Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2008., 10:32   #81
Quote:
commando9 kaže: Pogledaj post
UMIŠLJENO MULE, NAĐI SI ŽIVOT I GLEDAJ MALO DALJE OD 2 METRA ISPRED SEBE I SVOG ZAJEBANOG SKUTERA KOJI JE NAJJAČE BOŽANSTVO NA OVOM FORUMU, NEMREM VJEROVAT DA TI MISLIŠ DA SI U PRAVU NAKON KAJ TI IGOR.SB KOJI SE KUŽI 100X BOLJE OD TEBE U MOTORE. MALO OHLADI S EXPLOTEROM, I PROBAJ VJEŽBAT GLEDAT DALEKO, A NE 2 METRA, ZA POČETAK PROBAJ 3, PA 4 ITD.
a sad kontra....

gle, ja ne sumnjam u znanje imenjaka mi, ali to da on ne vidi dalje od talijana.... to svakako stoji.....

isto tak i Rebelyyy...

al činjenica je da nisu svi kinezi baš identično isti....
ako mislimo na Baotian, onda jesu, samo je razlika tko je naručitelj (i eventualno kakve zahtjeve o kakvoći je dao), ali sada već imaš dosta ozbiljnu ponudu....
ajmo uzeti za primjer talijane, kad su već tako zakon...
imaš Piaggio mašine (od 125, 250, 400, 500 ccm) koje su potpuno iste i u Apriliji, i Gileri, i Vespi, Peugeotu (neki modeli), a za 50ccm nisam siguran jer se drugačije nazivaju, ali vjerujem da je to opet ista mašina i u Runneru, SR50 i NRGu...
i po čemu se razlikuju po tom pitanju od kineza???
ajmo dalje...
Gilera u Hr ima ponudu od svega 3 modela (Stalker, Runner i Nexus, i dobro sad je došao GP800), Aprilia 5 modela skutera (Atlantic, Mojito, SR50, Sportcity u dvije varijante i Scarabeo), Piaggio je tu ipak car sa kojih 9 modela...
jedan Kymco, kojeg svi smatraju Kinezom (iako po mjestu proizvodnje i jest), ima u ponudi 10 modela, dakle nisu mu ni do koljena Gilera ili Aprilia...
Keeway ima 6 modela, TGB ima 7 modela itd itd...
i po čemu oni tu zaostaju za talijanima???

druga stvar je to što Baotiana ima u milijun verzija...

a da mi je vidjet talijana za te novce da li bi bio kvalitetan, lijep, brz i pouzdan... (za primjer uzeti Piaggio Zip 4T koji košta preko 5000 kn više)
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 11:38   #82
ja jos uvijek cekam

NAĐI MI NEKU STRANICU O XPLORER SKUTERIMA A DA NIJE HR SAJT
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 13:57   #83
eto, to si mogao odma i reci za x plorer a ne pravit od sebe majmuna i od ostalih

ajd bok
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 18:49   #84
Quote:
rebelyyy kaže: Pogledaj post
X-plorer brand je plod rada hrvatske firme stare vec 17 godina na našem tržištu,mogu ti dati broj mojeg servisera pa neka ti on objasnjava

Svaki uvoznik u svakoj zemlji kineske skutere radi pod svojim brandom kao i x-plorer kod nas

Gdje na internetu ima lune osim kod nas jer se rade u longjia tvornici i svaki uvoznik ga radi pod svojim brandom.

Quadro se radi u 10 tvornica u kini i sve se radi pod njihovom brandom quadro to ti je najbolji primjer ,ne postoji quadro tvornica nego sve kupuju u kini u razlicitim tvornicama i stavljaju pod svoj brand

Godine ce pokazati kvalizetu skutera i kvalitetu uvoznika , ali po podacima moto pulsa po prodaji u hr ,x-plorer skuteri su nejprodavaniji u hr

