Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2005., 12:28   #1
Smile Što sve trenutno koristite od preparativne i dekorativne kozmetike

Jučer sam bila u frizerskom salonu i kao i obično čula harpu pametnih stvari i savjeta

Gospodična sa pramenovima u boji meda koristi dnevnu kremu, noćnu kremu, kremu za oko očiju, kremu za oko usta, kremu za usta, za ruke, kremu za vrat i dekolte, kremu za celulit, hidratantno mlijeko za ostale dijelove tijela za nakon tuširanja, a ima i posebnu pomadu za laktove.

Ima li netko sa skromnijom paletom ili da ju i ja nadopunim?

Ja koristim dnevnu decleorovu kremu za lice i Vichy za tijelo nakon tuširanja, i vichyjeva krema za ruke ,za usta mi je najbolji melem, i povremeno se uhvatim neke anticelulitne. i to je to.

Sad razmišljam da si kupim i ulje od decleora i balsam za noć, ali volim pustit nenamazanu kožu lica preko noći.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 12:34   #2
Za lice samo Vichy Thermal s1 i neku za oko očiju, dok za tijelo uvijek imam bar 5, ne mogu se ograničiti na jednu nikako
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 12:55   #3
kako doticnoj gospodicni u salonu muz/decko/zarucnik/dojebnik pridje? zar se ne posklizne na sve te slojeve? i kako ju ljubi i pipa? kreme nemaju bas dobar okus...
kako ima vremena i narocito zivaca sve to slagat?

tijelo:
- jedna krema (trenutno body butter od cokolade, Origins) za tijelo, laktove (to mi je isto tijelo ), ruke, noge... po potrebi. ne mazem se svaki dan od glave do pete, nego kad primjetim da mi negdje treba.

lice:
- vlazna krema za noc (moja mjesavina nekoliko prethodnih krema koje nikako da potrosim, ima unutra tragove jedne Clinique, jedne Biothern, jedne Garnier i jedne Shiseido ), koju stavim po potrebi, dakle ne svaku noc, nego ako se osjecam "zategnuto".
- oko ociju navecer po potrebi stavim masniju kremu (Clinique Lift nesto, uvijek zaboravim imena). ovu kremu stavim i na usta ako nemam pri ruci neko mazivo za usta.
- masnija krema za dan s UVA i UVB filterima 25 (Clinique City Block), dobra podloga za sminku, dovoljno masna da stiti od vjetra i od UVA od kojih se nikad ne mozes sakrit...

inace, posjedujem jos razna cuda za spasavanje u specificnim situacijama (maske, ulja...), ali to ne spada u standardni postupak.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 12:57   #4
divim vam se

ja onak skromno...imam djecje ulje za tijelo,neku kremicu tipa nivea,afrodita il nesto,za lice nature's iako zadnjih oko mjesec dana lice mazem samo kad idem van.aha,i melem za usta.da i za stopala neko avonovo ulje sa cimetom.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:01   #5
Quote:
mrkvich kaže:
divim vam se

ja onak skromno...imam djecje ulje za tijelo,neku kremicu tipa nivea,afrodita il nesto,za lice nature's iako zadnjih oko mjesec dana lice mazem samo kad idem van.aha,i melem za usta.da i za stopala neko avonovo ulje sa cimetom.
nemas se sta divit, imas 4 stvari, isto kao i ja
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:13   #6
Za lice (i dan i noć) Gatineau - Therapie marine

Tijelo (bedra i nadlaktice ) Afrodita Cekropia gel Btw. zašto mi niste rekle da to čudo smrdi ko sam vrag?! Vraćam se Vichy-u prvom prilikom!

