Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 15:04   #201
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
E vidiš, to sam zaboravila provjeriti . Nisam ga vidila, ali nisam baš sve ni obišla pomno, jer su se cure gurale, a ja se ne mogu u gužvi koncentrirati...ali budem, AM mi je u kvartu, pa bum išla pred kraj radnog vremena da mogu u miru sve opservirati.
Meni je isto u kvartu, ali ja ne mislim jos ici i to radi razloga koji si navela
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:06   #202
čekajte malo, zar u AM ima Douglas?!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:06   #203
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a kakva je kvaliteta sephora marka?
i di je douglas?
hvala
najblizi douglas nam je u grazu, ne znam jel ima u sloveniji, ne sjecam se da sam ga vidjela, ali tamo ionak ne bih isla
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:07   #204
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
čekajte malo, zar u AM ima Douglas?!
nema.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:07   #205
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Meni je isto u kvartu, ali ja ne mislim jos ici i to radi razloga koji si navela
Hehehe, mislim da možemo uskoro potpisati bankrot. Oduvijek sam bila zahvalna na činjenici kak u Sigetu nema nekih šoping mjesta, i sad sam naježila
Mene je dečko odvukao, bio je znatiželjan, ustvari vidio je neku reklamu za jeftine cipele po 150 kn pa smo išli, iako se paranoično bojim gužva. On je još sinoć otišao vidjeti neke okvire u optici oko 21,30 i kaže da je bilo čist pristojno za prošetati
Stari mi je jutros bio u Konzumu i kaže da nema više gužve.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:14   #206
Idem danas malo window shopingirat.

Meni je 2 stanice tramvajske udaljen. Strah me da će mi se sviđat.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:23   #207
nema narsa u am-u.joj vidjela sam danas u jutarnjem da se zara otvara u du,os,st i ri,i još planiraju dućana u zg,čim nađu adekvatan prostor
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:54   #208
kakve su sephorine maskare ako neko zna ????
__________________
žiwi život i ne pitaj ništa
niveabody is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 16:11   #209
jel išao tko danas u am? zanima me kakvo je stanje..kažem kupila sam 3 majice jer nisam stigla cijeli am proć a i postala je sve veća gužva pa sam se na kraju pokupila.. htjela bih prek vikenda otić al pretpostavljam da će to bit nesnosno kad cijeli zg navali... pa pitam kak je danas??
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 19:12   #210
evo ja sam se sad vratila. Uzas to je takva guzva(pogotovo u zari), samo sam prosetala i vidjela kaj ima i odlucila da cu se vratiti za tjedan dana kad se smiri i kad cu na miru moci isprobati odjecu. Ovo nema smisla ici sada...prava ciganija...ali ne trebate se bojati da ce vam krpice nestati sa polica jel sam danas slusala na obitelsjkom da imaju oni hrpu robe i da se svaki dan police iznova pune.
Uglavnom ima dobrih stvari.
enigmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 21:15   #211
Išla sam danas iza posla oko 16.30 i bila je grozna gužva...u stvari išla sam samo na kavu i jedva smo našli stol, a na konobara smo čekali 25 min.
Sve u svemu super arhitektura zgrade, a ostalo bez veze. Bila sam samo u Sephori koja je razvikana bez pokrića.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:04   #212
moze mi ko reci imaju li miss sixty i diesel i kakvi su topshop i replay?
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:13   #213
nema dućana s odjećom miss sixty i diesel,samo cipele i nakit.u replay sam ušla i izašla ,ništa posebno,čak nema ni nekih sniženja.. topshop je odlčan,sve ima i velik je dosta.
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:19   #214
a gdje u zagrebu ima m.sixty i diesel? planiram krajem devetog u zg u shopping pa da se znam otprilike orjentirati. radi li AM i nedjeljom normalno ili skraceno?
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:20   #215
nedjeljom do 9
diesel imaš u frankopanskoj, tkalčićevoj, u gundulićevoj asesoar
m sixty u kaptol centru s levisom al je neki jadan dućan, nisam bila nikad tak pričaju
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:21   #216
Jučer sam obišla apsolutno sve. Uopće nije istina da je na 6 etaža, tri su etaže s trgovinama, na jednoj je Konzum i garaže, a ostale dvije etaže su garaže.

Zara - apsolutno razočaranje. Prošlogodišnja roba, neki artikli su bili već vidno oštećeni na policama, na jednoj košulji izvana piše 100% svila, na ušivnoj etiketi unutra piše 100% poliester. Modeli su im očajni, većina robe doista izgleda socijalno i nikako ne može funkcionirati na vama ako ste poslovna žena. Krpica za curice ima ko u priči.

Replay - oskudan, skup, sve nešto krpasto. Odjeća za narkomanke manekenke i hohštaplerice. Neki topić na kojem sjajastim piše Replay i taj se neukusni natpis vidi iz svemira - skoro 1000kn. Baš gay.

New Yorker - užasno jeftina roba, sve izgleda ko nešto što bih obukla za tjelesni u školi.

Meex ili kako već - našla sam par zgodnih stvari, ali većih brojeva od 38 skoro pa ni nemaju, a ja sa svojim metar osamdeset i atletskom građom ne stanem u to

Shoe-Be-Do - bolji je onaj u Gajevoj, ovaj ovdje izgleda ko parada smješnih cipela, pol marki koje zastupaju fali.

Jegerstar - jedina svjetla točka. 20% popusta na sve cipele i sve oblike plaćanja, ubola sam si divne Fly cipelice za više od 150kn jeftinije.

U Deichmann ili kako se već zove nisam mogla ući jer cijeli dućan miriši po plastici. Cipele ne da su očajne, nego to nebi najgorem neprijatelju dala da na papke nazuje. Esprit ima lijepih komada, ali ništa elegantno. Naime, predajem na fakultetu i ne mogu na posao dolaziti obučena kao šmizla.

Tresla se brda, rodio se miš. Hrpa prnja za male novce, pošten komad odjeće od nekog finijeg materijala nisam vidjela, zaobilazim Avenue Mall u širokom luku ubuduće.
The Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:39   #217
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
nema.
i mislila sam ali sam te krivo skuzila pa eto zabuna
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:41   #218
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
najblizi douglas nam je u grazu, ne znam jel ima u sloveniji, ne sjecam se da sam ga vidjela, ali tamo ionak ne bih isla
Ima u Lubljani u City parku u sklopu BTCa.
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:15   #219
ja neću ići dok ne prođe barem dva tjedna. Uostalom sve je to (osim Zare) već viđeno, a centar grada meni (tradicionalistu ) ostaje i dalje najdraže mjesto za shopping. OK, znam da je u takvim centrima sve na jednom mjestu, nemaš brige sa parkingom, al ipak...Grad ima svoj šarm
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:25   #220
Quote:
The Whale kaže: Pogledaj post
U Deichmann ili kako se već zove nisam mogla ući jer cijeli dućan miriši po plastici.


nego, danas je čak i hitna dežurala pred avenue mallom..
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.