hlača uskih broj 46? Nisam inače iz ZG ali idem za vikend jer si nemogu stvarno ništa naći nigdje drugdje... Hvala
misliš skinny leg....
probaj u Dorothy Perkins..ima u Ilici i CC1...ili u C&A
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 14:48   #374
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
misliš skinny leg....
probaj u Dorothy Perkins..ima u Ilici i CC1...ili u C&A
ye da na skinny leg mislim yoooya hvala presretna sam!
Vanchilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 20:24   #375
Quote:
Vanchilica kaže: Pogledaj post
ye da na skinny leg mislim yoooya hvala presretna sam!
Eto, dobila si već odgovor. S tim da se je meni ta Dorothy Perkins jako pokvarila kaj se traperica tiče, tamo ih više uopće ne mogu naći. Ili imaju one za curice, sa šljokicama, leptirićima i sl. ili onakve trapez sa crtom po sredini ili one isprane. Ali tamo uvijek kupim crne, platnene hlače. Pa mi je za traperice sad ipak C&A glavni.
Uglavnom, CC1, tamo ćeš sigurno naći. I ne daj se nagovoriti na to da ih ima i u drugim centrima - nema. Ja još nikad nisam našla si hlače u Avenue Mallu, King Crossu, Garden Mallu....
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 22:47   #376
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
Eto, dobila si već odgovor. S tim da se je meni ta Dorothy Perkins jako pokvarila kaj se traperica tiče, tamo ih više uopće ne mogu naći. Ili imaju one za curice, sa šljokicama, leptirićima i sl. ili onakve trapez sa crtom po sredini ili one isprane. Ali tamo uvijek kupim crne, platnene hlače. Pa mi je za traperice sad ipak C&A glavni.
Uglavnom, CC1, tamo ćeš sigurno naći. I ne daj se nagovoriti na to da ih ima i u drugim centrima - nema. Ja još nikad nisam našla si hlače u Avenue Mallu, King Crossu, Garden Mallu....
wowwo hvala obavezno tamo idem! hvalim te bože!!!
Vanchilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 01:11   #377
Zene, ne dajte da vas ponekad jadan izbor u gradu ubedira. Na netu ima super trgovina sa svim i svacim i velicinama i do 5XL. Ebay, asos, evans i Yours CLothing imaju stvari po super cijenama kad su snizenja, od basic stvari za svaki dan do svecane robice
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 18:51   #378
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
Zene, ne dajte da vas ponekad jadan izbor u gradu ubedira. Na netu ima super trgovina sa svim i svacim i velicinama i do 5XL. Ebay, asos, evans i Yours CLothing imaju stvari po super cijenama kad su snizenja, od basic stvari za svaki dan do svecane robice
Kupovanje odjeće preko interneta mi se čini gorom i u konačnici možda skupljom alternativom tome da bilo tko ovdje putuje u Zg po odjeću većih veličina, ako nema u svojem mjestu za kupiti. Kao prvo, nikad ne znaš što ćeš dobiti i koliko je slika vjerna pravom predmetu, a kao drugo, nikad ne možeš znati da li će ti veličina odgovarati, usprkos mjerenju i ne znam čemu. Čak i ako vam se sve to potrefi, što ako vam jednostavno kupljeno ne stoji dobro i ne sviđa vam se? Onda vraćanje, pa ovo, pa ono....1x sam kupila tako i više nikad. Uzalud bačen novac.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 19:35   #379
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
Kupovanje odjeće preko interneta mi se čini gorom i u konačnici možda skupljom alternativom tome da bilo tko ovdje putuje u Zg po odjeću većih veličina, ako nema u svojem mjestu za kupiti. Kao prvo, nikad ne znaš što ćeš dobiti i koliko je slika vjerna pravom predmetu, a kao drugo, nikad ne možeš znati da li će ti veličina odgovarati, usprkos mjerenju i ne znam čemu. Čak i ako vam se sve to potrefi, što ako vam jednostavno kupljeno ne stoji dobro i ne sviđa vam se? Onda vraćanje, pa ovo, pa ono....1x sam kupila tako i više nikad. Uzalud bačen novac.
onda prodaš na forumu
ja se nikad nisam razočarala u kupljeno preko interneta pogotovo kupljenom s asosa...svi shopovi(osim ebaya) koje je smthspecial nabrojila imaju odlične kritike i ne bi si dopustili da prodaju bilokaj,a sniženja su im puuuno bolja nego u zagrebu (pr.na asosu ima haljinica po 5-6 funti,a u zagrebu nema šanse da nekaj takvog nađem)..evo ja baš naručila prekrasnu crnu haljinicu za izlaske s asosa za 8 funti + 6 funti poštarine...takvu nikad neću nać u RH za 120 kn
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 03:48   #380
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
Kupovanje odjeće preko interneta mi se čini gorom i u konačnici možda skupljom alternativom (...).
Oke, to je tvoje iskustvo. Steta sto si odustala nakon samo jednog puta. Ja sam narucivala 10-ak puta i sve mi je dosad odgovaralo (dosad sam narucivala jakne, sakoe, topice i badic). Naravno, to ne znaci da mi se u buducnosti nece zalomiti da mi nesto jednostavno nece stajati, ali to mi se zna dogoditi i kad kupujem u trgovini... Toliko mi se nesto svidja da previdim cinjenicu da mi ne stoji
Uostalom, treba i znati kupovati preko neta, npr. ne narucivati puno odjednom da ti ne lupe carinu, uvijek se izmjeriti i traziti mjere te pogledati reviewe ako postoje, kupovati preko provjerenih sajtova i, naravno, kupovati krojeve za koje znate da vam inace stoje. Nesto novo uvijek treba prvo provjeriti u trgovini, na sebi. Treba i kontinuirano pratiti sajtove, na nekima se trenutno moze naci preslatke robe za uistinu smijesne novce.
Sto se tice putovanja u Zagreb, nekome se i isplati ako mu je usput, ali meni definitivno ne, iz nekoliko razloga:
1. ne kupujem robu dvaput godisnje/kad mi nesto treba jer tada obicno ne nadjem, sto bi znacilo da bi morala putovati barem 2-3 puta u sezoni,
2. povratna karta je skoro 200 kn iz Osijeka, a nekome jos i skuplja, pa to pomnozi s brojem dolazaka,
3. udobnije je narucivati doma iz fotelje nego trcati cijeli dan po trgovackim centrima i buticima koje prodaju vece brojeve da bi sve obisla do vremena kad mi bus/vlak krece nazad
4. na netu nadjem veci izbor nosive robe, a ne moram nesto kupiti jer jedino toga ima u mojoj velicini. JA BIRAM sto cu nositi,
5. stedim i vrijeme I NOVAC, jer vecinu stvari koje kupim online ne bih mogla za te novce naci u Hrvatskoj (cak i uz postarinu), ako uopce i nadjem to sto zelim.

Kad se sve sumira, mislim da online kupovina ima vise pluseva nego minusa!
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.