Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2013., 22:30   #1
Osteohondroza

Pozdrav, imam 38 god i u posljednjih god dana mi se sve više pojačavaju bolovi u donjem dijelu leđa do te mjere da dan na poslu (koji mi je btw fizički vrlo naporan, dizanje tereta, rad u različitim položajima, čučanje, klečanje i sl) jedva izduravam uz ketonale.
U zadnjih par tjedana je sve gore, nije me još nikad zakočilo da se nemogu mrdnut ali osječam pogoršanje.Moj liječnik o.p. me je poslao na rengen kralježnice i evo scan nalaza, sliku neizdaju nego samo ako donesem cd onda mi ju snime



Moj doc ne radi do drugog tjedna a i ja nemogu prije tog dobit slobodno pa bih molio ako se netko kuži u ovo područje da mi malo objasni ovaj nalaz.
Hvala!
__________________
BOLJE DA SAM PARANORMALAN NEGO NENORMALAN !!
boom-bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 21:45   #2
Laički - uznapredovale degenerativne promjene kralježnice. Ne znam može li tu dodatne probleme raditi i ova "skrivena" spina bifida.
Kod dr se uz očitanje obavezno nosi i snimka/CD (naročito kod specijaliste). Ovaj papir sam po sebi njima ne znači ništa.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 22:14   #3
Hvala na odgovoru.Sto se slika tice s obzirom da idem kod doktpra i istu bolnicu gdje sam i slikan receno mi je da su oni umrezeni i da moj doktor opce prakse moze slike vidjet na svom kompu.Zato ih ja nisam dobio.Jedino ako cu ici dalje nekud onda ih dobijem na cd-u
Zanima me jeli na tom nalazu vidljiv uzrok mojih bolova?
__________________
BOLJE DA SAM PARANORMALAN NEGO NENORMALAN !!
boom-bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.