Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2005., 23:07   #41
Re: Re: Re: Suunto ili Casio ProTrek???

Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Koliko sam uspio shvatiti, top modeli se spajaju na comp preko nekakvog hardvera, odnosno punjača jerbo da troše jako puno struje pa ih treba puniti...

Jel to točno il sam nešto krivo shvatio??
mislim da si krivo shvatio, ovaj moj se nemoze spojiti na komp (neki noviji to mogu), koristi obicnu bateriju koja izdrzi oko godinu dana, ovisi koliko koristis svjetlo i kompas.
Metron mi je savrsen jer ima sve opcije koje mi mogu zatrebati, ima kompas koji je jako dobar, visinomjer, barometar, temperaturu, pulsmetar koji je kompatibilan s polarovim remenima. Ima jako zgodnu opciju, a to je da u svakom trenutku na ekranu imas promjenu tlaka u zadnjih par sati. Htio sam uzeti Advisor, ali mi je ovaj bolji zbog metalnog kucista.
Ja sam suunto fan, cak sam si za ronjenje nabavio konzolu i kompjuter suunto.
Kuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:22   #42
Re: Re: Re: Re: Suunto ili Casio ProTrek???

Quote:
Kuna kaže:
mislim da si krivo shvatio, ovaj moj se nemoze spojiti na komp (neki noviji to mogu), koristi obicnu bateriju koja izdrzi oko godinu dana, ovisi koliko koristis svjetlo i kompas.
Meni je zapeo za oko ovaj.

Od ProTreka mi je ovaj oke.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:29   #43
Quote:
seti kaže:
citat iz zbirke prakticnih savjeta "kako zavesti modernu lara- croft djevojku" (navodno kruzi tako nesto po podzemlju imf-a):
"... a na ruku OBAVEZNO zakopcat ogromni sportski sat sa miljon funkcija; narocito ronilacki i alpinisticki dobro prolaze..."

Khm... Znao sam da ćeš iskočit.
Da ne znam o čemu se radi... proglasijo bi te dadinim pažom!

Btw; sad mi je sa ovom opaskom o mišićavim muškim rukama i pičkastom satu skoro potpuno poremetila planove sa Suuntom. Oma mi dođe da kupim ProTreka (možda i dva), stavim ruku na njih (umjesto njih na ruku) i upišem se u teretanu.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 01:43   #44
Re: Re: Re: Re: Re: Suunto ili Casio ProTrek???

Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Meni je zapeo za oko ovaj.

Od ProTreka mi je ovaj oke.
ja bi ipak uzeo suunto
ovaj ima punjac vjerojatno zbog gps-a posto gps-ovi strasno trose baterije, makar je upitno koliko je koristan gps na njemu.
sto se velicine tice, nije niti moj metron minijaturan, poprilicna cigla, vec je sav izgreban posto stalno lupam s njim.
Kuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 23:19   #45
Wink

Mislim da ti je najbolje uzet Suunto, ja imam Suunto M9 i fakt sam zadovoljan njime (može se i spojit na komp)
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 21:57   #46
Znali ne netko gdje se u hrvatskoj može kupiti SUUNTO

Hvala

Vanja
cocoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 22:21   #47
Quote:
cocoman kaže: Pogledaj post
Znali ne netko gdje se u hrvatskoj može kupiti SUUNTO
Hvala
Vanja
pogledaj www.suunto.hr
Kuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 19:16   #48


prastari topic!
u međuvremenu su izvisila oba... kupio sam 'forerunner 305'.
najbolje od svega je što ovaj uopće ne pokazuje sat, zapravo pokazuje al ga je teško nać, pa tako i dalje škicam sat na mobitelu...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 19:56   #49
Na suunto.hr nema ono kaj tražim, suunto t3

pronašao ga u austriji....htio bi ga kod nas probat prije nego sto naručim
cocoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 19:24   #50
Quote:
cocoman kaže: Pogledaj post
Na suunto.hr nema ono kaj tražim, suunto t3

pronašao ga u austriji....htio bi ga kod nas probat prije nego sto naručim
iglu sport?
Kuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:54   #51
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post


prastari topic!
u međuvremenu su izvisila oba... kupio sam 'forerunner 305'.
što nam kažu iskustva... ima li kakvijeh savjeta glede navedenog? stigao je i na moju rukicu...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 14:59   #52
- nema lock out funkciju tipkica pa se štoperica zna zgasit 'sama od sebe'
- nema altmetar (berem ne pokazuje visinu dok ti je na ruci, poslije kad ga spojiš na comp, tc ti pokaže sve uključujući i visinu)
- prvi konektor s lijeva potamni (oksidira) pa zna radit sranja kod spajanja sa compom. treba ga malo zastrugat da se ispolira i pri korištenju nije loše zaljepit nekakav komadić dak tejpa preko konektora.
- baterija ne izdrži dulje od 8, 9 sati tako da na dugačkim utrkama postaje polukoristan.