To nesto govori o kvaliteti zar ne?
Jebote... upropastiš svaku temu s jebenim xplorerom.... fakat... neam kaj za reć.. Dobro... ajmo reć da explorer je super i da je cvijetić i biser, ali mogo si se odmah izjasnit, ovak si ispo malo ko neki glupan, a možda nisi, možda je taj explorer ok....Malo probaj mislit prije neg kaj pišeš... Nadam ti se da buš nastavio bolje, a ne pisat gluposti...
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 02:59   #85
STARI TO SU TI SKROZ OK MOTORI TI KINEZI SU PRVO JEFTINI.DJELOVI ISTO.BRATE MENI JE PREŠAO 22000 SAMO ULJE I NIŠTA JOŠ SVIĆU NISAM DIRA.SVI TI KINEZI SU TI RAĐENI PO LICENCI SUZUKIA I MOTORI SU PERI DERI SAMO AKO NISI GLUP PA DA GA DEREŠ LADNOG ITD
electroextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 06:35   #86
kakav sad Suzuki?
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 22:23   #87
Nemoj Boatiana ako zelis vozit, Moj susjed kupio novog 504t i nakon 1 god i jako puno kvarova covjek ga doslovno bacio, ne zeli cut za njega, sad je kupio polovnog Liberty 50 2t i prezadovoljan je.
n_ik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 00:18   #88
dok nakon godinu dana opet ne popizdi i baci i toga u k.....
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 16:12   #89
nije takav lik covijek stariji i vozi motire vec 30g.nego je Boatian stvarno smece, Uvijek i 10god star Talijan bolje nego novi Boatian
n_ik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 17:08   #90
Quote:
n_ik kaže: Pogledaj post
nije takav lik covijek stariji i vozi motire vec 30g.nego je Boatian stvarno smece, Uvijek i 10god star Talijan bolje nego novi Boatian

Normalno da je svaki talijan bolji od baotiana,

Ja imam kineski skuter i nije smece ,nije talijan ali niti toliko ni priblizno ne kosta.Ja sam sa svojim super zadovoljan

Gdje je frajer kupio skuter jer se danas prodaje sve i svasta pod svakakvim imenima?
rebelxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 17:42   #91
kupio je novog Boatiana kod ovlastenog dilera,
Svaki pa i 10 godina star talijan ako je imalo ocuvan je bolji od Kineza, a za iste novce
n_ik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 22:20   #92
ajde nemoj gledati skutere koji nisu u istoj klasi, to ti je kao da uspoređuješ da je merceses star 20 godina bolji od novog opela....
je, ako je S klasa mercedes i ako je Opel corsa... Sve drugo je teški burek... a to je već pitanje dal je bolje staro ili novo...
nemaš baš neku ponudu talijana koji bi se mogli mjeriti sa kinezima (Piaggio Zip, Gilera Stalker) pa onda pogledaj taj skuter 10 godina star pa izjavi ovu istu rečenicu... i naravno nek budu oba dva 4T!

činjenica je da 3-4 godine star baotian možeš nać za kojih 500 kn koliko te samo rega košta, pa je opet velika razlika u cijeni između njega i 10 godina starog talijana...
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 23:04   #93
Rekao sam da je bolje Liberty 50 2T star 10 god nego novi Boatian a cijena im je tu, pod uvijetom da je liberti bar malo ocuvan.
Iza te recenice stojim. A ako malo promislis sto si rekao za 500kn........ sve si rekao. 500kn kosta osrednji djecji bicikl, pa po tome si sam rekao koliko vrijede Kinezi.
n_ik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 11:12   #94
Quote:
n_ik kaže: Pogledaj post
kupio je novog Boatiana kod ovlastenog dilera,
Svaki pa i 10 godina star talijan ako je imalo ocuvan je bolji od Kineza, a za iste novce

Zanima me gdje i tko je uvoznik skutera jel ima jedna lopovska firma u hr bas me zanima jel njihov

Kinezi u danasnje vrijeme imaju sve bolje i bolje skutere zaposljavaju talijanske dizajnere i imaju sve bolju kvalitetu i bacili su sve europske proizvodace skutera doslovno na koljena i svi iz europe bjeze u kinu raditi svoje za sada samo osnovne modele ali za koju godinu će skoro pa sve modele raditi u kini.

