Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Ja imam...
manje od 15 godina 3 2.61%
15-20 godina 25 21.74%
20-25 godina 42 36.52%
25-30 godina 30 26.09%
30-35 godina 7 6.09%
više od 35 godina 8 6.96%
Glasovatelji: 115. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 20:05   #21
edge je upao u grupu samnom
Veko32 is offline  
Old 12.01.2009., 20:13   #22
au nebi ja preko tri banke imao... au koliko let imate..
__________________
sami protiv svih

since 1987...
shark attack is offline  
Old 12.01.2009., 20:18   #23
Quote:
Beetlejuice kaže: Pogledaj post
Pivu donesem Spitki i još nekolicini, a vas ostale nabijen na kuratz
Hladna karlovacka. Zahvaljujem.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 12.01.2009., 20:39   #24
kad se vec spominju pive uvik me jedna stvar zanimala
na reklami uvik spominju kako je ozujsko najprodavanija hrvatska piva.pa eto mene zanima jeli vi na sjeveru stvarno pijete to pivo jer ga ovde ne pije niko,bas niko
hvala na odgovoru
inace 20!!
nevolja is offline  
Old 12.01.2009., 20:41   #25
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
kad se vec spominju pive uvik me jedna stvar zanimala
na reklami uvik spominju kako je ozujsko najprodavanija hrvatska piva.pa eto mene zanima jeli vi na sjeveru stvarno pijete to pivo jer ga ovde ne pije niko,bas niko
hvala na odgovoru
inace 20!!
Kako tko, ja pijem Pan kad mogu birat, klizi niz grlo pa mogu više popit, žuja mi je definitivno jedno od lošiji. Ono, rokne se par panova po gradu, i onda do Royala na Velebitsko pa na tekmu. Mamu im jebem i zakonu, sad ću još i tradiciju morat mijenjat
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Old 12.01.2009., 20:44   #26
Quote:
Lihtenfalner kaže: Pogledaj post
Kako tko, ja pijem Pan kad mogu birat, klizi niz grlo pa mogu više popit, žuja mi je definitivno jedno od lošiji. Ono, rokne se par panova po gradu, i onda do Royala na Velebitsko pa na tekmu. Mamu im jebem i zakonu, sad ću još i tradiciju morat mijenjat
pod sjever sam mislio sjever drzave(ako se nismo razumili)
ma bia sam ovi vikend malo vanka u zagreb i vidia sam da ljudi piju pan(iako je sranje tesko)ali ponovo nevidin to ozujsko(nebi da neprijatelju da pije to) koje je najprodavanije pivo.
ma karlovacko majka
nevolja is offline  
Old 12.01.2009., 21:00   #27
11
Ono is offline  
Old 12.01.2009., 21:03   #28
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
pod sjever sam mislio sjever drzave(ako se nismo razumili)
ma bia sam ovi vikend malo vanka u zagreb i vidia sam da ljudi piju pan(iako je sranje tesko)ali ponovo nevidin to ozujsko(nebi da neprijatelju da pije to) koje je najprodavanije pivo.
ma karlovacko majka
Nisam ni ja mislio na sjever ko tribinu jer ja nisam sa sjevera
Nije Pan sranje teško, po meni su karlovačko i žuja isto smeće, al kad se pije smeće, rađe pijem svoje dok kad mogu birat, pijem pan, kaj se tekmi tiće, kaj se pravih cugi u bircevima dalje od tekmi tiće, pije se većinom stella i becks, kilkenny u mallu i Guinnes u Tkalči, kad se baš oće uživat u tom pehrambenom artiklu
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Old 12.01.2009., 21:11   #29
ma Heiniken je najbolja piva
PotpunoNormalan is offline  
Old 12.01.2009., 22:00   #30
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
11
tlinaest.

aj po pivu
Zeberdee is offline  
Old 13.01.2009., 01:31   #31
23
__________________
...što je više lome, ja je volim jače...!
Hercboy is offline  
Old 13.01.2009., 07:46   #32
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
pod sjever sam mislio sjever drzave(ako se nismo razumili)
ma bia sam ovi vikend malo vanka u zagreb i vidia sam da ljudi piju pan(iako je sranje tesko)ali ponovo nevidin to ozujsko(nebi da neprijatelju da pije to) koje je najprodavanije pivo.
ma karlovacko majka
Pijem Becks, Heinekein i Bavariu. A Žuja je ono kao CocaCola, ono kad ne znaš šta bi pio - Žuju.

Ovih mojih oko 90% pije Žuju.
Veko32 is offline  
Old 13.01.2009., 08:37   #33
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
kad se vec spominju pive uvik me jedna stvar zanimala
na reklami uvik spominju kako je ozujsko najprodavanija hrvatska piva.pa eto mene zanima jeli vi na sjeveru stvarno pijete to pivo jer ga ovde ne pije niko,bas niko
hvala na odgovoru
inace 20!!
O da pije se žuja, to mi je bazna piva, doduše nije kvaliteta ali žuja je ono must have u frižideru.
prof. Ivanković is offline  
Old 13.01.2009., 10:06   #34
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
11
konacno da i ja od nekog zasluzim pivu.....
 
Old 13.01.2009., 10:22   #35
24



@nevolja: većina ljudi si za doma kupuju žuju, a vani u bircu uvijek tražim velebitsko, ako ga ima. iako ga daju na kapaljku

@lihten.: ne samo da će nam mijenjat tradiciju, nego će nas skroz mijenjat
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 13.01.2009., 10:31   #36
26 jos sljedecih mjesec dana

Inace presao na karlovacko u zadnjih godinu, dve. Ako nemaju Guinness naravno.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Old 13.01.2009., 10:32   #37
Quote:
Lihtenfalner kaže: Pogledaj post
Kako tko, ja pijem Pan kad mogu birat, klizi niz grlo pa mogu više popit, žuja mi je definitivno jedno od lošiji. Ono, rokne se par panova po gradu, i onda do Royala na Velebitsko pa na tekmu. Mamu im jebem i zakonu, sad ću još i tradiciju morat mijenjat
Mi u Panu noge peremo
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Old 13.01.2009., 10:52   #38
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Pijem Becks, Heinekein i Bavariu. A Žuja je ono kao CocaCola, ono kad ne znaš šta bi pio - Žuju.

Ovih mojih oko 90% pije Žuju.
aha,sada mi je jasno zasto je zuja najprodavanije pivo.ovde u dalmacije nije popularno niti malo,mozda je vasa zuja bolja od nase
nevolja is offline  
Old 13.01.2009., 11:39   #39
ne poznajem osobu koja pije ozujsko. karlovacko je zakon od ovih popularno-narodnih pivi.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 13.01.2009., 11:43   #40
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
ne poznajem osobu koja pije ozujsko. karlovacko je zakon od ovih popularno-narodnih pivi.
to je zato kaj nisi odraso u zg predgrađu, di svaki klošar pred dućanom žica za žuju koju kunu i onda si uzme pol kile žuje za doručak, ručak i večeru
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.