eto.
osim toga je sasvim oke!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 00:20   #53
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
- nema altmetar (berem ne pokazuje visinu dok ti je na ruci, poslije kad ga spojiš na comp, tc ti pokaže sve uključujući i visinu)
kako misliš nema? ima (grade), to mi je najdrži dio za bajk i, iako nije barometarski, nešto govori... odmah sam si stavila grade na display za biking....pa za svaki slučaj skinem 1-2% da se ne ufuram previše u svoju snagu... u nedjelju sam samo gledala u uricu na usponima na kojim ispuštam dušu...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 01:02   #54
ispričavam se.
ima visinometar.
al ne baš najbolji pa se ne da koristit u orijentaciji.
ima svrhu tek kad se spoji na comp pa vidiš di si sve bio...

grade je kosina u postocima, ako se ne varam...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 09:20   #55
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
ispričavam se.
ima visinometar.
al ne baš najbolji pa se ne da koristit u orijentaciji.
ima svrhu tek kad se spoji na comp pa vidiš di si sve bio...

grade je kosina u postocima, ako se ne varam...
je. elevation bi bio apsolutna brojka, al meni za paciklo baš postoci trebaju...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 09:29   #56
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
...

eto.
osim toga je sasvim oke!
e, još da podijelim ztobun jučerašnju frustraciju. instalirala sam tc u firmi i kad sam ga htjela sinkat, javio mi je grešku u komunikaciji, iako je bilo jasno nema problema s tim... dođem doma navečer, a ono isti klinac.
elem, nakon 10 minuta konzultiranja googla, odlučim se dilitnut neke trackove koje sam okolnim putem ubacila u kurseve. Naime, htjedoh vidjet može li se fr koristit i za planinarenje i dokučila da uz malo truda može, al s naknadnim sink-problemima).
netom po brisanju istih sve je proradilo... sad još moram taj dio razraditi...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 12:28   #57
Hr web za Suunto jer http://www.planetsport.hr/index.cgi?m=6&c=215

Osim u Igluu, mogu se pronaci i u Intersportu, TurboSportu, Hervisu itd. Popis prodajnih mjesta ima na tim stranicama gore.

Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 16:33   #58
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
e, još da podijelim ztobun jučerašnju frustraciju. instalirala sam tc u firmi i kad sam ga htjela sinkat, javio mi je grešku u komunikaciji, iako je bilo jasno nema problema s tim... dođem doma navečer, a ono isti klinac.
elem, nakon 10 minuta konzultiranja googla, odlučim se dilitnut neke trackove koje sam okolnim putem ubacila u kurseve. Naime, htjedoh vidjet može li se fr koristit i za planinarenje i dokučila da uz malo truda može, al s naknadnim sink-problemima).
netom po brisanju istih sve je proradilo... sad još moram taj dio razraditi...


kako misliš ''okolnim putem ubacila''?
skinula sa neta ili jednostavno prošla i sejvala?

graška u komunikaciji ti se uglavnom zna pojaviti zbog onog lijevog konektora koji oksidira.
očisti ga i ne bi trebala imati problema...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 11:07   #59
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
kako misliš ''okolnim putem ubacila''?
skinula sa neta ili jednostavno prošla i sejvala?

graška u komunikaciji ti se uglavnom zna pojaviti zbog onog lijevog konektora koji oksidira.
očisti ga i ne bi trebala imati problema...
nije kontakt. fr ima 2 dana. kao što rekoh, izbrisala 2 tracka i riješila problem.
elem, podrijetlo ta dva tracka...
ozijevu .plt datoteku (neka lutanja po krku) konvertirala u .gpx datoteku, a onda istu dalje konvertirala u .tcx datoteku (mogla sam samo postupno aš .tcx jošte nije dovoljn o raširen) te importirala kao course, da vidim mogu li ić' na planinarenje i fr korsititi kao "normalni" gps.
elem, stvar vunkcionira, ali poslije radi probleme kod sinkanja...
kad nađem vremena probati ću jednostavnije doći do mogućnosti da pripremam trackove na oziju. bilo mi je bitno da vidim je li moguće. eto, jest.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 12:07   #60
Može li netko napisati rang cijena spomenutih satova?
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.