Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2007., 11:24   #81
što bi reko pokojni spajić: ma živijo rođo! jebe se mene kolko ljudi će ić, meni je bitno da ja odem, a oće li nas gori bit 2-4-10 ijada meni je nebitno. to što je srijeda neznači da su svi potrošili cijeli godišnji a to što nemamo primanja ko oni, ne znači da neki nisu štedjeli cijele godine

a ako imaš neku konkretnu i korisnu informaciju samo daj
__________________
vozi tangentom po točki infleksije

Zadnje uređivanje Bilobrkster : 28.08.2007. at 15:08.
Bilobrkster is offline  
Old 28.08.2007., 13:33   #82
da.....idite vi........al gore nema zajebavanja..........engleski navijaci su to..........da vidimo kako ce ko sta usrat..........ziv se nece vratiti
nar.kO is offline  
Old 28.08.2007., 15:13   #83
pa ko gori ide namjerno pravit nerede ne treba ni ić
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 28.08.2007., 22:22   #84
jeli netko možda pravija troškovnik za put kombijem
__________________
....piva i nije neki alhohol..........
bakero is offline  
Old 29.08.2007., 11:41   #85
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
a ako imaš neku konkretnu i korisnu informaciju samo daj
20.9. počinje online rezervacija karata preko hns-a
dsztrrezt is offline  
Old 29.08.2007., 13:05   #86
Quote:
dsztrrezt kaže: Pogledaj post
20.9. počinje online rezervacija karata preko hns-a
ajme da bar to ne bude u stilu rezervirajte kartu 20.9. a jeste li dobili kartu znat cete 3 dana prije tekme. treba kupit kartu za avion/bus/vlak/brod...

a di si to pročita?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 29.08.2007., 16:09   #87
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
ajme da bar to ne bude u stilu rezervirajte kartu 20.9. a jeste li dobili kartu znat cete 3 dana prije tekme. treba kupit kartu za avion/bus/vlak/brod...

a di si to pročita?
frend mi reko, samo ti sve rezerviraj a karte ces lako[ti ces uplatit/hns ce pokupit broj predbiljezbi/narucit/i dostavit ce ti na kucnu adresu(dostava ce bit 50 kn al eto)]...
dsztrrezt is offline  
Old 29.08.2007., 16:55   #88
Quote:
dsztrrezt kaže: Pogledaj post
frend mi reko, samo ti sve rezerviraj a karte ces lako[ti ces uplatit/hns ce pokupit broj predbiljezbi/narucit/i dostavit ce ti na kucnu adresu(dostava ce bit 50 kn al eto)]...
ma jebes 50kn, meni je bitno da ja tu kartu dobijem hvala za info vi ostali se nemojte prijavit tako da meni bude veća šansa
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 30.08.2007., 12:33   #89
Ljudi, bit će karata... ne brinite. A inače je poštarina 40kn a ne 50 (City express).. HNS će prodavati karte preko tvrtke Dekod - pa to i sada rade za domaće utakmice a radili su i za Fifa 2006.
A šta se tiče Sarajeva, iznenadilo me da nas je bilo i toliko s obzirom na netrpeljivost..
Loreb is offline  
Old 30.08.2007., 14:09   #90
Quote:
Loreb kaže: Pogledaj post
Ljudi, bit će karata... ne brinite. A inače je poštarina 40kn a ne 50 (City express).. HNS će prodavati karte preko tvrtke Dekod - pa to i sada rade za domaće utakmice a radili su i za Fifa 2006.
A šta se tiče Sarajeva, iznenadilo me da nas je bilo i toliko s obzirom na netrpeljivost..
e ovakve upise volim

a sad me kopka jedna druga stvar, kupovina prijevoznih karata preko neta. imamdeviznu karticu od pbza. treba li mi još štogod ili... mogu li s njom u minus?

ajmo hrvatska!!!

