Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2006., 12:50   #41
Željela bi pohvaliti dvoje dr. iz Varaždina, na ljudskosti, dobroti i osjecajima sa kojima pristupaju svakom svojem pacjentu. To su:
Dr.Dubravko Tršinski-šef kardiološkog odjela na interni i ravnatelj bolnice, i
Dr. Silvija Cikač-doktorica opće medicine
__________________
Ako podignes pogled neces vidjeti granice...
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 00:04   #42
Sve najbolje o dr.Ivanoviću sa rebra koji mi je spasio život
dmolna27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:55   #43
Doktorica Beus u Vrapču. Krasna žena.
invisible f is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 12:56   #44
Svaka pohvala dr.Jadranka Sokol - dermatolog, prije svega prekrasna, humana osoba pa nakon toga vrhunski stručnjak.Zahvalna sam joj do neba, moja obitelj i ja, spasila je jednog člana moje obitelji...Dala nam je ogromnu podršku, puno razgovora i razumijevanja kad je bilo najgore, pravi anđeo čuvar...
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 15:19   #45
Quote:
emergence kaže:
malo mi je bed navoditi imena doktora bez njihova pristanka...
slazem se u potpunosti s martinkom...

inace puna sam pohvala za svoju naaajdrazu doktoricu opće prakse sa kruga, pa najnajboljeg zubara iz šarengradske, svi s kožnog odjela na šalati posebno sestre i tehničari

i da top top za neurologe s rebra

Draga Emergence,

kako se zove taj najnajbolji zubar iz Šarengradske? Baš mi treba zubar od povjerenja, pa te molim za pomoć - ime i telefonski broj ordinacije, ako može.
Hvalahvalhvalaaa!
tramuntana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 20:08   #46
Quote:
NoWa kaže:
dr. Paladina s rebra. divan i profesionalan

Izuzetno uljudan i kulturan čovjek. Zaista divna osoba. Šteta što nema više takvih liječnika.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 14:55   #47
Imam ja, iz Klaićeve kirurga dr. Kljenka. Operirao mi je sina prije par godina i imam same pohvale za njega!
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 12:49   #48
doc.dr.sc. Adriana Vince je ugodna i prijatna, pored silne guzvancije koju ima. pohvale
__________________
ask the dust
nortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 23:11   #49
dr. Stipančić, kirurg u Novoj bolnici. Nije najšarmantnija osoba na svijetu, ali krajnje pozrtvovan lijecnik
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 03:12   #50
Pohvale dr. Strelecu i doc. Barišiću iz Petrove. Vrhunski stručnjaci i fenomenalni doktori!
maja12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 15:58   #51
za pohvaliti sve sestre i doktore sa intenzivne u dubravi kaj su mi omogucili da sam živ

za pohvaliti doktoricu Srpak sa pulmologije u dubravi + sve sestre jer to su ljudi koji se bave naj težim poslom
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:23   #52
Thumbs up thumbs up!!

Traumatološku bolnicu u Draškovićevoj...
Ležao sam tamo nedavno, prije dva mjeseca..Ovi moji "mesari" u mojoj provinciji nisu znali ni MR očitati kako treba,čovjek nije mogao vjerovati kakav nalaz je dotični doktor napisao.. , odnosno,što mu je sve promaklo..
Naime, ovi moji su me htjeli operirati, sva sreća da sam bio uporan i dospio u Traumatološku...
Što bi bilo da su me ,moji,"rezali",ne želim ni pomišljati..
Sad sam OK.

U svakom slučaju, moja velika zahvala svima,počevši od sestara,tehničara,doktora,čistačica,kuhara, pa do ravnatelja kojem se posebno zahvaljujem...
Ljudi su profesionalci..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:32   #53
Bahtijarevic je u Klaicevoj,majstor zanata,
Davidovski na Šalati, također samo hvala za njega,
Kirac u Vinogrdskoj,el maestre
Be@utyofsilen©e is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:40   #54
Ja u svom mjestašcu imam jako kvalitetnog stomatologa.
trommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 00:00   #55
dr. Duška Markov Glavaš - ORL Šalata
Jedna od divnijih osoba koje znam...svakom svojem pacijentu zna ime kada ga sretne, čak i nakon nekoliko mjeseci. I uvijek ima osmjeh na licu.
nina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:18   #56
tramuntana vjerojatno je mislila na furtingera. covjek je do jaja! mogu ti poslat broj na pm
velika pohvala dr. kuni u sestara milosrdnica, najbolji ginekolog kojeg sam srela. a srela sam ih, vjerujte, dosta.
divan dr. kusic. na onkologiji.
velika pusa sestrama u rodilistu SM i onima u Sarengradskoj. najbolje sestre na svijetu!
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 13:17   #57
..dr Živko Malnar ..jako dobar čovjek i dr..Rebro

i dr. Ožegović, Nova bolnica..operrirao mi je devijaciju septuma..
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 19:15   #58
Sve osoblje splitske neonatologije!

Moja je curka bila tamo 26 dana, veliko im hvala!

__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 08:17   #59
Ortopedska klinika Lovran!
Odjel dr. Laha.Svi liječnici i sve sestre,fizioterapeuti kao i ostalo osoblje (čistačice, i sl.)
Vrhunska medicina, (dva ljeta za redom sam operirala kukove),majstorski tim.
Ostali: sestre, fizio...i t.d. stvaraju tako pozitivnu atmosferu, prisnu...punu optimizma, da čovjek doista nema osjećaj ni da je u bolnici, ni na teškoj i zahtjevnoj operaciji!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 17:56   #60
čuo sam iz nekih izvora da je situacija u bolnici u zadru katastrofa...da se dodavaju po hodniku sa tipom u kolicima i svašta još....
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.