Kineski skuteri barem oni kvalitetni su zakon i da nema njih ne bi bilo 50 ccm skutera ispod 15 000kn tako da ne priaj gluposti ne ne generaliziraj stvari

Kineza ti je do 6 mjeseca prodano u hr 6000 kom a jednog piaggia 1900 to sve govori zar ne!
rebelxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 11:35   #95
Quote:
n_ik kaže: Pogledaj post
Rekao sam da je bolje Liberty 50 2T star 10 god nego novi Boatian a cijena im je tu, pod uvijetom da je liberti bar malo ocuvan.
Iza te recenice stojim. A ako malo promislis sto si rekao za 500kn........ sve si rekao. 500kn kosta osrednji djecji bicikl, pa po tome si sam rekao koliko vrijede Kinezi.
kaj to znači da je bar malo očuvan? da je radio 100 km godišnje?
ma nemoj me zajebavat da 2T 50ccm može biti u originalnom stanju nakon 10 godina normalne upotrebe, a to je nekih bar 2000 km godišnje...

a neznam nikog ko ima tak dugo 2T skuter da nije nekaj šerafio po njemu....

i opet ti govorim da uspoređuješ kruške i jabuke... koliko je taj Liberty koštao dok je bio novi? 15000 kn? il sam malo rekao?
Kupi Piaggio za 6-7000 kn (što je opet 2-3000 skuplje od Baotiana) pa onda pričekaj 10 godina i reci da je bolji od novog Baotiana...

a ti si onda rađe za te novce kupi bicikl pa pedaliraj....
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 16:45   #96
Quote:
n_ik kaže: Pogledaj post
Nemoj Boatiana ako zelis vozit, Moj susjed kupio novog 504t i nakon 1 god i jako puno kvarova covjek ga doslovno bacio, ne zeli cut za njega, sad je kupio polovnog Liberty 50 2t i prezadovoljan je.
Moje mišljenje je slijedeće: dobro složen kineski skuter je dugotrajan i uglavnom se ne kvari.
E sad ima tu jedna caka: najčešće je dobro složen nešto skuplji skuter, dakle Sharpy, Rocky, Hero. A ovi manji za 3000 kn se često loše sklope pa se i znaju kvariti. Nije pravilo, sve ovisi o savjesnosti nabavljača koji ih kupuju u kontejnerima pa sklapaju ovdje.

Recimo, ja vozim Rockyja 50 ccm jer mi je simpatičan po pitanju davanju državi, štedljivosti, a i ne ide tako loše. Od 7. mjeseca ove godine prešao sam 7800 km bez težih kvarova (svi kvarovi: žaruljica prednjeg svjetla, semering reduktora, remen koji sam promijenio sukladno pravilima servisiranja nakon 5000 km). Dakle, samo mijenjanje ulja i svjećica i točenje goriva. Jednom sam temeljito oprao filter za zrak. To je sve.

Ključna boljka: akumulator...pali kao grom. Originalni akumulator koji je došao s njim. Zašto? Zato što se vozim na duže pruge pa nikada nije ispražnjen. Klinci naime često pale motore pa se voze 10 minuta i onda stanu pa opet upale i tako dalje. Takav režim kad tad isprazni akumulator, a ako se učestalo akumulator nalazi potpuno ispražnjen, stradaju mu elektrode. Zato je moj akumulator full pun, a ako se vozim na kratke ture, i motor je već ugrijan, palim ga na kurblu.

Boljka 2: crko mi bendiks (elektropokretač, anlaser)...jasno da će crknuti ako se vergla duže od propisane 4 sekunde u komadu, i ako se vergla pod punim gasom pa kad motor primi može doći do oštećenja sustava za električno paljenje. Moj je oriđiđi i radi k'o sat. Nekada, kod jeftinih skutera, prilikom samog sklapanja to ne naprave kako treba pa anlaser bude oštećen.

Boljka 3: rasplinjač. E tu se voli šarafiti uzduž i poprijeko da bi "bolje išao". Nema se šta tu šarafiti. Eventualno ler gas. Nikako ne šarafić za namještanje stehiometrijskog omjera smjese, osim ako se ne zna što se radi.