Ostatak tijela: L'oreal Nutri Therapy

Usta: razna Labella i ostale varijacije na temu

E da i kremu za ruke, ne mogu se sjetit kak se zove
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:31   #7
Quote:
Patagonija kaže:
Afrodita Cekropia gel Btw. zašto mi niste rekle da to čudo smrdi ko sam vrag?!
meni ne smrdi baš je osvježavajuće
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:34   #8
Quote:
Patagonija kaže:
E da i kremu za ruke, ne mogu se sjetit kak se zove
Znam ja jer ti ju uvijek doma uzimam a i evo moja mala mi je u ruci ona calendula
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:38   #9
Quote:
luca kaže:
kako doticnoj gospodicni u salonu muz/decko/zarucnik/dojebnik pridje? zar se ne posklizne na sve te slojeve? i kako ju ljubi i pipa?
njega nije spominjala nije stigla, frizura joj je prije bila gotova, nego je završila o svojim kremicama
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:44   #10
Quote:
sweet Irma kaže:
njega nije spominjala nije stigla, frizura joj je prije bila gotova, nego je završila o svojim kremicama
moj dragi bi umro od trovanja da se ja redovno tako ozbukavam jer bi pojeo dnevno previse kemikalija...
da ne kazem kako uvecer namasceno tijelo nije prakticno za krevetne vratolomije i znojenje covjek te malo jace primi, a ti skliznes kao jegulja
totalno neprakticno...

osim toga, trosenje ljubavi, snage, vremena i novaca na kremice smanjuje zalihe ljubavi (dobro, mozda je ljubav nepresusna), snage, vremena i novaca na npr doticnog dragog

ovo ja izmisljam razloge jer se meni ne da sve to stavljat
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:47   #11
Quote:
sweet Irma kaže:
meni ne smrdi baš je osvježavajuće
Ma smrdi ko kuga! Po onom protiv moljaca
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:51   #12
koristim dnevnu i noćnu kremu za lice, kad se sjetim onu za sprečavanje prvih borica oko očiju (premda nemam pojma kolko je to uopće učinkovito) , losiona za tijelo imam uvijek više i melem za sve i svašta
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:51   #13
Quote:
Patagonija kaže:
Ma smrdi ko kuga! Po onom protiv moljaca
Ma nije baš ko kuga Ali ima malo neuobičajen miris, da Znam da sam se jednom s njom namazala, kad ono uletio neki iznenadni seks Proklinjala sam što sam se s tim namazala
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:52   #14
...jel to onaj koji se poslije nikad vishe nije javio
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:52   #15
Quote:
Ava Adore kaže:
Proklinjala sam što sam se s tim namazala
eto na, jesam u pravu
a kako covjek treba radije imati neplanirane nego planirane sexove, onda bolje da se ne zamascuje sa smradnim stvarima
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:53   #16
za lice imam s1 termal i normaderm, te colistarovu okolooocnu, a za tijelo imam najmanje 5 raznih krema i mlijeka
a te za tijelo koristim i za ruke i za stopala.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:53   #17
Quote:
magic kaže:
...jel to onaj koji se poslije nikad vishe nije javio
A koji je to? Pa svaki se kad tad javi

Ne stvarno, sad me baš zanima koji je to bio...

Patagonija, jel znaš ti?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:55   #18
Quote:
luca kaže:
eto na, jesam u pravu
a kako covjek treba radije imati neplanirane nego planirane sexove, onda bolje da se ne zamascuje sa smradnim stvarima


Tako da se nekad krenem mazat ono, u 1 u noći Ali ni to nije baš sigurno vrijeme

Uglavnom, ta zelena mi eno stoji u ormaru, svaki dan se predomislim za mazanje s njom.
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 13:58   #19
Quote:
Ava Adore kaže:
Ma nije baš ko kuga Ali ima malo neuobičajen miris, da Znam da sam se jednom s njom namazala, kad ono uletio neki iznenadni seks Proklinjala sam što sam se s tim namazala
Trebalo bi na njoj pisati: Kontracepcijsko sredstvo. A onda tek pod moguće nuspojave: Eventualne promjene na celulitnom tkivu. Ali rijetko zabilježene.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 14:01   #20
Za dan- Thermal S UV(Vichy),za noc- Q10 Active Nacht(Eucerin),okoloocna Q10 Active Augen(Eucerin)i kapsulice sa vitaminom A i E(Hormocenta)
Za tijelo Bodycocoon(Garnier)i lipcocoon mazalicu za usta
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.