inače evo moj prijedlog navijačke pjesme za na wembley- u stilu one hajdukove protiv rijeke:

mi sa repkom
repka s nama
engleska nam
pod nogama
ajmo hrvatska
ajmo do kraja
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 30.08.2007., 14:50   #91
jel zna netko kolko kosta trajekt (povratna) Calais-Dover ako bi se islo kombijem (9 osoba)..Ima negdje na netu da je oko 140 eura, al ako je netko bio nek napise tocno...

ajde vi koji ste bili na Arsenalu kombijem napisite par dojmova i savjeta s puta...

thnx
cropduster is offline  
Old 04.09.2007., 20:54   #92
Ja kupio danas iz Ljubljane preko easyjeta od 19.11. do 24.11. (ponedjeljak - subota) za 135 € po osobi uključujući sve takse i davanja. Mislim da je to sada najjeftinije i najpraktičnije pa požurite.
Steinbrenner is offline  
Old 04.09.2007., 20:56   #93
nego gdje kupit šal od irske i dres od celtica? treba to nabavit prije odlaska tamo
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 05.09.2007., 08:44   #94
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
e ovakve upise volim

a sad me kopka jedna druga stvar, kupovina prijevoznih karata preko neta. imamdeviznu karticu od pbza. treba li mi još štogod ili... mogu li s njom u minus?

devizna - pretpostavljam da je to visa electron. Ja nisam uspijevao s njom. mislim da ti ipak treba klasična kreditna kartica (master, visa, diners, amex..)
Loreb is offline  
Old 05.09.2007., 15:58   #95
Quote:
steinbrenner kaže: Pogledaj post
Ja kupio danas iz Ljubljane preko easyjeta od 19.11. do 24.11. (ponedjeljak - subota) za 135 € po osobi uključujući sve takse i davanja. Mislim da je to sada najjeftinije i najpraktičnije pa požurite.
nekome u blizini slovenije možda, al meni iz splita i ne baš. ja preko kolna mogu za 176€ al se mislim da od kolna do londona odem vlakom ispod la manchea
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 05.09.2007., 16:25   #96
Quote:
steinbrenner kaže: Pogledaj post
Ja kupio danas iz Ljubljane preko easyjeta od 19.11. do 24.11. (ponedjeljak - subota) za 135 € po osobi uključujući sve takse i davanja. Mislim da je to sada najjeftinije i najpraktičnije pa požurite.
He, he, vidimo se u avionu i tam i nazad. inače ja sam kupio još u 7. mjesecu za 60 eura povratnu za iste letove.
Tuvix is offline  
Old 05.09.2007., 22:41   #97
Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
He, he, vidimo se u avionu i tam i nazad. inače ja sam kupio još u 7. mjesecu za 60 eura povratnu za iste letove.
Eh, tada se još ni sa kim nisam mogao dogovorit za to pa sam mislio da neću ni ić. Sad kad se sve sredilo, karta je skuplja
Nema veze, sada još samo da je negdje jeftine karte sredit i možemo se počet pripremat za
Steinbrenner is offline  
Old 09.09.2007., 16:26   #98
Let sa Balatona Rayan air do Londona i nazad 100eur sa svim davanjima i taksama . Jos prije nekoliko dana je cijena bila 20eur vjerovali ili ne za povratnu kartu sa svim davanjima , ali je u meduvremenu poskupilo.
toniST is offline  
Old 09.09.2007., 21:52   #99
engleska, engleska...
imamo prije toga još jedno vruće gostovanje, misli li itko ići u makedoniju...
dr. van Nostrand is offline  
Old 10.09.2007., 00:11   #100
Quote:
subaru14 kaže: Pogledaj post
Baš lipo...Ali di kupit ( rezervirat) karte, na Wembleyu ih još nema. Ima ih ovde i nenormalno su skupe
Treba otplatiti gradnju Wembleya, "malo" su prekoračili rokove i predviđene troškove gradnje.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.