Dakle ukratko: uz pravilno održavanje, kinez je jednako trajan kao i bilo koji talijan. Ali nije neuništiv i nije savršeno sklopljen. Treba na prvom servisu sve nedostatke prijaviti i ukloniti.
dietrich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 17:15   #97
Quote:
dietrich kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je slijedeće: dobro složen kineski skuter je dugotrajan i uglavnom se ne kvari.
E sad ima tu jedna caka: najčešće je dobro složen nešto skuplji skuter, dakle Sharpy, Rocky, Hero. A ovi manji za 3000 kn se često loše sklope pa se i znaju kvariti. Nije pravilo, sve ovisi o savjesnosti nabavljača koji ih kupuju u kontejnerima pa sklapaju ovdje.

Recimo, ja vozim Rockyja 50 ccm jer mi je simpatičan po pitanju davanju državi, štedljivosti, a i ne ide tako loše. Od 7. mjeseca ove godine prešao sam 7800 km bez težih kvarova (svi kvarovi: žaruljica prednjeg svjetla, semering reduktora, remen koji sam promijenio sukladno pravilima servisiranja nakon 5000 km). Dakle, samo mijenjanje ulja i svjećica i točenje goriva. Jednom sam temeljito oprao filter za zrak. To je sve.

Ključna boljka: akumulator...pali kao grom. Originalni akumulator koji je došao s njim. Zašto? Zato što se vozim na duže pruge pa nikada nije ispražnjen. Klinci naime često pale motore pa se voze 10 minuta i onda stanu pa opet upale i tako dalje. Takav režim kad tad isprazni akumulator, a ako se učestalo akumulator nalazi potpuno ispražnjen, stradaju mu elektrode. Zato je moj akumulator full pun, a ako se vozim na kratke ture, i motor je već ugrijan, palim ga na kurblu.

Boljka 2: crko mi bendiks (elektropokretač, anlaser)...jasno da će crknuti ako se vergla duže od propisane 4 sekunde u komadu, i ako se vergla pod punim gasom pa kad motor primi može doći do oštećenja sustava za električno paljenje. Moj je oriđiđi i radi k'o sat. Nekada, kod jeftinih skutera, prilikom samog sklapanja to ne naprave kako treba pa anlaser bude oštećen.

Boljka 3: rasplinjač. E tu se voli šarafiti uzduž i poprijeko da bi "bolje išao". Nema se šta tu šarafiti. Eventualno ler gas. Nikako ne šarafić za namještanje stehiometrijskog omjera smjese, osim ako se ne zna što se radi.


Dakle ukratko: uz pravilno održavanje, kinez je jednako trajan kao i bilo koji talijan. Ali nije neuništiv i nije savršeno sklopljen. Treba na prvom servisu sve nedostatke prijaviti i ukloniti.

Na skuteru se naprvi nulti servis tj,stavi se prednji kotac zategnu svi vijci i ulije goriva da se vidi kako pali i eventualno podesi karburator nema tu nege logike,ti pricas koda skuter dode u dijelovima i tu ga sklapaju
To svi rade isto i tko zna drzati kljuc u rukama zna uz majstora da mu pokaze sklopiti i skuter
rebelxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 17:25   #98
Smile

Ja necu, ja imam 6mj star Sportcity 250 ie, a ti sezabavljaj s "pouzdanim" Kinezima
n_ik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 00:02   #99
ja imam Keeway 125 ccm, i prezadovoljan sam s njim...kupio ga po preporuci od jednog kolege s ovog foruma i eto...nisam se zaj....samo sto sam sad kupio jači motocikl, pa mi je ovaj jednostavno visak pa ga prodajem...
...da mi žena ima A kategoriju, nebi ga ni prodavao, sto posto... a mozda ga ni ovako ne prodam, pa cu ga odfurat na vikendicu, i tamo cu ga koristiti za do ducana i za voznju po selu...laganini...
__________________
?????lovac na pacijente?????
qsebastian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 11:58   #100
rista imamo isti problem....
ja uskoro mislim kupiti neku "poštenu pilu" a tako mi je žao riješiti se svog 250ccm skutera....

ajmo zajedno razvit taktiku da nam žene polože A kategoriju?
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.