Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2007., 20:07   #1
Huligani u Srbiji

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=340482
Lampard#8 is offline  
Old 25.02.2007., 20:08   #2
ma tko će drugi nego oni, seljačine
Lampard#8 is offline  
Old 25.02.2007., 20:24   #3
nije lako zivit na istoku,mada divljanja ima svuda....oni koliko kukaju da ih ostali mrze,sami sebe smrdi najvise mrze!!

plus sad su sami, ostavise ih "vekovna" braca crnogorci!!
BostonCroat is offline  
Old 25.02.2007., 20:36   #4
Nek se biju, manje ih ostane
MEP is offline  
Old 25.02.2007., 22:01   #5
to je kod njih normalno i mi tu zaostajemo za njima dosta. pogotovo što se oni susreću u više sportova. košarka, nogomet, rukomet...a i oba kluba su iz istog grada pa je veća šansa za obračune
soulcrew is offline  
Old 25.02.2007., 23:55   #6
maloljetnička razodonoda
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 26.02.2007., 00:33   #7
Ima toga i kod nas nažalost...
Srećom sve manje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 26.02.2007., 03:45   #8
Nista novo, nista neuobicajeno.
H.k.G. is offline  
Old 26.02.2007., 08:32   #9
Ovo mi je oduvijek imponiralo.
Ovako zestok sukob (od pamtivjeka je tako) dvaju skupina iz istog grada.
Jebote Beograd je bojno polje tijekom normalnih dana...a kad dodje tekma sviraju sirene.

Najjaca mi je ona sora u Pioniru prije par mjeseci za vrijeme tekme Zvezda-PAOK (mislim da je PAOK)...kad su Grobari dosli navijat za PAOK i krenula opca makljaza izmedju Delija, murije i Grobara.

Tako nesto je kod nas SF...
Ante Balboa II. is offline  
Old 26.02.2007., 18:59   #10
derbi ko derbi, nisu oni ništa gori i lošiji od svih ostalih.
dudu is offline  
Old 26.02.2007., 19:04   #11
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Najjaca mi je ona sora u Pioniru prije par mjeseci za vrijeme tekme Zvezda-PAOK (mislim da je PAOK)...kad su Grobari dosli navijat za PAOK i krenula opca makljaza izmedju Delija, murije i Grobara.

Tako nesto je kod nas SF...
to je tako debilno...on mlati svog sugrađanina ili državljanina, pazi, radi nekoga iz druge države, to treba stvarno bit debilčina...
 
Old 26.02.2007., 19:27   #12
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
to je tako debilno...on mlati svog sugrađanina ili državljanina, pazi, radi nekoga iz druge države, to treba stvarno bit debilčina...
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 26.02.2007., 23:43   #13
PARTIZAN DO GROBA!!!!
TheLegend is offline  
Received Infraction
Old 27.02.2007., 01:59   #14
Quote:
TheLegend kaže: Pogledaj post
PARTIZAN DO GROBA!!!!
ili samo do baniranja...
__________________
"Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds!"
al rijeka is offline  
Old 27.02.2007., 02:05   #15
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Ovo mi je oduvijek imponiralo.
Ovako zestok sukob (od pamtivjeka je tako) dvaju skupina iz istog grada.
Jebote Beograd je bojno polje tijekom normalnih dana...a kad dodje tekma sviraju sirene.

Najjaca mi je ona sora u Pioniru prije par mjeseci za vrijeme tekme Zvezda-PAOK (mislim da je PAOK)...kad su Grobari dosli navijat za PAOK i krenula opca makljaza izmedju Delija, murije i Grobara.

Tako nesto je kod nas SF...
Pa, nije to karakteristika samo Beograda. Sarajevo je bilo u opsadnom stanju (navodno je još uvijek) svaki put kad su igrali Željo - Sarajevo. Prije rata je to uvijek bio dernek, neusporedivo s gostovanjima Dinama ili Zvezde. Bio sam dolje, čini mi se 2002. i taman uspio potrefit razdoblje kad je bila ta tekma. Nakon tekme zaustavili tramvaj i izvadili ga iz tračnica Ostatak sam išao pješke jer tramvajski promet nakon tog "incidenta" i nije bio tako brzo normaliziran

A koliko čujem nedavno su na Koševu problem jarka koji odvaja teren i tribine da navijači ne bi uletali u teren kad im se svidi, riješili skelama kao u dobra stara rimska vremena. Sad kako su unijeli skele na tribinu ostaje malo nejasno
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 27.02.2007., 15:17   #16
Quote:
Igrač preorao fudbalski teren

Bivši član amaterskog fudbalskog kluba Mramor, Slavomir Milinović, traktorom je preorao teren stadiona nakon što su članovi uprave odlučili da mora da napusti klub.
Slavomir Milinović je posle napuštanja kluba otišao do porodičnog imanja gde je je uzeo traktor i preorao teren kako više niko na njemu ne bi mogao da igra fudbal.
Ljudi koji žive blizu terena pozvali su policiju kada su čuli buku traktora koja dolazi sa stadiona.
Bivši fudbaler kluba iz Niša uhapšen je i optužen za uništavanje tuđe imovine.
Nisu tamo samo navijaci malo ćuk-ćuk
Ante Balboa II. is offline  
Old 27.02.2007., 15:23   #17
Ja san ovo jučer ubra u Jutarnjem i skoro pa sa stolice. Ovaj dio je urnebes:
Quote:
Bivši član amaterskog fudbalskog kluba Mramor, Slavomir Milinović
MEP is offline  
Old 27.02.2007., 17:57   #18
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Pa, nije to karakteristika samo Beograda. Sarajevo je bilo u opsadnom stanju (navodno je još uvijek) svaki put kad su igrali Željo - Sarajevo. Prije rata je to uvijek bio dernek, neusporedivo s gostovanjima Dinama ili Zvezde. Bio sam dolje, čini mi se 2002. i taman uspio potrefit razdoblje kad je bila ta tekma. Nakon tekme zaustavili tramvaj i izvadili ga iz tračnica Ostatak sam išao pješke jer tramvajski promet nakon tog "incidenta" i nije bio tako brzo normaliziran

A koliko čujem nedavno su na Koševu problem jarka koji odvaja teren i tribine da navijači ne bi uletali u teren kad im se svidi, riješili skelama kao u dobra stara rimska vremena. Sad kako su unijeli skele na tribinu ostaje malo nejasno
Sto se tice tih stvari Sarajlije su uvijek bile na prvom mjestu
Al danas u BiH taj primat drze Zenicani, tj. Robijasi.
H.k.G. is offline  
Old 28.02.2007., 13:23   #19
Pa nije ništa posebno niti ništa čudno. Ima ovakvih rivaliteta koliko hoćeš u svijetu
juanpablom is offline  
Old 01.03.2007., 01:49   #20
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
Pa nije ništa posebno niti ništa čudno. Ima ovakvih rivaliteta koliko hoćeš u svijetu
U svijetu itekako... Argentina, Italija, Engleska...
H.k.G. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.